Чемпіонат України з напівмарафону 2019

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Клуб Населений пункт
1 01:04:40 4 Олефіренко Ігор 1990 КОЦОП Київська область
2 01:04:54 1 Сітковський Олександр 1978 ШВСМ Чрк Донецька область
3 01:05:08 14 Казбан Артем 1990 ОШВСМ Дпр Дніпропетровська область
4 01:06:03 2 Русс Ігор 1988 КОЦОП Київська область
5 01:06:25 31 Русюк Юрій 1987 ШВСМ Вол Волинська область
6 01:06:57 3 Коваль Василь 1989 ШВСМ Жтм Житомирська область
7 01:09:47 29 Олішевський В'ячеслав 1986 Житомирська область
8 01:09:54 36 Цибін Олег 1997 СДЮСШОР "Динамо" Одеса Одеська область
9 01:10:53 24 Мусіятченко Дмитро 1991 ПОШВСМ Полтавська область
10 01:11:14 18 Крижевич Олександр 1994 СДЮСШОР "Динамо" Одеса Одеська область
11 01:11:56 6 Бондаренко Анатолій 1994 ОШВСМ Дпр Дніпропетровська область
12 01:12:29 8 Буян Валерій 1998 МДЮСШ " Колос" Сум Сумська область
13 01:13:59 12 Дербеньов Євген 1984 Вінницька область
14 01:15:42 23 Михайлова Дар'я 1989 КОЦОП Київська область
15 01:15:45 37 Микитюк Денис 1994 Сумська область
16 01:15:53 33 Слюсаренко Ігор 1988 ПОШВСМ Полтавська область
17 01:16:01 27 Олексієнко Олександр 1996 Івано-Франківська область
18 01:16:04 17 Краст Юрій 1986 Україна Київ
19 01:16:09 19 Маслак Олександр 1985 ЗОГ ПО ДЮСШ "Колос" Плт Полтавська область
20 01:16:18 26 Овчарук Віра 1980 ШВСМ Він Вінницька область
21 01:17:00 15 Карманенко Катерина 1986 ШВСМ Рвн Рівненська область
22 01:17:07 34 Стасів Іван 1999 МДЮСШ №1 Він Вінницька область
23 01:18:00 10 Вернигор Тетяна 1983 ШВСМ з л/а Харківська область
24 01:18:47 21 Микитенко Юрій 1993 Сумська область
25 01:23:17 25 Немченко Марина 1996 ШВСМ з л/а Харківська область
26 01:24:16 5 Балабанова(Слута) Ольга 1986 ШВСМ Сум Сумська область
27 01:25:39 30 Позднєв Роман 1983 Миколаївська область
28 01:25:44 20 Мельничук Ольга 1997 ВСДЮСШОР Внц Вінницька область
29 01:31:26 22 Михайлик Валентина 1999 ОСДЮСШОР Чрк Черкаська область
30 01:37:15 32 Сень Леонід 1986 Сумська область
31 01:44:47 35 Фесун Тетяна 1999 ДЮСШ №10 Львів Львівська область
32 02:06:30 11 Глива Євгеній 1983 Сумська область
33 02:06:31 13 Івах Віталій 1996 ШВСМ Сум Сумська область
34 02:08:56 7 Бондаренко Роман 2001 ЗОГ ПО ДЮСШ "Колос" Плт Полтавська область