Одеса Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон - 21,0975 км (Одеса)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 01:07:49 21286 Горбушко Микола 1991 Молдова, Бендеры
2 01:07:51 21653 Мевша Николай 1994 Україна Днипро
3 01:09:20 7048 Русс Ігор 1988 Київ
4 01:09:24 21696 Крижевич Олександр 1994 Україна Одеса
5 01:13:13 21374 Васьков Володимир 1984 Україна Овидиополь
6 01:14:32 21764 Скрипак Ольга 1990 Україна Київ
7 01:16:10 21725 Смовженко Олеся 1989 Молдова,Тирасполь
8 01:19:02 7051 Заиченко Антон 1996 Україна Кременчуг
9 01:19:17 21498 Раев Виталий 1983 Україна Одесса
10 01:19:55 7047 Вілісова Тетяна 1979 Новомосковськ
11 01:19:57 21478 Нанаки Дмитрий 1986 Україна Одесса
12 01:21:18 21285 Иванченко Олег 1972 Молдова, Бендеры
13 01:21:38 7009 Мочоний Влад 1995 Чернігів
14 01:22:10 7053 Нагорський Олександр 1976 Україна Смiла
15 01:22:37 21780 Білоус Роман 1980 Україна Одесса
16 01:23:06 21685 Леонов Павел 1981 Україна Полтава
17 01:23:11 21239 Готовский Дмитрий 1982 Україна Odessa
18 01:23:24 21351 Иовский Валерий 1986 Moldova Tiraspol
19 01:25:31 21852 Тарасова Юлия 1985 Україна Одеса
20 01:25:45 7034 Чуян Віталій 1987 Буча
21 01:26:46 21398 Zhmak Vladimir 1985 Херсон
22 01:26:50 21748 Захарченко Андрій 1975 Україна Одеса
23 01:26:59 21797 Калиниченко Павел 1987 Одеса
24 01:27:07 21580 Вугнявий Олексій 1995 Україна Одеса
25 01:27:33 21259 Комаровський Роман 1988 Одесса
26 01:27:58 21507 Буду Андрій 1985 Україна Одеса
27 01:28:22 21709 Судак Володимир 1979 Україна Одеса
28 01:28:29 21305 Кухтинов Александр 1990 Одесса
29 01:28:45 21654 Красівський Сергій 1988 Україна Миколаїв
30 01:28:54 7023 Бабаєв Сергій Сергійович 1975 Харків
31 01:29:05 21680 Піднебесний Ярослав 2000 Україна Чернігів
32 01:29:08 21258 Смачило Юрій 1991 Одеса
33 01:29:14 21034 Жаріков Олексій 1982 Одеса
34 01:29:16 21735 Солодовник Иван 1960 Полтава
35 01:29:16 21171 Богачинський Олександр 1987 Україна Одеса
36 01:29:17 21826 Беловодов Алексей 1981 Україна Одеса
37 01:29:22 21746 Mazhara Andrey 1983 Україна Киев
38 01:29:34 21704 Романовский Сергей 1980 Україна Одеса
39 01:29:43 7042 Шарапов Алексей 1981 Україна Миколаїв
40 01:29:53 21024 Колобов Олександр 1983 Одеса
41 01:30:23 7080 Вовк Олександр 1956 Харків
42 01:30:28 21479 Измайлов Сева 1992 Україна Черноморск
43 01:30:46 21291 Булат Валерій 1994 Київ
44 01:31:05 21855 Музичко Дмитро 1994 Одеса
45 01:31:13 21177 Тимощук Віктор 1987 Україна Богородчани
46 01:31:20 21806 Borsci Eugeniu 1979 Одесса
47 01:31:29 21564 Навалкин Сергей 1997 Україна Нова Каховка
48 01:31:47 21021 Завальнюк Олег 1967 Новий Буг
49 01:31:51 21844 Курьян Алексей 1984 Одеса
50 01:31:54 7004 Вергун Артем 1984 Київ
51 01:32:01 21708 Гончаров Дмитрий 1973 Одесса
52 01:32:07 21649 Bondarenko Viktoriia 1987 Україна Odessa
53 01:32:21 21277 Stryuk Vadym 1985 Україна Odessa
54 01:32:44 7021 Петро Медвідь 1966 Полтава
55 01:32:50 21702 Плотный Василий 1982 Україна Черномоск
56 01:32:56 21201 Богданов Евгений 1982 Новый Буг
57 01:33:10 7007 Нелін Ігор Григорович 1983 Київ
58 01:33:16 7028 Власюк Олександр Миколайович 1970 Одеса
59 01:33:46 21774 Холявко Роман 1993 Україна Миколаїв
60 01:33:52 21168 Колебошин Михаил 1988 Україна Одеса
61 01:34:06 21476 Сурнин Александр 1997 Одесса
62 01:34:22 21848 Свистяк Юрий 1989 Одеса
63 01:34:33 21004 Постіка Олександр 1984 Одеса
64 01:34:39 21031 Кузнецов Валерій 1978 Одеса
65 01:34:40 21447 Срибная Ирина 1984 Україна Бердянск
66 01:34:46 21499 Ивайловский Владимир 1985 Умань
67 01:35:08 21345 кисиль ольга 2019 Україна киев
68 01:35:21 7078 Мірошник Сергій 1960 с. Валок Полтавського району
69 01:35:31 21408 Лешонок Дмитрий 1995 Україна Одеса
70 01:35:55 21553 Yakovenko Vitaly 1982 Україна Одесса
71 01:36:10 21695 Сорокін Олексій 1985 Україна Одесса
72 01:36:12 21266 Kojevatkin Igori 1967 Тирасполь, Молдова
73 01:36:13 21585 Шевченко Олена 1990 Україна Київ
74 01:36:27 21366 Карпенко Сергій 1990 Україна Ніжин
75 01:36:49 21060 Удовиченко Алексей 1988 Україна Одесса
76 01:36:49 21805 Якунін Юхим 1985 Одеса
77 01:36:49 7046 Hlyzhko Ivan 1980 Україна Одесса
78 01:36:53 21642 Скляренко Александр 1976 Україна Одесса
79 01:37:17 21738 Бондаренко Володимир 1969 Нова Каховка
80 01:37:18 21734 Патреника Максим 1995 Україна Одесса
81 01:37:32 21438 Таранущенко Євгеній 1993 Україна Новий Буг
82 01:37:37 21062 Стьопічев Олексій 1983 Україна Чорноморськ
83 01:37:51 21185 Колесниченко Олександр 1991 Україна Одеса
84 01:37:56 21556 Андреев Александр 1987 Україна Одеса
85 01:37:57 21339 Миргородська Марія 2000 Україна Миколаїв
86 01:37:59 7041 Яцина Ірина 1986 Жовті Води
87 01:38:08 21033 Миколенко Сергій Викторович 1983 Одеса
88 01:38:09 21012 Скляр Володимир 1992 Херсон
89 01:38:13 7015 Ус Максим 1988 Чернігів
90 01:38:13 7016 Сидоренко Ігор 1982 Чернігів
91 01:38:15 7033 Сташко Інна 1991 Київ
92 01:38:26 21234 Доніч Артем 1990 Білгород-Дністровський
93 01:38:29 21379 Верещако Павел 1988 Минск
94 01:38:32 21636 Химочка Олексій 1989 Україна Київ
95 01:38:49 21247 Пономаренко Володимир 1983 Херсон
96 01:38:51 21747 Ковиньов Юрій 1993 Україна Миколаїв
97 01:38:55 21813 Dovgan Maksym 1985 Україна Одесса
98 01:39:05 21550 Середа Олександр 1983 Україна Миколаїв
99 01:39:09 21439 Григорян Каринэ 1983 ОДЕССА
100 01:39:14 21521 Krutikov Yaroslav 1990 Одеса
101 01:39:19 21827 Bodnya Vadim 1988 Україна Одесса
102 01:39:21 21666 Бовкун Олександр 1987 Україна Полтава
103 01:39:25 21831 Колесников Иван 1976 Україна Одеса
104 01:39:28 21670 Загородній Ігор 1986 Україна Oдecca
105 01:39:36 21630 Сосновський В`ячеслав 1995 Одеса
106 01:39:36 21265 Кожушкин Денис 1975 Україна Тирасполь
107 01:39:38 21448 Срибный Сергей 1984 Україна Донецк
108 01:39:45 21741 Емайкін Олександр 1969 Україна Нова Каховка
109 01:39:52 21035 Рибалка ЮРІЙ 1989 Харків
110 01:39:56 21641 Литвин Александр 1991 Україна Одеса
111 01:39:57 21283 Белов Никита 1980 Україна Одесса
112 01:40:01 21629 Грабовецька Анастасія 1996 Україна Одеса
113 01:40:19 21637 Белокрыл Владислав 1979 Україна Киев
114 01:40:39 21501 Жезняк Сергій 1985 Чорноморськ
115 01:40:40 21493 Ковалев Евгений 1985 Херсон
116 01:40:48 21678 Барков Денис 1980 Україна Одеса
117 01:40:55 21205 Молодецький Олександр 1980 Україна Одеса
118 01:40:57 21172 Коньков Анатолий 1986 Україна Одесса
119 01:40:58 21605 Мамедов Артур 1972 Одесса
120 01:41:00 21010 Стецик Юрий 1992 Одеса
121 01:41:16 21017 Пілявский Філіпп 1989 Одесса
122 01:41:23 21452 Сидоренко Iгор 1983 Україна Одеса
123 01:41:24 21043 Глазов Павло 1977 Україна Одеса
124 01:41:26 21522 MAMOTENKO VASYL 1967 Україна Odessa
125 01:41:27 21213 Сафонов Володимир 1980 Україна Київ
126 01:41:38 21723 Катющева Екатерина 1987 Україна Одесса
127 01:41:40 21050 Ястребный Геннадий 1987 Україна Одесса
128 01:41:44 21365 Ковальська Валентина 1972 Миколаїв
129 01:41:46 21350 Trofymov Oleksand 1982 Україна Одесса
130 01:41:55 21373 Бимбаш Виктор 1985 Україна Одеса
