Львів Нова Пошта напівмарафон : Дистанція - 5 км (Львів)

Дистанція - 5 км (Львів)

Старт:     10:25
Адреса:   проспект Свободи 11/5 (напроти пам'ятника Тарасові Шевченку)

На цій дистанції можна відчути справжній смак масового старту та отримати натхнення для подальших перемог. Вік учасників від 16 років.

 

Реєстрація не доступна

Опис заходу

12 жовтня, субота

10:00 – початок видачі стартових пакетів на всі дистанції

14:00 – розминка для дітей, учасників дистанції 100 м.

14:15 – послідовні старти забігів 100 м.

15:30 – розминка для дітей, учасників дистанції 500 м.

15:40 -  послідовні старти забігів 500 м.

16:00 – початок бігової екскрусії.

16:30 – нагородження переможців на дистанції 100 і 500 м.

17:00 – початок пішохідної екскурсії.

19:00 – закінчення видачі стартових пакетів.

 

13 жовтня, неділя

8:00 – початок роботи марафонського містечка

8:00 – 9:00 видача стартових пакетів іногороднім учасникам

9:30 – урочисте відкриття змагання

9:35 – розминка для учасників

9:45 – відкриття стартового коридору для учасників напівмарафону, естафети

10:00 – старт напівмарафон, естафета

10:05 – відкриття стартового коридору для учасників дистанції 10 км

10:10 – старт дистанції 10 км

10:20 - відкриття стартового коридору для участників дистанції 5 км і «Командная п’ятірка»

10:25 – старт дистанции 5 км і «Командная п’ятірка»

10:40-11:20 –орієнтовний фініш переможців дистанцій

12:30 – нагородження переможців в абсолютних та вікових категоріях

13.00. - розминка учасників "Перший кілометр"

13.10 - старт дистанції "Перший кілометр"

13.30 - нагородження переможців в дистанції "Перший кілометр"

13.45 - закриття заходу

 
Умови допуску учасника:
- вік учасника від 16 років;
- необхідно мати посвідчення особи (водійське посвідчення / паспорт);
- підписаний лист відповідальності;
- страхування життя для іноземних учасників.
 
Участь включає в себе:
- одноразовий чіп учасника;
- нагрудний номер;
- медаль фінішера;
- фірмовий рюкзак;
- вода 0,5 л / енергетичний напій;
- гід учасника;
- шпильки для номера;
- можливість використання камери схову для речей і роздягальні;
- душові на фініші;
- пункти харчування на дистанції і на фініші;
- пункти охолодження на дистанції;
- подарунок від партнера;
- онлайн протокол;
- музична підтримка на трасі;
- медична допомога на дистанції;
- екскурсія по місту в день видачі стартових пакетів.
 
Додаткова інформація за посиланням:

Карта маршруту 5 км.

Карта маршруту 5 км.


Карта маршруту 5 км.

