Полтава Нова Пошта Напівмарафон: Дистанція - 5 км (Полтава)

Дистанція - 5 км (Полтава)

 

Старт: о 09:35 за адресою вул. Соборності, 45 (напроти Полтавської обласної державної адміністрації)

На цій дистанції можна відчути справжній смак масового старту та отримати натхнення для подальших перемог. Вік учасників від 16 років.

Реєстрація не доступна

Опис заходу

Програма заходу:

Субота, 31.08.2019:

12:00 - 19:00 - видача стартових пакетів
16:00 - бігова екскурсія для учасників
17:00 - піша екскурсія для учасників
 
Неділя, 1.09.2019:
 
7:00 - початок роботи марафонського містечка
7:00 - 8:00 - видача стартових пакетів іногороднім учасникам
7:00 - 11:30 - видача стартових пакетів учасникам дитячих забігів і дистанції «Перший кілометр» та дитячих забігів
8:00 - початок роботи фудкорту
8:30 - відкриття «Нова пошта напівмарафон Полтава» та Чемпіонату Україні з напівмарафону
8:45 - відкриття стартового коридору для учасників Чемпіонату України і «Нова пошта напівмарафон Полтава», дистанція 21 км 97,5м і естафета 3 * 5км + 6,1км
9:00 - початок роботи локацій зони «Junior Z»
9:00 - старт Чемпіонату України з напівмарафону
9:05 - старт «Нова пошта напівмарафон Полтава»
9:10 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 10 кілометрів
9:20 - старт забігу 10 кілометрів
9:25 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:35 - старт забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:50 - 10:25 - фініш призерів дистанцій 21, 10, 5 кілометрів і естафета.
11:00 - нагородження призерів Чемпіонату України з напівмарафону
11:30 - нагородження призерів «Нова пошта напівмарафон Полтава» дистанцій напівмарафону, 10км, 5 кілометрів, «Командна п'ятірка», естафети та вікових категорій дистанції напівмарафону
12:00 - закриття траси напівмарафону
12:10 - дитяча розминка з Олександром Педаном
12:20 - старт дитячих забігів на 100 метрів.
13:45 - старт дитячих забігів на 500 метрів.
14:30 - розминка учасників дистанції "Перший кілометр" і 1 миля "Herbalife"
14:45 - старт дистанції 1 миля "Herbalife"
15:10 - старт дистанції "Перший кілометр"
15:30 - нагородження призерів дитячих забігів, 1 миля "Herbalife", "Перший кілометр"
16:00 - закриття заходу.
 
Умови допуску учасника:
- вік учасника від 16 років;
- необхідно мати посвідчення особи (водійське посвідчення / паспорт);
- підписаний лист відповідальності;
- страхування життя для іноземних учасників.
 
Участь включає в себе:
- одноразовий чіп учасника;
- нагрудний номер;
- медаль фінішера;
- фірмовий рюкзак;
- вода 0,5 л / енергетичний напій;
- гід учасника;
- шпильки для номера;
- можливість використання камери схову для речей і роздягальні;
- душові на фініші;
- пункти харчування на дистанції і на фініші;
- пункти охолодження на дистанції;
- подарунок від партнера;
- онлайн протокол;
- музична підтримка на трасі;
- медична допомога на дистанції;
- екскурсія по місту в день видачі стартових пакетів.
 
Додаткова інформація за посиланням:

Карта маршруту 5 км.

Карта маршруту 5 км.


Карта маршруту 5 км.

