Черкаси Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон - 21,0975 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 01:06:12 21112 Семенович Богдан 1986 Україна Ківшовата
2 01:06:56 21214 Русюк Юрій 1987 Луцьк
3 01:13:29 21143 Бондаренко Анатолий 1994 Желтые Воды
4 01:14:05 21017 Олішевський В'ячеслав 1986 Житомир
5 01:14:58 21124 Strelchenko Danil 1998 Україна Нова каховка
6 01:17:51 7051 Заиченко Антон 1996 Україна Кременчуг
7 01:17:58 21196 Левченко Максим 1995 Черкаси
8 01:18:09 21206 Килярская Валентина 1990 Україна Николаев
9 01:18:10 7047 Вілісова Тетяна 1979 Новомосковськ
10 01:18:11 21217 Карманенко Екатерина 1986 Україна Новомосковск
11 01:21:06 7053 Нагорський Олександр 1976 Україна Смiла
12 01:21:56 7009 Мочоний Влад 1995 Чернігів
13 01:23:49 21007 Леонов Павел 1981 Полтава
14 01:24:07 21156 Луцкевич Микита 1995 Україна Полтава
15 01:24:52 21260 Сюткин Алексей 1985 Черкаси
16 01:24:53 21261 Мальчик Сергей 1982 Черкаси
17 01:25:09 21001 Марін Дмитро 1977 Черкаси
18 01:25:12 21039 Михайло Cидоренко 1972 Біла Церква
19 01:26:47 21204 Гончар Вячеслав 1979 Україна Киев
20 01:27:13 21035 Левченко Дмитро 1987 Київ
21 01:27:32 7070 Шпатенко Денис 1990 Україна Киев
22 01:28:37 21012 Курса Павло 1989 Мелітополь
23 01:28:53 21229 Солодовник Іван 1960 Україна Полтава
24 01:29:20 21082 Батаєв Максим 1996 Біла Церква
25 01:29:23 21192 Загоруй Сергій 1984 Черкаси
26 01:29:36 21098 Степко Євгеній 1967 Черкаси
27 01:29:56 7027 Кадькало Олександр 1957 Київ
28 01:30:15 21125 Олексiй Волошин 1984 Україна Одесса
29 01:30:16 21245 Andrian Andrian 1980 Черкаси
30 01:31:24 7042 Шарапов Алексей 1981 Україна Миколаїв
31 01:31:40 7023 Бабаєв Сергій Сергійович 1975 Харків
32 01:32:20 21029 Должанський Роман 1989 Київ
33 01:32:31 21174 Tovkach Andrii 1985 Україна Київ
34 01:32:45 21186 Вакуленко Антон 1995 Україна Черкаси
35 01:32:49 21132 Коваленко Сергій 1989 Черкаси
36 01:33:15 21005 Широкий Ігор 1990 Київ
37 01:33:26 7001 Шкрабацький Андрій 1987 Бориспіль
38 01:33:35 21247 Христюк Олександр 1987 Черкаси
39 01:33:45 21264 Чалов Микола 1981 Черкаси
40 01:34:06 21078 Пирог Андрей 1993 Україна Белая Церковь
41 01:34:09 7021 Петро Медвідь 1966 Полтава
42 01:34:16 7078 Мірошник Сергій 1960 с. Валок Полтавського району
43 01:34:26 21250 Kolinko Aleksandr 1990 Черкаси
44 01:35:12 21101 Бондаренко Сергій 1983 Черкаси
45 01:35:18 21073 Kurata Kenneth 1978 Беларусь Минск
46 01:35:47 7008 Пророченко Олександр 1971 Бровари
47 01:35:55 7004 Вергун Артем 1984 Київ
48 01:36:06 21246 Романенко Роман 1976 Черкаси
49 01:36:07 7028 Власюк Олександр Миколайович 1970 Одеса
50 01:36:20 21038 Ярмак Николай 1980 Черкаси
51 01:37:23 21173 Масич Андрій 1974 Україна Київ
52 01:37:50 21212 Беліченко Владислав 1999 Україна Черкаси
53 01:38:05 21121 Prytyka Andrew 1996 Україна Полтава
54 01:38:24 7041 Яцина Ірина 1986 Жовті Води
55 01:39:35 21055 Снісар Сергій 1986 Полтава
56 01:39:36 21097 Резцов Сергей 1988 Южный
57 01:39:41 21100 Омельченко Андрій 1993 Черкассы
58 01:39:58 21164 Прудкий Олег 1991 Україна Черкаси
59 01:39:58 21168 Гончаренко Вадим 1997 Україна Черкаси
