Запоріжжя Нова Пошта Марафон

Марафон - 42,195 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 02:43:52 7051 Заиченко Антон 1996 Україна Кременчуг
2 02:47:02 42078 Олексiй Волошин 1984 Україна Одесса
3 02:47:37 42026 Олішевський В'ячеслав 1986 Житомир
4 02:56:29 42093 Кодак Олександр 1984 Кременчук
5 03:02:09 42154 Черкес Сергей 1984 Одесса
6 03:02:26 42084 Ходус Анатолій 1982 Запоріжжя
7 03:03:16 42015 Письменний Андрій Сергійович 1993 Миколаїв
8 03:05:17 42149 Вілісова Тетяна 1979 Україна Новомосковск
9 03:05:54 42012 Ручка Валерій 1986 Полтава
10 03:10:47 42061 Коломієць Василь 1986 Кременчук
11 03:14:33 42150 Карпенко Сергій 1990 Україна Ніжин
12 03:14:36 42097 Кириллова Александра 1982 Україна Одесса
13 03:18:10 42141 Святецький Євген 1981 Бердичів
14 03:20:59 7053 Нагорський Олександр 1976 Україна Смiла
15 03:21:07 42039 Лукiн Миколай 1987 Нова Каховка
16 03:23:15 42010 Ноздрін Сергій 1976 Дніпро
17 03:24:47 42067 SPATAFORA MATTEO 1976 CHIAVARI ITALY
18 03:24:59 42060 Крижановський Юрій 1988 Біла Церква
19 03:25:11 42049 Карабут Віталій 1990 Запоріжжя
20 03:25:46 7007 Нелін Ігор Григорович 1983 Київ
21 03:28:04 42057 Тимошенко Сергій 1962 Петропавлівська Борщагівка
22 03:28:10 42042 Сіріньок Сергій 1973 Гуляйполе
23 03:29:16 7034 Чуян Віталій 1987 Буча
24 03:30:08 42058 Беловодов Олексій 1981 Одеса
25 03:30:37 7021 Петро Медвідь 1966 Полтава
26 03:31:25 42013 Лапіков Ігор 1966 Запоріжжя
27 03:32:34 42045 Трубаров Олег 1977 Запоріжжя
28 03:32:36 42145 Лященко Ярослав 1993 Україна
29 03:35:20 42011 Згурська Ірина 1979 Яготин
30 03:35:38 42090 Майстренко Михайло 1992 Дніпро
31 03:36:15 42085 Журковський Олексій Сергійович 1987 Запоріжжя
32 03:36:54 42029 Гнєвковський Віталій 1988 Мелітополь
33 03:37:39 42096 Kravchenko Hennadii 1974 Zaporizhia
34 03:37:54 42126 Карпенко Ольга 1987 Україна Докучаєвськ
35 03:41:23 42023 Лазаренко Дмитро 1983 Запорiжжя
36 03:41:59 7050 Панченко Сергій 1958 Україна Суми
37 03:42:01 42068 Spatafora Olga 1986 Запоріжжя
38 03:45:24 42022 Johnson Byron 1987 Запоріжжя
39 03:46:40 42041 Мельничук Дмитро 1988 Полтава
40 03:48:08 42055 Дядюренко Демід 1998 Запоріжжя
41 03:49:36 42151 Скорбіліна Анастасія 1993 Україна Ніжин
42 03:50:25 42036 Смирнов Альберт 1979 Запоріжжя
43 03:50:58 42135 Житник Константин 1992 Україна Запорожье
44 03:52:40 42081 Шеметюк Анастасiя 1985 Україна Запорiжжя
45 03:53:44 42091 Кардашов Артем 1979 Київ
46 03:55:38 42059 Завоюра Дмитро 1994 Запоріжжя
47 03:56:09 42070 Карнаух Дмитро 1994 Україна Сватове
48 03:56:25 42076 Филипенко Александр 1989 Україна Запорожье
49 03:57:02 7023 Бабаєв Сергій Сергійович 1975 Харків
50 03:57:44 42006 Артем Мамін 1979 Мелітополь
51 03:57:49 42043 Василюк Олексій 2001 Миколаїв
52 03:58:11 42027 Маринич Дмитро Вікторович 1993 Новотроїцьке
53 03:58:24 42004 Мигуля Вадим 1981 Мелітополь
54 03:59:05 42156 Литвицкая Елена 1989 Україна Запорожье
55 03:59:59 42144 Кербут Дмитро 1982 Україна
56 04:01:50 42044 Лемешко Артем 1996 Запоріжжя
57 04:01:52 42005 Грибан Інна 1984 Мелітополь
58 04:02:19 42080 Макущенко Игорь 1992 Україна Запорожье
59 04:03:34 42038 Кутко Тарас 1990 Запоріжжя
60 04:04:53 42129 Пинич Євгеній 1982 Дніпро
61 04:06:17 42087 Валерій Пунько 1959 Запоріжжя
62 04:06:28 42133 Klujs Olegs 1984 Nürnberg
63 04:06:28 42095 Коба Генадий 1960 Кремпенчук
64 04:07:08 42116 Мартинов Олексій 1979 Україна Запоріжжя
65 04:07:18 42123 Буланов Юрій 1959 Энергодар
66 04:07:55 42063 Торба Констянтин 1963 Нова Каховка
67 04:08:44 42017 Polikarpov Aleksey 1979 Запоріжжя
68 04:09:14 42111 Юрченко Віктор 1964 Україна Житомир
69 04:09:42 42047 Стрижко Гліб 1996 Миколаїв
70 04:09:48 42077 Голівщук Олег 1983 Запоріжжя
71 04:09:56 42089 Михалевич Ігор Любомирович 1983 Борислав
72 04:09:57 42008 Кобзарєв Олексій 1982 Запоріжжя
73 04:10:57 42118 Рилькова Ольга 1989 Україна Покровськ
74 04:11:02 42108 Крекотенко Анатолий 2019 Кривой Рог
75 04:12:12 42020 Бесков Юрій 1974 Дніпро
76 04:13:53 42062 Білка Тарас 1988 Запоріжжя
77 04:17:15 42155 Мусієнко Ігор 1990 Україна Запоріжжя
78 04:17:31 42051 Молько Владимир 1977 Запоріжжя
79 04:19:18 42112 Грязних Олександр 1987 Україна Миколаїв