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
50001 Носатченко Марина Дмитрівна жінка 2019 до 18 Полтава
50002 Титаренко Оксана жінка 1991 18-39 Полтава
50003 Меласенко Оксана жінка 1994 18-39 Полтава
50004 Перун Светлана жінка 1982 18-39 Україна Полтава
50005 Сидорук Мар'яна жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50006 Оганесьян Сергій чоловік -0001 Україна Полтава
50007 Селецький Володимир чоловік 1984 18-39 Україна Херсон
50008 Бражник Вадим чоловік 1998 18-39 Україна Полтава
50009 Вербицький Влад чоловік 1997 18-39 Україна Дніпро
50010 Асоян Амалія жінка 2019 до 18 Полтава
50013 Луценко Яна жінка 1985 18-39 Київ
50014 Валенко Микола чоловік 2003 до 18 Україна Полтава
50015 Гетьман Віра жінка 1996 18-39 Україна Київ
50017 Насонов Микита чоловік 1996 18-39 Україна Кам'янське
50018 Липівець Сергій чоловік 1967 50-59 Україна м. Гадяч Полтавська обл.
50019 Юрків Олександра жінка 1995 18-39 Україна м. Гребінка Полтавська обл.
50020 Копишинська Олена жінка 1988 18-39 Україна с. Тахтаулове Полтавська обл.
50021 Савченко Олена жінка 1984 18-39 Україна м. Гребінка Полтавська обл.
50022 Мацокина Людмила жінка 1997 18-39 Україна м. Гребінка Полтавська обл.
50023 Андрусенко Дар'я жінка 1989 18-39 Україна Харків
50024 Скоробагатова Любовь жінка 1989 18-39 Україна Кобеляки
50025 Дудка Ольга жінка 1993 18-39 Україна Полтава
50026 Северіна Юлія жінка 1986 18-39 Україна Харків
50027 Бойко Оксана жінка 1983 18-39 Україна Полтава
50028 Шапран Анастасия жінка 1995 18-39 Україна Полтава
50029 Дузенко Яна жінка 1994 18-39 Україна Полтава
50030 Бабенко Владислав чоловік 1998 18-39 Україна Полтава
50031 Рыбка Валерия жінка 1994 18-39 Україна Полтава
50032 Демченко Максим чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
50033 Колмогорова Яна жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50034 Дяченко Єлизавета жінка 2001 18-39 Україна Полтава
50035 Идиева Ситора жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50036 Кожома Назар чоловік 2005 до 18 Україна Полтава
50037 Репало Артем чоловік 1996 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
50038 Пурик Наталия жінка 1994 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
50039 Катрич Даниил чоловік 2001 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
50040 Ревьякина Елена жінка 1999 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
50043 Бабич Ксения жінка 1986 18-39 Україна полтава
50044 Бабич Дарья жінка 2007 до 18 Україна полтава
50045 Карпець Марія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
50046 Гришина Аня жінка 1986 18-39 Україна Харьков
50047 Рожковська Катерина жінка 1990 18-39 Україна Дніпро Tverdokhleb team
50049 Лисевський Олександр чоловік 1981 18-39 Україна Запоріжжя Smile Park
50050 Іванченкова Ольга жінка 1994 18-39 Україна Запоріжжя Smile Park
50051 Торорощенко Тетяна жінка 1992 18-39 Україна Бердянськ Smile Park
50052 Шутова Аліна жінка 1987 18-39 Україна Маріуполь Smile Park
50053 Кашка Ірина жінка 1990 18-39 Україна Маріуполь Smile Park
50054 Альохіна Тетяна жінка 1986 18-39 Україна Маріуполь Smile Park
50055 Лук'янова Катерина жінка 1989 18-39 Україна Полтава Smile Park
50056 Маруніч Євген чоловік 1984 18-39 Україна Запоріжжя Smile Park
50057 Мамедов В'ячеслав чоловік 1984 18-39 Україна Херсон Smile Park
50058 Кузьменко Анастасія жінка 1994 18-39 Україна Запоріжжя Smile Park
50059 Костяна Віта жінка 1990 18-39 Україна Полтава Smile Park
50060 Литовченко Наталья жінка 2008 до 18 Україна Полтава NewRun club
50061 Агапова Ольга жінка 1991 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
50062 Колмогорова Яна жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50063 Бовкун Оксана жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50064 Разсуковська Дар’Я жінка 1993 18-39 Україна Полтава
50065 Матяш Диана жінка 1991 18-39 Україна Киев Хммм Никак
50066 Сафонцева Надія жінка 1987 18-39 Україна Днепр Tverdokhleb Team
