Суми Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон - 21, 0975 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 01:07:25 21084 Семенович Богдан 1986 Kivshovata
2 01:09:09 7048 Русс Ігор 1988 Київ
3 01:12:35 21126 Вихопень Юрiй 1992 Львiв
4 01:15:26 21041 Скляр Олександр Васильович 1985 Суми
5 01:15:32 7051 Заиченко Антон 1996 Україна Кременчуг
6 01:16:03 21130 Скрипак Ольга 1990 Україна Київ
7 01:17:46 7047 Вілісова Тетяна 1979 Новомосковськ
8 01:18:05 21123 Вернигор Тетяна 1983 Україна Харків
9 01:18:30 21127 Меденцов Олексій 1982 Україна Суми
10 01:21:06 7009 Мочоний Влад 1995 Чернігів
11 01:23:38 21031 Тарабан Сергій 1992 Суми
12 01:24:15 21166 Хандрюк Володимир 1989 Суми
13 01:25:13 21027 Левченко Дмитро 1987 Київ
14 01:25:13 7034 Чуян Віталій 1987 Буча
15 01:26:45 21133 Олександр Вовк 1956 Харків
16 01:26:55 21028 Крижановський Юрій 1988 Біла Церква
17 01:26:55 21046 Шпетный Александр 2001 Украина Сумы
18 01:27:33 21113 Шумило Олександр 1988 Суми
19 01:27:57 21094 Куксов Назар 1992 Харьков
20 01:28:48 21064 Нікулін Олександр 1962 Україна
21 01:28:48 7070 Шпатенко Денис 1990 Україна Киев
22 01:28:58 7027 Кадькало Олександр 1957 Київ
23 01:29:07 21059 Ворона Владислав 1976 Україна Сумы
24 01:29:08 7023 Бабаєв Сергій Сергійович 1975 Харків
25 01:29:17 21134 Солодовник Иван 1960 Україна Полтава
26 01:29:48 21082 Павел Леонов 1981 Полтава
27 01:29:48 21079 Микитенко Юрій 1993 Україна Полтава
28 01:30:09 21108 Зюман Сергій 1986 Україна Київ
29 01:30:42 21128 Левшин Марк 1995 Україна Суми
30 01:31:44 21103 Toporkov Igor 1982 Україна Київ
31 01:31:55 7001 Шкрабацький Андрій 1987 Бориспіль
32 01:32:04 7042 Шарапов Алексей 1981 Україна Миколаїв
33 01:32:11 7021 Петро Медвідь 1966 Полтава
34 01:32:12 21089 Приходченко Тетяна 1994 Україна
35 01:32:13 7014 Беспалов Сергій 1981 Суми
36 01:32:35 21052 Помазан Віталій 1972 Україна Полтава
37 01:33:57 21034 Кісиленко Костянтин Сергійович 1989 Суми
38 01:34:02 21025 Шепіль Олесій 1990 Суми
39 01:34:27 21067 Гармаш Дмитро -0001 Україна Харків
40 01:34:38 21009 Степаненко Василь 1968 Суми
41 01:34:41 7029 Грабовський Станіслав 1986 Дніпро
42 01:35:08 21022 Черевко Андрій 1982 Суми
43 01:36:13 7028 Власюк Олександр Миколайович 1970 Одеса
44 01:36:53 21061 Губаренко Тарас 1995 Україна Сєвєродонецьк
45 01:37:12 7008 Пророченко Олександр 1971 Бровари
46 01:37:28 21125 Тищенко Юрій 1981 Україна Київ
47 01:37:32 7007 Нелін Ігор Григорович 1983 Київ
48 01:37:39 7050 Панченко Сергій 1958 Суми
49 01:38:04 21106 Prytyka Andrew 1996 Україна Полтава
50 01:38:30 21069 Атаманюк Артем 1992 Україна Суми
51 01:38:45 21088 Cherniavskyi Ihor 1969 Україна Sumy
52 01:38:53 21039 Григор'єв Андрій 1987 Україна Суми
53 01:38:57 21081 Мармо Олексій 1985 Конотоп
54 01:39:04 21090 Ющенко Андрій 1983 Україна