60 01:40:18 7033 Сташко Інна 1991 Київ
61 01:40:24 21244 Цыбулько Василий 1982 Черкаси
62 01:40:38 21234 Bob Mykhailo 1994 Україна Cherkassy
63 01:40:46 21071 Долотенко Ігор 1994 Україна Київ
64 01:41:08 21068 Борисенко Володимир 1982 Переяслав
65 01:41:22 21123 Озеран Сергій 1973 Черкаси
66 01:41:29 7020 Попович Євгеній 1987 Черкаси
67 01:41:31 21259 Ворона Максим 1989 Україна
68 01:42:12 21026 Корнієнко Андрій 1981 черкаси
69 01:42:28 21090 Рибальченко Григрій 1981 Черкассы
70 01:42:30 21084 Kutsenko Yurii 1972 Україна Kiev
71 01:42:40 7029 Грабовський Станіслав 1986 Дніпро
72 01:42:41 7012 Мордік Павло 1969 Київ
73 01:42:46 7052 Вівтоніченко Ярослав 1997 Україна Полтава
74 01:42:47 21207 Соломаха Володимир 1966 Україна Днiпро
75 01:42:51 7031 Коваль Андрій 1984 Миколаїв
76 01:42:54 7050 Панченко Сергій 1958 Суми
77 01:43:04 7006 Федоров Михайло 1986 Київ
78 01:43:05 21185 Маковоз Светлана 1979 Запорожье
79 01:43:06 7040 Волковинський Юрій 1982 Україна Київ
80 01:43:07 21193 Бондаренко Максим 1995 Черкаси
81 01:43:22 21258 Вінниченко Сергій 1961 Україна Черкаси
82 01:44:46 21191 Кудій Анатолій 1975 Черкаси
83 01:44:49 21190 Барська Марина 1991 Черкаси
84 01:44:54 21044 Нікіфоров Євгеній 1987 Україна Черкаси
85 01:45:27 21238 Melnyk Bogdan 1994 Україна Черкаси
86 01:45:53 21162 Bogaerts Brian 1975 Україна Черкаси
87 01:45:57 21221 Свиридов Євген 1989 Україна Черкаси
88 01:46:08 21224 Кірієнко Олександр 1989 Україна Черкаси
89 01:46:14 21118 Шагиев Фарид 1991 Черкаси
90 01:46:16 7007 Нелін Ігор Григорович 1983 Київ
91 01:46:27 7015 Ус Максим 1988 Чернігів
92 01:46:28 7016 Сидоренко Ігор 1982 Чернігів
93 01:46:41 7067 Марченко Євген Юрійович 1985 Київ
94 01:46:42 21110 Коротаєвський Сергій 1993 Україна Черкаси
95 01:46:54 21089 Жиленко Сергей 1969 Черкассы
96 01:47:04 21117 Мезенцев Игорь 1976 Україна Кременчуг
97 01:47:08 21099 Литвинов Олег 1984 Черкаси
98 01:47:37 21103 Литвиненко Іван 1995 Україна Черкаси
99 01:47:39 21243 Рассоха Сергей 1980 Черкассы
100 01:47:53 21002 Кордюк Юрій 1993 Черкаси
101 01:48:05 21262 Мальчик Инна 1987 Черкаси
102 01:48:29 21157 Майданик Валерiя 1993 Україна Черкаси
103 01:49:33 21033 Момот Вадим 1987 Красилів
104 01:49:51 21093 Yaroslav Brahinets 1994 Україна Черкаси
105 01:50:04 7005 Плюйко Микола 1946 Київ
106 01:50:15 21070 Портянко Сергій 1972 Україна Кременчук
107 01:50:26 7065 Гриб Віталій Олександрович 1982 Полтава
108 01:50:30 21009 Гриценко Юрій 1971 Тальне
109 01:50:35 21021 Ващишина Ольга 1990 Черкаси
110 01:50:37 21040 Ковалець Олександр 1995 Черкаси
111 01:50:54 21140 Шумський Олександр 1990 Україна Київ
112 01:51:01 21248 Головко Владислав 1970 Черкаси
113 01:51:53 7068 Солонін Олег Сергійович 1992 Полтава
114 01:52:03 21159 Діденко Михайло 1990 Україна Черкаси
115 01:52:09 21003 Білоус Єгор 1985 Черкаси
116 01:52:09 21130 Резанович Андрій 1993 Україна Черкаси
117 01:52:32 21150 Shemet Roma 1974 Kyiv
118 01:53:00 7018 Лукьянов Сергей 1983 Харків
119 01:53:04 21037 Сергій Зуєв 1983 Черкаси
120 01:53:27 21127 Пальоха Ігор 1983 Україна Киів