80 04:19:18 42082 Кучер Олена Григорівна 1977 Дніпро
81 04:21:07 42046 Навалкін Сергій 1997 Нова Каховка
82 04:22:18 42030 Франчук Марина Миколаївна 1984 Полтава
83 04:22:35 42113 Петроченков Кирил 1988 Україна Запоріжжя
84 04:28:07 42138 Кирилюк Ілля 1999 Україна Дніпро
85 04:28:19 42117 Беленький Сергей 1978 Україна
86 04:28:36 42115 Егоров Игорь 1956 Донецк
87 04:32:41 42048 Курнос Володимир 1978 Запоріжжя
88 04:32:42 42050 Курнос Ведагор 1978 Запоріжжя
89 04:33:29 42122 Гавриленко Ігор 1989 Україна Запоріжжя
90 04:33:29 42075 Ісмаїлов Рустам 1993 Україна Запоріжжя
91 04:39:19 42035 Волошанівський Микола Миронович 1988 Миколаїв
92 04:39:20 42092 Горбатюк Сергій 1988 Київ
93 04:47:55 7068 Солонін Олег Сергійович 1992 Полтава
94 04:49:50 42086 Сапожніков Юрій 1981 Суми
95 04:50:53 42033 Козлов Володимир 1990 Миколаїв
96 04:51:05 7010 Петренко Ірина 1963 Ірпінь
97 04:51:30 42137 Биковський Олександр 1976 Україна Запоріжя
98 04:55:08 42120 Олійник Костянтин 1979 Україна Запоріжжя
99 04:56:31 42098 Зарецький Олександр 1988 Україна Миколаїв
100 04:58:55 42153 Петух Сергій 1984 Україна Запоріжжя
101 05:01:09 42140 Малицкий Алексей 1986 Україна Запорожье
102 05:01:55 42102 Кропивко Вячеслав 1985 Україна Запорожье
103 05:05:51 42110 Шишкін Петро 1981 Україна Запоріжжя
104 05:10:52 42146 Шекера Евгеній 1998 Запоріжжя
105 05:14:01 42128 Корнейчук Андрій 1987 Новомосковск
106 05:24:42 42160 Кудрявцев Олександр 1995 Україна
107 05:28:12 42127 Притула Олег 1974 Дніпро
108 05:28:27 42002 Кошеленко Костянтин Борисович 1983 Київ
109 05:42:29 42079 Калашников Виктор 1950 Україна Смела
110 05:58:37 42032 Сухарніков Геннадій 1998 Київ

Напівмарафон - 21,0975 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 01:16:41 21241 Івах Віталій 1996 Україна Суми
2 01:21:34 21143 Богачинський Олександр 1987 Україна Одеса
3 01:22:09 7009 Мочоний Влад 1995 Чернігів
4 01:26:03 21217 Микитенко Юрій 1993 Україна Полтава
5 01:26:31 21122 Самсонов Максим 1996 Білозерське
6 01:28:02 21149 Якимов Дмитро 1991 Україна Полтава
7 01:29:07 21220 Карманенко Екатерина 1986 Україна Новомосковск
8 01:29:37 21058 Левченко Дмитро 1987 Київ
9 01:29:46 21249 Курса Павло 1989 Мелитополь
10 01:30:13 21228 Калашникова Вероника 1990 Харьков
11 01:30:26 21230 Коргун Олексій 2019 Україна Запоріжжя
12 01:30:30 7027 Кадькало Олександр 1957 Київ
13 01:30:55 21236 Крутинь Денис 1983 Николаев
14 01:30:55 21243 Еременко Андрей 1994 Україна
15 01:32:06 21229 Солодовник Іван 1960 Україна Полтава
16 01:32:38 21135 Кухтинов Александр 1990 Одесса
17 01:32:52 21117 Гончаренко Роман 1985 Запоріжжя
18 01:33:47 21001 Іван Терета 1991 Запоріжжя
19 01:34:28 21189 Хухровський Сергiй 1988 Україна Запорiжжя
20 01:34:59 21029 Шишикін Микола 1984 Грушівка
21 01:36:10 7004 Вергун Артем 1984 Київ
22 01:36:34 21223 Дзебан Александра 1985 Україна Одеса
23 01:36:54 21239 Скрипка Олександр 1974 Україна Запоріжжя
24 01:37:14 7042 Шарапов Алексей 1981 Україна Миколаїв
25 01:38:10 21004 Маковоз Светлана Николаевна 1979 Запоріжжя
26 01:38:19 7070 Шпатенко Денис 1990 Україна Киев
27 01:38:43 21021 Мацько Дмитро 1985 Запорiжжя
28 01:39:07 21226 Кодак Роман 1983 Україна Дніпро
29 01:39:14 21147 Будаква Андрій 1967 Україна Маріуполь
30 01:39:19 21078 Пуларія Олексій 1989 Україна Київ
31 01:39:26 7028 Власюк Олександр Миколайович 1970 Одеса
32 01:39:58 7029 Грабовський Станіслав 1986 Дніпро
33 01:40:38 21011 Мірошниченко Ігор 1983 Павлоград
34 01:41:01 7008 Пророченко Олександр 1971 Бровари
35 01:41:24 21101 Шкор Максим 1988 Україна Запорiжжя
36 01:41:52 21259 Холявко Роман 1993 Україна Миколаїв
37 01:41:52 7078 Мірошник Сергій 1960 с. Валок Полтавського району
38 01:41:53 21260 Плацканов Владислав 1994 Україна Миколаїв
39 01:41:59 21018 Шевчук Тарас 1975 Запоріжжя
40 01:42:18 21182 Карнаух Олег Юрійович 1993 Запоріжжя
41 01:42:40 21234 Гладков Богдан 2001 Нова Каховка
42 01:42:48 21077 Миколенко Сергій Викторович 1983 Одеса
43 01:42:54 7041 Яцина Ірина 1986 Жовті Води
44 01:43:40 21190 Лукин Роман 1990 Новомосковск
45 01:43:43 21098 Бондаренко Володимир 1969 Нова Каховка