55 01:39:11 21119 Безсрочний Ігор 1985 Україна Київ
56 01:40:11 7078 Мірошник Сергій 1960 с. Валок Полтавського району
57 01:40:18 21117 Шабатько Віктор 1978 Полтава
58 01:40:48 21032 Боковня Віталій 1995 Суми
59 01:41:23 7006 Федоров Михайло 1986 Київ
60 01:41:24 21012 Дзюба Анатолій 1963 Суми
61 01:41:34 21159 Гергун Андрій 1994 Ірпінь
62 01:41:47 21149 Строгий Богдан 1995 Суми
63 01:41:53 21092 Ігнатенко Сергій 1975 Україна Суми
64 01:41:58 21030 Полунін Юрій 1958 Харків
65 01:42:04 21101 Касьян Ігор 1975 Україна Суми
66 01:42:29 21132 Ситник МАКСИМ 1989 Україна Суми
67 01:42:36 21073 Рудика Володимир 1978 Україна Суми
68 01:42:53 21118 Botsman Ihor 1985 Полтава
69 01:42:57 7031 Коваль Андрій 1984 Миколаїв
70 01:42:58 21156 Моцак Юрій 1985 с.Коровниці
71 01:42:58 21018 Iлляшенко Андрiй 1985 Суми
72 01:43:02 7015 Ус Максим 1988 Чернігів
73 01:43:07 7033 Сташко Інна 1991 Київ
74 01:43:16 7052 Вівтоніченко Ярослав 1997 Україна Полтава
75 01:43:22 21016 Фесенко Олександр Миколайович 1989 Суми
76 01:43:35 21044 Трофімова Вікторія 1986 Кишинів
77 01:43:41 21074 Луценко Валерий 1984 Конотоп
78 01:44:12 21021 Литовченко Сергій 1986 Суми
79 01:45:06 21121 Щербак Євгеній 1990 Україна Біла Церква
80 01:45:06 21013 Сергачов Артем 1977 Kиїв
81 01:45:06 21078 Блажко Віталій 1983 Україна Полтава
82 01:45:18 7040 Волковинський Юрій 1982 Україна Київ
83 01:46:19 21003 Діброва Владислав 1987 Суми
84 01:46:32 21010 Кислинський Олександр 1985 Харків
85 01:46:42 21115 Власова Мария 1981 Полтава
86 01:46:51 7065 Гриб Віталій Олександрович 1982 Полтава
87 01:47:29 21004 Пільгуй Андрій 1978 Суми
88 01:47:46 21164 Коцюк Дмитро 1985 Україна Суми
89 01:48:21 21062 Ложкін Михайло 1952 Суми
90 01:48:39 21007 Кіктенко Євген 1974 Суми
91 01:48:41 21043 Удовенко Олександр 1960 Суми
92 01:49:18 21070 Рубан Сергій 1978 Україна Суми
93 01:49:42 21024 Козодьоров Ігор 1974 Донецьк
94 01:49:58 7030 Гірняк Михайло 1989 Міколаїв
95 01:50:02 21107 Сало Роман 1989 Україна Полтава
96 01:50:13 21157 Bortman Rostyslav 1995 Україна Харьков
97 01:50:31 21097 Лисенко Микола 1959 Україна
98 01:50:35 7018 Лукьянов Сергей 1983 Харків
99 01:50:48 7005 Плюйко Микола 1946 Київ
100 01:51:21 21142 Півень Андрій 1972 Суми
101 01:51:33 21152 Стриженок Дмитрий 1990 Україна Суми
102 01:51:35 7067 Марченко Євген Юрійович 1985 Київ
103 01:52:08 7068 Солонін Олег Сергійович 1992 Полтава
104 01:52:12 21019 Кулик Олександр 1990 Суми
105 01:52:23 21098 Пальоха Ігор 1983 Україна Киів
106 01:52:23 21049 кундіус іван 1984 Україна Сумы
107 01:52:25 21143 Пляхтуp Юлия 1996 Україна Сумы
108 01:53:20 21111 Йова Катерина 1988 Суми
109 01:53:32 21056 Гладишев Олександр 1993 Україна Суми
110 01:53:42 21109 Лісун Ігор 1991 Україна Суми
