Миколаїв Нова Пошта Напівмарафон: Дистанція - 10 км (Миколаїв)

Дистанція - 10 км (Миколаїв)

Старт:     10:10
Адреса:   Соборна площа (напроти Миколаївської міської ради)

10 км - важлива дистанція для початківців та серйозний виклик з покращення  результату для досвічених учасників. Вік учасників від 18 років.

Реєстрація не доступна

Опис заходу

Миколаїв
Субота, 02.10.2019:
12:00 - 19:00 - видача стартових пакетів
16:00 - бігова екскурсія для учасників
17:00 - піша екскурсія для учасників

Неділю, 03.10.2019:
8:00 - початок роботи марафонського містечка
8:00 - 10:00 - видача стартових пакетів іногороднім учасникам
8: 00-11: 30 - видача стартових пакетів учасникам дитячих забігів і дистанції «Перший кілометр»
9:00 - початок роботи фудкорту
9:30 - відкриття «Миколаїв Нова пошта напівмарафон»
9:45 - відкриття стартового коридору для учасників «Миколаїв Нова пошта напівмарафон», дистанція 21 км 97,5м і естафета 3 * 5км + 6,1км
10:00 - старт «Миколаїв Нова пошта напівмарафон»
10:05 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 10 кілометрів
10:10 - старт забігу 10 кілометрів
10:15 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
10:25 - старт забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
10: 50 - 11: 25 - фініш призерів дистанцій 21, 10, 5 кілометрів і естафета.
12:30 - 12:50 - нагородження призерів «Миколаїв Нова пошта напівмарафон» дистанцій напівмарафону, 10км, 5 кілометрів, «Командна п'ятірка», естафети та вікових категорій дистанції напівмарафону
12:50 – нагородженн переможців ГранПрі Нова Пошта напівмарафон
13:00 - закриття траси напівмарафону
13:10 - дитяча розминка
13:20 – 14:30 – послідовні старти дитячих забігів на 100 метрів.
14:45 – 15:30 - послідовні старти дитячих забігів на 500 метрів.
15:35 - розминка учасників дистанції "Перший кілометр"
15:45 - старт дистанції "Перший кілометр"
16:30 - нагородження призерів дитячих забігів та "Перший кілометр"
17:00 - закриття "Миколаїв Нова пошта напівмарафон"
Умови допуску учасника:
- вік учасника від 18 років;
- необхідно мати посвідчення особи (водійське посвідчення / паспорт);
- підписаний лист відповідальності;
- страхування життя для іноземних учасників.
 
Участь включає в себе:
- одноразовий чіп учасника;
- нагрудний номер;
- медаль фінішера;
- фірмовий рюкзак;
- вода 0,5 л / енергетичний напій;
- гід учасника;
- шпильки для номера;
- можливість використання камери схову для речей і роздягальні;
- душові на фініші;
- пункти харчування на дистанції і на фініші;
- пункти охолодження на дистанції;
- подарунок від партнера;
- онлайн протокол;
- музична підтримка на трасі;
- медична допомога на дистанції;
- екскурсія по місту в день видачі стартових пакетів.
 
Додаткова інформація за посиланням:

Дистанція - 10 км (Миколаїв)

Дистанція - 10 км (Миколаїв)