121 01:53:38 21023 Шер Соня 1978 Черкаси
122 01:53:41 21006 Гонтар Ольга 1986 Кременчук
123 01:54:03 21215 євпак віктор 1985 Україна черкаси
124 01:54:06 21267 Левченко Максим 1997 Україна Черкаси
125 01:54:12 21223 Шаповалов Дима 1983 Україна Киев
126 01:54:23 21116 Кравець Артур 1987 Україна Умань
127 01:54:31 21011 Білоус Артем 1986 Черкаси
128 01:54:40 21074 Носадчук Нікіта 1998 Україна Черкаси
129 01:54:51 21030 Ушаков Денис Вікторович 1973 Обухів
130 01:54:53 21235 Шурман Андрій 1996 Черкаси
131 01:55:06 21222 Завалко Валентин 1988 Україна Черкаси
132 01:55:08 21149 Заїка Влад 2003 Черкаси
133 01:55:12 21079 Савенко Олександр 1986 Україна Черкаси
134 01:55:15 21146 Ніколаєв Леонід -0001 Київ
135 01:55:20 7030 Гірняк Михайло 1989 Міколаїв
136 01:55:28 21257 Максим Музика 1984 Україна Черкаси
137 01:55:35 21167 Гончаренко Владислав 1996 Україна Черкаси
138 01:55:56 21263 Тищенко Руслан 1982 Черкаси
139 01:56:04 7038 Зеленський Діма 2001 Черкаси
140 01:56:25 7058 Спиридонов Андрій 1969 Україна
141 01:56:30 21249 Ромась Станіслав 1978 Черкаси
142 01:56:39 211561 Ястребов В'ячеслав 1988 Черкаси
143 01:56:42 21019 Мацкевич Анатолій 1961 Черкаси
144 01:57:17 21213 Мединський Влад 1991 Україна Черкаси
145 01:57:26 21216 Камышин Александр 1984 Україна Киев
146 01:57:30 21008 Арапов Олексій Миколайович 1974 Черкаси
147 01:57:41 7013 В"юнник Наталія 1975 Полтава
148 01:57:47 21081 Аллен Елiс 1980 Лондон
149 01:57:49 21231 Дмитро Лебідь 1992 Україна Кременчук
150 01:58:04 21169 Гусєв Сергій 1984 Україна Черкаси
151 01:58:06 21172 SLIPETS OLEKSANDR 1984 Україна Kyiv
152 01:58:11 21045 Green Miles 2019 Україна Nosachiv
153 01:58:30 21203 Шмат Ольга 1993 Україна Київ
154 01:58:47 21239 Коваленко Віктор 1988 Черкаси
155 01:59:01 21178 Онищенко Олександр 1982 Україна Харків
156 01:59:10 21179 Орєховський Денис 2019 Черкаси
157 01:59:15 21046 Yamak Bilal 1993 Україна Smila
158 01:59:17 21251 Лычковаха Иван 1986 Черкаси
159 01:59:18 21230 Солодовник Алла 1979 Україна Полтава
160 01:59:21 21095 Виходець Дмитро 1992 Україна Кропивницький
161 01:59:31 21152 Кулініч Олександр 1982 Україна Черкаси
162 02:00:00 21266 Давиденко Іван 1977 Черкаси
163 02:00:30 7019 Герасименко Сергій 1980 Харків
164 02:01:04 21102 Цымбаленко Алла 1984 Киев
165 02:01:48 21015 Булава Олена 1987 Черкаси
166 02:02:06 21024 Сєхіна Марта 1989 Черкаси
167 02:02:14 21065 Тітенкова Катерина Владиславівна 1987 Київ
168 02:02:24 7043 Шуклін Сергій 1991 Україна Київ
169 02:02:48 21047 Stremovskiy Anton 1981 Україна Kyiv
170 02:03:14 21107 Якимчук Юрій 1987 Україна 02094
171 02:03:59 21147 Коваленко Юрій 1956 Україна Черкаси
172 02:04:00 21032 Усенко Олександр 1969 Київ
173 02:04:10 21160 Панасенко Андрій 1986 Україна Черкаси
174 02:04:38 21201 Васильєв Юрій 1985 Україна
175 02:04:39 21255 Бохонько Володимир 1988 Україна Черкаси
176 02:04:53 21115 Маслов Андрій 1983 Україна Черкаси
177 02:04:53 21114 Орлов Олександр 1985 Черкаси
178 02:04:54 21119 Стецюк Василь 1995 Україна Черкаси
179 02:05:06 21052 Поліщук Олег 1985 Україна Шпола
180 02:05:15 21054 Онищенко Ірина 1989 Гребінка