111 01:53:47 21135 Дмитренко Віталій 1979 Суми
112 01:54:35 21054 Zelenskiy Ivan 2019 Україна Ахтырка
113 01:54:36 21063 Кузьменко Андрій 1986 Охтирка
114 01:54:42 7038 Зеленський Діма 2001 Черкаси
115 01:55:02 21150 Князев Артем 1990 Україна Суми
116 01:55:29 21060 Ткаченко Виталий 1987 Україна Сумыэ
117 01:55:34 21045 Гуцол Тетяна 1992 Україна Суми
118 01:56:01 7013 В"юнник Наталія 1975 Полтава
119 01:56:10 7058 Спиридонов Андрій 1969 Україна
120 01:56:50 21011 Остапенко Максим 1982 Суми
121 01:57:11 21120 Жданов Юрій 1991 Україна Київ
122 01:57:31 21165 Скаробагатько Михайло 1994 Суми
123 01:57:43 21148 Ткаченко Артур 1973 Суми
124 01:57:54 21124 Kalvados Vados 1989 Україна Київ
125 01:58:03 21040 Сапожніков Юрій 1981 Суми
126 01:58:05 7019 Герасименко Сергій 1980 Харків
127 01:58:41 21137 Сороченко Татьяна 1990 Україна Суми
128 01:58:44 21020 Новицький Олександр Павлович 1991 Суми
129 01:58:54 21008 Мирончик Валерій 1963 Суми
130 01:58:58 21140 Пугач Владислав 1989 Україна
131 01:58:58 21047 Остапенко Евгения 1988 Україна Суми
132 01:59:24 21100 Шаповалов Дима 1983 Україна Киев
133 01:59:31 21099 Придатко Дмитро 1983 Суми
134 01:59:46 21036 Кононенко Володимир Іванович 1978 Конотоп
135 01:59:48 7043 Шуклін Сергій 1991 Україна Київ
136 02:00:28 21131 Щербак Юрий 1989 Україна Суми
137 02:00:51 21066 Безкоровайний Вадим 1991 Україна Суми
138 02:02:28 21160 Бузунко Станислав 1994 Беларусь Орша
139 02:02:46 7057 Осадчий Олександр 1960 Україна
140 02:03:09 7010 Петренко Ірина 1963 Ірпінь
141 02:03:26 21158 Василега Юрий 1992 Україна Суми
142 02:03:58 21112 Лядовий Максим 1982 Суми
143 02:04:12 21146 Капуста Юлія 1987 Суми
144 02:05:07 21129 Анна Скляр 1992 Україна Суми
145 02:05:20 7036 Козерацька Яна 1992 Житомир
146 02:05:21 7037 Матюшенко Анна 1991 Житомир
147 02:05:27 21014 Данемiров Леонiд 1982 Суми
148 02:06:26 21110 Пісна Тетяна 1990 Суми
149 02:06:32 21091 Рєдін Денис 1992 Україна
150 02:08:46 21087 Куксова Вікторія 1991 Україна Харків
151 02:10:26 7035 Олексієнко Наталія 1982 Миколаїв
152 02:11:07 21001 Прокопенко Олександра 1995 Суми
153 02:11:12 21035 Степанян Артур 1985 Харьков
154 02:11:17 21155 Осадчий Павел 2002 Полтава
155 02:12:22 7061 Гордійченко Тетяна Василівна 1992 Полтава
156 02:13:07 21050 Буренко Ярослав 1987 Україна Суми
157 02:19:18 7003 Maki Мatt 1976 Kиїв
158 02:19:49 21077 Лемешенко Антон 1991 Сумы
159 02:21:05 21161 Горунова Юлия 1988 Sumy
160 02:22:06 21048 Некеров Андрій 2019 Україна Київ
161 02:24:28 21033 Пугач Олександр 1992 Суми
162 02:24:29 21015 Лапіна Юлія 1988 Суми
163 02:24:52 21138 Лялін Сергій 1977 Суми
164 02:26:13 21168 Теслюк Владислав 1993 Україна Суми
165 02:46:13 21095 Юдченко Сергій 1989 Україна Суми
166 02:47:17 21147 Стоцький Олександр 1988 Суми