131 01:41:57 21730 Левченко Жорж 1992 Україна Одесса
132 01:42:00 21697 Denysenko Oleksandr 1982 Україна Одесса
133 01:42:13 21635 Герасимов Олексій 1983 Одеса
134 01:42:19 21337 Василюк Олексій 2001 Полтава
135 01:42:26 21068 Былым Станислав 1981 Донецк
136 01:42:28 21717 Майструк Александр Николаевич 1997 Одесса
137 01:42:34 21561 SAPEHIN SERHII 1989 Kiev
138 01:42:36 21407 Зинченко Андрей 1990 Одесса
139 01:42:37 7031 Коваль Андрій 1984 Миколаїв
140 01:42:43 21729 Мадін Дмитро 1979 Україна Одеса
141 01:42:55 21184 Олександр Прищепа 1983 Україна Odessa
142 01:43:00 21800 Kovalskyy Aleksandr 1983 Kiev
143 01:43:06 21650 Антосий Виктор 1992 Україна Одесса
144 01:43:10 21795 Шабатько Віктор 1978 Одеса
145 01:43:12 21073 Саркісян Арам 1991 Одеса
146 01:43:18 21242 Кирияк Виктор 1981 Одесса
147 01:43:27 21661 Іванов Ігор 1987 Одеса
148 01:43:28 21399 Хіміч Валерій 1984 Одеса
149 01:43:34 7079 Грязних Олександр 1987 Україна Миколаїв
150 01:43:37 21388 Сергей Цариковский 1987 Україна Киев
151 01:43:39 21758 Котій Валерій 1990 Одеса
152 01:43:56 21192 Шаповал Ярослав 2019 Одесса
153 01:43:56 21174 Горячун Роман 1979 Одесса
154 01:44:00 21364 Стрижко Гліб 1996 Миколаїв
155 01:44:00 21486 Дейнега Олександра 2001 Україна Запоріжжя
156 01:44:06 21016 Шевченко Кристина 1990 Харкiв
157 01:44:07 21225 Дідікіна Вікторія 1973 Україна Вознесенськ
158 01:44:11 21235 Парфёнов Алексей 1986 Україна Одесса
159 01:44:14 21298 Miroshnichenko Olga 1989 Україна Одесса
160 01:44:14 21562 Сидоренко Олег 1953 Україна Кривий Рiг
161 01:44:31 21510 Мороз Вячеслав 1975 Україна Одеса
162 01:44:33 21349 Protserov Dmitry 1985 Україна Одесса
163 01:44:37 21652 Кісерман Сергій 1993 Україна Київ
164 01:44:38 21693 Сергей Дубинин 1987 Україна Одесса
165 01:44:42 21524 Гевак Антон 1994 Україна Одесса
166 01:44:43 21175 Гуральник Олексій 1988 Україна Київ
167 01:44:46 21170 Beregulya Andriy 1979 Україна Odessa
168 01:44:55 21517 Стефурак Тарас 2001 Україна Городенка
169 01:44:58 21044 Прохоренко Сергій 1983 Україна Черноморская Ривьера
170 01:45:02 21768 Волобуев Алексей 1987 Україна Полтава
171 01:45:02 21212 Киселева Олеся 1978 Україна Одесса
172 01:45:06 21779 Ripa Dmytro 1988 Одесса
173 01:45:10 21007 Гулько Євгеній 1997 Одеса
174 01:45:26 7040 Волковинський Юрій 1982 Україна Київ
175 01:45:45 21749 Артьомов Євген 1992 Україна Харків
176 01:45:46 21369 Ян Сергей 1979 Україна Николаев
177 01:45:55 21839 Новожилов Сергей 1989 Одеса
178 01:45:55 21025 Кошикова Юлия 1982 Одеса
179 01:46:00 21681 Резниченко Вячеслав 1981 Україна Odessa
180 01:46:02 21794 Єременко Анастасія 1992 Одеса
181 01:46:04 21382 Vybranskyi Vitalii 1982 Україна Херсон
182 01:46:12 21262 Исмайлов Роман 1989 Україна Одесса
183 01:46:17 21394 Хавхун Iван 1992 Каховка
184 01:46:18 21178 Кривенко Iгор 1975 Україна Одеса
185 01:46:24 21469 Бурдинский Сергей 1989 Николаве
186 01:46:40 21752 Nikolaiev Vadym 1969 Odesa
187 01:46:42 21187 Рясний Сергій 1985 Україна Одеса
188 01:46:44 21404 Величко Илья 1999 Україна Зіньків
189 01:47:03 21726 Милашко Максим 1989 Україна Одеса
190 01:47:15 21662 Шишлюк Максим 1988 Одесса
191 01:47:18 21492 Баранов Олег 1972 Одеса
192 01:47:23 21361 Мудрий Ярослав 1999 Івано-Франківськ
193 01:47:26 21022 Бейгельзімер Едуард 1972 Одеса
194 01:47:32 21742 Посохов Богдан 1990 Україна Харьков
195 01:47:34 21019 Качур Валерія 1985 Одеса
196 01:47:36 7052 Вівтоніченко Ярослав 1997 Україна Полтава
197 01:47:36 21819 Коньков Евгений 1997 Україна Полтава
198 01:47:39 21057 Рилькова Ольга 1989 Україна Покровськ
199 01:47:41 21519 Мумряк Микола 1956 Україна Миколаїв
200 01:47:41 21700 Онищук Андрей 1990 Україна Одесса
201 01:47:48 21384 Бартян Валерий 1986 Україна Одесса
202 01:47:51 21067 Проценко Сергей 1979 Україна Одесса
203 01:47:56 21245 Волдєєв Олександр 1995 Одесса
204 01:47:56 21182 Галушко Ігор 1993 Україна Одеса
205 01:47:56 21038 Мірошниченко Олександр 1988 Київ
206 01:47:57 21796 Лычковаха Иван Иванович 1986 Одеса
207 01:47:59 21244 Швець Андрій 1976 Одеса
208 01:47:59 7018 Лукьянов Сергей 1983 Харків
209 01:48:00 21412 Цинковська Яна 1987 Kyiv
210 01:48:04 7065 Гриб Віталій Олександрович 1982 Полтава
211 01:48:05 21609 Лата Євген 1991 Україна Одеса
212 01:48:06 21514 Назаренко Ольга 1988 Херсон
213 01:48:06 21470 Гуров Альгіс 1996 Україна Одесса
214 01:48:30 21616 Dadabaev Aibek 1988 Одесса
215 01:48:33 21500 Тищенко Сергій 1982 Україна Макарів
216 01:48:35 21793 Botsman Ihor 1985 Одеса
217 01:48:42 7005 Плюйко Микола 1946 Київ
218 01:49:14 21243 Говдя Богдан 1996 Одеса
219 01:49:18 21610 Коцюк Дмитро 1985 Україна Чорний Острів , Хмельницької обл.
220 01:49:21 21040 Скоробагатов Максим 1985 Україна Кобеляки
221 01:49:26 21053 Піщемуха Олена 1995 Одеса
222 01:49:26 21451 Загороднюк Владимир 1987 Одесса
223 01:49:26 21409 Обухов Иван 2019 Odessa
224 01:49:28 21847 Труш Сергей 1989 Одеса
225 01:49:29 21371 Pashkov Oleksandr 1983 Odesa
226 01:49:31 21046 Касап Максим 1988 Україна Одеса
227 01:49:38 21759 Єфанов Іван 1996 Україна Одеса
228 01:49:47 21372 Mardar Vasily 1959 Білгород -Дністровськ
229 01:49:48 21599 Карпов Андрей 1983 Україна Одесса
230 01:49:49 21801 Бондарь Вячеслав 1995 Одесса
231 01:49:53 21792 Пугасєй Роман 1979 Одеса
232 01:49:54 21252 Шевченко Олександр 1981 Україна Згурівка
233 01:49:59 21791 Власова Мария 1981 Одеса
234 01:50:05 21459 Андреїшин Олег 2001 Миколаїв
235 01:50:06 21756 Савостьянов Анатолий 1991 Україна Одесса
236 01:50:06 21688 Конов Олег 1992 Одесса
237 01:50:11 21229 Онищук Дмитрий 1995 Україна Одесса
238 01:50:13 21444 Гальчук Сергій 2000 Україна Миколаїв
239 01:50:13 21333 Березовський Матвій 2001 Україна Миколаїв
240 01:50:16 21054 Войнаровський Михайло 1984 Одеса
241 01:50:28 21812 Грищук Сергій 1986 Україна Одеса
242 01:50:44 21804 Босак Павло 1991 Україна Одеса
243 01:50:45 21669 Сердюк Денис 1987 Одесса
244 01:50:46 21381 Трофимчук Олег 1992 Україна Київ
245 01:51:08 21496 Ржепецький Іван 1999 Україна Одеса
246 01:51:11 21453 Кірницький Юрій 2001 Україна Миколаїв
247 01:51:12 21687 Филюков Виталий 1992 Україна Одесса
248 01:51:24 21432 Матуляк Максим 2000 Україна Миколаїв
249 01:51:26 21179 Поляничко Олександр 1985 Україна Одеса
250 01:51:40 21799 Изюмов Константин 1987 Україна Одеса
251 01:51:51 21188 Коваль Мария 1989 Україна Одесса
252 01:51:58 21030 Лисенко Сергiй 1988 Одеса
253 01:52:00 21006 Яцевич Артур 1988 Одеса
254 01:52:03 21029 Дрінко Сергій 1984 Одеса
255 01:52:07 21176 Maslonkina Galina 1992 Україна Odesa
256 01:52:08 21651 Безотосний Сергій 1982 Україна Одеса
257 01:52:14 21248 Самойленко Максим 1982 Одеса
258 01:52:15 21023 Лученко Олександр 1982 Одеса
259 01:52:20 21036 Санько Олександр 1986 Одеса
260 01:52:24 21495 Сало Роман 1989 Україна Полтава
261 01:52:37 21342 Мовшин Анатолий 1962 Україна Одесса
262 01:52:48 21817 Антонюк Олександр 1985 Николаев
263 01:52:54 21183 Надворный Андрей 1979 Україна Ntgkjlfh
264 01:53:01 21167 Киркина Оксана 1980 Україна Одесса, Одесская обл.