181 02:05:38 7057 Осадчий Олександр 1960 Україна
182 02:05:39 211581 Лазарев Сергій 1979 Черкаси
183 02:05:47 21218 Лавринович Володимир 1987 Черкаси
184 02:06:12 7036 Козерацька Яна 1992 Житомир
185 02:06:13 21059 Бардін Юрій 1976 Полтава
186 02:06:21 7037 Матюшенко Анна 1991 Житомир
187 02:06:27 21069 Нестеренко Ілона 1988 Полтава
188 02:06:30 21161 Іванова Марина 1988 Україна Черкаси
189 02:06:57 21104 Голиш Волоимир 1963 Черкаси
190 02:07:08 21018 Мацкевич Олександр 1986 Черкаси
191 02:07:10 7035 Олексієнко Наталія 1982 Миколаїв
192 02:07:13 21237 Бас Максим 1995 Полтава
193 02:07:50 21014 Дерев'янко Віктор 1980 Київ
194 02:08:15 21175 Осадчий Євгеній 1984 Україна Киъв
195 02:08:20 21148 Прядко Олександр 1989 Україна Золотоноша
196 02:08:23 21080 Томашевський Віталій 1987 Україна Київ
197 02:08:49 21122 Дудинский Анатолий 1993 Україна Донецьк
198 02:09:08 7079 Грязних Олександр 1987 Україна Миколаїв
199 02:09:09 21176 Vorotilina @geyzerkrik 1992 Україна Kiev
200 02:09:57 21166 Заруба Едуард 1994 Україна Черкаси
201 02:10:02 21076 Потьомка Дарина 1999 Україна Черкаси
202 02:10:26 21220 Домаш Максим 1985 Україна Черкаси
203 02:10:26 7056 Марголин Андрей 1985 Україна Николаев
204 02:10:32 21170 Савкіна Ніна 1988 Черкаси
205 02:10:34 21058 Копишинський Віталій 1983 Тахтаулове
206 02:11:09 21194 Василенко Інна 1965 Черкаси
207 02:11:32 21240 Осадчий Павел 2002 Україна Полтава
208 02:12:06 21200 Мотрічук Роман 1987 Україна Черкаси
209 02:12:11 21195 Косяк Віталій 1982 Черкаси
210 02:12:16 21072 Скалько Олег 1973 Україна Черкаси
211 02:12:34 21253 Вий Руслан 1976 Черкассы
212 02:12:35 21254 Сульженко Геннадій 1975 Україна Черкаси
213 02:13:06 7061 Гордійченко Тетяна Василівна 1992 Полтава
214 02:14:42 21236 Шевченко Василь 1996 Україна Черкаси
215 02:14:54 21004 Білоус Оксана 1979 Київ
216 02:15:32 21010 Курса Наталя 1981 Мелітополь
217 02:15:47 7011 Карий Іван 1976 Кривий Ріг
218 02:16:34 21062 Бондаренко Євгеній 1977 Полтава
219 02:16:34 21060 Назаренко Алла 1982 Полтава
220 02:17:04 21145 Калашников Виктор 1950 Україна Смела
221 02:17:30 21154 Ткаченко Володимир 1974 Україна Черкаси
222 02:19:30 21066 Андреєв Олександр Сергійович 1989 Червона Слобода
223 02:19:49 7003 Maki Мatt 1976 Kиїв
224 02:20:10 21057 Липівець Наталія 1971 Гадяч
225 02:20:20 21020 Щербина Тетяна 1981 Черкаси
226 02:22:25 21184 Піднебесний Юрій 1972 Черкаси
227 02:23:40 21180 Бригарчук Віталій 1973 Україна
228 02:24:13 21063 Лакатиш Василь 1968 Черкаси
229 02:26:47 21133 Кукушкін Сергій -0001 Україна Черкаси
230 02:26:48 21134 Хижняк Андрій 1982 Черкаси
231 02:29:08 21233 Кордонець Софія 1990 Київ
232 02:35:04 21091 Сиренко Владимир 1964 Черкассы
233 02:36:20 21013 Білоус Лілія 1996 Київ
234 02:55:44 21085 Косматовська Олена 1990 Черкаси
235 03:00:21 7010 Петренко Ірина 1963 Ірпінь

Дистанція - 10 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:31:37 10125 Верецький Павло 1985 Україна Донецьк
2 00:32:04 10156 Волошин Віталій 1985 Черкаси
3 00:32:09 10131 Хомич Григорій 1988 Україна Luck
4 00:32:10 10151 Цыбин Олег 1997 Черкаси