Дистанція - 10 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:32:43 10063 Рогозовський Вадим 1989 Суми
2 00:33:14 10011 Шукалович Петро 1991 Україна Шостка
3 00:34:54 10065 Тельнов Костянтин 1986 Кролевець
4 00:35:44 10080 Юрченко Кирило 2000 Суми
5 00:39:36 10084 Сердюк Юрій 1999 Суми
6 00:39:52 10061 Довгуша Ира 2000 Україна Киев
7 00:41:20 10102 Альошин Андрій 1996 Суми
8 00:41:28 10101 Арбузов Владислав 2002 Суми
9 00:41:57 10036 Тимошенко Яна 1996 Суми
10 00:43:54 10086 Гончаров Роман 2001 Суми
11 00:44:32 10009 Островський Геннадій 1967 Україна Суми
12 00:46:14 10083 Руссу Сергій 1992 Суми
13 00:46:24 10010 Скрипка Артем 1990 Україна Суми
14 00:46:33 10078 Чесноков Олег 1974 Україна харьков
15 00:46:46 10017 Щербак Андрій Вікторович 1981 Суми
16 00:46:52 10043 Бережний Максим 1987 Україна
17 00:47:38 10052 Чуркін Сергій 1994 Суми
18 00:47:59 10008 Воропай Тетяна 1988 Україна Суми
19 00:48:20 10088 Бондаренко Олександр 1981 Суми
20 00:49:15 10051 Бардаков Олег 1980 Суми
21 00:49:51 10012 Сальо Вадим 2001 Україна Хмельницький
22 00:49:52 10093 Височін Евгеній 1997 Суми
23 00:50:00 10097 Шилов Максим 1989 Сумы
24 00:50:46 10099 ИЗМАИЛОВ ЭМИЛЬ 1984 АЗЕРБАЙДЖАН
25 00:50:51 10082 Вельбой Іван 1982 Суми
26 00:50:56 10004 Сушинський Олександр 1985 Чоп
27 00:51:23 10081 Пугасей Роман 1979 Полтава
28 00:51:31 10055 Войтович Анна 1995 Суми
29 00:52:00 10024 Пищида Валерій 1973 Варва
30 00:52:28 10073 Іваненко Сергій 1982 Україна Полтава
31 00:52:48 10074 Крижановська Оксана 1988 Україна Біла Церква
32 00:53:25 10100 Блажко Юлія 1986 Полтава
33 00:53:25 10053 Білодід Андрій 1984 Суми
34 00:53:30 10042 Недосєка Олег 1996 Україна
35 00:53:30 10079 чеснокова катерина 1985 Україна харьков
36 00:54:23 10050 Нікітченко Євген 1998 Суми
37 00:54:29 10035 Мещерская Ксенич 1990 Харьков
38 00:54:53 10006 Головач Евгения 1986 Україна Суми
39 00:55:04 10105 Юнак Павло 1959 Україна Суми
40 00:55:43 10034 Олексій Олексенко 1983 Україна Гореничі
41 00:55:48 10038 Берко Валентина -0001 Україна Суми
42 00:55:59 10060 Пащенко Антон 1994 Суми
43 00:56:14 10007 Луцик Сергій 1975 Суми
44 00:56:23 10076 Ляшко Владислав 1989 Україна
45 00:56:39 10045 Кругляк Аліна 2019 Україна Cуми
46 00:57:08 10064 Шандиба Аліна 1988 Україна Охтирка
47 00:57:29 10021 Письменний Євгеній 1996 Суми
48 00:57:46 10020 Таранов Олександр 1982 Україна Суми
49 00:57:55 10096 Коротун Анатолій 1989 Україна Суми
50 00:58:02 10090 Мордванюк Олександр 1978 Україна Суми
51 00:58:11 10070 Черкашина Карина 1996 Харьков
52 00:58:11 10071 Довгопол Олександр 1993 Україна Харьков
53 00:58:22 10005 Чайка Андрій 1987 Україна Суми
54 00:58:26 10046 Олексій Тараник 1987 Україна Харків
55 00:59:15 10014 Серебрянський Микола 1952 Україна Суми
56 00:59:28 10087 Чухненко Олександр 1968 Суми