265 01:53:11 21402 Величко Максим 2019 Зіньків
266 01:53:18 7056 Марголин Андрей 1985 Україна Николаев
267 01:53:20 21586 Грінько Андрій 1985 Україна Херсон
268 01:53:21 21047 Форманюк Алла 1990 Україна Миколаїв
269 01:53:32 21180 Сікора Роман 1983 Україна Одеса
270 01:53:33 21397 Ленько Руслан 1980 Україна Тернопіль
271 01:53:36 21771 Kurbatov Oleksandr 2004 Одесса
272 01:53:42 21257 Чигер Игорь 1979 Україна Дніпро
273 01:53:45 21221 Орманжи Виталий 1987 Україна Одесса
274 01:53:51 21532 Гринькевич Михайло 1993 Україна Київ
275 01:54:10 21824 Улитовский Анатолий 1983 Одесса
276 01:54:11 21511 Готынян Юрий 1971 Подольск
277 01:54:15 21032 Васильев Юрий 1985 Одеса
278 01:54:24 21692 Пономаренко Сергій 1981 Україна Харків
279 01:54:29 21237 Фешин Сергей 1990 Україна Полтава
280 01:54:30 21477 Сулица Владислав 1988 Україна Николаев
281 01:54:30 7058 Спиридонов Андрій 1969 Україна
282 01:54:43 21854 Николайчук Олександр 1986 Україна Одеса
283 01:54:48 21816 Невестенко Сергей 1984 Одесса
284 01:54:53 7067 Марченко Євген Юрійович 1985 Київ
285 01:54:57 21736 Літвінов Максим 1997 Україна Одеса
286 01:54:58 21352 Совяк Василь 1989 Львів
287 01:54:59 21829 Бутенко Евгений 1993 Україна Одеса
288 01:55:05 21389 Данильченко Роман 1977 Odessa
289 01:55:10 21640 Пожар Олександр 1993 Одеса
290 01:55:12 21788 Христюк Олександр 1987 Одеса
291 01:55:14 21228 Fomin Serhii 1994 Україна Odessa
292 01:55:20 21280 Плотниченко Віталій 1987 Одеса
293 01:55:24 21506 Ганджа Анастасія 1988 Україна Тернопіль
294 01:55:34 21423 Дармограй Владислав 2000 Україна Миколаїв
295 01:55:38 21575 Чумак Станіслав 1970 Україна Одеса
296 01:55:45 21789 Жигарев Игорь 1978 Одеса
297 01:55:45 21223 Кирик Влад 1992 Україна Київ
298 01:55:50 21250 Козак Ігор 1993 Одеса
299 01:55:55 21299 Feiganov Roman 1981 Україна Одесса
300 01:55:55 7030 Гірняк Михайло 1989 Міколаїв
301 01:55:57 21515 Стефанович Рафаель 2001 Україна Полтава
302 01:55:57 21728 Шимків Любомир 1991 Львів
303 01:56:03 21406 Nagirna Kateryna 1986 Odessa
304 01:56:09 21785 Павло Боголєй 1997 Київ
305 01:56:10 21474 Дячун Тарас 1981 Одесса
306 01:56:17 21675 Шаповалов Дима 1983 Україна Киев
307 01:56:21 21224 Смоляной Сергей 1990 Україна Николаев
308 01:56:46 7070 Шпатенко Денис 1990 Україна Киев
309 01:56:48 21037 Урлапов Андрій Вячеславович 1982 Одеса
310 01:56:48 21691 Гончарко Анна 1989 Україна Полтава
311 01:56:53 21233 Доніч Олександр 1965 Україна Білгород-Дністровський
312 01:57:01 21808 Булюк Евгений 1994 Україна Николаев
313 01:57:06 7038 Зеленський Діма 2001 Черкаси
314 01:57:11 21781 Рожнюк Сергей 1984 Одесса
315 01:57:16 21602 Зелінський Олег 1984 Одесса
316 01:57:25 21471 гуменюк дмитро 1981 одеса
317 01:57:25 21472 гуменюк Лидия 1993 Україна одеса
318 01:57:27 21191 Андросов Владислав 1992 Україна Маріуполь
319 01:57:28 21190 Слєпушкін Руслан 1993 Україна Маріуполь
320 01:57:30 21551 Москальков Владислав 2019 Одесса
321 01:57:31 21414 Гломозда Анастасія 1995 Україна Київ
322 01:57:33 21194 Poliakov Oleksandr 1986 Україна Odessa
323 01:57:40 21534 Шевченко Віталій 1985 Україна ПОЛТАВА
324 01:57:50 21665 Одиниця Іван 1994 Україна Полтава
325 01:57:53 21254 Ткаченко Андрей 1981 Україна Одесса
326 01:58:10 21480 Захарченко Владислав 1992 Україна Одеса
327 01:58:17 21745 Шкапін Антон 1992 Україна Київ
328 01:58:19 21281 Ющук Сергій 1990 Україна Рівне
329 01:58:23 21631 Творогов Олександр 1990 Одеса
330 01:58:26 21380 Назаров Андрей 1987 Україна Odessa
331 01:58:27 21238 Гаврилишин Игорь 1989 Україна Одесса
332 01:58:27 21554 Селезньов Олександр 1984 Україна Одеса
333 01:58:28 21581 Продiус Алiна 1984 Україна Одесса
334 01:58:33 21251 Яковенко Дарья 1986 Україна Одеса
335 01:58:35 7043 Шуклін Сергій 1991 Україна Київ
336 01:58:41 21300 Денемиров Леонид 1982 Україна Сумы
337 01:58:42 21601 Паршин Дмитрий 1984 Україна Одеса
338 01:58:45 21011 Резнік Євген 1991 Полтава
339 01:58:49 7013 В"юнник Наталія 1975 Полтава
340 01:58:53 21628 Зайцева Юлія 1993 Україна Харків
341 01:58:54 21215 Мадонич Виталий 1981 Україна Сергеевка
342 01:58:59 21647 Lebedinsky Anatoly 1981 Україна г. Одесса
343 01:59:00 7036 Козерацька Яна 1992 Житомир
344 01:59:01 21668 Кубик Николай 1997 Україна Одесса
345 01:59:01 21645 Шаргородский Андрей 1996 Одесса
346 01:59:02 21358 Шкуропат Денис 1988 Україна Днепр
347 01:59:17 21276 Гребінник Максим 1974 Миколаїв
348 01:59:24 21527 Катренко Игорь 1986 Україна Одесса
349 01:59:27 21475 Мирончик Валерій 1963 Україна Суми
350 01:59:27 21770 Николенко Андрей 1975 Одесса
351 01:59:29 21674 Гутыря Ольга 1985 Україна Одеса
352 01:59:30 21491 Вознюк Жанна 1992 Україна Одеса
353 01:59:34 21503 Буржинская Ирина 1979 Україна Одесса
354 01:59:35 21355 Kryvonos Maryna 1989 Україна Kyiv
355 01:59:38 21618 Балбек Лена 1980 Київ
356 01:59:39 21619 Балбек Слава 1983 Київ
357 01:59:44 21513 Боброва Анна 2001 Україна Знам'янка
358 01:59:47 21076 Куцяк Анастасія 1994 Україна Вишгород
359 01:59:55 21391 Koval Konstantin 1979 Україна Kherson
360 02:00:04 21821 Лозовський Віталій 1989 Україна Одеса
361 02:00:04 21523 Шпота Сергiй 1989 Україна Одеса
362 02:00:12 21544 Хмельнича Ксенія 1991 Україна Київ
363 02:00:20 21066 Суранов Алексей 1982 Україна Одеса
364 02:00:29 21210 Скалько Олег 1973 Україна Черкаси
365 02:00:33 21028 Мангул Дмитро 1993 Одеса
366 02:00:44 21463 Мартьянов Евгений 1987 Одесса
367 02:00:45 21003 Постіка Ірина 1983 Одеса
368 02:00:53 21497 Резніков Дмитро 1987 Україна Одеса
369 02:00:59 7037 Матюшенко Анна 1991 Житомир
370 02:01:03 21721 Коваль Віктор 1982 Україна Одеса
371 02:01:14 21072 Бастіон Максим 1977 Одеса
372 02:01:19 21712 Taran Kolya 1990 Україна Ivano-Frankivsk
373 02:01:22 21679 Дригваль Максим 2001 Україна Полтава
374 02:01:26 21264 Тыквенко Анатолий 1965 Одесса
375 02:01:29 21065 Драган Тарас 1996 Україна Одеса
376 02:01:35 21634 Кофф Марат 1975 Україна Одесса
377 02:02:00 21798 Котелевська Ольга 1986 Одеса
378 02:02:00 21598 Василенко Олександр 1992 Дніпро
379 02:02:01 21284 Feihanova Tetiana 1986 Україна Одесса
380 02:02:09 21711 Друк Андрій 1990 Україна Одеса
381 02:02:28 21403 Ісаєв Павло 1991 Україна Одеса
382 02:02:43 21832 Гапонов Антон 1991 Україна Одеса
383 02:02:46 21787 Камерзан Наталья 1989 Одеса
384 02:02:47 21219 Чернявська Лілія 1994 Україна Одеса
385 02:02:54 21623 Павлюк Павло 1999 Одеса
386 02:03:00 21052 Шимов Влад 1982 Одеса
387 02:03:09 21383 Юрескул Виктория 1988 Одесса
388 02:03:14 21457 Чопюк Соломія 2000 Миколаїв
389 02:03:15 21660 Рубан Павло 1974 Одесса
390 02:03:25 21026 Федорук Галина 1985 Одеса
391 02:03:28 21508 Макоiд Дмитро 1985 Україна Одеса
392 02:03:31 21061 Слаутенкова Екатерина 1987 Україна Одеса
393 02:03:39 21673 Юдін Володимир 1973 Україна Одеса
394 02:03:41 21664 Дутнев Александр 1979 Беляевка
395 02:03:45 21689 Кисарова Елена 1990 Україна Одесса
396 02:03:47 21263 Голубович Віталій 1982 Україна Одеса
397 02:03:48 21529 Діденко Павло 1983 Одеса
398 02:03:50 21056 Єнальєв Максим 1986 Україна Миколаїв
399 02:03:52 21834 Щелкунов Алексей 1989 Україна Одеса
400 02:03:52 21718 Николай Кондрахин 1987 Україна Одесса
401 02:03:57 21375 Штофель Миколай 1988 Україна Днепр
402 02:03:57 21740 Мороз Тамара 1987 Одеса
403 02:04:08 21386 Анна Цариковская 1991 Киев
404 02:04:08 21173 Петровська Ольга 1979 Україна Одесса
405 02:04:17 21835 Шунько Сергей 1981 Україна Одеса
406 02:04:21 7057 Осадчий Олександр 1960 Україна
407 02:04:24 21536 Астененко Сергей 1986 Україна Одесса
408 02:04:29 21051 Вигорний Валерій 1991 Одеса
409 02:04:38 21343 Нєізвєстний Володимир 1999 Київ
410 02:04:38 7068 Солонін Олег Сергійович 1992 Полтава
411 02:04:38 21755 Бокій Костянтин 1984 Одеса
412 02:04:47 21766 Косевич Олександр 1989 Україна Хмельницький
413 02:04:47 21765 Косевич Ольга 1996 Україна Хмельницький
414 02:04:53 21483 Бондаренко Ярослава 1992 Україна Одеса
415 02:05:20 21218 Клочанко Максим 1983 Україна Одесса
416 02:05:44 21684 Савченко Катерина 1988 Україна Одеса
417 02:05:48 21715 Матюшенко Глеб 1996 Україна Одесса
418 02:05:48 21393 Грабован Тамара 1984 Україна Одеса
419 02:05:58 21542 Хоров Максим 1991 Україна Одеса
420 02:06:13 21643 Бурлаченко Вадим 1976 Одеса
421 02:06:21 7010 Петренко Ірина 1963 Ірпінь