5 00:35:12 10093 Микитенко Юрій 1993 Україна Полтава
6 00:35:33 10147 Георгієв Павло 2000 Україна Київ
7 00:36:43 10068 Топал Ярослав 1992 Україна Одеса
8 00:38:01 10088 Семенович Наталія 1995 Україна Ківшовата
9 00:39:24 10120 Яроцька Ольга 1991 Україна Київ
10 00:40:27 10122 Курганський Сергій 1990 Україна Вишгород
11 00:40:28 10105 Ліповатий Нікіта 2000 Черкаси
12 00:41:41 10107 Паламарчук Максим 2003 Черкаси
13 00:41:43 10106 Круть Максим 2003 Черкаси
14 00:41:47 10070 Язиков Андрій 2003 Україна Київ
15 00:41:51 10123 Єфименко Анна 1994 Київ
16 00:42:35 10099 Трипутень Іванна 2005 Черкаси
17 00:44:09 10011 Шапоренко Дмитро 1995 Черкаси
18 00:44:14 10076 Жолнерук Сергей 1991 Україна Александрия
19 00:44:36 10098 Лісун Максим 2005 Черкаси
20 00:45:05 10080 Садовенко Євген 1989 Кропивницький
21 00:45:47 10021 Філімонов Сергій 1979 Україна Київ
22 00:45:49 10146 Осян Karen 1998 Черкаси
23 00:46:04 10160 Ярош Андрей Витальевич 2001 Черкаси
24 00:46:23 10124 Котляр Дмитро 1988 Україна Черкаси
25 00:46:32 10002 Володимир Гордюков 1981 Черкаси
26 00:46:34 10102 Кордонська Анастасія 2004 Черкаси
27 00:47:01 10087 Семенченко Дмитро 1989 Україна Черкаси
28 00:47:05 10058 Ульянченко Тарас 1983 Україна Черкаси
29 00:47:17 10133 Лила Олександр 1990 Іркліїв
30 00:47:35 10109 Божко Даниїл 2003 Черкаси
31 00:47:41 10025 Підгірний Богдан Олегович 1992 Київ
32 00:47:44 10060 Мельник Ярослав 1987 Україна Черкассы
33 00:47:48 10127 Касян Сергей Петрович 1982 Черкаси
34 00:48:10 10158 Казаков Дмитрий Русланович 1996 Черкаси
35 00:48:33 10142 Вуйцік Максим 1978 Україна Львів
36 00:48:42 10082 Бойко Віталій 1986 Україна Черкаси
37 00:48:45 80360 Шарипов Руслан Шухратович 1993 Черкаси
38 00:48:49 10118 Коваленко Кіріл 2002 Черкаси
39 00:49:04 10086 Титаренко Тарас 1995 Україна Черкаси
40 00:49:05 10051 Пищида Валерій 1973 Україна Варва
41 00:49:13 10115 Фінашкіна Юлія 1989 Черкаси
42 00:49:15 10113 Коваленко Юрій 1985 Черкаси
43 00:49:48 10042 Черненко Игорь 1970 Україна
44 00:49:51 10112 Їгошин Ілля 2001 Черкаси
45 00:49:52 10117 Ткач Олександр 2000 Черкаси
46 00:50:21 10152 Внуков Олексій 2002 Черкаси
47 00:50:25 10033 Найда Виталий Георгиевич 1993 Одеса
48 00:50:29 10019 Щербина Віталій 1983 Черкаси
49 00:50:34 10128 Зеленський Руслан 1998 Україна Черкаси
50 00:50:36 10153 Асмолова Анастасія 2002 Черкаси
51 00:50:37 10155 Борисенко Марина 1999 Черкаси
52 00:50:50 10137 Казанцев Юрий 1984 Україна Черкаси
53 00:50:50 10095 Лисиця Олексій 2002 Черкаси
54 00:51:14 10145 Моргун Ольга 1987 Україна Черкаси
55 00:51:33 10043 Самуйлик Дмитрий 1986 Україна
56 00:52:10 10044 Арапов Валерій 2006 Черкаси
57 00:52:19 10017 Філімонова Ірина 1983 Україна Киев
58 00:52:32 10023 Титко Дмитрий 1989 Черкассы
59 00:52:33 10063 Кеба Дмитро 1989 Україна Київ
60 00:52:42 10097 Кірунний Максим 2003 Черкаси
61 00:52:48 10103 Бородій Владислава 2003 Черкаси
62 00:52:57 10116 Поліщук Анастасія 2001 Черкаси
63 00:53:29 10015 Комарова Катерина 1990 Україна Черкаси
64 00:53:32 10001 Жарко Олег 1960 Черкаси
65 00:53:41 10148 Більда Андрій 1974 Україна Черкаси