Карта маршруту 10 кілометрів

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Проскурня Михайло чоловік 1990 18-39 Миколаїв
10002 Вершняк Альона жінка 1995 18-39 Нова Каховка
10004 Степанюк Светлана жінка 1986 18-39 Україна Ирпень
10005 Кирпань Оксана жінка 1994 18-39 Україна Николаев
10006 Осадчий Павел жінка 2002 до 18 Україна
10007 Тимошенко Дмитро чоловік 1979 40-49 Україна Київ
10008 Ситник Світлана жінка 1997 18-39 Україна Полтава
10009 Ніколаєнко Даниїл чоловік 1998 18-39 Україна Миколаїв
10011 Мірошниченко Катерина жінка 1988 18-39 Україна Миколаїв
10012 Катриченко Катерина жінка 2000 18-39 Миколаїв
10013 Григорян Артак чоловік 1997 18-39 Україна Одеса
10014 Кирпань Ганна жінка 1973 40-49 Україна Миколаїв
10015 Кривко Маргарита жінка 1991 18-39 Україна Миколаїв
10016 Жаріков Олексій чоловік 1982 18-39 Україна Одеса Nike run club
10017 Прокопенко Андрій чоловік 1990 18-39 Україна Миколаїв
10018 Ситник Світлана жінка 1997 18-39 Україна Полтава
10019 Довган Роман чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
10020 Ющишен Кирило чоловік 1991 18-39 Україна Миколаїв
10021 Шевченко Вікторія жінка 1995 18-39 Україна Вишгород Adidas Runners Kyiv
10022 Кречетов Андрей чоловік 1995 18-39 Україна Снигиревка
10023 Русу Олена жінка 1992 18-39 Україна Миколаїв
10024 Голуб Анастасія жінка 1994 18-39 Україна Херсон
10025 Стародумов Костянтин чоловік 1990 18-39 Україна Херсон
10026 Ліснічук Олена (Не погоджено) жінка 1995 18-39 Україна Миколаїв
10027 Овчинка Віталій чоловік 1983 18-39 Україна Київ
10028 Соловейкина Римма чоловік 2002 до 18 Україна Полтава
10029 Сердюк Віталій чоловік 1990 18-39 Україна Миколаїв
10030 Писоченко Александр чоловік 1991 18-39 Україна Николаев
10031 Чернецька Катерина жінка 1993 18-39 Україна Южноукраїнськ
10032 Приходько Андрій чоловік 1986 18-39 Україна Южноукраїнськ
10033 Daviborsch Tatiana жінка 1987 18-39 Україна Миколаїв
10034 Алексеенко Костянтин чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10035 Свістяк Юрій чоловік 1989 18-39 Миколаїв
10036 Барбул Вадим чоловік 1996 18-39 Україна Николаев
10037 Губанов Дмитро чоловік 1989 18-39 Україна Київ
10038 Карлаш Юрiй чоловік 1977 40-49 Україна Миколаїв Septem CrossFit
10039 Gordieieva Anastasia жінка 1991 18-39 Україна Kherson
10040 Petrakov Petro чоловік 2001 18-39 Україна Kiev
10041 Иващенко Анна жінка 1981 18-39 Україна Николаев Mykolaiv City Runners
10042 Бондар Ірина жінка 1974 40-49 Україна Миколаїв
10043 Ченин Владислав чоловік 2019 до 18 Україна Николаев
10044 Мельник Дима чоловік 1988 18-39 Україна Одесса Nike Run Club
10045 Прокоф’Єва Анастасія жінка 1996 18-39 Україна Миколаїв
10046 Поляк Антон чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10047 Бичкова Людмила жінка 1975 40-49 Україна Київ
10048 Мухин Сергей чоловік 1988 18-39 Україна Николаев
10049 Олеговна Светлана жінка 1981 18-39 Україна Николаев
10050 Сурган Марина жінка 1989 18-39 Україна Николаев
10051 Чудакевич Андрій чоловік 1995 18-39 Україна Херсон
10052 Sevostianova Karyna (Не погоджено) жінка 1991 18-39 Україна Одеса
10053 Рудакова Валерія жінка 1994 18-39 Україна Миколаїв
10054 Рибін Олександр (Не погоджено) чоловік 1988 18-39 Україна Миколаїв
10055 Чаніна Марія жінка 1997 18-39 Миколаїв
10056 Туяхова Татьяна жінка 1993 18-39 Україна Одесса Nike Run Club
10057 Моспаненко Константин чоловік 1979 40-49 Україна Николаев
10058 Боднар Антон чоловік 1986 18-39 Україна Миколаїв
10060 Чванкін Евгеній чоловік 1992 18-39 Україна Сумы
10061 Кухтинов Александр чоловік 1990 18-39 Одесса Nike Run Club
10062 Воропаев Кирилл чоловік 1989 18-39 Україна Город Харьков