422 02:06:27 21049 Ротанов Александр 1957 Україна Одесса
423 02:06:44 21760 Базаренко Вячеслав 1989 Николаев
424 02:06:49 21739 Shatalov Kostyantyn 2019 Україна Odesa
425 02:07:02 21825 Гилевич Виталий 1993 Україна Одеса
426 02:07:02 21676 Кулаков Дмитрий 1995 Україна Одесса
427 02:07:28 21807 Salvesen Jan 1957 Langesund
428 02:07:36 21202 Федоренко Віталій 1986 Україна Одеса
429 02:07:38 21255 Невмержицький Олександр 1995 Україна Одесса
430 02:07:39 21055 Tarabrin Oleg 1962 Україна Odessa
431 02:07:41 21769 Карпов Дмитрий 1990 Україна Николаев
432 02:07:45 21694 Овчинніков Максим 1994 Україна Одеса
433 02:07:51 21368 Brandis Sergey 1991 Одеса
434 02:08:09 21282 Ющук Андрій 1993 Рівне
435 02:08:15 21058 Дудник Сергей 1984 Україна Одесса
436 02:08:19 7011 Карий Іван 1976 Кривий Ріг
437 02:08:20 21706 Годний Віктор 1986 Україна Полтава
438 02:08:42 21612 Стоянова Наталья 1990 Україна Одеса
439 02:09:12 21656 Тупиков Александр 1980 Україна Одесса
440 02:09:15 21626 Курман Андрей 1978 Україна Херсон
441 02:09:17 21820 Махно Александра 1989 Україна Черноморск
442 02:09:27 21249 Бабійчук Анастасія 1992 Україна Одеса
443 02:09:41 21306 Алексей Синицын 1982 Полтава
444 02:09:47 21833 Гринчишин Сергей 1989 Україна Одеса
445 02:09:50 21231 Долматов Тимофей 1988 Україна Одесса
446 02:09:52 21217 Зайченко Анатолий 1975 Україна одесса
447 02:10:03 21516 Науменко Віталій 1978 Україна Львів
448 02:10:22 21273 Stadeev Vladimir 1970 Україна Tiraspol
449 02:10:37 21468 Дмитренко Светлана 1982 Україна Одесса
450 02:10:43 21484 Riabchuk Julia 1977 Україна Odessa
451 02:10:56 21297 Glukhov Nickolay 1981 Україна Odesa
452 02:11:08 21632 Прусак Павел 1978 Одеса
453 02:11:41 21744 Фіщенко Андрій 1985 Україна Одеса
454 02:12:21 21401 Равиль Закиров 1964 Україна Одесса
455 02:12:44 21836 Юрченко Вікторія 1979 Україна Одеса
456 02:12:53 21396 Поліщук Анастасія 1992 Україна Одеса
457 02:12:57 21009 Лобода Кирилл 1986 Одеса
458 02:13:01 21658 Ручьова Інна 1983 Україна Одеса
459 02:13:16 21537 Власенко Дмитрий 1990 Україна Днепр
460 02:13:16 21538 Власенко Татьяна 1988 Україна Днепр
461 02:13:23 21232 Доніч Алла 1967 Білгород-Дністровський
462 02:13:36 21278 Нестеренко Алексей 1980 Україна Одеса
463 02:13:41 21823 Глечик Максим 1985 Україна Одесса
464 02:13:43 7061 Гордійченко Тетяна Василівна 1992 Полтава
465 02:13:43 21608 Хрустальов Валентин 1988 Україна Южне
466 02:13:53 21639 Парфенюк Александр 1955 Україна
467 02:14:11 21440 Ощипок Віталій 2001 Україна Миколаїв
468 02:14:16 21850 Marus Liliia 1987 Одеса
469 02:14:28 21002 Пилюга Тетяна 1982 Одеса
470 02:14:29 21450 Віра Кузка 2000 Україна Київ
471 02:15:11 21220 Елькина Анастасия 1993 Україна Одесса
472 02:15:33 21611 Яценко Алексей 1980 Україна Krivoy Rog
473 02:15:37 21621 Чернецкий Виктор 1987 Україна Подольск
474 02:15:58 21253 Prodan Tatyana 1992 Україна Одеса
475 02:16:09 21354 Muzychenko Anastasiia 1992 Україна Odessa
476 02:16:13 21005 Яровенко Юлія 1989 Одеса
477 02:16:49 21763 Данилов Олег 1993 Україна Одесса
478 02:16:54 21018 Валерія Медведєва 1991 Одеса
479 02:17:22 21607 Евтихевич Олег 2000 Одесса
480 02:17:46 21578 Колеснікова Ліана 1987 Одеса
481 02:18:17 7003 Maki Мatt 1976 Kиїв
482 02:18:54 21811 Поладов Ашот 1991 Україна Одеса
483 02:18:58 21849 Сипко Александр 1989 Одеса
484 02:19:06 21204 Логінова Христина 1992 Україна Одеса
485 02:19:40 21701 Манжос Сергей 1981 Україна Одеса
486 02:19:51 21814 Дмитриченко Артем 1991 Україна Днiпро
487 02:19:57 7035 Олексієнко Наталія 1982 Миколаїв
488 02:20:18 21549 Hanich Halyna 1976 Україна Одесса
489 02:20:49 21296 Савицький Сергій 1988 Україна Київ
490 02:20:49 21548 Бригарчук Віталій 1973 Україна
491 02:20:58 21698 Задоя Валентина 1985 Україна Одеса
492 02:21:04 21822 Пономаренко Катерина 1991 Україна Одеса
493 02:21:17 21071 Старостін Олексій 1983 Одеса
494 02:21:32 21357 Яцьків Олена 2001 Україна Київ
495 02:21:36 21587 Малачієв Шаміль 2019 Миколаїв
496 02:21:51 21815 Михайлов Артем 1995 Україна Одесса
497 02:21:54 21663 Михайлецька Анна 1985 Одеса
498 02:21:55 21803 Дубина Дмитро 1993 Україна Київ
499 02:21:56 21802 Гуменюк Микола 1982 Україна Житомир
500 02:22:18 21502 Ашаева Ольга 1976 Україна Одесса
501 02:22:18 21267 Мамотенко Юлія 1987 Дніпро
502 02:22:22 21041 Faryniuk Natalia 1988 Україна Одесса
503 02:23:14 21020 Кришталь Катерина 1983 Одеса
504 02:23:22 21411 Брикса Аліна 1990 Україна Рівне
505 02:23:44 21633 Головатенко Дмитрий 1985 Одесса
506 02:23:53 21045 Коваленко Сергій 1988 Одеса
507 02:23:58 21539 Самсонова Елена 1981 Україна Одеса
508 02:24:22 21732 Колісник Тетяна 1982 Україна Одеса
509 02:24:53 21064 Кочерба Микита 1994 Україна Одеса
510 02:25:36 21762 Гайдай Роман 1993 Україна Одеса
511 02:25:47 21485 Запаловский Александр 1951 Одесса
512 02:25:49 21846 Лісовенко Світлана 1987 Україна Одеса
513 02:26:16 21594 Холявский Владимир 1993 Україна Одесса
514 02:27:43 21699 Степаненко Сергій 1976 Україна Миколаїв
515 02:27:55 21208 Сиваш Катерина 1999 Україна Миколаїв
516 02:28:07 21332 Блавт Катерина-Марія 2001 Україна Миколаїв
517 02:28:21 21614 Кружков Никита 1984 Україна Odesa
518 02:28:22 21613 Кан Юрий 1997 Україна Киев
519 02:28:22 21302 Ільїн Микола 1987 Україна Одеса
520 02:28:29 21786 Роман Щёголев 1986 Київ
521 02:28:50 21425 Черевко Марія 2001 Миколаів
522 02:29:10 21777 Гурська Іванна 1994 Одеса
523 02:29:11 21778 Гурський Дмитро 1990 Україна Одеса
524 02:30:15 21545 Белан Марина 1980 Україна Одеса
525 02:30:21 21546 Віталій Белан 1981 Україна Одеса
526 02:30:33 21435 Зайченко Євгенія 2001 Миколаїв
527 02:31:33 21340 Боженко Богдан 2001 Україна Миколаїв
528 02:31:33 21341 Федоренко Настя 2001 Україна Миколаїв
529 02:31:52 21672 Грабко Марія 2001 Україна ,Полтава
530 02:32:36 21420 Бас Софія 2001 Україна Миколаїв
531 02:32:38 21416 Мазурак Ганна 2001 Україна Миколаїв
532 02:33:34 21568 Смолярчук Ольга 1997 Україна Київ
533 02:34:16 21207 Скачков Андрей 1978 Україна Овидиополь
534 02:34:44 21014 Nazarenko Mariia 1998 Полтава
535 02:35:00 21456 Данилюк Катерина 1999 Миколаїв
536 02:35:00 21422 Меньшикова Єлизавета 2000 Україна Миколаїв
537 02:36:06 21356 Воробей Катерина 2019 Україна Київ
538 02:36:45 21292 Ткачук Александра 2000 Україна Одесса
539 02:37:04 21682 Шрамко Наталія 1986 Одеса
540 02:37:27 21520 Ганочкіна Катя 2000 Луцьк
541 02:37:30 21659 Христофор Наталія 1973 Одесса
542 02:37:35 21222 ОРМАНЖИ Анастасия 1986 Україна Одесса
543 02:39:02 21246 Бондарь Оля 1993 Україна Одеса
544 02:39:38 21359 Мохун Максим 2001 Тернопіль
545 02:40:21 21070 Палієнко Наталія 1974 Одеса
546 02:41:11 21334 Малишева Ксенія 2001 Україна Миколаїв
547 02:42:18 21443 Капустинський Єгор 2001 Україна Миколаїв
548 02:44:41 21430 Квич Тереза 2001 Україна Миколаїв
549 02:44:41 21428 Шагова Марина 2001 Україна Миколаїв
550 02:46:02 21576 Боярська Марiя 1991 Одеса
551 02:47:34 21336 Тютяєва Яна 2001 Україна Кам'янське
552 02:53:24 21338 Момот Дар'я 2001 Україна Миколаїв
553 02:56:44 21518 Буковська Наталія 2001 Україна Тернопіль
554 02:57:23 21431 Кучерук Анастасія 2000 Україна Миколаїв

Дистанція - 10 км (Одеса)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:31:52 10361 Печников Руслан 1988 Україна Одесса
2 00:32:34 10505 Цибін Олег 1997 Одеса
3 00:32:57 10243 Ciriac Petr 1997 Україна Tiraspol
4 00:33:43 10568 Янковский Владислав 2003 Україна Одесса
5 00:35:10 10256 Иванченко Владислав 1999 Молдова Бендеры
6 00:36:38 10510 Богомягкова Кристина 1991 Україна Одесса
7 00:38:17 10418 Радько Мария 1997 Україна Одесса
8 00:40:07 10221 Рекеда Дима 1981 Odessa
9 00:41:19 10410 козовякин виктор 1988 Україна одесса
10 00:41:48 10200 Данюк Сергій 1993 Україна Житомир
11 00:41:49 10515 Матвійчук Олександр 1992 Україна київ
12 00:42:18 10010 Готвянський Олексiй 1985 Україна, Харкiв
13 00:42:18 10574 Сыдир Денис 1997 Україна Одеса
14 00:42:28 10214 Передрій Олександр 1990 Україна Одеса
15 00:42:36 10014 Лагутін Віталій 1984 Одеса
16 00:42:40 10313 Andreychenko Igor 1970 Odessa
17 00:42:51 10428 Дзебан Александра 1985 Україна Одеса
18 00:43:12 10307 Підгородецький Владислав 2000 Україна Одеса
19 00:43:23 10460 Пиндик Андрій 1997 Україна Львів