46 01:44:06 21057 Жолнерук Сергій 1991 Олександрія
47 01:44:22 21107 Коваленко Єгор Валерійович 1988 Дніпро
48 01:44:37 21064 Вiталiй Ширiнов 1987 Запорiжжя
49 01:44:50 21216 Ременников Василий 1985 Днепрорудное
50 01:45:20 21119 Полюдова Єлизавета Вікторівна 1982 Жовті Води
51 01:45:36 21099 Эмайкин Александр 1969 Нова Каховка
52 01:45:37 21244 Волобуев Алексей 1987 Україна
53 01:45:37 21245 Дубинин Сергей 1987 Україна
54 01:45:40 21067 Ведерніков Олег 1983 Запоріжжя
55 01:45:41 21279 Галушко Ігор 1993 Україна Одеса
56 01:46:01 7067 Марченко Євген Юрійович 1985 Київ
57 01:46:13 21027 Шаповал Євген Васильович 1982 Запоріжжя
58 01:46:16 21280 Забаранiлов Олександр 1980 Запорiжжя
59 01:46:18 21046 Дейнега Олександра 2001 Запоріжжя
60 01:46:26 21235 Прокопчук Алина 2002 Нова Каховка
61 01:46:26 21266 Українець Володимир 1982 Україна Запоріжжя
62 01:46:31 21050 Закржевський Костянтин 1988 Запоріжжя
63 01:46:37 21089 Сидоренко Олег 1953 Кривий Ріг
64 01:46:53 21281 Мандзюк Роман 1980 Україна Запорожье
65 01:47:01 21191 Лукин Дмитрий 1986 Україна Новомосковск
66 01:47:02 21065 Чорний Георгій 1990 Дніпро
67 01:47:05 7031 Коваль Андрій 1984 Миколаїв
68 01:47:09 21040 Мхітарян Тімур 1975 Полтава
69 01:47:31 21219 Музичко Дмитро 1994 Україна Полтава
70 01:47:33 21037 Біланчук Сергій 1981 Дніпро
71 01:47:35 21112 Борисюк Володимир Петрович 1989 Нікополь
72 01:47:35 21070 Павелко Олександр 1966 Запоріжжя
73 01:47:39 21108 Андрієвських Данил Євгенович 1986 Нікополь
74 01:48:03 21144 Ремесник Олександр 1983 Україна Дніпро
75 01:48:07 7006 Федоров Михайло 1986 Київ
76 01:48:33 7012 Мордік Павло 1969 Київ
77 01:48:45 21082 Шахмаєв Олег 1983 Україна Тернівка
78 01:48:55 21148 Барабаш Сергій 1978 Запоріжжя
79 01:48:56 21159 Бергер Иван 1982 Україна Запорожье
80 01:48:57 21233 Мосьпан Сергій 1961 Запоріжжя
81 01:49:02 21212 Борисова Анастасия 1984 Україна Запорожье
82 01:49:24 21198 Горячун Роман 1979 Україна Одесса
83 01:49:50 21267 Чесноков Олег 1974 Харьков
84 01:49:52 7015 Ус Максим 1988 Чернігів
85 01:49:53 7016 Сидоренко Ігор 1982 Чернігів
86 01:49:58 7040 Волковинський Юрій 1982 Україна Київ
87 01:50:00 21207 Свиридова Ксения 1988 Україна Київ
88 01:50:08 21044 Русанов Олексій 1988 Запоріжжя
89 01:50:32 21251 Кутовий Дмитро 1980 Мелітополь
90 01:50:33 7033 Сташко Інна 1991 Київ
91 01:50:44 21111 Доброродний Микола Олександрович 1987 Нікополь
92 01:51:09 21124 Дикань Владислав 2000 Запоріжжя
93 01:51:13 21084 Образок Максим 1988 Україна Київ
94 01:51:15 21052 Шаповал Оксана 1988 Запоріжжя
95 01:51:17 21140 Сташкевич Владислав 1991 Україна Полтава
96 01:52:03 21242 Соломаха Володимир 1966 Україна
97 01:52:05 21277 Трофименко Роман 1999 Запорiжжя
98 01:52:26 21096 Остапець Дмитро 1978 Україна Запоріжжя
99 01:52:27 21175 Дідушенко Богдан 1996 Україна Запорожье
100 01:53:17 21068 Воронцов Денис 1992 Мелітополь
101 01:53:17 21150 Минкин Сергей 1992 Мелитополь
102 01:53:49 21095 Росс Сергiй 1981 Україна Запорiжжя
103 01:53:50 21106 Долгов Валентин Борисович 1979 Дніпро
104 01:54:06 21187 Гузенко Андрій Вікторович 1983 Запоріжжя
105 01:54:11 21113 Євдокімов Віталій Сергійович 1984 Нікополь
106 01:54:11 21103 Горбов Максим Вікторович 1980 Нікополь
107 01:54:12 21200 Бовкун Олександр 1987 Україна Полтава
108 01:54:12 21179 Сало Роман Анатолійович 1989 Полтава
109 01:54:15 21152 Ломпей Евгений 1989 Україна Запорожье
110 01:54:28 21080 Половко Андрій 1978 Україна Дніпро
111 01:54:46 21261 Музычук Евгений 1988 Запорожье
112 01:55:10 21092 Носко Дмитро 1984 Запорiжжя
113 01:55:20 21142 Семененко Станислав 1990 Україна Мариуполь
114 01:55:22 21214 Дудинкин Виталий 1986 Україна Днипро
115 01:55:47 21283 Иванов Александр 1990 Днепр
116 01:55:54 21129 Пінчук Олег 1985 Дніпро
117 01:55:57 21115 Ратушенко Артем 1976 Запоріжжя
118 01:55:58 7030 Гірняк Михайло 1989 Міколаїв
119 01:56:24 21160 Prytyka Andrew 1996 Україна Полтава
120 01:56:29 21215 Pshets Julie 1984 Запоріжжя
121 01:56:29 7056 Марголин Андрей 1985 Україна Николаев
122 01:57:09 7052 Вівтоніченко Ярослав 1997 Україна Полтава
123 01:57:14 21039 Лiснiченко Оксана 1988 Запоріжжя
124 01:57:41 7018 Лукьянов Сергей 1983 Харків