57 00:59:55 10072 Сергей Лысенко 1990 Україна Киев
58 01:00:09 10098 Полозов Ігор 1996 Суми
59 01:00:23 10059 Рудич Валентина 1996 Суми
60 01:01:21 10049 Букрєєва Тетяна 1987 Суми
61 01:02:13 10022 Нагуляк Марина 1986 Україна Київ
62 01:03:38 10054 Римарь Юрій 1995 Суми
63 01:04:04 10095 Русанов Олександр 1978 Україна Суми
64 01:04:19 10032 Гузь Марина 1982 Україна Гореничі
65 01:04:24 10091 Никоненко Тетяна 1990 Україна Київ
66 01:04:49 10002 Денисенко Віталій 1992 Суми
67 01:04:50 10047 Касьян Вікторія 1976 Україна Суми
68 01:06:14 10048 Шведова Катерина 1943 Суми
69 01:06:56 10067 Кузнецов Олексій 1985 Україна Полтава
70 01:07:04 10001 Кислинський Андрій 1976 Харків
71 01:07:16 10003 Мірошниченко Катерина Вікторівна 1988 Миколаїв
72 01:14:53 10068 Бондаренко Ілона 1991 Україна Полтава
73 01:15:09 10094 Єременко Віктор 1973 Україна Полтава
74 01:15:23 10069 Мотренко Анна 1986 Україна Сумы
75 01:17:15 10023 Панаріна Віра 1949 Україна
76 01:20:56 10057 Ткач Маргарита 1994 Суми
77 01:21:03 10058 Майборода Альона 1994 Суми

Дистанція - 5 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:16:25 50042 Торгачов Дмитро 2003 Україна Суми
2 00:17:56 50087 Птащенко Сергій 2001 Суми
3 00:18:36 50091 Сень Леонід 1986 Україна C.Миколаївка, Охтирський р-н.
4 00:19:05 50100 Лукашевич Анастасія 2001 Суми
5 00:21:02 50097 Постельняк Олена 1989 Суми
6 00:21:36 50045 Миськов Денис 1992 Україна Глухов
7 00:21:39 50023 Карпенко Сергій Миколайович 1988 Полтава
8 00:21:39 50049 Гудим Олександр 1986 Суми
9 00:22:03 50101 Іщенко Андрій 2002 Полтава
10 00:22:26 50089 Волохова Поліна 1995 Україна Суми
11 00:22:32 50012 Коваленко Дмитро 1988 Україна Суми
12 00:22:50 50092 Барило Олександр 1986 Україна Суми
13 00:22:53 50016 Данильченко Аліна 1997 Україна Суми
14 00:23:03 50073 Боріщик Ярослав 1992 Сумы
15 00:23:05 50076 Черенщиков Максим 1978 Суми
16 00:23:11 50096 Кравцов Вадим 1980 Суми
17 00:23:18 50098 Терещенко Віталій 1975 Суми
18 00:23:50 50025 Чванкін Юрій 2001 Україна Сумы
19 00:24:00 50063 Нерубенко Ганна 1983 Суми
20 00:24:08 50017 Пістренко Андрій 1991 Україна Суми
21 00:24:19 50054 Мажуга Богдан 1997 Суми
22 00:24:36 50053 Науменко Анастасія 1997 Україна Полтава
23 00:24:57 50069 Портола Владислав 1998 Суми
24 00:24:59 50029 Сердюк Олексій 1992 Україна Суми
25 00:25:07 50032 Холод Александр 1981 Сумы
26 00:25:19 50072 Губанов Дмитро 1989 Україна Київ
27 00:25:41 50038 Ночовний Володимир 1986 Україна Суми
28 00:25:58 50003 Скакун Наталя 1979 Суми
29 00:26:10 50014 Кондратенко Олена 1988 Україна Киев
30 00:26:33 50056 Бондаренко Андрій 1982 Суми
31 00:26:35 50039 Франсен Наталія 1974 Україна Sumy
32 00:26:39 50024 Панова Анастасія 1988 Україна Суми
33 00:26:42 50102 Наумова Юлія 1987 Україна Суми
34 00:27:10 50004 Гончар Юлія 1999 Суми