20 00:43:47 10475 Цванько Олександр 1988 Україна Одеса
21 00:43:56 10481 Устименко Кирило 1987 Україна Кривий Ріг
22 00:43:59 10518 Брагинец Евгений 1986 Україна Одесса
23 00:44:17 10368 Чуряк Євген 1976 Україна Проліски
24 00:44:21 10371 Кириченко Денис 1992 Україна Одеса
25 00:44:45 10189 Сініцина Ольга 1990 Україна Одеса
26 00:45:19 10238 Кондрашов Сергій 1984 Україна Київ
27 00:45:24 10585 Цыбин Евгений 1996 Одеса
28 00:45:28 10228 Лукашенко Сергій 1979 Україна Одеса
29 00:46:08 10476 Фучеджи Юрій 1995 Україна Одеса
30 00:46:12 10478 Ковальчук Евгений 1993 Одесса
31 00:46:14 10390 Дуков Микола 1992 Україна Одеса
32 00:46:21 10503 Епишкин Сергей 1986 Odessa
33 00:46:25 10474 Чебан Олексій 1986 Україна Одеса
34 00:46:46 10511 Карина Журак 2002 Україна Одесса
35 00:46:51 10527 Цуркан Александр 1994 Україна Одесса
36 00:47:00 10306 Онищук Константин 1989 Україна Одесса
37 00:47:00 10365 Хінцицький Олександр 1992 Южне
38 00:47:22 10490 Шуткин Денис 1987 Донецк
39 00:47:23 10543 Науменко Андрей 1995 Одесса
40 00:47:24 10314 Евтодий Дмитрий 1990 Україна Одесса
41 00:47:24 10250 Лебедев Александр 1984 Одесса
42 00:47:25 10417 Рожанковський Ігор 1993 Київ
43 00:47:40 10415 Гунько Артем 1990 Україна Одеса
44 00:47:41 10406 Линник Дмитрий 1975 Одесса
45 00:47:43 10385 Полікарпов Дмитро 1999 Україна Миколаїв
46 00:47:58 10485 Лозицкий Александр 2019 Одесса
47 00:48:05 10413 Чигер Егор 2005 Україна Дніпро
48 00:48:19 10342 Ядвижак Игорь 1988 Южный
49 00:48:19 10249 Бикеев Радион 1991 Україна Одесса
50 00:48:22 10355 Матершадзе Роман 1989 Україна Харьков
51 00:48:29 10412 Бризіцький Володимир 1989 Київ
52 00:48:33 10302 Іваненко Сергій 1982 Україна Полтава
53 00:48:41 10565 Волошин Ростислав 1985 Україна Одеса
54 00:48:43 10333 Мартынюк Евгений 1988 Україна Одесса
55 00:48:45 10366 Велiчко Олександр 1981 Україна Одеса
56 00:48:46 10394 Тыднюк Максим 1989 Україна Одесса
57 00:48:59 10324 Віталій Лозенко 1979 Миколаїв
58 00:49:10 10403 Донченко Андрій 1991 Одесса
59 00:49:17 10533 Самойленко Володимир 2003 Україна Odessa
60 00:49:27 10525 Пугач Вiталiй 1992 Україна Одеса
61 00:49:29 10224 Пархоменко Станислав 1992 Україна Одесса
62 00:49:34 10344 Spodarets Dmitry 1986 Україна Odessa
63 00:49:38 10320 Фреяк Богдан 1996 Україна Одеса
64 00:49:39 10405 Babaev Deniss 1994 Kyiv
65 00:49:55 10349 Найда Віталій 1993 Україна Одеса
66 00:49:58 10395 Лактіонов Олексій 1983 Україна Одеса
67 00:50:00 10509 Солодовник Алла 1979 Полтава
68 00:50:09 10443 Руднев Евгений 1985 ОДЕССА
69 00:50:10 10573 Науменко Александр 1986 Україна Одеса
70 00:50:17 10462 Кодимський Микита 2001 Одесса
71 00:50:19 10470 Wilson Mackenzie 1994 Ottawa
72 00:50:19 10450 Пономарев Павел 1997 Україна Одеса
73 00:50:22 10451 Довженко Александр 1992 Україна Киев
74 00:50:27 10370 Шаповал Максим 1989 Одеса
75 00:50:33 10380 Губачёв Владимир 1986 Україна Одесса
76 00:50:41 10340 Пищида Валерій 1973 Україна Варва
77 00:51:03 10473 Іваницький Андрій 1989 Україна Одеса
78 00:51:05 10264 Petrishcheva Anna 1988 Україна Одесса
79 00:51:06 10491 Трибунский Владислав Александрович 1996 Одесса
80 00:51:07 10438 Коршун Тетяна 1981 Україна Одеса
81 00:51:09 10323 Dzhyrma Helen 1998 Україна Odessa
82 00:51:16 10566 Орел Михайло 1978 Україна Одесса
83 00:51:19 10404 Комкова Люда 1995 Україна Одеса
84 00:51:20 10210 Приймачук Наталія 1979 Україна Київ
85 00:51:23 10229 Горбенко Денис 1996 Україна Одеса
86 00:51:26 10430 Ламбов Олександр 1986 Україна Одеса
87 00:51:32 10271 Галаєв Володимир -0001 Україна Київ
88 00:51:38 10281 Алексеенко Владимир 1987 Україна Одесса
89 00:51:41 10545 Василик Александр 1993 Україна Одесса
90 00:51:46 10211 Міронєнко Олександр 1989 Одеса
91 00:51:48 10524 Цьома Микола 1962 Одеса
92 00:51:50 10292 Leonhardt Lars Emil 1986 CPH, Denmark
93 00:51:50 10495 Гордієнко Ірина 1987 Україна Каховка
94 00:51:56 10363 Юхтер Игорь 1979 Україна Одесса
95 00:51:57 10578 Каваллотті Паоло 1974 Одеса
96 00:51:58 10348 Мазур Руслан 1978 Україна Одеса
97 00:52:03 10373 Марченко Ігор 2000 Одесса
98 00:52:04 10556 Ismayılov Emil 2019 Azerbaijan
99 00:52:16 10382 Донченко Андрій 1991 Україна Одеса
100 00:52:17 10309 Достоєвський Олександр 1995 Україна Одеса
101 00:52:25 10522 Семено Маргарита 1992 Україна Полтава
102 00:52:25 10596 Ласкирев Виталий 1984 Україна Odessa
103 00:52:35 10226 Бардіян Сергій 1960 Балта
104 00:52:39 10356 Винокуров Руслан 2000 Україна Одесса
105 00:52:46 10287 Артём Трегубов 1990 Україна Одеса
106 00:52:53 10529 Кондратюк Олексій 1982 Україна Одеса
107 00:53:02 10504 Артемчук Дмитрий 1988 Україна Одеса
108 00:53:05 10225 Рыбальченко Анна 1992 Одесса
109 00:53:07 10453 Мячин Федір 1988 Україна Херсон
110 00:53:08 10440 Коршун Борис 1981 Україна Одеса
111 00:53:10 10461 Макогончук Надія 1998 Україна Львів
112 00:53:20 10311 Докиенко Сергей 1997 Одесса
113 00:53:26 10006 Гіль Людмила 1977 Харків
114 00:53:27 10393 Soloviov Dmytro 1980 Україна Одесса
115 00:53:30 10496 Кузенкова Оксана 1989 Україна Київ
116 00:53:34 10542 Нестеренко Ілона 1988 Одеса
117 00:53:39 10471 Леонов Кирилл 1978 Одесса
118 00:53:41 10322 Грушковская Оксана 1983 Одесса
119 00:53:46 10539 Мартыненко Людмила 1991 Україна Одесса
120 00:53:46 10513 Васьковский Антон 1989 ДонецЬк
121 00:53:57 10352 Kuznetsov Pavel 1991 Україна Odesa
122 00:54:02 10519 Кравченко Анна 1989 Україна Миколаїв
123 00:54:05 10284 Комарова Аліна 1994 Україна Одеса
124 00:54:09 10280 Красницька Катерина 1988 Україна Одеса
125 00:54:21 10241 Нестеренко Вікторія 1982 Україна Київ
126 00:54:25 10353 Владислав Осипов 1995 Україна Одесса
127 00:54:33 10551 Молчанов Артур 1994 Україна Київ
128 00:54:39 10402 Захаренко Геннадий 1974 Україна Одесса
129 00:54:43 10448 Мацко Алексей 1985 Україна Одеса
130 00:54:45 10579 Карась Максим 1983 Україна Одеса
131 00:54:46 10536 Коваленко Дмитрий 1983 Україна Одесса
132 00:54:46 10233 Кондрашова Вікторія 1982 Україна Київ
133 00:54:49 10531 Kurbatov Oleksii 1974 Одесса
134 00:54:50 10422 Гребенюк Ігор 1988 Одеса
135 00:54:51 10198 Бобнюк Андрей 1995 Україна Одесса
136 00:54:51 10217 Довженко Мария 1990 Україна Одесса
137 00:54:54 10464 Мельник Егор 2001 Україна Одеса
138 00:54:57 10598 Кривко Маргарита 1991 Одеса
139 00:54:59 10202 Кириченко Тамара 1988 Україна Миколаїв
140 00:55:07 10275 Вєлєва Одіна 1982 Одесса
141 00:55:08 10467 Ісмаілов Андрій 1993 Україна Одеса
142 00:55:16 10421 Чередниченко Дар'я 1991 Україна Одеса
143 00:55:18 10544 Касьянов Дмитрий 1993 Україна Одесса
144 00:55:26 10514 Веприк Алексей 1992 Одесса
145 00:55:32 10191 Краковер Дмитрий 1984 Україна Одесса
146 00:55:40 10508 Краснопольський Семен 1987 Україна Одеса
147 00:55:47 10237 Михаил Казарновский 1990 Україна Одесса
148 00:55:48 10561 Швачко Сергій 1987 Одеса
149 00:55:49 10312 Ходацкий Серегй 1991 Одесса
150 00:55:50 10528 Резниченко Александр 2004 Україна Odessa
151 00:56:06 10588 Кись Константин 1985 Одеса
152 00:56:06 10331 Бірук Софія 1996 Україна Миколаїв
153 00:56:13 10600 Елизавета Сысуева 1983 Україна Одеса
154 00:56:16 10248 Передеренко Валерий 1995 Одесса
155 00:56:31 10597 Санду РОМАН 1982 Україна Полтава
156 00:56:35 10396 Столярчук Богдан 1984 Україна
157 00:56:38 10419 Ющенко Олена 1991 Україна Одеса
158 00:56:38 10468 Мальцева Лаліта 1987 Україна Одеса
159 00:56:53 10537 Трокоз Оксана 1991 Україна Одеса
160 00:56:59 10321 Сергеева Наталiя 1994 Україна Одесса
161 00:57:00 10439 Лысяк Светлана 1986 Україна Харьков
162 00:57:01 10441 Лысяк Богдан 1988 Україна Харьков
163 00:57:05 10407 Хількевич Володимир 1975 Одеса
164 00:57:05 10286 Трегубова Виктория 1990 Україна Одеса
165 00:57:05 10235 Агеєв Василь 1980 Одеса
166 00:57:10 10576 Марченко Кристина 1996 Україна Одесса
167 00:57:13 10263 Капшук Ольга 1986 Україна Полтава
168 00:57:14 10294 Панченко Ирина 1987 Україна Одеса
169 00:57:25 10290 Дяків Ден 2001 Україна Ужгород
170 00:57:25 10023 Поступайло Іван Васильович 1972 Одеса
171 00:57:25 10400 Юдченко Валентина 1999 Снятин
172 00:57:29 10257 Демиденко Анна 1990 Україна Киев
173 00:57:35 10277 Олексій Тараник 1987 Україна Харків
174 00:57:50 10196 Гагауз Виталий 1976 Україна Одеса
175 00:57:58 10188 Маркова Марина 1991 Україна Одеса
176 00:57:59 10477 Алина Тимофеева 2002 Измаил