10063 Борисенко Евгений чоловік 1997 18-39 Україна Одесса Uklon
10064 Марченко Олег чоловік 1989 18-39 Україна Одесса Uklon
10065 Матіюк Євген чоловік 1993 18-39 Миколаїв
10066 Пономарьов Андрій чоловік 1989 18-39 Україна Миколаів
10067 Мурзін Олександр чоловік 1989 18-39 Україна Миколаїв Dirom Sport
10068 Стародубець Андрій чоловік 1983 18-39 Україна Миколаїв
10069 Білоус Оксана жінка 1980 18-39 Україна Харків United Sports Community
10070 Черенов Алексей чоловік 1980 18-39 Україна Харьков
10071 Тюрiна Юлiя жінка 1980 18-39 Україна Харків United Sports Community
10072 Дмитрик Наталья жінка 1986 18-39 Україна Николаев
10073 Богаченко Олександр чоловік 2019 до 18 Україна Харьков United Sports Community
10074 Тількєєв Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10075 Рижов Юрій чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10076 Івкова Надія жінка 1991 18-39 Україна Миколаїв
10077 Белошицкий Павел чоловік 1974 40-49 Україна Николаев
10078 Фисенко Надежда жінка 1996 18-39 Україна Одесса
10079 Єсін Роман чоловік 1983 18-39 Україна Киів Adidas Runners
10080 Філіппський Артем чоловік 1983 18-39 Україна Київ Adidas Runners
10081 Смоляной Сергей (Не погоджено) чоловік 1990 18-39 Україна Николаев
10082 Дяченко Інна жінка 1979 40-49 Україна Одеса
10084 Пройдисвіт Олексій чоловік 1986 18-39 Миколаїв
10085 Васьков Володимир чоловік 1984 18-39 Україна Овидиополь Eпицентр
10086 Москаленко Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Миколаїв
10087 Верецький Павло чоловік 1985 18-39 Донецк
10284 Агулов Ярослав чоловік 2002 до 18 Україна Mykolaiv
10089 Макаренко Евгения жінка 1976 40-49 Україна Харьков United sports community
10090 Лахман Вероніка жінка 1993 18-39 Україна Київ
10091 Засуха Катерина жінка 1980 18-39 Україна Київ
10092 Колесникова Лиана жінка -0001 Україна Лиманське
10093 Safonov Maksim чоловік 1988 18-39 Nikolaev
10094 Примак Сергій (Не погоджено) чоловік 1980 18-39 Україна Рівне Rivne Running Club
10095 Звєрєва Юлія жінка 1993 18-39 Україна Херсон
10096 Базилевская Инна жінка 1993 18-39 Україна Днепр EVARunClub
10097 Воротниченко Евгений чоловік 1989 18-39 Україна Днепр EVARunClub
10098 Ефимов Алексей чоловік 1995 18-39 Україна Днепр EVARunClub
10099 Котенко Юлия жінка 1991 18-39 Україна Днепр EVARunClub
10100 Билько Наталья жінка 1977 40-49 Україна Днепр EVARunClub
10101 Пономаренко Екатерина жінка 1979 40-49 Україна Днепр EVARunClub
10102 Sardar Katya жінка 1997 18-39 Україна одесса Nike Run Club
10103 Береза Олександр чоловік 1982 18-39 Україна Миколаїв
10104 Раєвський Олександр чоловік 1999 18-39 Україна Миколаїв
10105 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Варва ЧереПаха
10106 Журба Михайло чоловік 1988 18-39 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10108 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 18-39 Україна Николаев
10109 Чайковская Инна жінка 1977 40-49 Україна Одеса
10110 Бойченко Виталий чоловік 1989 18-39 Україна Одеса
10111 Захарченко Владислав чоловік 1992 18-39 Україна Одеса
10112 Шевченко Артем чоловік 1991 18-39 Україна Миколаїв
10113 Холоділін Михайло чоловік 1966 50-59 Україна Миколаїв
10114 Коваль Мария жінка 1989 18-39 Україна Одесса
10115 Лейзерович Роман чоловік 1996 18-39 Україна Миколаїв
10116 Пономарчук Андрій чоловік 2003 до 18 Україна Миколаїв Динамо Миколаїв
10117 Сиваш Катерина жінка 1999 18-39 Україна Миколаїв
10118 Дулін Олександр чоловік 1984 18-39 Україна Миколаїв PepsiCo
10119 Оксенюк Оксана жінка 1988 18-39 Луцьк mk luchesk
10120 Оксенюк Сергій чоловік 1980 18-39 Луцьк mk luchesk
10121 Кобзарь Александр чоловік 1990 18-39 Україна Николаев Фиксики
