Одиночний Sprint (750 м - 20 км - 5 км)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:00:41 1037 Цветков Святослав 1981 SOTA TEAM DNEPR Україна Dnipro
2 01:03:12 1004 Зонов Роман 1990 REDHEAD team Україна Дніпро
3 01:03:26 1059 Коваленко Вадим 1986 Chameleon Україна Харьков
4 01:05:03 1003 Сироватський Дмитро 1997 REDHEAD team Україна Днепропетровск
5 01:05:05 1080 Беднюк Александр 1978 SOTA TEAM DNEPR Україна Днепр
6 01:05:10 1040 Кастасов Денис 1981 SOTA TEAM DNEPR Україна Дніпро
7 01:06:07 1056 Borysenko Evgen 1973 KIT Україна Харьков
8 01:06:58 1028 Цуканов Олександр 1983 Redhead Україна Днiпро
9 01:07:37 1006 Bartosh Mykola 1988 KIT Україна Kharkiv
10 01:08:27 1039 Федосеев Андрей 1966 SAFARI Харьков
11 01:08:47 1081 Васильев Александр 1974 KIT Україна Харків
12 01:08:58 1069 Крівсун Віталий 1973 SOTA TEAM DNEPR Україна Дніпро
13 01:09:25 1058 Горобець Олександр 1980 echelon Україна Запоріжжя
14 01:09:29 1086 Кутко Тарас 1990 DELTA-FOOD Україна Запоріжжя
15 01:09:29 1094 Ширинов Виталий 1987 Sport okrug Україна Запорожье
16 01:09:49 1017 Делов Виталий 1992 Україна Днепр
17 01:10:04 1075 Григор’єв Дмитро 1981 Chameleon Україна Харків
18 01:10:15 1052 Кодак Роман 1983 Україна Дніпро
19 01:10:50 1022 Smirnov Oleg 1980 Україна Dnipro
20 01:11:01 1024 Гнєвковський Віталій 1988 Україна Мелітополь
21 01:11:10 1068 Громов Андрій 1984 ALEX TEAM Україна Олександрія
22 01:11:17 1043 Сирих Павло 1987 https://www.youtube.com/c/pavelsyrykh Україна Никополь
23 01:11:29 1083 Сокол Віктор 1985 KIT Україна Харків
24 01:11:30 1061 Мельников Руслан 1974 Україна Харьков
25 01:11:56 1067 Кутовий Дмитро 1980 sapikteam Україна Мелітополь
26 01:12:42 1091 Мамин Артем 1979 Вело клуб Україна Мелитополь
27 01:12:44 1025 Yasyr Anastasiia 1989 Україна Dnipro
28 01:12:47 1092 Бушуев Анатолий 1981 SportOkrug Україна Запорожье
29 01:13:21 1016 Пащина Олексій 1967 Україна Черкаси
30 01:13:22 1044 Romazan Denys 1988 Україна Dnipro
31 01:14:30 1031 Сипко Андрій 1984 Україна Миколаїв
32 01:14:48 1057 Rebik Alexander 1982 Power runners Запоріжжя
33 01:14:59 1077 Лисяк Богдан 1988 Chameleon Україна Харків
34 01:15:08 1014 Колоярцев Игорь 1981 Україна Новомосковск
35 01:15:29 1035 Добродий Дмитрий 1978 Україна Запорожье
36 01:15:38 1010 Пыхунин Сергей 1980 Україна Дніпро
37 01:15:39 1055 Шевель  Антон 1990 REDHEAD team Україна Днiпро
38 01:16:05 1030 Рахман Павєл 1987 Україна Харків
39 01:16:11 1047 Павлов Сергій 1985 Україна Дніпро
40 01:16:21 1045 Бондаренко Дмитро 1986 Україна Дніпро
41 01:16:23 1082 Чубенко Евгений 1986 Nevzorov Swim Team Україна Харьков
42 01:16:56 1038 Гричковський Юрій 1981 Триспорт Україна Преслав
43 01:17:21 1073 Ермоленко Артём 1998 Україна Чернігів
44 01:17:22 1042 Половко Андрій 1978 Tristars Україна Дніпро
45 01:17:55 1084 Кітченко Микола 1984 SAFARI TRI Україна Харків
46 01:18:10 1066 Мединський Євген 1982 Україна Київ
47 01:18:30 1085 Єгоров Олег 1982 Tristars Україна Дніпро
48 01:18:55 1096 Ченчєва Наталья 1978 Україна Житомир
49 01:19:03 1021 Стоев Денис 1975 Україна Запорожье
50 01:19:42 1087 Мандзюк Роман 1980 Україна Запорожье
51 01:20:00 1033 Ткач Андрій 1981 KIT Україна Харків
52 01:20:55 1011 П'ятницький Андрій 1975 Україна Запоріжжя
53 01:21:09 1013 Шевцова Алина Викторовна 1982 Україна ДНІПРО
54 01:21:15 1048 Александров Алексей 1988 SAFARI Україна Харьков
55 01:21:35 1063 Костюк Игорь 1978 Alex team Україна Одесса
56 01:22:00 1060 Кузьмін Олег 1985 TRIStars Україна Дніпро
57 01:22:43 1062 Завоюра Дмитро 1994 Squad UA Runners , Power Runners Україна Запоріжжя
58 01:22:58 1095 Гусак Сергій 1987 Україна Запоріжжя
59 01:23:58 1072 Sultanova Kateryna 1986 Chamelleon Club Україна Харьков
60 01:24:06 1079 Жосан Константин 1985 Alex Team Triathlon Україна Олекандрiя
61 01:24:43 1046 Шепітко Юрій 1990 TriZealots Україна Дніпро
62 01:25:11 1089 Koniashvili Anzori 1985 Україна Миколаїв
63 01:25:14 1071 Сергиенко Владислав 1989 Chameleon Club Україна Харьков
64 01:26:18 1054 Демьянов Максим 1997 Україна Запорожье
65 01:27:18 1050 Морозов Дмитро 1980 SAFARI TRI MASTERS Україна Харків
66 01:28:15 1088 Попов Максим 1990 Україна Бердянськ
67 01:28:26 1002 Кузовчиков Андрій 1990 Україна Київ
68 01:28:28 1049 Самощенко Олександра 1986 КіТ Україна Харкіа
69 01:30:46 1036 Яковлев Юрий 1982 Zazmic Днепр
70 01:32:25 1074 Данілов Дмитро 1993 Azov regiment Україна Суми
71 01:32:53 1051 Даниленко Володимир 1967 Safari Германия Леверкузен
72 01:33:04 1053 Крохмальный Виталий 1979 KIT Україна Харьков
73 01:33:15 1065 Павлов Андрей 1965 Україна Запорожье
74 01:35:15 1020 Білоус Ігор 1984 Україна Камянське
75 01:36:04 1041 Дяченко Сергій 1969 XXX Україна Полтава
76 01:36:25 1001 Вертелецкий Ярослав 1970 Україна Запорожье
77 01:37:18 1078 Жосан Александр 1957 Alex Team Triathlon Україна Олекандрия
78 01:37:47 1090 Остролуцький Сергій 1988 Power runners Україна Запоріжжя
79 01:42:43 1093 Груба Владислав 1989 Україна Запорожье