177 00:58:01 10483 Плотная Наталия 1979 Черномоск
178 00:58:09 10231 Поляруш Лілія 1995 Україна Тернопіль
179 00:58:14 10420 Левкова Катя 1980 Україна Одесса
180 00:58:15 10492 Андреева Ольга Сергеевна 1995 Одесса
181 00:58:15 10028 Казавчинский Андрей 2000 Україна Одесса
182 00:58:16 10255 Страшко Тетяна 1992 Україна Полтава
183 00:58:22 10315 Процик Валентин 1993 Одесса
184 00:58:24 10317 Лiфаренко Дмитро 1988 Одеса
185 00:58:29 10432 Мельник Александр 1984 Україна Одесса
186 00:58:42 10190 Кваченко Ростислав 1986 Україна Одесса
187 00:58:48 10001 Шпаковська Анна 1992 Миколаїв
188 00:59:00 10295 Антонюк Ангеліна 1998 Одеса
189 00:59:06 10276 Лобач Сементий 1982 Україна Одесса
190 00:59:20 10575 Слюсаренко Валерия 1996 Україна одесса
191 00:59:20 10577 Бойко Олена 1987 Україна Одеса
192 00:59:20 10569 Стати Ольга 1991 Україна Одесса
193 00:59:26 10253 Макаренко Олег 1992 Україна Київ
194 00:59:37 10369 Шапран Сергій 1988 Україна Одеса
195 00:59:46 10301 Спиридонова Татьяна 1980 Україна Одесса
196 00:59:48 10230 Чигер Маргарита 1979 Україна Дніпро
197 00:59:56 10466 Гончар В'ячеслав 1992 Україна Одеса
198 00:59:57 10360 Полякова Інна 1981 Україна Южне
199 01:00:13 10022 Лiфаренко Юлiя 1988 Україна Одеса
200 01:00:19 10506 Миллер Ека 1989 Україна Одесса
201 01:00:19 10434 Попова Виктория 1989 Одесса
202 01:00:21 10270 Ситник Світлана 1997 Україна Полтава
203 01:00:22 10218 Постриган Игорь 1994 Україна Одеса
204 01:00:24 10546 Расковалова Юля 1982 Одеса
205 01:00:31 10554 Козійчук Олександр 1990 Україна Київ
206 01:00:32 10442 Пестова Оксана 1977 Україна Одесса
207 01:00:33 10258 Борисюк Вова 1991 Володимир-Волинський
208 01:00:50 10259 Игнатенко Анастасия 1992 Киев
209 01:00:56 10378 Свинарьова Олександра 1990 Україна Київ
210 01:00:56 10273 Міщенко Максим 1991 Україна Київ
211 01:01:02 10488 Гончаренко Юлія 1996 Україна Полтава
212 01:01:03 10589 Гречаний Дмитро 1981 Україна Одеса
213 01:01:05 10521 Семено Тетяна 1993 Україна Полтава
214 01:01:05 10326 Дубянская Александра 1990 Україна Одесса
215 01:01:09 10499 Балух Ірина 1984 Україна Одеса
216 01:01:19 10416 Козлова Ірина 1986 Україна Одеса
217 01:01:26 10262 Boreiko Inna 1985 Україна Одесса
218 01:01:28 10285 Ковалев Дмитрий 1979 Україна Одесса
219 01:01:29 10244 Баранов Павло 1987 Україна Одесса
220 01:01:29 10493 Никоненко Дмитрий Михайлович 1997 Одесса
221 01:01:30 10027 Казавчинский Алексей 2000 Україна Одесса
222 01:01:31 10482 Мухригіна Марія 1997 Україна Одеса
223 01:01:31 10318 Мачула Алена 1996 Україна Одесса
224 01:01:33 10205 Кравчук Євген 1988 Україна Одеса
225 01:01:36 10207 Власенко Алексей 1987 Україна Одесса
226 01:01:38 10193 Забоєнко Валюша 1977 Україна Полтава
227 01:01:46 10026 Казавчинский Дмитрий 1979 Україна ОДЕССА
228 01:01:52 10201 Осадчая Татьяна 1992 Україна Одесса
229 01:02:01 10560 Джек Юлія 2001 Миколаїв
230 01:02:08 10206 Наталя Жихарєва 1996 Україна Одеса
231 01:02:10 10358 Михайлюк Евгеній 1992 Україна Одеса
232 01:02:14 10500 Нейдинг Андрей 1981 Одесса
233 01:02:15 10502 Нейдинг Маня 1987 Одесса
234 01:02:19 10239 Hulchenko Anna 1992 Україна Odesa
235 01:02:22 10274 Остапчук Андрій 1980 Одеса
236 01:02:23 10459 Понятнов Іван 2005 Україна Одеса
237 01:02:28 10570 Толкачова Катерина 1995 Україна Одеса
238 01:02:47 10328 Шевченко Вiктор 1975 Україна Полтава
239 01:02:52 10018 Цибенко Віра 2019 Одеса
240 01:02:52 10019 Цибенко Олександр 1980 Одеса
241 01:02:53 10486 Челядіна Інга 1994 Україна Дніпро
242 01:02:57 10325 Петренко Евгений 1998 Україна Одесса
243 01:03:19 10553 Бурма Наталя 1990 Україна Одеса
244 01:03:34 10535 Холявко Марина 1993 Україна Миколаїв
245 01:03:36 10512 Іванов Максим 1995 Одеса
246 01:03:36 10003 Вершняк Альона 1995 Нова Каховка
247 01:03:39 10484 Іщенко Андрій 1991 Україна Одеса
248 01:03:41 10011 Воробьева Виктория 1989 Україна Одесса
249 01:03:45 10007 Дигало Олена 1988 Харків
250 01:03:57 10463 Денис Ославський 2001 Україна Одеса
251 01:04:08 10523 Власова Ирина 1986 Україна Одесса
252 01:04:09 10401 Уманський Сергій 1978 Одеса
253 01:04:14 10336 Домрачёва Марина 1984 Україна Одесса
254 01:04:19 10408 Sapryko Anna 1988 Україна Odessa
255 01:04:19 10409 Лис Миха 1988 Україна Odessa
256 01:04:19 10425 Чорний Олександр 1995 Україна Полтава
257 01:04:25 10299 Мірошниченко Катерина 1988 Україна Миколаїв
258 01:04:26 10266 Ганус Катерина 1994 Україна Кременчук
259 01:04:29 10338 Григорьева Ирина 1989 Україна Odessa
260 01:04:40 10351 Шевалье Елена 1992 Україна Чорноморськ
261 01:04:48 10549 Лукьяненко Юлия 1994 Україна Одеса
262 01:05:02 10424 Половитько Сергей 1973 Одесса
263 01:05:02 10429 Чумаков Константин 1989 Україна Одесса
264 01:05:05 10398 Федоренко Анна 1990 Україна Ізмаїл
265 01:05:25 10283 Тахтарова Ксения 1998 Україна Одесса
266 01:05:48 10534 Пусь Татьяна 1986 Україна Одесса
267 01:05:56 10357 Заруцький Руслан 1992 Одесса
268 01:05:59 10345 Чиж Андрей 1987 Україна Киев
269 01:06:03 10346 Кудревич Юлия 1996 Україна Киев
270 01:06:04 10020 Мельник Олеся 1992 Україна Одесса
271 01:06:07 10219 Безуглый Александр 1994 Одеса
272 01:06:18 10005 Марія Фрайфельд 1993 Одеса
273 01:06:31 10557 Новікова Оля 2000 Миколаїв
274 01:06:33 10187 Гусак Анастасия 1987 Україна Одесса
275 01:06:39 10227 Сенчук Дмитрий 1989 Україна Одесса
276 01:06:39 10558 Атаманюк Анна 1983 Україна Одеса
277 01:06:40 10327 Кисельова Наталя 1988 Україна Одеса
278 01:06:43 10580 Кухарчук Дмитрий 1990 Україна Одеса
279 01:06:49 10550 Окерешко Сергій 1982 Україна Київ
280 01:07:11 10251 Нестеренко Юлия 1990 Україна Одеса
281 01:08:06 10517 Гончаренко Ирина 1993 Україна Одесса
282 01:08:25 10414 Бібко Ольга 1989 Україна Одеса
283 01:08:36 10194 Драгомірова Валерія 1995 Одеса
284 01:08:52 10480 Петрига Никита 1994 Одесса
285 01:09:36 10215 Костенко Анастасия 1993 Україна Одесса
286 01:09:46 10192 Масюта Оксана 1989 Україна Одеса
287 01:09:48 10029 Шевченко Вікторія 1995 Україна Вишгород
288 01:10:53 10216 Вакуленко Анастасия 1989 Україна Одесса
289 01:11:05 10212 Cонькiна Олена 1991 Україна Киев
290 01:11:06 10447 Железкина Марина 1986 Україна Одеса
291 01:11:06 10449 Росляков Александр 1974 Україна Одеса
292 01:11:15 10267 Тімофєєва Ксенія 1988 Україна Київ
293 01:11:26 10454 Перепелица Мария 1991 Україна Одесса
294 01:11:57 10469 Шевченко Тетяна 1985 Україна Полтава
295 01:11:57 10497 Кузнецов Олексій 1985 Україна Полтава
296 01:11:59 10362 Погорелов Нiкiта 1993 Україна Одесса
297 01:12:54 10532 Levytskyi Maksym 1974 Одесса
298 01:13:13 10559 Турецька Анастасія 1999 Миколаїв
299 01:13:48 10203 Остапенко Катерина 1990 Україна Київ
300 01:13:51 10437 Белоногова Татьяна 1983 Україна Белгород-Днестровский
301 01:14:07 10359 Купа Дмитро 1984 Україна Одеса
302 01:14:08 10411 Завеля Олена 1984 Одеса
303 01:14:22 10548 Василенко Олександр 1986 Україна Київ
304 01:14:43 10016 Солнцева Вікторія 1991 Одеса
305 01:16:04 10540 Діана Черняк 1993 Київ
306 01:16:23 10541 Ігор Хандожко 1994 Київ
307 01:17:23 10599 Мельник Александр 1984 Одеса
308 01:17:54 10298 борец екатерина 2019 одесса
309 01:18:42 10004 Молостов Максим 1992 Одеса
310 01:19:01 10002 Царюк Євген 1986 Одеса
311 01:21:09 10547 Лещенко Наталя 1987 Україна Одеса
312 01:21:21 10444 Хитрюк Оксана 1976 Одеса
313 01:27:19 10456 Chekeres Tetyana 1977 Україна Yuzhny
314 01:27:19 10455 Chmil Roman 1976 Yuzhny
315 01:50:44 10399 Пестов Иван 2001 Одесса

Дистанція - 5 км (Одеса)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:16:05 50406 Стоянов Рома 1999 Україна Одесса
2 00:17:03 50484 Boiko Miron 2002 Одесса
3 00:17:20 50218 Зайков Дмитрий 1998 Україна Tiraspol
4 00:17:38 50540 Чикарев Антон 1994 Україна Одеса
5 00:17:46 50503 Богдан Черватюк 1994 Одеса
6 00:18:20 50465 Топал Ярослав 1992 Україна Одеса
7 00:18:48 50462 Курганський Сергій 1990 Україна Вишгород
8 00:19:26 50449 Красман Павло 1994 Україна Херсон
9 00:19:33 50518 Заровна Вероника 2005 одесса
10 00:19:45 50479 Шиманов Владимир 1989 Україна Одеса
11 00:19:47 50207 Нишко Леонід 1971 Одеса
12 00:20:18 50451 Беловол Татьяна 1969 Україна Одесса
13 00:20:38 50488 Меньшиков Павло 2003 Україна Одесса
14 00:20:43 50444 Лысенко Игорь 1985 Україна Одесса