10122 Казбан Максим чоловік 1984 18-39 Николаев Фиксики
10123 Михайлюк Виктор чоловік 1991 18-39 Николаев Фиксики
10124 Шульгiн Владислав чоловік -0001 Україна Одесса Nike Run Club
10125 Тимошенко Анастасія жінка 2000 18-39 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10126 Козавчук Геннадій чоловік 1999 18-39 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10127 Казанцева Аліна жінка 2001 18-39 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10128 Запша Марія жінка 2003 до 18 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10300 Ірушкін Валентин чоловік 2003 до 18 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10130 Уманська Марина жінка 1984 18-39 Україна Херсон
10131 Кабанова Ірина жінка 1989 18-39 Україна Баштанка
10132 Кабанов Сергій чоловік 1981 18-39 Україна Баштанка
10133 Оліфіренко Максим чоловік 1985 18-39 Україна Херсон
10134 Поперешнюк Інна жінка 1988 18-39 Україна Полтава
10135 Карманенко Екатерина жінка 1986 18-39 Україна Новомосковск Team-One - Mizuno
10136 Rozghoniuk Slava чоловік 1989 18-39 Україна Irpin
10138 Дунда Владислав (Не погоджено) чоловік 1997 18-39 Україна Нікополь
10140 Тарасова Юлия жінка 1985 18-39 Україна Одесса I love Supersport Odessa
10141 Нетылько Роман чоловік 1988 18-39 Україна Николаев
10142 Мигицько Марія жінка 1979 40-49 Україна Одеса Vodafone Team
10143 Kozhemyaka Dmytriko чоловік 1985 18-39 Україна Донецк FamilyDYRun
10144 Остапенко Андрей чоловік 1981 18-39 Україна Херсон
10145 Ковальов Олег чоловік 1991 18-39 Україна Київ
10146 Малоіван Олексій чоловік 1987 18-39 Україна Миколаїв
10147 Стахурський Андрій чоловік 1977 40-49 Україна Миколаїв (областний) Septem CrossFit
10148 Курчаковський Олександр чоловік 2001 18-39 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10149 Dadabaev Aibek чоловік 1988 18-39 Україна Одесса FJC
10150 Khonenko Ivan чоловік 1982 18-39 Україна Миколаїв
10151 Сєчка Сергій чоловік 1982 18-39 Україна Херсон (ХБК) Херсонський Біговий Клуб
10152 Аверин Руслан чоловік 1979 40-49 Україна Очаков
10153 Брагин Андрей чоловік 1992 18-39 Україна Миколаїв
10155 Цимбаленко Алла жінка 1984 18-39 Україна Миколаїв
10156 Литвиненко Марія жінка 2019 до 18 Україна Миколаїв
10157 Галико Катерина жінка 1996 18-39 Україна Київ
10137 Iваненко Лiдiя жінка 1983 18-39 Україна Николаев Украïна Миколаïв
10158 Петров Валерий чоловік 1987 18-39 Херсон Triathlon Mania
10159 Семенов Сергiй чоловік 1982 18-39 Україна Миколаїв
10160 Лозенко Виталий чоловік 1979 40-49 Николаев Автомир Николаев (автосалон Mitsubishi)
10161 Попов Михайло чоловік 1994 18-39 Николаев Автомир Николаев
10162 Сулица Владислав чоловік 1988 18-39 Николаев Автомир Николаев
10163 Хильчук Евгений чоловік 1987 18-39 Миколаїв Терра моторс
10164 Кухарчук Дмитрий чоловік 1990 18-39 Миколаїв Терра моторс
10165 Бутенко Евгений чоловік 1993 18-39 Миколаїв Терра моторс
10166 Поликарпов Дмитрий чоловік 1999 18-39 Миколаїв Терра моторс
10167 Ярошенко Роман чоловік 1998 18-39 Миколаїв Легион Авто
10168 Маларян Антон чоловік 1997 18-39 Миколаїв Легион Авто
10169 Батрина Альбина жінка 1987 18-39 Україна Миколаїв Терра Моторс
10170 Бурдинский Сергей чоловік 1989 18-39 Україна Миколаїв Терра Моторс
10171 Сулица Богдан чоловік 1996 18-39 Україна Миколаїв Терра Моторс
10172 Османова Марія жінка 1996 18-39 Україна Миколаїв Терра Моторс
10173 Білоус Оксана жінка 1989 18-39 Україна Камянське
10174 Скворцов Никита чоловік 1988 18-39 Україна Миколаїв Готельно-ресторанний комплекс «Миколаїв»
10175 Рябоволик Алексей чоловік 1988 18-39 Україна Миколаїв Готельно-ресторанний комплекс «Миколаїв»
10176 Паньків Олег чоловік 1992 18-39 Україна Миколаїв Готельно-ресторанний комплекс «Миколаїв»