125 01:57:55 7005 Плюйко Микола 1946 Київ
126 01:58:02 21003 Рашевський Сергій 1980 Камянське
127 01:58:43 21176 Коваль Мария 1989 Україна Одесса
128 01:58:47 21034 Ромазан Денис 1988 Дніпро
129 01:58:53 21033 Якимчук Денис 1983 Запоріжжя
130 01:59:58 21183 Криворучко Дмитро Олександрович 1988 Мелітополь
131 01:59:59 7043 Шуклін Сергій 1991 Україна Київ
132 02:00:02 21118 Назаренко Ольга 1988 Херсон
133 02:00:10 21208 Шаповалов Дима 1983 Україна Киев
134 02:00:12 21232 Сергей Батаев 1985 Україна Мелитопол
135 02:00:15 21121 Алейнiков Валентин 1986 Мелiтополь
136 02:00:17 21012 Чуєв Дмитро 1994 Запоріжжя
137 02:00:17 7019 Герасименко Сергій 1980 Харків
138 02:00:18 21206 Шолудько Юлія 1989 Україна Полтава
139 02:00:24 21202 Гончарко Анна 1989 Україна Полтава
140 02:00:25 21246 Китайгора Вячеслав 1996 Дніпро
141 02:00:27 7058 Спиридонов Андрій 1969 Україна
142 02:00:28 21203 Зайцева Юлія 1993 Україна Харків
143 02:00:29 21195 Дударь Євген 1982 Україна Запоріжжя
144 02:00:29 21063 Борисенко Денис 1991 Запоріжжя
145 02:00:34 21155 Винниченко Катерина 1979 Україна Бердянськ
146 02:00:48 21013 Кузьмін Денис 1985 Запоріжжя
147 02:00:53 21086 Радібог Степан 1987 Запоріжжя
148 02:00:55 21056 Гонтар Дмитро 2002 Дніпро
149 02:01:00 21007 Андрушенко Катерина Олександрівна 1991 Київ
150 02:01:05 21174 Don Vasiliy 1981 Україна Запорожье
151 02:01:06 7013 В"юнник Наталія 1975 Полтава
152 02:01:08 21224 Дорошенко Олег 1979 Україна Полтава
153 02:01:42 21201 Пономаренко Сергій 1985 Україна Харків
154 02:01:53 21172 Бєлий Микола 1981 Україна Запоріжжя
155 02:01:56 21166 Класін Валерій 1953 Україна Запоріжжя
156 02:02:13 21060 Сварачевський Микола 1980 Запорiжжя
157 02:02:36 21133 Лапин Юрий 1978 Запоріжжя
158 02:02:41 21123 Савченко Герман 1971 Нікополь
159 02:02:41 7065 Гриб Віталій Олександрович 1982 Полтава
160 02:04:31 21163 Obukhov Max 1980 Україна Dnipro
161 02:04:32 21093 Ахтирський Олександр 1992 Україна Київ
162 02:04:39 21186 Матюх Дмитро Миколайович 1978 Запоріжжя
163 02:04:41 21109 Зіхур Сергій Андрійович 1975 Дніпро
164 02:05:35 21002 Совенко Надія 1991 Запоріжжя
165 02:05:44 21213 Литвиненко Ліна 1972 Україна Дніпро
166 02:07:00 21045 Іванов Андрій Анатолійович 1967 Київ
167 02:07:29 21146 Андрусенко Сергій 1989 Україна Дніпро
168 02:08:00 21184 Вельможко Тарас Олександрович 1990 Мелітополь
169 02:08:05 21038 Черевань Юрій 1966 Полтава
170 02:08:14 21204 Петровська Ольга 1979 Україна Одесса
171 02:08:20 21247 Нагорна Ірина 1985 Україна Херсон
172 02:08:40 21161 Яковенко Дарья 1986 Україна Одеса
173 02:09:02 21254 Черников Артем 1986 Запоріжжя
174 02:09:11 21258 Топоренко Дарина 1992 Україна Ніжин
175 02:09:11 21257 Рудьков Станіслав 1992 Україна Ніжин
176 02:09:20 21071 Костенко Артем 1982 Запоріжжя
177 02:09:29 21209 Пацюк Світлана 1980 Україна Запоріжжя
178 02:10:19 7057 Осадчий Олександр 1960 Україна
179 02:10:24 21196 Черняков Олег 1977 Україна Запоріжжя
180 02:11:08 21083 Герасимова Елена 1983 Україна Павлоград
181 02:12:05 7061 Гордійченко Тетяна Василівна 1992 Полтава
182 02:12:17 21199 Лебедєв Артем 1998 запоріжжя
183 02:12:33 21047 Чернякова Катерина 1986 Запоріжжя
184 02:12:34 21017 Даншин Антон Геннадійович 1980 Запоріжжя
185 02:12:43 21127 Меркушев Ігор Юрійович 1991 Мелiтополь
186 02:12:54 21180 Маслова Юлія Володимирівна 1975 Запоріжжя
187 02:13:03 21015 Огарь Костянтин 1992 Запоріжжя
188 02:13:09 21205 Вишневецька Поліна 1999 Запоріжжя
189 02:13:17 21090 Доліннікова Світлана 1976 Запоріжжя
190 02:13:32 21054 Панченко Олександр 1982 Жовті Води
191 02:13:54 21125 Чікіна Юля 1989 Запоріжжя
192 02:14:10 21088 Пуховий Михайло 1996 Запоріжжя
193 02:14:15 21268 Міщук Юрій 1989 Почаїв
194 02:14:23 21087 Грановський Антон 1992 Запоріжжя
195 02:14:45 21252 Хоцкая Марина 1992 Україна Мариуполь
196 02:15:07 21278 Махаринець Сергій 1987 Україна Харків
197 02:15:26 21079 Stremovskiy Anton 1981 Україна Kyiv
198 02:15:56 7071 Тараненко Віталій 1983 Україна Полтава
199 02:15:58 21026 Гноєвий Артем 1993 Запоріжжя
200 02:15:58 21102 Гноєвий Володимир 1976 Україна Київ
201 02:16:03 21167 Городілова Анастасія 1996 Україна Київ