35 00:27:11 50052 Коломієць Максим 1991 Україна Київ
36 00:27:12 50028 Уланова Тетяна 1996 Україна Суми
37 00:27:13 50068 Середа Ольга 1984 Суми
38 00:27:17 50058 Суярова Жанна 1981 Суми
39 00:27:22 50064 Жаріков Андрій 1991 Суми
40 00:27:26 50057 Елбакідзе Ілля 1991 Суми
41 00:27:35 50013 Гузик Сергій 1988 Україна Суми
42 00:27:35 50011 Євген Гузик 1990 Сумы
43 00:27:37 50033 Гламаздіна Юлія 1986 Україна Суми
44 00:27:56 50093 Панченко Наталія 1979 Україна
45 00:27:58 50005 Овчаренко Саша 1984 Суми
46 00:28:15 50095 Яковенко Ольга 1971 Суми
47 00:28:33 50062 Шумило Людмила 1983 Суми
48 00:28:38 50074 Коломієць Наталія 1989 Україна Полтава
49 00:28:55 50086 Старіков Сергій 1989 Суми
50 00:29:03 50043 Островська Тетяна 1979 Україна Суми
51 00:29:04 50030 Хоменко Богдана 1987 Україна Суми
52 00:29:14 50070 Лузкарь Сергій 1992 Суми
53 00:29:16 50022 Брисенко Анна 1995 Україна лебедин
54 00:29:17 50046 Чернявський Микита 1998 Суми
55 00:29:17 50015 Гапич Елена 1978 Україна Сумы
56 00:29:19 50001 Бурик Тетяна 1988 Суми
57 00:29:49 50084 Savchuk Iryna 1986 Україна Kyiv
58 00:29:55 50048 Чванкін Евген 1992 Україна Сумы
59 00:30:04 50055 Середа Марина 1992 Суми
60 00:30:09 50094 Копил Богдана 1987 Суми
61 00:30:09 50083 Титова Людмила 2019 Україна Суми
62 00:30:20 50021 Письменна Лілія 1995 Україна Суми
63 00:30:22 50060 Носкова Ірина 1990 Суми
64 00:30:32 50031 Дмитриев Иван 1980 Україна Сумы
65 00:30:44 50002 Сапожнікова Анна 1982 Суми
66 00:30:46 50078 Несторук Сергій 1990 Україна Суми
67 00:31:05 50007 Сальник Марина 1979 Суми
68 00:31:12 50019 Лапа Олексій 1978 Україна Конотоп
69 00:31:12 50018 Лапа Ірина 1981 Україна Конотоп
70 00:31:27 50037 Зеленская Юлия 1992 Україна Сумы
71 00:31:44 50066 Воробйов Ростислав 1993 Суми
72 00:32:24 50071 Костенко Анастасія 1995 Суми
73 00:32:34 50047 Єгорова Ольга 1971 Суми
74 00:34:50 50036 Латиш Таміла 1995 Україна Полтава
75 00:35:09 50079 Габ Олег 1967 Суми
76 00:35:53 50051 Уманцева Юлія 1988 Суми
77 00:35:53 50050 Колесов Сергій 1986 Україна Суми
78 00:36:07 50061 Близнюк Аліна 1998 Суми
79 00:36:57 50027 Орел Богдана 1986 Суми
80 00:39:03 50059 Зозуліна Ірина 1987 Суми
81 00:43:06 50044 Зінченко Юлія 1986 Україна Полтава

Естафета на 21 км (Суми)

Місце Результат Номер атлета Команда Населений пункт
1 01:10:31 92104 ONE Team Mizuno Sumy
2 01:14:31 92103 Squad UA Runners Україна Харьков
3 01:23:01 92112 ONE LOVE Полтава
4 01:38:33 92102 Sumy Runnnig Club Суми
5 01:42:45 92105 freedom Україна Полтава
6 01:45:43 92107 Run4Fun Україна Полтава
7 01:48:56 92110 Технологія Суми
8 01:50:24 92111 Ну погоди! Україна Полтава
9 02:04:16 92113 СТС Суми
10 02:10:06 92108 "Е-е-е, Батя!" Україна Полтава
11 02:10:51 92101 Owly Labs Україна Суми
12 02:16:31 92109 СЛОУПОК Україна Полтава