66 00:53:43 10139 Булыгин Илья 2019 Черкаси
67 00:53:45 10138 Камерзан Наталья 1989 Черкаси
68 00:53:52 10038 Черненко Вячеслав 1951 Україна
69 00:54:08 10130 Кушка Микола 1980 Львів
70 00:54:32 80367 Клиновой Сергей Викторович 1987 Черкаси
71 00:54:45 10049 Олексій Тараник 1987 Україна Харків
72 00:54:47 10135 Кривда Катерина 1996 Черкаси
73 00:55:14 10132 Тітов Едуард 1987 Україна Черкаси
74 00:55:35 10056 Шкварко Віктор 1982 Україна Черкаси
75 00:55:36 10012 Тітенкова Олександра 1988 Київ
76 00:55:54 10075 Могилко Євгеній 1960 Україна Сміла
77 00:56:01 10014 Рвачова Галина 1982 Сєвєродонецьк
78 00:56:19 10059 Маріонда Олександр 1984 Україна Сміла
79 00:56:30 10005 Бичкова Людмила 1975 Київ
80 00:56:49 10003 Пунда Дар'я 2003 Черкаси
81 00:57:34 10150 Ворона Сергей 1982 Україна
82 00:57:45 10110 Юрко Владислав 2003 Черкаси
83 00:57:54 10121 Никоненко Тетяна 1990 Україна Київ
84 00:57:56 10018 Козярук Олена 1976 Україна Київ
85 00:57:57 10050 Хотин Иван 1958 Черкаси
86 00:58:53 10091 Ситник Світлана 1997 Україна Полтава
87 00:59:15 10057 Білокінь Світлана 1983 Україна Черкаси
88 00:59:23 10136 Король Руслан 2019 Україна Кривий ріг
89 00:59:35 80362 Емильяненко Марина Павловна 1985 Черкаси
90 00:59:54 10008 Плигач Катерина 1993 Черкаси
91 01:00:12 10084 Мостовий Олександр 1971 Україна Київ
92 01:00:13 10009 Устінов Сергій 1978 Черкаси
93 01:00:36 80361 Цапрілова Євгенія 1985 Україна Черкаси
94 01:01:47 10141 Розвадовская Мария 1991 Україна Киев
95 01:01:47 10144 Приходько Татьяна 1993 Україна Киев
96 01:01:53 10092 Забоєнко Валюша 1977 Полтава
97 01:02:33 10140 Варвянська Світлана 1981 Черкаси
98 01:03:02 10006 Мірошниченко Катерина Вікторівна 1988 Миколаїв
99 01:03:16 10073 Рябоненко Валентина 1982 Черкаси
100 01:03:19 10083 Панасенко Ірина 1988 Україна Черкаси
101 01:03:26 10149 Ольга Яценко 1989 Черкаси
102 01:04:11 10066 Бабич Катерина 1992 Україна Полтава
103 01:04:34 10013 Тітенкова Наталя 1982 Київ
104 01:04:42 10047 Голиш Роман 1994 Україна Київ
105 01:04:49 10114 Шукліна Катерина 2004 Черкаси
106 01:07:28 10090 Буцька Катерина 1996 Україна Полтава
107 01:07:34 10085 Моцак Людмила 1988 Україна Черкаси
108 01:08:19 10078 Самарская Евгения 1986 Україна Черкаси
109 01:08:27 10046 Голиш Валентина 1966 Україна Черкаси
110 01:08:27 10045 Голиш Вікторія 1988 Україна Київ
111 01:09:45 10159 Слипченко Ангелина Анатольевна 1999 Черкаси
112 01:10:21 10079 Ямкова Оксана 1982 Україна Черкаси
113 01:15:39 10134 Осадчий Олександр 1981 Гадяч

Дистанція - 5 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:18:18 50048 Шинкаренко Олег 1980 Україна Драбів
2 00:18:56 50099 Вакуленко Олена 1993 Черкаси
3 00:20:47 50095 Коваленко Анна 1997 Україна Херсон
4 00:21:16 50100 Tarnopolskyi Vladyslav 1989 Україна Черкаси
5 00:21:23 50036 Опанасюк Анна 1991 Черкаси
6 00:21:38 50030 Іщенко Андрій 2002 Україна Полтава
7 00:22:04 50027 Карпенко Сергій Миколайович 1988 Полтава
8 00:22:54 50120 Піддубний Ігор 1992 Україна Черкаси
9 00:22:54 50041 Комарова Дарія 1991 Україна Київ
10 00:23:09 50084 Батюк В"ячеслав 1984 Україна Черкаси