202 02:16:20 21014 Пеня Владислав 1992 Запоріжжя
203 02:16:40 21062 Бендіков Руслан 2000 Запоріжжя
204 02:16:49 7037 Матюшенко Анна 1991 Житомир
205 02:16:49 7036 Козерацька Яна 1992 Житомир
206 02:17:41 7062 Яресько Павло Ігорович 1992 Полтава
207 02:18:06 21165 Парфенюк Олександр 1955 Україна Нікополь
208 02:18:13 21169 Romanov Oleksandr 1976 Україна Енергодар
209 02:18:29 7035 Олексієнко Наталія 1982 Миколаїв
210 02:18:47 7011 Карий Іван 1976 Кривий Ріг
211 02:19:04 21075 Бойко Евгений 1982 Запоріжжя
212 02:19:18 21066 Славич Ольга 1980 Нiкополь
213 02:19:33 21005 Янковська Олена 1981 Запоріжжя
214 02:20:21 21194 Баранова Катерина 1992 Запоріжжя
215 02:20:59 21282 Крыжановский Дмитрий 1990 Днепр
216 02:21:24 21051 Рибальченко Андрій 1989 Запоріжжя
217 02:21:50 21128 Сарнавський Андрій 1989 Мелітополь
218 02:22:11 21264 Матюх Ксенія 1983 Запоріжжя
219 02:22:31 21137 Шмат Ольга 1993 Україна Київ
220 02:23:41 21053 Рябченко Віталій 1988 Запоріжжя
221 02:23:54 21211 Доля Яков 1986 Нікополь
222 02:24:04 21114 Челован Микита 1984 Запоріжжя
223 02:24:11 21055 Костянтин Ізмалков 1975 Запоріжжя
224 02:25:37 21130 Кураков Данило 1988 Запоріжжя
225 02:27:44 21035 Юрченко Вячеслав 1995 Запоріжжя
226 02:27:53 21158 Малий Юрiй 1980 Україна Енергодар
227 02:29:18 21182 Коношенко Антон 1982 Україна Запоріжжя
228 02:30:02 21289 Єгоров Роман 1977 Україна Запоріжжя
229 02:31:04 21154 Уварова Наталья 1974 Україна Запорожье
230 02:31:13 7069 Ставінська Людмила 1956 Україна Полтава
231 02:31:36 21269 Євген Бринза 1983 Україна Запоріжжя
232 02:32:08 21073 Курносов Сергій 1980 Запоріжжя
233 02:33:07 21185 Малахов Дмитро Іванович 1981 Запоріжжя
234 02:34:37 21041 Куліковський Сергій Йосипович 1979 Павлоград
235 02:35:30 21104 Пікалов Володимир Вікторович 1957 Дніпро
236 02:35:31 21210 Терещенко Юрій 1975 Дніпро
237 02:35:34 21120 Жданов Юрій Олександрович 1991 Київ
238 02:35:34 21248 Брикса Аліна 1990 Україна Рівне
239 02:37:15 21263 Мартыненко Андрій 2001 Запорожье
240 02:37:56 21270 Даценко Сергiй 1986 Запорiжжя
241 02:38:08 21132 Лялін Сергій 1977 Україна Суми
242 02:39:05 21031 Чернікова Лідія 1992 Запоріжжя
243 02:41:38 21218 Лысенко Елена 1984 Запоріжжя
244 02:41:39 21222 Бороденко Евгений 1992 Запоріжжя
245 02:42:13 21069 Германова Ольга 1985 Київ
246 02:43:52 7051 Заиченко Антон 1996 Україна Кременчуг
247 02:44:11 21049 Холод Юлія 2001 Запоріжжя
248 02:45:32 21275 Товкацька Яна 1985 Україна Запоріжжя
249 02:47:02 21072 Воробйова Свiтлана 1987 Запорiжжя
250 03:20:23 21256 Задорожный Роман 1977 Україна Запоріжжя

Дистанція - 10 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:34:04 10194 Буян Валерій 1998 Кривий Ріг
2 00:36:10 10176 Shchelkunov Ilia 1991 Dnipro
3 00:36:23 10189 Вернигор Тетяна 1983 Україна Харків
4 00:37:36 10164 Бабенко Тихон 1993 Україна Запорожье
5 00:38:11 10163 Топал Ярослав 1992 Україна Одеса
6 00:38:40 10226 Святослав Бабич 2004 Запоріжжя
7 00:38:58 10078 Радько Мария 1997 Україна Одесса
8 00:39:07 10232 Анзін Дмитро 1989 Україна Запоріжжя
9 00:39:26 10097 serbati Othman 1992 MOROCCO
10 00:39:50 10180 Тарасенко Сергій 1997 Україна Запоріжжя
11 00:39:52 10225 Богдан Рябошапка 2003 Запоріжжя
12 00:40:06 10017 Павлова Олександра 2002 Запоріжжя
13 00:40:15 10201 Жмурко Анна 1996 Україна Чернігів
14 00:40:56 10036 Сидорчук Дмитро 1982 Каховка
15 00:41:48 10052 Єршов Станіслав 1987 Запоріжжя
16 00:41:50 10099 Заяц Константин 1995 Україна Запорожье
17 00:41:52 10231 Плющаков Олександр 1993 Україна Запоріжжя
18 00:42:45 10091 Бакуров Євген 1991 Україна Запоріжжя
19 00:43:55 10153 Дрішлюк Віталій 1994 Верховцево
20 00:44:24 10058 Пашковський Максим 1992 Дніпро
21 00:44:25 10043 Коломоец Андрей 1983 Днепр
22 00:44:30 10120 Демушев Антон Олександрович 1991 Запоріжжя
23 00:45:06 10204 Yavorska Iryna 1987 Україна Запорожье
24 00:45:07 11053 Невідомий Невідомий 1989 Україна Полтава
25 00:45:30 10144 Барбарош Надія 1996 Україна Одеса
26 00:46:26 10208 Кирьянов Роман 1989 Запоріжжя
27 00:47:21 10187 Ярмош Альгис 1982 Україна Запорожье
28 00:47:39 10007 Бережний Олег 1980 Запорiжжя
29 00:47:44 10220 Kurchenko Anastasiia 1989 Україна Dnipro
