Запоріжжя Нова Пошта Марафон : 10 км чемпіонат України в категорії "Masters"

10 км чемпіонат України в категорії "Masters"

 

10 км чемпіонат України в категорії "Masters"

Реєстрація не доступна
Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
110001 Любченко Тетяна Петрівна жінка 1957 60-69 Київ
110002 Васильєв Олександр Борисович чоловік 1974 40-49 Харків
110003 Рудич Олег Васильович чоловік 1971 40-49 Київ
110004 Михайлов Борис Валерійович чоловік 1961 50-59 Чернігів
110005 Пулінець Сергій Михайлович чоловік 1960 50-59 Чернігів
110006 Вовк Олександр Володимирович чоловік 1956 60-69 Харків
110007 Панасейко Микола Іванович чоловік 1934 80+ Луганськ
110008 Островський Геннадій Миколайович чоловік 1967 50-59 Суми
110009 Степаненко Василь Васильович чоловік 1968 50-59 Суми
110010 Чеперис Юрій Олексійович чоловік 1969 50-59 Краснопілля
110011 Меренков Віталій Валерійович чоловік 1984 18-39 Лебедин
110012 Капуста Юлія жінка 1987 18-39 Суми
110013 Діброва Владислав Вячеславович чоловік 1987 18-39 Суми
110014 Прилепко Світлана Павлівна жінка 1987 18-39 Суми
110015 Рибас Дмитро Юрійович чоловік 1983 18-39 Запоріжжя
110016 Саханицька Катерина Володимирівна жінка 1987 18-39 Запоріжжя
110017 Майстренко Дмитро Євгенович чоловік 1986 18-39 Запоріжжя
110018 Чайка Анатолій Васильович чоловік 1958 60-69 Бердянськ
110019 Багрін Володимир Стефанович чоловік 1954 60-69 Запоріжжя
110020 Федорець Володимир Григорович чоловік 1961 50-59 Вознесенка
110021 Шевчук Олександр Анатолійович чоловік 1964 50-59 Веселе
110022 Пономаренко Сергій Володимирович чоловік 1973 40-49 Веселе
110023 Польська Наталія Петрівна жінка 1977 40-49 Запоріжжя
110024 Вахрушев Віктор Володимирович чоловік 1972 40-49 Запоріжжя
110025 Крижко Сергій Володимирович чоловік 1981 18-39 Запоріжжя
110026 Ребік Олександр Євгенович чоловік 1982 18-39 Запоріжжя
110027 Кравченко Андрій Михайлович чоловік 1973 40-49 Запоріжжя
110028 Снесарь Сергій Борисович чоловік 1988 18-39 Запоріжжя
110029 Демченко Тимофій чоловік 1953 60-69 Черкаси
110030 Печко Ганна жінка 1986 18-39 Дніпро
110031 Явтушенко Дарія жінка 1985 18-39 Дніпро
110032 Рожкова Вікторія жінка 1978 40-49 Дніпро
110033 Обухова Олена жінка 1977 40-49 Дніпро
110034 Азаров Денис чоловік 1988 18-39 Дніпро
110035 Лях Владислав чоловік 1983 18-39 Дніпро
110036 Цветков Святослав чоловік 1981 18-39 Дніпро
110037 Зимокос Георгій чоловік 1980 18-39 Дніпро
110038 Беднюк Олександр чоловік 1978 40-49 Дніпро
110039 Трошкін Дмитро чоловік 1978 40-49 Дніпро
110040 Сидоров Сергій чоловік 1976 40-49 Дніпро
110041 Приходько Вячеслав чоловік 1971 40-49 Дніпро
110042 Чалик Сергій чоловік 1971 40-49 Дніпро
110043 Петельгуз Юрій чоловік 1966 50-59 Дніпро
110044 Пацан Олександр чоловік 1964 50-59 Дніпро
110045 Суровцев Сергій чоловік 1965 50-59 Дніпро
110046 Жуков Олександр чоловік 1964 50-59 Дніпро
110047 Фаустов Валерій чоловік 1963 50-59 Дніпро
110048 Русаненко Олексій чоловік 1963 50-59 Дніпро
110049 Іванов Євген чоловік 1956 60-69 Кривий Ріг
110050 Карпович Василь чоловік 1955 60-69 Камянське
110051 Мешевський Дмитро чоловік 1951 60-69 Дніпро
110052 Петряков Микола чоловік 1948 70-79 Павлоград