10177 Рожков Константин чоловік 1989 18-39 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10178 Молочко Татьяна жінка 1996 18-39 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10179 Федан Александр чоловік 1956 60-69 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10180 Сидоров Владимир чоловік 1950 60-69 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10181 Валун Борис чоловік 1970 40-49 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10182 Цуканова Елена жінка 1980 18-39 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10183 Рушекович Оксана жінка 1983 18-39 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10184 Рясик Лариса жінка 1975 40-49 Україна Миколаїв Herbalife Nutrition
10185 Mulko Irina жінка 1983 18-39 Україна Odessa Ilovesupersport odessa
10186 Русов Антон чоловік 1982 18-39 Україна Николаев
10187 Чепаріна Ганна жінка 1984 18-39 Україна Миколаїв VodafoneTeamUkraine
10188 Топал Ярослав чоловік 1992 18-39 Україна Одеса
10189 Березовиченко Ілля чоловік 2002 до 18 Україна Одеса
10190 Величко Юрий чоловік 2019 до 18 Україна Николаев
10191 Буряк Олексій чоловік 1980 18-39 Україна Варва
10192 Боду Жан чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10193 Рогозовський Вадим чоловік 1989 18-39 Україна смт.Володарка Saucony Ukraine Team, Saucony running club
10194 Озерянова Наталя жінка 1977 40-49 Україна Миколаїв
10195 Маляр Дмитрий чоловік 1984 18-39 Україна Днепр REDHEAD
10196 Череміс Тетяна жінка 1977 40-49 Україна Харків United Sports Community
10197 Щедрова Юліана жінка 1985 18-39 Україна Миколаїв Dirom Sport
10198 Ющенко Олена жінка 1993 18-39 Україна Одеса
10199 Ладоненко Сергій чоловік 1978 40-49 Україна Одеса
10200 Шоліна Наталья жінка 1987 18-39 Україна Миколаїв
10201 Касьянов Дмитрий чоловік 1993 18-39 Україна Одесса
10202 Шаповалов Вадим чоловік 1969 50-59 Україна Подільськ ЗСУ
10203 Сыпко Александр чоловік 1987 18-39 Україна Херсон
10204 Якименко Яна жінка 1993 18-39 Україна Полтава
10205 Дубок Тетяна жінка 1984 18-39 Україна Київ
10206 Терещенко Владислав чоловік 1980 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10207 Александрова Алина жінка 1987 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10208 Семенов Євгеній чоловік 1984 18-39 Кривий Ріг СПОРТМАСТЕР
10209 Кравець Денис чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10210 Селезньова Ірина жінка 1978 40-49 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10211 Данилюк Анастасія жінка 1999 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10212 Олексюк Тетяна жінка 1998 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10213 Мальцев Віктор чоловік 1997 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10214 Верестун Андрій чоловік 1986 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10215 Малкова Каріна жінка 1998 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10216 Кучай Олена жінка 1981 18-39 Україна Миколаїв СПОРТМАСТЕР
10217 Zulfugarov Zoar чоловік 1975 40-49 Україна Kyiv
10218 Достоєвський Олександр чоловік 1995 18-39 Україна Одеса Конекрейнс Україна
10219 Ковальчук Наталія жінка 2001 18-39 Україна Бережани Українська Академія Лідерства
10220 Кушнір Євген чоловік 1990 18-39 Україна Баштанка
10221 Косенко Евгений чоловік 1978 40-49 Україна Одесса
10222 Victor Rotari чоловік 1990 18-39 Chisinau Hardcore Moldovenesc
10223 Кравченко Тетяна жінка 1998 18-39 Україна Олешки Іскра
10224 Попок Александр чоловік 1986 18-39 Україна Чернигов EvoRun
10225 Турченко Сергей (Не погоджено) чоловік 1996 18-39 Україна Николаев -