15 00:20:46 50520 Соловьева Инна 1983 Україна Одеса
16 00:21:01 50486 Ткач Кирил 2003 Україна Одесса
17 00:21:11 50219 Іщенко Андрій 2002 Україна Полтава
18 00:21:32 50497 Дмитренко Геннадий 2007 Україна Одесса
19 00:21:35 50522 Прокопчук Алина 2002 Нова Каховка
20 00:21:38 50487 Zarovna Oleksandra 2004 Одесса
21 00:21:50 50545 Червак Андрей 1993 Україна Одеса
22 00:22:06 50277 Козак Олександр 1998 Україна Одеса
23 00:22:17 50495 Титова Юлия 1990 Україна Одесса
24 00:22:32 50235 Диденко Юрий 1984 Україна Одесса
25 00:22:34 50482 Данилюк Олександр 1994 Україна Одеса
26 00:22:49 50517 Щербина Людмила 1982 Белгород-Днестровский
27 00:22:50 50184 Драгомирецький Дмитро 1983 Україна Одеса
28 00:22:55 50539 Ткачук Павел 1995 Україна Одеса
29 00:22:57 50347 Крадин Иван 1997 Одеса
30 00:23:02 50489 Лазаренко Олександр 2003 Україна Одесса
31 00:23:12 50471 Савчук Марина 1994 Україна Одесса
32 00:23:40 50403 Фоменко Евгений 1988 Україна Одесса
33 00:23:43 50237 Філонов Андрій 1987 Україна Білгород-Дністровський
34 00:23:45 50491 Кузнєцов Єлисей 2004 Україна Одесса
35 00:24:03 50510 Omelchenko Oleh 1994 Одеса
36 00:24:08 50020 Пугач Світлана 1988 Одеса
37 00:24:09 50493 Ткачук Роман 1983 Україна Київ
38 00:24:11 50492 Конторович Олексій 2003 Україна Одесса
39 00:24:14 50247 Микита Астахов 1985 Миколаїв
40 00:24:15 50212 Лисковский Сергей 1990 Україна Одесса
41 00:24:18 50313 Висотенко Андрій 1986 Україна Одеса
42 00:24:22 50353 Очеретнюк Михаил 1995 Одеса
43 00:24:31 50186 Бігарій Ярослав 1997 Україна Одеса
44 00:24:40 50328 Воров Дмитрий 1995 Україна Одесса
45 00:24:50 50025 Михайлов Андрiй 1995 Україна Одеса
46 00:24:52 50291 Музалева Анастасия 1990 Україна одесса
47 00:24:57 50457 Каковкін Дмитро 1967 Україна Одеса
48 00:24:58 50552 Назаренко Антон 1996 Полтава
49 00:25:01 50305 Мухин Алексей 1992 Киев
50 00:25:04 50276 Лебеденко Анатолій 1989 Україна Одеса
51 00:25:08 50243 Пантус Сергей 1988 Україна Одесса
52 00:25:11 50341 Детюк Алена 1994 Одеса
53 00:25:20 50189 Раец Анна 1997 Україна Одесса
54 00:25:22 50541 Чуприна Виктория 1998 Україна Полтава
55 00:25:23 50505 Melnychyk Ievgen 1981 Одесса
56 00:25:33 50374 Домбровский Вячеслав 1991 Одеса
57 00:25:49 50233 Бондаренко Игорь 1990 Україна Одесса
58 00:25:52 50308 Шляхова Тетяна 1991 Україна Львів
59 00:26:00 50405 Бальзанников Артём 1989 Одесса
60 00:26:10 50506 Котляров Влад 1975 Україна Одесса
61 00:26:10 50504 Какунина Хельга 1997 Одесса
62 00:26:10 50009 Григорян Едуард 1994 Одеса
63 00:26:14 50400 Шаран Оксана 1995 Одеса
64 00:26:15 50188 Vovk Angelina -0001 Україна Odessa
65 00:26:17 50287 Андренко Ігор 1991 Україна Полтава
66 00:26:19 50348 Боднар Олег 1995 Одеса
67 00:26:29 50329 Михайлова Анна 1994 Україна Одеса
68 00:26:44 50423 Фурман Лариса 1978 Україна Полтава
69 00:26:45 50340 Крук Ксения 1992 Одеса
70 00:26:51 50533 Григоращенко Инна 1975 Україна Одесса
71 00:26:54 50466 Рой Юлія 1985 Київ
72 00:26:57 50290 savchuk anastasia 1990 Україна одесса
73 00:26:59 50472 Мірошнікова Тетяна 1991 Одеса
74 00:27:00 50459 Грищенко Елена 1995 Україна Одесса
75 00:27:00 50010 Жебровський Олександр 1989 Одеса
76 00:27:16 50395 Стефанчишина Инна 1987 Одеса
77 00:27:18 50464 Шляхова Ірина 1989 Україна Полтава
78 00:27:23 50398 Черный Владислав 1998 Одеса
79 00:27:23 50458 Сукач Едуард 1976 Україна Київ
80 00:27:29 50550 Врадій Анна 1987 Полтава
81 00:27:29 50193 Лисенко Анастасія 1988 Україна Одеса
82 00:27:31 50519 Борисов Сергей 1985 Україна Одеса
83 00:27:33 50481 Петриченко Ілля 1980 Одесса
84 00:27:35 50496 Котишев Максим 1980 Україна Одеса
85 00:27:40 50427 Евгений Викол 1978 Україна Теплодар
86 00:27:47 50284 Шаркевич Юлія 1986 Україна Білгород-Дністровський
87 00:27:50 50192 Ivanova Kateryna 1991 Україна Odessa
88 00:27:53 50327 Сливка Микола 1989 Україна Одесса
89 00:27:54 50448 Деревцова Анжеліка 1982 Україна Одесса
90 00:27:54 50004 Овчаренко Василь 1984 Одеса
91 00:27:55 50322 Svirida Katherine 1990 Україна Odesa
92 00:28:01 50234 Линник Сергей 1973 Україна Одесса
93 00:28:02 50264 Борисюк Олена 1995 Україна Володимир Волинський
94 00:28:06 50435 Міщенко Юлія 1985 Одеса
95 00:28:08 50525 Сизов Александр 1991 Україна Одеса
96 00:28:09 50527 Сизова Алла 1996 Україна Одеса
97 00:28:09 50304 Аксьонова Ірина 1981 Україна Львів
98 00:28:11 50257 Новикова Наталия 1973 Україна Білгород-Дністровський
99 00:28:13 50384 Мариненко Анна 1999 Одеса
100 00:28:16 50513 Белый Максим 1985 Україна Одесса
101 00:28:22 50292 Штекель Євгенія 1989 Україна Одеса
102 00:28:22 50298 Мартюков Георгій 1983 Одесса (Odessa, Ukraine)
103 00:28:25 50511 Башкиров Глеб 1992 Україна Одеса
104 00:28:26 50498 Мишко Ігор 1977 Київ
105 00:28:27 50261 Полтарікова Альона 1995 Україна Одеса
106 00:28:31 50285 Меркулов Дмитрий 1985 Україна Николаев
107 00:28:33 50300 Данилов Анатолий 1982 Україна Одесса
108 00:28:38 50490 Polyansky Eugene 1980 Одесса
109 00:28:41 50319 Жихарєва Наталія 1965 Україна Одеса
110 00:28:41 50421 Бражніков Дмитро 1988 Україна Одеса
111 00:28:44 50183 Ильина Ольга 1983 Україна Одесса
112 00:28:45 50022 Соснов Микита 1992 Одеса
113 00:28:45 50302 Serokurova Anna 1987 Odessa
114 00:28:47 50363 Рудюк Саша 2004 Одеса
115 00:28:48 50454 Сидорчук Ольга 1982 Україна Нова Каховка
116 00:28:49 50411 Котляр Юлия 1987 Україна Одесса
117 00:28:51 50279 Філіпов Андрій 1991 Одеса
118 00:28:52 50461 Тодоров Виталий 1984 Україна Одесса
119 00:28:53 50350 Федюк Алина 1990 Одеса
120 00:28:56 50430 Горун Олександр 1959 Україна Одеса
121 00:28:58 50553 Жупанин Станислав 2000 Полтава
122 00:29:01 50286 Чайковская Инна 1977 Україна Одесса
123 00:29:03 50228 Латиш Таміла 1995 Україна Полтава
124 00:29:10 50369 Войтюк Николай 1996 Одеса
125 00:29:11 50012 Костарєв Євген 1990 Одеса
126 00:29:12 50508 Кременюк Олена 1986 Одеса
127 00:29:13 50468 Рудых Евгений 1983 Україна Одеса
128 00:29:14 50361 Шикиринский Артур 1984 Одеса
129 00:29:22 50338 Морозов Сергей 1994 Одеса
130 00:29:23 50334 Плющева Анастасия 1996 Одеса
131 00:29:26 50230 Щербак Ірина 1996 Полтава
132 00:29:31 50266 Король Анна 1993 Україна Одесса
133 00:29:35 50008 Цігельман Наталя Василівна 1973 Вінниця
134 00:29:36 50323 Станкова Діана 1998 Україна Одеса
135 00:29:39 50303 Демчик Аліна 1997 Україна Одеса
136 00:29:44 50477 Гужева Олеся 1983 Україна Одеса
137 00:29:56 50301 Такова Оксана 1989 Одеса
138 00:29:57 50532 Науменко Анна 1988 Україна Одеса
139 00:30:01 50443 Фисун Вікторія 1996 Україна Полтава
140 00:30:01 50296 Денисов Олександр 1972 Одесса
141 00:30:03 50389 Пивоварова Полина 2000 Одеса
142 00:30:05 50470 Можаровская Юлия 1992 Україна Одесса
143 00:30:06 50251 Ткачук Світлана 1987 Україна Одеса
144 00:30:09 50349 Клейменов Дима 1990 Одеса
145 00:30:10 50337 Попов Иван 1992 Одеса
146 00:30:10 50362 Габатель Женя 1997 Одеса
147 00:30:13 50282 Пустомельник Дмитро 2001 Україна Одеса
148 00:30:14 50201 Бальжик Герман 1994 Україна Одеса
149 00:30:18 50267 Хомут Олена 1994 Одеса
150 00:30:20 50015 Токарчук Олексій 1989 Одеса
151 00:30:22 50275 Руденко Олена 1989 Україна Одеса
152 00:30:25 50278 Власюк Оксана 1976 Україна Одеса
153 00:30:26 50180 Мураєва Анастасія 1998 Україна Чорноморськ
154 00:30:26 50551 Призов Владислав 1997 Полтава
155 00:30:28 50418 Коломієць Наталія 1989 Україна Полтава
156 00:30:29 50535 Разуменко Алексей 1981 Україна Одеса
157 00:30:29 50523 Псарюк Софія 1996 Україна Одеса
158 00:30:29 50549 Осадча Алина 1996 Одесса
159 00:30:31 50414 Міхова Людмила 1993 Україна Одесса
160 00:30:32 50415 Бойко Дарія 1993 Україна Одеса
161 00:30:36 50342 Москаленко Виталий 1985 Одеса
162 00:30:37 50356 Ильченко Кристина 1996 Одеса
163 00:30:42 50426 Мосиенко Вадим 1978 Україна Теплодар
164 00:30:43 50447 Шуварський Вадим 1985 Одесса
165 00:30:43 50365 Рудых Костя 1990 Одеса
166 00:30:43 50245 Кубрак Данило 1997 Україна Одесса
167 00:30:44 50330 Конєва Марія 2000 Україна Одеса
168 00:30:48 50548 Хижняк Жанна 1987 Одесса
169 00:30:49 50547 Осадчук Виталий 1987 Одеса
170 00:30:50 50236 Судьїна Лариса 1952 Україна
171 00:30:54 50546 Поперешнюк Инна 1989 Полтава
172 00:30:55 50453 Ніколаєнко Дарія 1999 Київ
173 00:30:55 50452 Поперешнюк Анна 1998 Полтава
174 00:30:58 50311 Malyshka Anna 1975 Odessa