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
50001 Клюев Роман чоловік 1998 18-39 Україна Харьков
50002 Петровська Аліна жінка 2001 18-39 Львів, Львівська р-н, Львівська обл.
50003 Пронь Романа жінка 2001 18-39 Україна Львів
50004 Комарницький Володимир (Не погоджено) чоловік 2001 18-39 Україна Камянець-Подільський
50005 Чипенко Олена жінка 1995 18-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP Poltava
50006 Сподарик Марина жінка 1983 18-39 Україна Львів
50007 Кушнаренко Людмила жінка 1974 40-49 Україна Энергодар
50008 Зеньков Александр чоловік 1993 18-39 Беларуь Ostrovets Бусенок
50009 Верхола Олег чоловік 1993 18-39 Україна Львів
50010 Майданюк Лариса жінка 1983 18-39 Україна Кам’янець Подільський
50011 Гомонова Надія жінка 1992 18-39 Україна Львів
50013 Славич Христина жінка 2005 до 18 Україна Червоноград
50014 Рождественська Ольга жінка 1988 18-39 Україна Київ
50015 Тимошенко Дмитро чоловік 1979 40-49 Україна Київ
50016 Паславський Тарас чоловік 1964 50-59 Україна Львів
50017 Старко Катерина жінка 1993 18-39 Україна Тернопіль
50018 Кулешова Алина жінка 1993 18-39 Беларусь Островец
50019 Зав'ялова Олена жінка 1984 18-39 Україна Івано-Франківськ
50020 Василевський Роман чоловік 1995 18-39 Україна Львів
50021 Заблоцька Христина жінка 1995 18-39 Україна Львів
50022 Бугай Вікторія жінка 2000 18-39 Україна Львів
50023 Пузерей Александр чоловік 1963 50-59 Україна Жовті Води
50024 Орлова Ірина жінка 1984 18-39 Україна Київ
50025 Чопик Василь чоловік 1992 18-39 Львів Колєґи
50026 Богуш Наталія жінка 1999 18-39 Україна Золочів
50027 Мокіна Юлія жінка 1982 18-39 Україна Львів
50028 Костів Тарас чоловік 1976 40-49 Львів Львівобленерго
50029 Попович Оксана жінка 1984 18-39 Львів Львівобленерго
50030 Коковська Софія жінка 1995 18-39 Львів Львівобленерго
50032 Сокол Тарас чоловік 1963 50-59 Львів Львівобленерго
50033 Дубова Марина жінка 1998 18-39 Львів Львівобленерго
50034 Паучок Христина жінка 1989 18-39 Львів Львівобленерго
50035 Гулавська Катерина жінка 1990 18-39 Україна Львів
50036 Гулавський Ігор чоловік 1986 18-39 Україна Львів
50037 Желєзкіна Марина жінка 1986 18-39 Україна Полтава
50038 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Полтава CHIORINO
50039 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш
50040 Котельник Дмитро чоловік 2003 до 18 Україна Вараш
50042 Гадуп'як Назар чоловік 1993 18-39 Україна Львів
50044 Колотко Орест чоловік 1997 18-39 Україна Львів
50045 Марченко Вікторія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
50046 Циганник Ірина жінка 1988 18-39 Україна Полтава
50047 Дудка Олена жінка 1997 18-39 Україна Полтава
50048 Писаний Артем чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
50049 Галаєв Володимир чоловік 1991 18-39 Україна Київ
50050 Матвійків Олена жінка 2001 18-39 Україна Львів УАЛ
50051 Geruk Maxim чоловік 2002 до 18 Україна Вараш
50052 Кротач Інна жінка 1997 18-39 Україна Львів
50053 Костельна Юлія жінка 1992 18-39 Україна Львів ShypShynaRunClub
50054 Вовк Андрій (Не погоджено) чоловік 1999 18-39 Україна Львів Revat
50055 Chorna Mariia жінка 1994 18-39 Україна Львів
50056 Marusina Veronika жінка 1994 18-39 Україна Lviv
50057 Англіковська Інна жінка 1997 18-39 Україна Хмельницький
50058 Галан Іван чоловік 1999 18-39 Україна Чернівці
50059 Ходаковський Богдан чоловік 2003 до 18 Україна Вараш Varash
50060 Ем Катерина жінка 1984 18-39 Україна Львів
50061 Дерба Володимир чоловік 1995 18-39 Україна Львів Webitel
50062 Сабітов Віктор чоловік 1989 18-39 Україна Львів
50063 Kuliashova Alina жінка 1993 18-39 Україна Островец
50064 Вершиніна Тетяна жінка 1985 18-39 Україна Київ
50065 Грищенко Наталія жінка 1979 40-49 Україна Львів
50066 Копитко Віталія жінка 1980 18-39 Україна Львів
50067 Коваленко Антоніна жінка 1979 40-49 Україна Львів
50068 Вітер Андрій чоловік 1992 18-39 Україна Львів
50069 Барбоса Да Сільва Діана (Не погоджено) жінка 1997 18-39 Україна Львів
50070 Калініченко Андрій чоловік 1996 18-39 Україна Краматорськ
50071 Пташкіна Ірина жінка 1996 18-39 Україна Львів -
50072 Шляхова Олена жінка 1991 18-39 Україна Полтава
50073 Гоєнко Ольга жінка 1996 18-39 Україна Полтава
50074 Кулініч Сергій чоловік 2005 до 18 Україна Черкаси
50075 Зінченко Юлія жінка 1986 18-39 Україна Полтава
50076 Шептицький Станіслав чоловік 1984 18-39 Львів
50077 Кондратюк Марія жінка 1994 18-39 Україна Львів