30 00:47:47 10030 Арделл Андрій 1997 Україна Запоріжжя
31 00:47:49 10205 Дробязко Сергій 1989 Zaporozhye
32 00:48:39 10142 Грабовецька Анастасія 1996 Україна Одеса
33 00:48:59 10016 Стрілець Станіслав Юрійович 1986 Дніпро
34 00:49:04 10079 П'ятницький Андрій 1975 Україна Запоріжжя
35 00:49:19 10102 Харченко Регіна 1990 Україна Запоріжжя
36 00:49:31 10035 Рыбалевский Эдуард 1991 Україна Запорожье
37 00:49:45 10181 Гричковський Юрій 1981 Україна Преслав
38 00:49:49 10074 Орєшков Олександр 1978 Україна Бердянськ
39 00:50:40 10041 Серов Валентин 1981 Запоріжжя
40 00:50:56 10110 Постольський Павло Сергійович 1995 Одеса
41 00:50:57 10050 Mельник Сергій 1987 Україна Запоріжжя
42 00:50:58 10064 Сидоркін Денис Володимирович 1989 Дніпро
43 00:50:59 10185 Гладкий Віталій 1989 Україна Кременчук
44 00:51:21 10162 Коваль Игорь 1989 Днепрорудное
45 00:51:23 10024 Шарко Роман 1968 Запоріжжя
46 00:51:53 10159 Кумейко Олексій 1996 Дніпро
47 00:52:09 10158 Бутенко Анатолій 1983 Кам'янське
48 00:52:11 10080 Груба Владислав 1989 Україна Запоріжжя
49 00:52:20 10053 Козуб Інна 1962 Новомосковськ
50 00:52:29 10122 Губенко Ігор Вікторович 1978 Запоріжжя
51 00:52:31 10191 Гумеров Никита 1999 Україна Запоріжжя
52 00:52:34 10062 Братусь Євген Анатолійович 1989 Дніпро
53 00:52:55 10056 Володимирович Анатолiй 1988 Запорiжжя
54 00:52:57 10145 Врубель Євген 1989 Україна Одеса
55 00:53:01 10108 Тоцький Олексій Олегович 1986 Запоріжжя
56 00:53:05 10227 Вахід Рахімі 1981 Запоріжжя
57 00:53:06 10228 Сергій Дрозд 1982 Запоріжжя
58 00:53:09 10199 Передерий Александр 1973 Україна
59 00:53:29 10083 Кузьменко Яна 1992 Україна Київ
60 00:53:29 10230 Мосійчук Сергій 1992 Україна Запоріжжя
61 00:53:34 10113 Найда Віталій Георгійович 1993 Одеса
62 00:53:40 10008 Чепель Александр 1981 Запоріжжя
63 00:53:47 10174 Большак Константин 1990 Мелитополь
64 00:53:54 10140 Мальцева Лаліта 1987 Україна Одеса
65 00:54:03 10117 Новіков Юрій Олександрович 1972 Запоріжжя
66 00:54:04 10172 Rebik Alexander 1982 Україна запоріжжя
67 00:54:15 10042 Осауленко Олег 1985 Запоріжжя
68 00:54:15 10018 Свіщов Максим Володимирович 1987 Запоріжжя
69 00:54:23 10170 Дудiн Владислав 1994 Україна Запорiжжя
70 00:54:33 10182 Захарченко Сергей 1983 Україна Запорожье
71 00:54:51 10168 Панченко Юлия 1996 Україна Запорожье
72 00:54:57 10103 Федоров Костянтин Миколайович 1979 Харків
73 00:55:03 10223 Віктор Гречко 1985 Україна Запоріжжя
74 00:55:07 10203 Чеснокова Екатерина 1985 Україна харьков
75 00:55:09 10209 Волошина Алевтина 1983 Україна Запоріжжя
76 00:55:13 10219 Непомнящий Ярослав 1980 Запоріжжя
77 00:55:26 10149 Прус Вадим 1995 Україна Новотроицкое
78 00:55:30 10150 Романенко Максим 1987 Україна Новотроицкое
79 00:55:30 10218 Кунінець Олеся 1988 Україна Полтава
80 00:55:30 10026 Яценко Євген 1983 Запоріжжя
81 00:55:32 10055 Крижановська Оксана 1988 Біла Церква
82 00:55:42 10095 Ковальов Артур 1994 Україна Запоріжжя
83 00:55:44 10063 Тіранов Сергій Олександрович 1989 Дніпро
84 00:55:48 10129 Путікова Ольга 1996 Україна Запоріжжя
85 00:55:53 10133 Феленко Артем 2000 Україна Запоріжжя
86 00:55:53 10161 Піонтковський Андрій 2000 Україна Дніпро
87 00:55:53 10023 Сотник Стас 1991 Запоріжжя
88 00:55:56 10157 Бугай Євгеній 1991 Синельникове
89 00:56:07 10165 Орел Станислав 1991 Україна Запорожье
90 00:56:21 10076 Кучерявая Яна 1973 Україна Гуляйполе
91 00:56:21 10200 Величко Елизавета 1995 Запорожье
92 00:56:27 10073 Величко Олеся 1973 Україна Запоріжжя
93 00:56:27 10085 Щедра Тетяна 1984 Україна Запоріжжя
94 00:56:30 10012 Спаський Євген Михайлович 1980 Запоріжжя
95 00:56:32 10072 Ивашин Иван 1998 Павлоград
96 00:56:32 10067 Носуля Олексій Сергійович 1989 Новомосковськ
97 00:56:32 10152 Баряхтар Андрій 1987 Дніпро
98 00:56:34 10047 Войтенко Дмитро 1982 Україна Запоріжжя
99 00:56:48 10123 Miezhenova Yana 1986 Україна Запоріжжя
100 00:57:04 10003 Пiрожкова Анастасiя 1990 Бердянск
101 00:57:18 10197 Кікоть Андрій 1985 Україна Запоріжжя
102 00:57:20 10004 Антонь Марина 1991 Запоріжжя
103 00:57:39 10001 Кунцевич Юлія 1988 Запорiжжя
104 00:57:57 10022 Якимова Уляна 1990 Запоріжжя