175 00:31:01 50422 Фурман Валерія 1997 Україна Полтава
176 00:31:02 50202 Сутик Андрей 1992 Україна Одеса
177 00:31:04 50354 Краснощек Юрий 1993 Одеса
178 00:31:08 50382 Лавренчук Евгения 1986 Одеса
179 00:31:09 50297 Коваль Олександр 1977 Одеса
180 00:31:10 50442 Чипенко Олена 1995 Україна Полтава
181 00:31:10 50306 Колба Инга 1990 Україна Киев
182 00:31:12 50516 Mulko Irina 1983 Україна Odessa
183 00:31:17 50194 Куліш Ірина 1983 Україна Одеса
184 00:31:18 50407 Дудник Олексій 1994 Одеса
185 00:31:20 50512 Маршак Виктория 1985 Україна Одесса
186 00:31:24 50317 Попова Олена 1993 Україна Одеса
187 00:31:30 50007 Солтик Ніна 1993 Южноукраїнськ
188 00:31:30 50006 Валянис Ирина 1983 Южноукраїнськ
189 00:31:33 50460 Хвостікова Ольга 1982 Україна Донецьк
190 00:31:34 50260 Жезняк Ира 1984 Черноморск
191 00:31:42 50320 Демідова Ганна -0001 Одеса
192 00:31:43 50450 Білова Ірина 1982 Україна Одесса
193 00:31:44 50309 Гуцол Альона 1986 Україна Одеса
194 00:31:44 50485 Саяхова Елена 1990 Україна Одесса
195 00:31:45 50542 Рейда Богдан 1993 Україна Одеса
196 00:31:45 50370 Геврик Владислав 1996 Одеса
197 00:31:48 50203 Сутик Олександр 1992 Україна Одеса
198 00:31:50 50262 Чижевська Вікторія 1990 Україна Чорноморськ
199 00:31:50 50256 Москалаш Марія 1981 Україна Білгород-Дністровський
200 00:31:53 50211 Мунтян Вікторія 1992 Україна Одеса
201 00:31:54 50396 Тамбыя Татьяна 1986 Одеса
202 00:31:55 50393 Руденко Мария 1997 Одеса
203 00:31:57 50241 Шевчук Ірина 1994 Україна Одеса
204 00:31:58 50530 Курлакова Ирина 1984 Україна Черноморск
205 00:32:00 50181 Засухина Марина 1998 Україна Одесса
206 00:32:06 50280 Косецька Людмила 1989 Одеса
207 00:32:12 50336 Белозерских Алена 1993 Одеса
208 00:32:18 50345 Лукомский Евгений 1995 Одеса
209 00:32:20 50445 Тупиков Александ 2012 Україна Одесса
210 00:32:20 50359 Музыка Владислав 2000 Одеса
211 00:32:25 50554 Москалаш Григорій 1987 Україна Одеса
212 00:32:25 50024 Кацан Марiя 1995 Україна Одеса
213 00:32:32 50425 Марусич Микита 1997 Україна Полтава
214 00:32:33 50244 Стоянова Ірина 1997 Україна Одеса
215 00:32:38 50526 Kiрчев Олександр 1990 Україна Одеса
216 00:32:42 50509 Жаглина Анна 1999 Україна Николаев
217 00:32:44 50019 Саввова Діана 1990 Одесса
218 00:32:47 50246 Іванова Катерина 1992 Україна Одеса
219 00:32:51 50536 Соколова Елена 1984 Україна Черноморск
220 00:32:51 50392 Рагозинникова Наталія 1997 Одеса
221 00:32:52 50381 Купченко Анастасия 1994 Одеса
222 00:32:53 50248 Подгайна Ольга 1993 Україна Київ
223 00:32:55 50001 Катриченко Катерина 2000 Миколаїв
224 00:32:55 50360 Коцюбинская Карина 2000 Одеса
225 00:33:02 50521 Бабич Наталья 1970 Україна Черноморск
226 00:33:07 50249 Захаренко Владлена 1989 Україна Одесса
227 00:33:12 50258 Gavrilyuk Liliya 1992 Україна Одеса
228 00:33:18 50295 Анастасия Полищук 1991 Україна Одеса
229 00:33:19 50294 Котовська Тетяна 1988 Україна Одеса
230 00:33:22 50281 Клочкова Анастасія 1999 Одеса
231 00:33:25 50335 Артамонов Андрей 1985 Одеса
232 00:33:26 50364 Матейко Марина 1994 Одеса
233 00:33:28 50199 Самойленко Наталія 1992 Україна Одеса
234 00:33:29 50198 Бойчук Руслана 1994 Одеса
235 00:33:30 50190 Спірова Єлизавета 1989 Україна Одеса
236 00:33:34 50315 Ватаманюк Наталія 1994 Україна Одеса
237 00:33:37 50265 Голиченко Анастасия 1994 Україна Одесса
238 00:33:38 50528 Вихренко Ангелина 1996 Україна Одесса
239 00:33:40 50217 Фучеджи Виктория 1991 Одесса
240 00:33:41 50357 Дембицкий Стас 1985 Одеса
241 00:33:59 50438 Карпова Наталья 1978 Україна Киев
242 00:33:59 50437 Головченко Екатерина 1980 Україна Киев
243 00:33:59 50436 Омельченко Сергей 1986 Україна Киев
244 00:34:02 50238 Філонова Ольга 1993 Україна Білгород-Дністровський
245 00:34:02 50358 Андриишин Максим 1994 Одеса
246 00:34:02 50352 Жмудт Константин 1985 Одеса
247 00:34:14 50371 Гнатюк Сергій 1995 Одеса
248 00:34:19 50368 Вдовиченко Катерина 1989 Одеса
249 00:34:19 50480 Чеснокова Юлія 1995 Україна
250 00:34:23 50255 Веремчук Катерина 1998 Україна Одеса
251 00:34:23 50254 Христовой Артур 1994 Україна Одеса
252 00:34:24 50387 Очеретяная Юлия 1989 Одеса
253 00:34:27 50440 Агеева Мария Игоревна 1989 Одесса
254 00:34:27 50441 Архипенко Илья Александрович 1989 Одесса
255 00:34:34 50206 Василишин Віра 2019 с. Криве Озеро Миколаївська обл.
256 00:34:42 50272 Калініченко Тетяна 1998 Україна Одеса
257 00:34:50 50316 Мутерко Игорь 1986 Одесса
258 00:34:55 50514 Савчук Алексей 1995 Україна Одесса
259 00:34:59 50529 Зеленяк Гаранфиль 1982 Україна Черноморск
260 00:34:59 50501 Окерешко Олена 1985 Україна Київ
261 00:35:00 50500 Бурутіна Анастасія 1994 Україна Полтава
262 00:35:03 50424 Деркач Вікторія 1987 Україна Полтава
263 00:35:05 50210 Стародубець Андрій 1983 Миколаїв
264 00:35:05 50214 Гребінник Тетяна 1974 Україна Миколаїв
265 00:35:16 50377 Корниюк Екатерина 1986 Одеса
266 00:35:17 50385 Михальченко Дария 1999 Одеса
267 00:35:18 50197 Жужуян Ольга 1986 Одеса
268 00:35:19 50378 Корякова Іванна 1985 Одеса
269 00:35:21 50367 Бузова Лілія 1986 Одеса
270 00:35:22 50538 Тихонова Елена 1984 Україна Черноморск
271 00:35:25 50226 Марголина Галина 1987 Николаев
272 00:35:25 50499 Сауляк Валерія 2000 Україна Київ
273 00:35:27 50375 Иванова Оксана 1979 Киев
274 00:35:28 50515 Гайченко Анастасія 1986 Україна Одеса
275 00:35:33 50283 Ковтун Діана 2000 Україна Одеса
276 00:35:34 50431 Шувалова Дар'я 2000 Україна Одеса
277 00:35:35 50432 Варварюк Руслан 2019 Україна Одесса
278 00:35:40 50324 Карагуца Анна 1985 Одесса
279 00:35:46 50274 Герега Юлія 1996 Україна Одеса
280 00:35:48 50268 Катерина Ковязіна 2002 Україна Одеса
281 00:35:49 50376 Касьяненко Ольга 1983 Одеса
282 00:35:54 50239 Свердловська Анна 1990 Одеса
283 00:35:57 50225 Шевченко Евгений 1977 Україна Одеса
284 00:36:06 50023 Довгань Інна 1987 Україна Одеса
285 00:36:06 50401 Шевчук Анастасия 1998 Одеса
286 00:36:13 50333 Шатран Алеся 1995 Одеса
287 00:36:13 50346 Султан Александр 1996 Одеса
288 00:36:20 50191 Мадонич Елена 1981 Україна Сергеевка
289 00:36:22 50213 Голубович Віра 1983 Україна Одеса
290 00:36:35 50339 Тонеева Александра 1993 Одеса
291 00:36:36 50355 Носенко Екатерина 1995 Одеса
292 00:36:37 50494 Аксьонова Тетяна 1990 Україна Одеса
293 00:36:41 50502 Василенко Наталія 1984 Україна Київ
294 00:36:45 50307 Андрюшова Инна 1972 Україна Одесса
295 00:36:50 50446 Тупикова Злата 2012 Україна Одесса
296 00:36:52 50429 тупикова Виолета 1987 Україна Одесса
297 00:36:52 50343 Яглинский Владимир 1982 Одеса
298 00:36:53 50331 Волочан Анастасия 1994 Одеса
299 00:37:10 50397 Ткач Халида 2000 Одеса
300 00:37:16 50379 Кравцова Елена 1972 Одеса
301 00:37:27 50232 Петрова Анна 1993 Україна Одесса
302 00:37:47 50534 Непомнящая Екатерина 1985 Україна Одеса
303 00:37:51 50524 Сербина Катерина 1980 Україна Одеса
304 00:37:51 50531 Ласточкина София 2010 Україна Одеса
305 00:38:00 50372 Данилюк Ирина 1993 Одеса
306 00:38:28 50288 Пуховська Альона 1990 Україна Полтава
307 00:39:47 50227 Зінченко Юлія 1986 Україна Полтава
308 00:40:15 50394 Савенко Анастасия 1992 Одеса
309 00:40:53 50391 Пономарьова Анастасія 1994 Одеса
310 00:40:59 50388 Панарина Алена 1990 Одеса
311 00:41:24 50011 Апалкова Інна 1988 Одеса
312 00:41:31 50390 Пірожнікова Ганна 1999 Одеса
313 00:41:54 50469 Бутрик Анастасія 1992 Україна Донецьк
314 00:42:21 50314 Крюкова Анастасія 1987 Україна Одеса
315 00:44:10 50386 Обух Яна 1993 Одеса
316 00:44:14 50383 Левченко Татьяна 1984 Одеса
317 00:47:24 50204 Капова Валерія 1993 Україна Одеса
318 00:53:19 50507 Станкова Юлия 1994 Україна Одесса

Естафета на 21 км (Одеса)

Місце Результат Номер атлета Команда Населений пункт
1 01:19:42 92102 Красносілка Україна Одеса
2 01:19:52 92101 FORUM Україна Одеса
3 01:20:15 92111 NK-run Україна Нова Каховка
4 01:24:12 92105 NovaPoshtaOdessa Україна Одеса
5 01:27:04 92110 Forest Division Україна Полтава
6 01:39:32 92112 Run4Fun Україна Київ
7 01:53:54 92107 Побег с НКЦ Україна Полтава
8 01:54:37 92113 Runners Україна Одеса
9 01:54:43 92108 Dream Team Україна Київ
10 02:03:56 92103 Run! Вася Run! Україна Полтава
11 02:04:10 92104 iRun Україна Одесса
12 02:07:16 92106 Columbia ShipManagement Ukraine Україна Одеса
13 02:12:40 92109 Чикуровы Україна Полтава