50078 Мельник Олена жінка 1976 40-49 Україна Львів
50079 Ходаковська Людмила жінка 1981 18-39 Україна Вараш
50080 Худоба Володимир (Не погоджено) чоловік 1988 18-39 Україна Новояворівськ
50081 Заричанський Іван чоловік 1987 18-39 Україна Львів
50082 Фандалюк Дарина жінка 1997 18-39 Україна Львів
50083 Котик Тарас чоловік 1988 18-39 Україна Городенка
50084 Герус Максим чоловік 1996 18-39 Україна Львів
50085 Герус Остап чоловік 2002 до 18 Lviv
50086 Тішаєв Анатолій чоловік 2019 до 18 Україна Київ
50087 Швець Володимир чоловік 1986 18-39 Україна Пустомити
50088 Поліщук Катерина жінка 1996 18-39 Україна Львів Kormotech
50089 Деркач Вікторія жінка 1987 18-39 Україна Полтава
50090 Найда Віталій чоловік 1993 18-39 Україна Одеса
50091 Полянський Дмитро чоловік 1996 18-39 Україна Львів
50092 Назаренко Маргарита жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50093 Куренков Ігор чоловік 1974 40-49 Україна Львів RUN4U
50094 Поперешнюк Інна жінка 1988 18-39 Україна Полтава
50095 Катрук Катерина жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50096 Голуб Ніна жінка 1942 70-79 Україна Львів Фенікс
50097 Ломага Олег чоловік 1989 18-39 Україна Львів
50098 Хома Марта жінка 1996 18-39 Україна Львів
50099 Мазепа Яромир (Не погоджено) чоловік 2009 до 18 Україна львів КДЮСШ 1 СКА
50100 Гуцуляк Олександр чоловік 1988 18-39 Львів
50101 Решетило Софія жінка 2001 18-39 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50102 Гребеник Катерина жінка 2003 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50103 Суховірська Марія жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50104 Щербанюк Діана жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50105 Фаранюк Анна жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50106 Денисенко Валерія жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50107 Семеняк Дарія жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50108 Тарасенко Олександра жінка 2001 18-39 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50109 Киденко Надія жінка 2001 18-39 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50110 Лікар Аміна жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50111 Бороботько Дмитро чоловік 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50112 Винярська Христина-Анна жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50113 Ященко Данило чоловік 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50114 Костюк Інна жінка 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50115 Ковальчук Маркіян чоловік 1995 18-39 Україна Львів
50116 Остроушко Сергій чоловік 1993 18-39 Львів Українська академія лідерства
50118 Луцкевич Микита чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
50119 Мартем'янова Анна жінка 2001 18-39 Україна Львів
50120 Гордійчук Анна жінка 1991 18-39 Київ Українська академія лідерства
50121 Раб Богдана жінка 1996 18-39 Україна Львів TEAM HERBALIFE
50122 Марцінків Макс чоловік 1993 18-39 Україна Львів
50123 Бойко Ольга жінка 1986 18-39 Тернопіль
50124 Василенко Андрій чоловік 1991 18-39 Україна Львів
50125 Врадій Анна жінка 1984 18-39 Україна Полтава NewRun club
50126 Марусяк Христина жінка 1990 18-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
50127 Баранова Дарья жінка 1992 18-39 Україна ODESSA AUTODOC
50128 Удич Юлія (Не погоджено) жінка 1988 18-39 Україна Львів
50117 Островська Марта жінка 1993 18-39 Україна Львів Золотий Лев
50129 Фесенко Юлия жінка 1983 18-39 Україна Полтава ПААЗ
50130 Ивахно Александр чоловік 1983 18-39 Україна Полтава ПААЗ
50131 Джежелий Богдан чоловік 1988 18-39 Україна Полтава ПААЗ
50132 Джежелий Мирослав чоловік 2011 до 18 Україна Полтава ПААЗ
50133 Уський Максим чоловік 1994 18-39 Україна Львів
50134 Skoreiko Oleg чоловік 1988 18-39 Україна Кіцмань Нова Пошта
50135 Чабан Олена жінка 1997 18-39 Україна Львів
50137 Лаврусенко Іван чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Школа неформальної освіти "Камбала"
50138 Полянська Юлія жінка 1996 18-39 Україна Львів
50139 Горковий Ігор чоловік 2019 до 18 Україна Львів
50140 Ціпура Христина жінка 1999 18-39 Україна Львів Split
50141 Швець Василь чоловік 1999 18-39 Україна Львів Split
50142 Ступак Данило чоловік 2002 до 18 Україна Львів
50143 Burban Yuliia жінка 1988 18-39 Україна Львів
50144 Койнаш Лариса жінка 1972 40-49 Україна Львів