105 00:57:57 10068 Марченко Анна 1989 Україна Запоріжжя
106 00:58:43 10128 Черевань Павло 1991 Полтава
107 00:58:55 10156 Цибанін Олександр 1997 Синельникове
108 00:58:59 10131 Курган Олександр 1985 Україна Запоріжжя
109 00:58:59 10130 Панін Максим 1987 Україна Запоріжжя
110 00:59:14 10190 Прилепа Оксана 1989 Україна Київ
111 00:59:18 10081 Вероніка Троян 1997 Україна Гуляйполе
112 00:59:23 10019 Заіченко Катя 1993 Запоріжжя
113 00:59:26 10100 Осадчий Павел 2002 Україна
114 00:59:27 10147 Уманский Дмитрий 2005 Запорожье
115 00:59:27 10048 Малько Любовь 1995 Україна Павлоград
116 01:00:20 10071 Мамонтов Денис 1988 Украина Запорожье
117 01:00:28 10177 Литвин Дмитро 1989 Україна Дніпро
118 01:00:39 10077 Лук'янець Олександр 1981 Україна Запоріжжя
119 01:00:39 10093 Федосеев Денис 1981 Запоріжжя
120 01:00:44 10104 Страшко Тетяна Сергіївна 1992 Полтава
121 01:01:24 10167 Аксьонова Ірина 1981 Україна Львів
122 01:01:47 10141 Мельник Даніїл 1999 Україна Одеса
123 01:01:50 10013 Піка Олександр 1985 Дніпро
124 01:01:52 10192 Комишний Олександр 1986 Україна Запоріжжя
125 01:01:55 10020 Якимов Денис 1993 Запоріжжя
126 01:02:32 10039 Скріпченко Юлія 1979 Дніпро
127 01:02:44 10005 Павлова Тетяна 1974 Запоріжжя
128 01:03:03 10222 Логвін Кирил 1986 Україна Софіївська Борщагівка
129 01:03:50 10027 Чистикова Алла 1990 Харків
130 01:03:52 10021 Якимов Андрій 1988 Запоріжжя
131 01:04:00 10196 Карабак Андрей 1980 Україна Запорожье
132 01:04:03 10032 Драчова Вікторія 1993 Україна Запоріжжя
133 01:04:14 10051 Бурикіна Аліса 1989 Запоріжжя
134 01:04:20 10124 Іщенко Ілля 1997 Запоріжжя
135 01:04:22 10087 Реймер Олена 1987 Україна Запоріжжя
136 01:04:24 10148 Олексій Тараник 1987 Україна Харків
137 01:04:26 10126 Величко Наталя 1987 Україна Нікополь
138 01:04:42 10193 Гришина Катерина 1990 Україна Запоріжжя
139 01:04:52 10086 Забоєнко Валюша 1977 Україна Полтава
140 01:04:53 10202 Danylenko Elena 1986 Україна Киев
141 01:06:15 10070 Коренчук Ольга 1985 Україна Запорiжжя
142 01:06:18 10059 Коротич Ірина 1989 Запоріжжя
143 01:06:37 10121 Сілін Олександр Федорович 1979 Запоріжжя
144 01:06:49 10135 Коломієць Наталія 1989 Україна Полтава
145 01:06:54 10109 Калугіна Катерина Олександрівна 1988 Запоріжжя
146 01:07:11 10084 Журенкова Аліна 2001 Україна Запоріжжя
147 01:07:37 10151 Попова Луїза 1995 Нікополь
148 01:07:38 10002 Сторожок-Кас`яненко Олена 1989 Мелітополь
149 01:08:21 10044 Михайлов Богдан 1966 Україна Сонячне, Запорізька область
150 01:08:27 10011 Сардак Ольга 1984 Дніпро
151 01:08:51 10138 Vorotilina Tatiana 1992 Україна Kiev
152 01:08:57 11054 Євграфова Вікторія 1987 Україна Запоріжжя
153 01:09:00 10154 Тишковський Віктор 1958 Новомосковск
154 01:09:09 10112 Буцька Катерина Миколаївна 1996 Полтава
155 01:09:36 10125 Шадара Григорий 1991 Україна Запорожье
156 01:09:52 10206 Іванова Еліна 1993 Дніпро
157 01:09:55 10111 Сталінська Дарина В'ячеславівна 1996 Полтава
158 01:10:31 10160 Піонтковський Всеволод 1964 Україна Дніпро
159 01:10:41 10015 Мельніков Антон 1979 Запоріжжя
160 01:10:51 10137 Мірошниченко Катерина 1988 Україна Миколаїв
161 01:12:32 10143 Руденко Олена 1989 Україна Одеса
162 01:12:53 10069 Карпенко Оксана 1974 Україна Запорожье
163 01:13:19 10155 Немытиков Валерій 1993 Дніпро
164 01:13:37 10009 Мясна Анастасія 2000 Запоріжжя
165 01:14:19 10025 Швирдюк Павло 1980 Запоріжжя
166 01:15:29 10114 Кузнецов Олексій Юрійович 1985 Полтава
167 01:15:29 10115 Шевченко Тетяна Сергіївна 1985 Полтава
168 01:15:49 10075 Кучерявая Полина 2003 Україна Гуляйполе
169 01:15:50 10082 Рожик Єлизавета 1997 Україна Гуляйполе
170 01:15:54 10119 Мірошніченко Олена Ігорівна 1990 Запоріжжя
171 01:17:02 10057 Шрамко Катерина 1990 Запоріжжя
172 01:17:34 10134 Бондаренко Ілона 1991 Україна Полтава
173 01:18:47 10184 Харцизова Тетяна Володимирівна 1983 Запоріжжя
174 01:19:14 10088 Березовська Дарія 1987 Україна Запоріжжя
175 01:19:50 10139 Новицька Оксана 1990 Україна Одеса
176 01:21:32 10033 Шевченко Анна 1985 Павлоград
177 01:21:40 10038 Журковська Оксана 1989 Запорiжжя
178 01:22:11 10169 Самсонова Елизавета 1994 Україна Харьков
179 01:22:20 10028 Олійник Кристина 1984 Запоріжжя