11 00:23:13 50013 Поперечна Ірина 1988 Черкаси
12 00:23:43 50045 Лебідь Олексій 1985 Україна Черкаси
13 00:24:31 501041 Неграш Тетяна 1992 Черкассы
14 00:24:36 50079 Пушкаренко Давид 2005 Черкаси
15 00:24:53 50130 Рассоха Анна 1987 Черкаси
16 00:25:01 50058 Миколаєнко Ігор 1987 Україна Черкаси
17 00:25:32 50059 Менько Василь 1992 Україна Черкаси
18 00:25:40 50061 Пироженко Андрій 1987 Україна Черкаси
19 00:25:41 50043 Кузьмічова Тетяна 1989 Україна Черкаси
20 00:25:44 50114 Лисохмара Максим 2002 Черкаси
21 00:25:59 50117 Полєвщіков Василь 2003 Україна Черкаси
22 00:26:00 50126 Мельниченко Юрiй 2003 Україна Черкассы
23 00:26:09 50090 Губанов Дмитро 1989 Україна Київ
24 00:26:09 50060 Коротыч Александр 1953 Умань
25 00:26:09 50031 Якименко Андрій 2003 Україна Полтава
26 00:26:15 50001 Турчун Олена Володимирівна 1989 Черкаси
27 00:26:22 50115 Павліченко Назар 2019 Україна Черкаси
28 00:26:26 50051 Науменко Анастасія 1997 Україна Полтава
29 00:26:27 50004 Ковтуненко Віктор 1972 Черкаси
30 00:26:29 50003 Ковтуненко Ярина 2007 Черкаси
31 00:26:31 50097 Ахрамчук Володимир 1981 Черкаси
32 00:26:35 50116 Гудков Кирилл 2002 Україна Черкаси
33 00:26:41 50016 Васюра Віктор 1988 Україна Сміла
34 00:26:53 50050 Напраснікова Наталія 1971 Киев
35 00:26:55 50062 Лоян Віталій 1993 Черкаси
36 00:26:55 50086 Лихограй Дмитро 1992 Україна Черкаси
37 00:27:03 50093 Камишін Сергій 2019 Черкаси
38 00:27:06 50135 Сінько Віталій 1973 Україна Черкаси
39 00:27:08 50106 Оксамитний Станіслав 1990 Черкаси
40 00:27:16 50094 Захаренко Наталья 1987 Черкассы
41 00:27:25 50018 Янковська Анна 1994 Україна Черкаси
42 00:27:33 50103 Пархоменко Иоанн 2000 Україна Черкассы
43 00:27:34 50098 Рахній Дарія 1986 Україна ЧЕРКАСИ
44 00:27:44 50063 Махинько Аліна 1994 Черкаси
45 00:27:49 50131 Крижанівський Ігор 1996 Україна Черкаси
46 00:27:56 50089 Рой Юлія 1985 Київ
47 00:27:57 50108 Кожушна Наталія 1982 Черкаси
48 00:28:06 50068 Радзіховський Вячеслав 1985 Черкаси
49 00:28:23 80374 Сідней Анастасія 2003 Черкаси
50 00:28:24 50083 Батюк Леся 1980 Україна Черкаси
51 00:28:26 50137 Лысенко Александр 1991 Україна
52 00:28:30 50136 Шавкун Александр 1992 Україна
53 00:28:37 50091 Терещенко Аліна 1992 Україна Черкаси
54 00:28:37 50092 Холоднюк Олександр 1987 Україна Черкаси
55 00:28:37 50069 Пріхно Єлізавета 2002 Черкаси
56 00:29:00 50110 Косова Ольга 1973 Україна
57 00:29:23 80355 Головченко Юліана 2003 Черкаси
58 00:29:24 50113 Калініченко Леся 1978 Україна Черкаси
59 00:29:25 50122 Брунов Олексій 2002 Україна Черкаси
60 00:29:26 50125 Побігайло Олександр 2003 Україна Черкаси
61 00:29:48 50064 Петрова Галина 1985 Київ
62 00:29:51 50057 Сталінська Дарина 1996 Україна Полтава
63 00:30:12 501044 Поперешнюк Інна 1989 Полтава
64 00:30:24 50040 Костенко Катерина 1994 Україна Черкаси
65 00:30:32 50022 Медяник Ілля 1990 Україна Черкассы
66 00:30:32 50109 Якименко Тетяна 1995 Україна Ватутіне
67 00:30:40 50074 Мельничук Олександр 2003 Черкаси
68 00:30:45 50038 Латиш Таміла 1995 Україна Полтава
69 00:30:50 50009 Єфременкова Дар"я 1990 Черкаси