50145 Zaiats Yurii (Не погоджено) чоловік -0001 Україна Львів
50146 Работицький Ярослав чоловік 1991 18-39 Україна Львів Split
50147 Пасальський Максим чоловік -0001 Україна Володимир-Волинський
50148 Zaiats Yura чоловік 1997 18-39 Україна Львів
50149 Tretyak Ihor чоловік 1986 18-39 Україна Ivano-Franivsk
50150 Таранов Олександр чоловік 1988 18-39 Україна Львів
50151 Солодуха Тетяна жінка 2000 18-39 Україна Львів
50152 Chalyk Vadym чоловік 1970 40-49 Україна Lviv Epikur
50153 Оленюк Любов жінка 1997 18-39 Україна Львів
50154 Рибак Олег чоловік 2007 до 18 Україна Львів
50155 Бачинський Остап чоловік 1998 18-39 Україна Львів
50157 Глущенко Алена жінка 1993 18-39 Україна Киев
50158 Альошина Оксана жінка 1992 18-39 Україна Львів
50159 Мікула Олесь чоловік 1990 18-39 Україна Львів
50160 Олійник Василь чоловік 1958 60-69 Україна Львів TEAM HERBALIFE
50161 Боднар Марта жінка 1999 18-39 Україна Львів TEAM HERBALIFE
50163 Мельник Костя чоловік 1990 18-39 Україна Хмельницький
50164 Старощак Юлія жінка 1993 18-39 Україна Львів
50165 Довгань Павло чоловік 1999 18-39 Україна Львів
50167 Lytvyn Andrii чоловік 1987 18-39 Україна Львів
50168 Iven Oleksiy чоловік 1986 18-39 Україна Lviv
50169 Петрова Оксана жінка 1970 40-49 Україна Львів-Липівка Фенікс
50170 Пилипчук Ольга жінка 1985 18-39 Україна Львів
50171 Кравчик Олег чоловік 1992 18-39 Україна Львів Колєґи
50172 Староверова Виктория жінка 1996 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50173 Шкляренко Інга жінка 1981 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50174 Valentyna Synenka жінка 2019 до 18 Україна Львів
50175 Матвіїв Марія жінка 1998 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50176 Котис Назар-Маркіян чоловік 1991 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50177 Кутна Лілія жінка 1999 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50178 Гриневич Юлія жінка 2000 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50179 Synenkyy Markyan чоловік 2003 до 18 Україна Львів
50180 Кудільчак Наталя жінка 1992 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50181 Міщук Ольга жінка 1996 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50182 Стана Володимир чоловік 1986 18-39 Україна Львів Інтертоп Україна
50183 Артим Юрій чоловік 1977 40-49 Україна Львів
50184 Артим Юрій чоловік 2005 до 18 Україна Львів Ocean Monsters
50185 Ігор Артим чоловік 2007 до 18 Україна Львів Ocean Monsters
50186 Дмитро Данілов чоловік 1973 40-49 Україна Львів
50187 Savka Igor (Не погоджено) чоловік 1989 18-39 Україна Lviv
50188 Кондратюк Вероніка жінка 1994 18-39 Україна Хмельницький
50189 Бортник Софія жінка 1996 18-39 Україна Львів Nutrixxion
50190 Омельченко Олександр чоловік -0001 Україна Львів Nutrixxion
50191 Коршкова Ірина жінка 1993 18-39 Україна Львів Nutrixxion
50192 Бандрівська Катерина жінка 1987 18-39 Україна Червоноград Nutrixxion
50193 Омельченко Вадим чоловік 1960 50-59 Україна Львів Nutrixxion
50194 Ющенко Олена жінка 1991 18-39 Україна Одеса
50195 Моран Діана жінка 1983 18-39 Україна Львіа
50196 Пугасєй Роман чоловік 1979 40-49 Україна Полтава NewRun club
50197 Карпушина Елизавета жінка 1994 18-39 Україна Львів Masters Ski School
50198 Лачинян Мальвіна жінка 1987 18-39 Україна Київ SRCU
50199 Петрів Дмитро чоловік 1990 18-39 Україна Івано-Франківськ
50200 Гутыря Александр чоловік 1985 18-39 Україна Полтава ПААЗ
50201 Гутыря Ольга жінка 1985 18-39 Україна Полтава ПААЗ
50202 Хлєбніков Олексій (Не погоджено) чоловік 2003 до 18 Україна Львів
50203 Щеннікова Тетяна жінка 2003 до 18 Львів
50204 Тимощук Ілля чоловік 2004 до 18 Україна Львов
50205 Тимощук Андрій чоловік 2006 до 18 Львов
50206 Тимощук Аліна жінка -0001 Львов
50207 Максименко Дарія жінка 1989 18-39 Україна Kyiv
50208 Красновський Олександр чоловік 1990 18-39 Україна Львів
50209 Якимець Іван (Не погоджено) чоловік 2001 18-39 Україна Лучківці
50210 Дум'як Анастасія жінка 1996 18-39 Україна Lviv
50211 Клименко Ярослав чоловік 2002 до 18 Україна Львів Українська Академія Лідерства
50212 Садовий Андрій чоловік 1968 50-59 Україна Львів
50213 Москаленко Андрій чоловік 1987 18-39 Україна Львів
50214 Симоненко Іван чоловік 1997 18-39 Україна Львів
50215 Дзюбко Аліна жінка 1997 18-39 Україна Львів
50216 Назаренко Марія жінка 1998 18-39 Україна Львів
50217 Терлецька Наталія жінка 1987 18-39 Україна Львів