50067 Пузерей Александр чоловік 1963 50-59 Україна Жовті Води
50068 Санаєв Віталій чоловік 1970 40-49 Україна Київ
50069 Бардис Ася жінка 1993 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
50070 Терешенко Наталія жінка 1978 40-49 Україна Полтава NewRun club
50071 Сілакова Юлія жінка 1986 18-39 Україна Полтава
50072 Мороховець Дар'я жінка 1997 18-39 Україна Полтава
50073 Головко Олександр чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
50074 Голуб Денис чоловік 1992 18-39 Україна Полтава Digicode
50076 Левік Анна жінка 1988 18-39 Україна Полтава Digicode
50079 Похил Ярослав чоловік 1992 18-39 Україна Полтава Digicode
50080 Таран Валерія жінка 1992 18-39 Україна Полтава
50081 Максим Шейко чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
50083 Рогозіна Олена жінка 1988 18-39 Україна Полтава
50084 Лелюх Марія жінка 1998 18-39 Україна Полтава
50085 Даценко Тетяна жінка 1982 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
50086 Королевська Катерина жінка 1992 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
50087 Палій Поліна жінка 2003 до 18 Україна Полтава
50088 Білонучкін Олексій чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
50089 Паутова Тетяна жінка 1982 18-39 Україна Полтава
50090 Гак Павло чоловік 1976 40-49 Україна Полтава OKSIM.PRO
50091 Рождественська Ольга жінка 1988 18-39 Україна Київ
50092 Євгеньєв Віталій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
50093 Chornous Ksenia (Не погоджено) жінка 2003 до 18 Україна Полтава
50094 Колісник Оксана жінка 1988 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50095 Косінова Ірина жінка 1991 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50096 Сохань Антоніна жінка 1989 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50097 Савран Тетяна жінка 1985 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50098 Вербицький Віталій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50099 Савич Дмитро чоловік 1991 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50100 Костянік Сергій чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50101 Українець Олександр чоловік 1993 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50102 Приходько Юра чоловік 1990 18-39 Україна Полтава Premier Hotel Palazzo
50103 Самойленко Ксенія жінка 1993 18-39 Україна Лубни
50105 Ліхтанський Євгеній чоловік 1995 18-39 Україна Лубни
50106 Мізгірьов Ігор чоловік 1979 40-49 Україна Полтава
50107 Мозговий Євген чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
50108 Мозгова Ірина жінка 1987 18-39 Україна Полтава
50109 Діана Тітенко жінка 1999 18-39 Україна Poltava
50110 Шустерман Богдан чоловік 2009 до 18 Україна Полтава
50111 Тютюнник Юрий чоловік 2005 до 18 Україна Полтава
50112 Kondur Taras чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50113 Motriy Serhii чоловік 1984 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50114 Yevtushenko Olga жінка 1997 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50115 Zabiyaka Inga жінка 1987 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50116 But Anna жінка 1999 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50117 Vivsyanyk Vitaliy чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50118 Dudla Stanislav чоловік 1999 18-39 Україна Полтава Schlumberger
50119 Semperovych Tatyana жінка 1988 18-39 Україна Полтава
50120 Семененко Владислав чоловік 1999 18-39 Україна Полтава
50121 Яцун Станіслав чоловік -0001 Україна Полтава СП Полтавська газонафтова компанія
50122 Баль Олександр чоловік 1994 18-39 Україна Полтава СП Полтавська газонафтова компанія
50123 Дубровський Олександр чоловік 1996 18-39 Україна Полтава СП Полтавська газонафтова компанія
50124 Ястремська Тетяна жінка 1968 50-59 Україна Полтава СП Полтавська газонафтова компанія
50126 Одарюк Тетяна жінка 1987 18-39 Україна Полтава
50127 Петренко Юлiя жінка -0001 Україна Полтава Keenetic