70 00:30:56 50096 Махаринець Оксана 1979 Україна Черкаси
71 00:31:16 50121 Тищенко Іван 2006 Черкаси
72 00:31:20 50032 Білик Антон 2003 Україна Полтава
73 00:31:24 50088 Рибка Ігор 1989 Україна Золотоноша
74 00:31:32 50124 Коротич Олександр 1953 Україна
75 00:31:55 50025 Татаренко Наталія 1996 Україна Київ
76 00:31:57 50104 Тітова Олеся 1990 Україна Черкаси
77 00:32:10 50070 Черидниченко Олексій 2004 Черкаси
78 00:32:17 50134 Ольховий Ігор 1999 Україна Черкаси
79 00:32:24 50071 Сухар Оксана 2003 Черкаси
80 00:32:27 80372 Можейкіна Софія 2003 Черкаси
81 00:32:28 80376 Барановська Поліна 2004 Черкаси
82 00:32:28 80456 Мусієнко Анастасія 2003 Черкаси
83 00:32:36 50047 Ольга Гуленко 1995 Україна Черкаси
84 00:32:45 50101 Цісар Костянтин 1992 Україна Черкаси
85 00:32:50 50105 Врадій Анна 1984 Україна Полтава
86 00:32:59 80373 Кулик Ольга 1967 Україна Черкаси
87 00:33:01 50011 Емельянова Полiна 1986 Черкаси
88 00:33:18 50085 Орлова Ірина 1984 Україна Київ
89 00:33:47 50133 Собко Славік 1986 Україна Черкаси
90 00:33:56 50006 Тернавська Тетяна 1981 Черкаси
91 00:34:11 50128 Кукуленко Сергій 1974 Україна Черкаси
92 00:34:11 50132 Торгонський Ігор 1971 Україна Черкаси
93 00:34:11 50129 Роскопін Олег 1963 Україна Черкаси
94 00:34:11 50127 Сердюк Сергій 1972 Україна Черкаси
95 00:34:30 50119 Заглядова Елена 1996 Україна Черкаси
96 00:34:31 50118 Білик Анна 1993 Україна Черкаси
97 00:34:48 50053 Потійко Марина 1990 Україна Полтава
98 00:34:50 50034 Юлія Пискун 1996 Україна Черкаси
99 00:35:21 50014 Ромась Марина 1979 Полтава
100 00:36:09 50107 Коржова Мирослава 1985 Україна Черкаси
101 00:36:15 50002 Ричагова Ганна 2019 Черкаси
102 00:36:21 80371 Хильченко Анастасия 2007 Україна Киев
103 00:36:24 50087 Підручна Ірина 1981 Україна Черкаси
104 00:36:27 50019 Дулепова Яна 1994 Україна Бориспіль
105 00:37:11 500901 Осадча Марія 2002 Черкаси
106 00:37:15 50008 Карпишинець Юлія 1994 Черкаси
107 00:39:09 80354 Боровкова Марія 2003 Черкаси
108 00:39:09 80377 Сідней Станіслав 1980 Черкаси
109 00:41:36 50037 Зінченко Юлія 1986 Україна Полтава
110 00:43:18 50026 Забудська Юлія 1997 Україна Черкаси
111 00:52:07 50054 Воробьев Юрий 1933 Черкаси

Естафета на 21 км (Черкаси)

Місце Результат Номер атлета Команда Населений пункт
1 01:18:10 92103 Осдюсшор-ЧПТ-RUN Україна Черкаси
2 01:20:02 92113 Active Bridge Cherkasy. Україна
3 01:24:38 92114 Рятувальник Україна Черкаси
4 01:24:43 92117 ЧІПБ&FRC Україна Черкаси
5 01:27:02 92116 KroTeam) Україна Кропивницкий
6 01:35:04 92104 R4B Україна Київ
7 01:38:14 92115 КДЮСШ Україна
8 01:41:57 92101 Gera-IT Ірпінь
9 01:42:09 92111 KroTeam#1 Україна Кропивницький
10 01:42:39 92120 Forward Bank Run Team 2 Україна
11 01:44:47 92119 Forward Bank Run Team 1 Україна
12 01:46:56 92112 KroTeam#2 Україна Кропивницький
13 01:47:30 92105 Run4Fun Україна Полтава
14 01:54:08 92106 Побег с НКЦ Україна Полтава
15 02:01:27 92123 Forward Bank Run Team 5 Київ
16 02:06:40 92121 Forward Bank Run Team 3 Україна
17 02:10:13 92122 Forward Bank Run Team 4 Україна
18 02:13:13 92108 "Е-е-е, Батя!" Україна Полтава
19 02:13:15 92109 СЛОУПОК Україна Полтава