180 01:23:21 10132 Біляк Наталія 1991 Україна Запоріжжя
181 01:23:35 10118 Писаренко Анастасія Олексіївна 1996 Запоріжжя
182 01:39:30 10183 Johnson Emily 1988 Україна Aurora

Естафета на 21 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Команда Населений пункт
1 01:28:25 92111 ООО "МЕТИНВЕСТ-ПРОМСЕРВИС" Україна Мариуполь
2 01:37:32 92101 Motor_UGT Україна Запоріжжя
3 01:49:01 92109 Sigma 1 Україна Запоріжжя
4 01:50:32 92102 Run4Fun Україна Полтава
5 01:52:40 92110 Sigma 2 Україна Бердянськ
6 01:57:12 92106 Чикипибарум Україна Запоріжжя
7 02:00:11 92108 Herbalife 2 Україна Мелітополь
8 02:02:23 92103 Ну погоди! Україна Полтава
9 02:17:11 92105 "Е-е-е, Батя!" Україна Полтава
10 02:25:47 92104 СЛОУПОК Україна Полтава

Марафонська естафета - 42 км (Запоріжжя)

Місце Результат Номер атлета Команда Населений пункт
1 02:42:51 94209 MC RunOk Україна Dnipro
2 03:44:40 94204 Steel legion Нікополь
3 03:54:09 94208 XXXL Україна Дніпро
4 03:54:15 94202 BALANCE TEAM Україна Запорожье
5 04:04:04 94205 Fastest four Дніпро
6 04:17:49 94203 Delta-Food Запоріжжя

10 км чемпіонат України в категорії "Masters"

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 00:37:32 110036 Цветков Святослав 1981 Дніпро
2 00:37:59 110011 Меренков Віталій Валерійович 1984 Лебедин
3 00:38:03 110043 Петельгуз Юрій 1966 Дніпро
4 00:38:34 110006 Вовк Олександр Володимирович 1956 Харків
5 00:39:01 110020 Федорець Володимир Григорович 1961 Вознесенка
6 00:39:53 110010 Чеперис Юрій Олексійович 1969 Краснопілля
7 00:39:55 110050 Карпович Василь 1955 Камянське
8 00:40:01 110030 Печко Ганна 1986 Дніпро
9 00:40:14 110042 Чалик Сергій 1971 Дніпро
10 00:40:15 110018 Чайка Анатолій Васильович 1958 Бердянськ
11 00:40:20 110019 Багрін Володимир Стефанович 1954 Запоріжжя
12 00:40:23 110049 Іванов Євген 1956 Кривий Ріг
13 00:40:27 110026 Ребік Олександр Євгенович 1982 Запоріжжя
14 00:41:01 110045 Суровцев Сергій 1965 Дніпро
15 00:42:08 110003 Рудич Олег Васильович 1971 Київ
16 00:42:28 110025 Крижко Сергій Володимирович 1981 Запоріжжя
17 00:42:39 110038 Беднюк Олександр 1978 Дніпро
18 00:43:44 110009 Степаненко Василь Васильович 1968 Суми
19 00:43:45 110044 Пацан Олександр 1964 Дніпро
20 00:43:56 110022 Пономаренко Сергій Володимирович 1973 Веселе
21 00:44:45 110041 Приходько Вячеслав 1971 Дніпро
22 00:44:45 110039 Трошкін Дмитро 1978 Дніпро
23 00:45:15 110008 Островський Геннадій Миколайович 1967 Суми
24 00:45:20 110017 Майстренко Дмитро Євгенович 1986 Запоріжжя
25 00:46:01 110015 Рибас Дмитро Юрійович 1983 Запоріжжя
26 00:46:20 110032 Рожкова Вікторія 1978 Дніпро
27 00:46:46 110034 Азаров Денис 1988 Дніпро
28 00:46:47 110046 Жуков Олександр 1964 Дніпро
29 00:47:29 110037 Зимокос Георгій 1980 Дніпро
30 00:47:32 110040 Сидоров Сергій 1976 Дніпро
31 00:49:51 110024 Вахрушев Віктор Володимирович 1972 Запоріжжя
32 00:49:53 110023 Польська Наталія Петрівна 1977 Запоріжжя
33 00:49:58 110013 Діброва Владислав Вячеславович 1987 Суми
34 00:51:33 110035 Лях Владислав 1983 Дніпро
35 00:51:33 110001 Любченко Тетяна Петрівна 1957 Київ
36 00:51:43 110052 Петряков Микола 1948 Павлоград
37 00:51:53 110014 Прилепко Світлана Павлівна 1987 Суми
38 00:51:54 110012 Капуста Юлія 1987 Суми
39 00:52:11 110027 Кравченко Андрій Михайлович 1973 Запоріжжя
40 00:54:07 110028 Снесарь Сергій Борисович 1988 Запоріжжя
41 00:56:39 110031 Явтушенко Дарія 1985 Дніпро
42 00:57:49 110033 Обухова Олена 1977 Дніпро
43 00:58:14 110016 Саханицька Катерина Володимирівна 1987 Запоріжжя
44 01:01:15 110021 Шевчук Олександр Анатолійович 1964 Веселе
45 01:01:49 110007 Панасейко Микола Іванович 1934 Луганськ

Спортивна ходьба - чемпіонат України в категорії "Masters"

Місце Результат Номер атлета Атлет Рік народження Населений пункт
1 01:01:40 111001 Семенов В'ячеслав 1958 Україна Маріуполь
2 01:04:29 111004 Оніщук Микола 1948 Красилів
3 01:17:37 111003 Коротич Олександр 1953 Черкаси
4 01:22:18 111002 Сущенко Андрій Віталійович 1968 Запоріжжя
5 01:26:38 111007 Тишко Антоніна Петрівна 1947 Київ
6 01:27:57 111006 Кострицька Наталія Олександрівна 1958 Харків
7 01:32:13 111005 Панаріна Віра Василівна 1949 Суми