50128 Чернявська Тамара жінка 1997 18-39 Україна Полтава NewRun club
50129 Лимарець Георгій чоловік 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50130 Лимарець Тетяна жінка 1982 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50131 Оніпко Альона жінка 1982 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50132 Лоскот Ольга жінка 1984 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50133 Горошко Ольга жінка 1997 18-39 Україна Полтава
50134 Одякова Олександра жінка 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50135 Свідерський Денис чоловік 2010 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50136 Гордієнко Олександр чоловік 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50137 Маслак Влад чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50138 Отрода Кароліна жінка 1989 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50139 Горбань Артем чоловік 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50140 Толкунов Даня чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50141 Толкунов Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50142 Отрода Владислав чоловік 1989 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50143 Слободчікова Тетяна жінка 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50144 Старовойтова Марго жінка 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50145 Горошко Тимофій чоловік 2009 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50146 Ільченко Дмитро чоловік 2007 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50147 Бондус Станіслав чоловік 1987 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50148 Яценко Артем чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50149 Приходько Павло чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
50150 Коніченко Ольга жінка 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50151 Вац Владислав чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50152 Чух Володимир чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
50153 Муращенко Владислав чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
50154 Єгорова Дарія жінка 1996 18-39 Україна Полтава
50157 Гришко Марина жінка 1991 18-39 Україна Полтава
50158 Павлушенко Євгеній чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
50159 Старохатний Петро чоловік 1948 70-79 Україна Київ
50160 Осятро Юлія жінка 1992 18-39 Україна Полтава
50162 Митрофанова Альона жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50163 Митрофанов Павло чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
50164 Мосиенко Юрий чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
50165 Гаврилюк Сергій чоловік 1988 18-39 Україна Полтава AVRORA
50166 Мокляк Аліна жінка 1989 18-39 Україна Полтава AVRORA
50167 Педенко Анна жінка 1996 18-39 Україна Полтава AVRORA
50168 Нечипоренко Марія жінка 1997 18-39 Україна Полтава AVRORA
50169 Кожома Олена жінка 1982 18-39 Україна Полтава
50170 Пастушенко Наталія жінка 1989 18-39 Україна Полтава AVRORA
50171 Захарова Анна жінка 1985 18-39 Україна Полтава AVRORA
50172 Чегринец Никита чоловік 2006 до 18 Україна Полтава AVRORA
50173 Мармура Елеонора жінка 1990 18-39 Україна Полтава AVRORA
50174 Савич Анна жінка 1994 18-39 Україна Полтава AVRORA
50175 Десенко Анжела жінка 1997 18-39 Україна Полтава AVRORA
50177 Котенко Дмитро чоловік 1992 18-39 Україна Полтава AVRORA
50178 Мансур Леся жінка -0001 Україна Полтава
50179 Торгачов Дмитро чоловік 2003 до 18 Україна Суми
50180 Понкратова Александра жінка 1995 18-39 Україна Полтава
50181 Крутикова Анна жінка 1997 18-39 Киев
50183 Шулік Станіслав чоловік 2000 18-39 Україна Полтава TA-DA!
50184 Рудим Елена жінка 1986 18-39 Україна Полтава Spartak GYM
50185 Кухта Алена жінка 1992 18-39 Україна Полтава Spartak GYM
50186 Орищенко Марина жінка 1981 18-39 Україна Полтава
50187 Сєдаков Максим (Не погоджено) чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
50188 Сінельник Владислав чоловік 2007 до 18 Україна Сміла