10226 Хомуленко Наталья жінка 1963 50-59 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10227 Кононенко Виталий чоловік 1988 18-39 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10228 Козиол Дмитрий чоловік 1970 40-49 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10230 Сухорутченко Ганна (Не погоджено) жінка 1988 18-39 Україна Миколаїв
10231 Гнатковский Петр чоловік 1963 50-59 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10232 Гребенюк Максим чоловік 1985 18-39 Україна Харьков
10233 Шастун Виктория жінка 1981 18-39 Україна Николаев
10234 Поліковський Дмитро чоловік 1980 18-39 Україна Миколаев
10235 Романова Марина жінка 1986 18-39 Україна Одеса Nike Run Club
10236 Бєлобаба Дарія жінка 1994 18-39 Україна Миколаїв
10237 Залужный Максим чоловік 1984 18-39 Україна Миколаїв Impression
10238 Білий Віктор чоловік 1979 40-49 Україна Кривий Ріг СПОРТМАСТЕР
10239 Данилюк Олександр чоловік 1979 40-49 Україна Кривий Ріг СПОРТМАСТЕР
10240 Меткий Олексій чоловік 1998 18-39 Україна Кривий Ріг СПОРТМАСТЕР
10241 Колодич Ольга жінка 1984 18-39 Україна Миколаїв
10242 Склонный Валентин чоловік 1992 18-39 Україна Миколаїв Polichano Cafe
10243 Бидниченко Ольга жінка 1982 18-39 Україна Миколаїв Polichano Cafe
10244 Коца Роман чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10245 Янч Виктор чоловік 1983 18-39 Україна Миколаїв
10246 Ковиньов Юрій чоловік 1993 18-39 Україна Миколаїв
10247 Гнаткова Юлія жінка 1996 18-39 Україна Львів
10248 Гнаткова Оля жінка 1999 18-39 Україна Львів
10249 Щербак Александр чоловік 1968 50-59 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10250 Гречко Андрей чоловік 1969 50-59 Україна Николаев Herbalife Nutrition
10251 Олійник Олександра жінка 1993 18-39 Україна Миколаїв ФЛА Миколаїв
10253 Постольський Павло чоловік 1995 18-39 Україна Одеса
10254 Якименко Яна жінка 1992 18-39 Україна Полтава
10255 Черепкова Юлія жінка 1980 18-39 Україна Одеса
10256 Пінчук Артур чоловік 1990 18-39 Україна Херсон
10257 Рожкова Марина жінка 1973 40-49 Україна Кілія
10258 Ковтун Денис чоловік 1992 18-39 Україна Нова Каховка СК К2 Нова Каховка
10259 Кучинский Виталий чоловік 1990 18-39 Україна Николаев
10260 Каспер Володимир чоловік 1966 50-59 Україна Херсон
10261 Tukalo Vladimir чоловік 1980 18-39 Україна Kherson
10262 Кузьменко Олексій чоловік 1975 40-49 Україна Миколаїв
10263 Khilko Alexander чоловік 1974 40-49 Україна Kherson
10264 Агєєва Марина жінка 1998 18-39 Україна Миколаїв
10265 Бардіж Анатолій чоловік 1974 40-49 Україна Николаев
10266 Федоровская - Войт Екатерина жінка 1987 18-39 Україна Николаев CityGym
10267 Холявко Марина чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10268 Александр Гончаренко чоловік 1983 18-39 Україна Одесса Buro
10269 Момот Віталій чоловік 1994 18-39 Україна Миколаїв
10270 Кондырев Дмитрий чоловік 1980 18-39 Україна Киев
10271 Яновский Алексей чоловік 1984 18-39 Україна Днепропетровск
10272 Vepryk Aleksey чоловік 1992 18-39 Україна Odessa
10273 Марченко Рудольф чоловік 1987 18-39 Україна Николаев
10274 Чмуневич Тетяна жінка 1992 18-39 Україна Київ SportSoroka
10275 Ткаленко Игорь чоловік 1978 40-49 Україна Николаев
10276 Ходзинский Александр чоловік 1989 18-39 Україна Одесса
10277 Бардіж Анатолій чоловік 1984 18-39 Україна Миколаїв ФОКі "Вікторія"
10278 Власенко Саша чоловік 2002 до 18 Україна Миколаїв
10279 Марочканiч Сергiй (Не погоджено) чоловік 1983 18-39 Україна Днiпро
10280 Гончаренко Андрій чоловік 1996 18-39 Україна Запоріжжя Power Runners
10281 Букший Олег чоловік 1985 18-39 Україна Одесса
10282 Iзбаш Наталiя жінка 1990 18-39 Україна Миколаiв
10283 Хаустова Алина жінка 1998 18-39 Україна Миколаїв