50189 Дубова Катерина жінка 2004 до 18 Полтава
50190 Шавиро Юрій чоловік 1978 40-49 Україна Полтава Школа чемпіонів
50191 Оніщенко Юрій чоловік 1971 40-49 Україна Полтава
50192 Акопов Антон (Не погоджено) чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
50193 Онищенко Алина жінка 1997 18-39 Україна Полтава
50194 Губаренко Тарас чоловік 1995 18-39 Україна Сєвєродонецьк БПОП
50195 Клименко Ольга жінка 1987 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50196 Дворникова Катерина жінка 2001 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50197 Вінніченко Михайло чоловік 1955 60-69 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50198 Легкунова Татьяна жінка 1959 60-69 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50199 Назаренко Олександр чоловік 1985 18-39 Україна Полтава UGTC
50200 Bilivnenko Anastasiia жінка 1997 18-39 Україна Poltava JPLC
50201 Даниленко Олена жінка 1991 18-39 Україна київ
50202 Шулик Алина жінка 1990 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50203 Новикова Анастасия жінка 1991 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50204 Кулибаба Юлия жінка 1992 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50205 Курганская Анжела жінка 1985 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50206 Хоменко Юлия жінка 1986 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50207 Харченко Инна жінка 1987 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50208 Тесленко Наталья жінка 1991 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50209 Радченко Ксения жінка 1988 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50210 Мороз Татьяна жінка 1996 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50211 Григоренко Владислава жінка 2003 до 18 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50212 Григоренко Инна жінка 1981 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50213 Белоконь Людмила жінка 1996 18-39 Україна Полтава fitness_jumps_poltava
50214 Іваненко Єгор чоловік 2009 до 18 Україна Полтава
50215 Гоєнко Ольга жінка 1996 18-39 Україна Полтава
50216 Собакарь Дмитро чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Ресто
50217 Окопна Катерина жінка 1996 18-39 Україна Полтава Ресто
50218 Денисовець Ольга жінка 1995 18-39 Україна Полтава Ресто
50219 Фурман Лариса жінка 1978 40-49 Україна Полтава Ресто
50220 Гречко Євгеній чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Ресто
50221 Мізин Маргарита жінка 1993 18-39 Україна Полтава Ресто
50222 Штанько Євгенія жінка 1998 18-39 Україна Полтава Ресто
50223 Гончаренко Павло чоловік 1994 18-39 Україна Полтава Ресто
50224 Аксьонов Валерій чоловік 1995 18-39 Україна Полтава Ресто
50225 Риман Дмитро чоловік 1991 18-39 Україна Полтава Ресто
50226 Павлов Руслан чоловік 1998 18-39 Україна Полтава Ресто
50227 Сухенький Тарас чоловік 1998 18-39 Україна Полтава Ресто
50228 Гулько Максим чоловік 1994 18-39 Україна Полтава Ресто
50229 Гурцева Оксана жінка 1983 18-39 Україна Полтава KVP running team
50230 Мустафаєва Наталія (Не погоджено) жінка 1987 18-39 Україна Полтава
50231 Безега Богдан чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
50232 Безега Олена жінка 1993 18-39 Україна Полтава
50233 Вовкодав Евгения жінка 1990 18-39 Україна Полтава Fitland Центр
50234 Шиян Татьяна жінка 1985 18-39 Україна Полтава Fitland Центр
50235 Тураев Тимур чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Fitland Центр
50236 Бацанова Людмила жінка 1976 40-49 Україна Полтава Fitland
50416 Бабир Наталія жінка 1980 18-39 Україна Полтава Цукерня
50237 Пономарьова Наталія жінка 1983 18-39 Україна Полтава Цукерня
50238 Авраменко Яна жінка 1985 18-39 Україна Полтава Цукерня
50239 Яременко Юлія жінка 1988 18-39 Україна Полтава
50240 Кулаковський Олег чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
50241 Горопашний Ян (Не погоджено) чоловік 1996 18-39 Україна Полтава
50242 Kryvoruchko Nataliya жінка 1979 40-49 Україна Poltava JPLC
50243 Лісовський Сергій чоловік 1980 18-39 Україна Полтава
50244 Холодний Олександр чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
50245 Цибулько Борис чоловік 2010 до 18 Україна Полтава NewRun club
50246 Онищенко Александр чоловік 2009 до 18 Україна Полтава NewRun club
50247 Романенко Артем чоловік 2012 до 18 Україна Полтава NewRun club
50249 Данилейко Марина чоловік 1990 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
50250 Timofeeva Irina жінка 1988 18-39 Україна Kyiv Adidas Runners Kyiv
50251 Явтушенко Марина жінка 1981 18-39 Україна Полтава
50252 Сівіцька Світлана жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50254 Смоляная Ангелина (Не погоджено) жінка 1992 18-39 Україна Харьков
50255 Легейда Марія жінка 1999 18-39 Україна Полтава Simply Contact
50256 Шамрай Олена жінка 1980 18-39 Україна Полтава Simply Contact
50257 Заєць Оксана жінка 1973 40-49 Україна Полтава Simply Contact
50258 Сіда Катерина жінка 1997 18-39 Україна Полтава Simply Contact
50259 Корзіна Маргарита жінка 1990 18-39 Україна Полтава Simply Contact
50260 Щербак Анастасія жінка 2000 18-39 Україна Полтава Simply Contact
50261 Григоренко Денис чоловік 2002 до 18 Україна Решетилівка
50262 Постоленко Кристина жінка 1989 18-39 Україна Суми Спарта
50263 Чорноус Ксенія жінка 2003 до 18 Україна Полтава
50264 Кандиба Дмитро чоловік 1993 18-39 Україна Полтава AVRORA
50265 Журко Карина жінка 1994 18-39 Україна Полтава AVRORA
50266 Сенча Анастасія жінка 2003 до 18 Україна Полтава
50267 Верещака Юлія жінка 1996 18-39 Україна Полтава AVRORA
50268 Рєзнік Станіслав чоловік 2004 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
50269 Петросян Геворг чоловік 2003 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
50270 Лаврусенко Іван чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50271 Крючок Юлія жінка 2000 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50272 Андрущенко Володимир чоловік 1992 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50273 Тромбола Ганна жінка 1995 18-39 Україна Полтава
50274 Вовк Сергій чоловік 2008 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50275 Чигирь Валерія жінка 1989 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50276 Аніщенко Андрій чоловік 2007 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50277 Нудьга Діана чоловік 2010 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50278 Нудьга Олександр чоловік 1980 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50279 Нудьга Ольга жінка 1985 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50280 Вісіч Іван чоловік 2009 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50281 Слепченко Максим чоловік 2009 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50282 Радченко Денис чоловік 2009 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50283 Гордін Олександр чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50284 Глушко Максим чоловік -0001 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50285 Каблучко Максим чоловік 2010 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50286 Каблучко В'ячеслав чоловік 1984 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50287 Каблучко Ірина жінка 1985 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50288 Карпенко Лалі жінка 2006 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50289 Крамарська Божена жінка 2010 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50290 Крамарська Стефанія жінка 2006 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
50292 Чепіжний Антон чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
50293 Олефір Анастасія жінка 2002 до 18 Україна Решетилівка
50294 Стьопіна Тетяна жінка 1990 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
50295 Боднар Оксана жінка 1985 18-39 Україна Дніпро
50296 Сидоренко Роман чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
50297 Вербицький Арсеній чоловік 2009 до 18 Україна Полтава
50298 Прокопчук Євгенія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
50299 Пашолка Андрій чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
50300 Кравченко Валерія жінка 2002 до 18 Україна Полтава
50302 Городницька Ірина жінка 1981 18-39 Україна Полтава
50303 Сорочинська Ольга жінка 1986 18-39 Україна Полтава Fitland
50304 Доценко Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Полтава AVRORA
50305 Трофимчук Ігор чоловік 1978 40-49 Україна Рожище
50306 Казарян Тетяна (Не погоджено) жінка 1979 40-49 Україна Полтава
50307 Криворучко Дмитро чоловік 1988 18-39 Полтава
50308 Бура Мария жінка 2004 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
50309 Наказный Александр чоловік 1990 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50310 Долгополова Алина (Не погоджено) жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50311 Яроцька Ольга жінка 1991 18-39 Україна Київ
50312 Тумакова Дарія чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
50313 Полковникова Марина (Не погоджено) жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50314 Іващенко Тетяна жінка 1985 18-39 Україна Полтава
50315 Бодак Ольга жінка 1979 40-49 Україна Полтава
50316 Кювелли Наталия жінка 1989 18-39 Україна Полтава
50317 Черевко Виктория жінка 1993 18-39 Україна Полтава
50318 Мар’Ян Луценко (Не погоджено) чоловік 1980 18-39 Україна Київ
50319 Петренко Микола чоловік 1962 50-59 Україна Полтава
50320 Сендецкий Руслан чоловік 1992 18-39 Україна Полтава Team HERBALIFE
50321 Сендецкая Виктория жінка 1993 18-39 Україна Полтава Team HERBALIFE
50322 Polkovnikova Marina жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50323 Духовская Людмила жінка 1966 50-59 Україна Полтава Team HERBALIFE
50324 Шовкопляс Юлія жінка 1989 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
50325 Попова Юлія жінка 1989 18-39 Україна Харків
50326 Мокра Cофія жінка 1991 18-39 Україна Полтава Running club Poltava
50327 Лисенко Наталія жінка 1985 18-39 Україна Полтава
50328 Ясько Ярослав чоловік 2007 до 18 Україна Полтава
50329 Синицын Андрій (Не погоджено) чоловік 2001 18-39 Україна Полтава
50330 Стрельніков Віктор чоловік 1959 60-69 Україна Полтава
50331 Повзик Роман чоловік 1990 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
50332 Тарасенко Богдан чоловік 1980 18-39 Україна Черкаси BroSerebro
50333 Zinkova Julia жінка 1996 18-39 poltava JPLC
50334 Потійко Марина жінка 1990 18-39 Україна Полтава
50335 Коваленко Наталя жінка 1986 18-39 Україна Полтава
50336 Polishchuk Andrey чоловік 1996 18-39 poltava JPLC
50337 Потатуєв Дмитро чоловік 1974 40-49 Україна Полтава Сан Моторс
50338 Безега Михайло чоловік 1967 50-59 Україна Полтава
50339 Гринченко Алексей чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
50340 Пошивайло Вікторія жінка 1969 50-59 Україна Полтава
50341 Спивак Настя (Не погоджено) жінка 2000 18-39 Україна Миколаїв
50342 Kolomiets Ksenia жінка 1981 18-39 Україна Kharkov
50343 Свиридюк Наталія жінка 1979 40-49 Україна Полтава
50344 Скляров Стефан чоловік 1985 18-39 Україна Киев
50345 Липачова Анастасия жінка 1990 18-39 Україна Киев
50346 Сушков Максим чоловік 1995 18-39 Україна Pavlograd 4F TEAM/ KRR
50347 Зінченко Тарас чоловік 2008 до 18 Україна Полтава AVRORA
50348 Блезнюк Виталий чоловік 1994 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
50349 Суліма Катерина жінка 2004 до 18 Україна Полтава ДЮСШ 3.Басейн Дельфін
50350 Николайчук Назарій чоловік 2001 18-39 Україна Київ ULA Runners
50351 Лук‘Янчук Анастасія жінка 2001 18-39 Україна Київ УАЛ
50352 Шкурупій Тетяна жінка 1992 18-39 Україна Полтава
50353 Кабика Віталій чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
50354 Коломоєць Андрій (Не погоджено) чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
50355 Шкурупій Тетяна жінка 1992 18-39 Україна Полтава
50414 Зиновьев Всеволод чоловік 2005 до 18 Україна Полтава Редбул