Полтава Нова Пошта Напівмарафон: Дистанція - 10 км (Полтава)

Дистанція - 10 км (Полтава)

 

Старт: о 09:20 за адресою вул. Соборності, 45 (напроти Полтавської обласної державної адміністрації)

10 км - важлива дистанція для початківців та серйозний виклик з покращення  результату для досвічених учасників. Вік учасників від 18 років.

Реєстрація не доступна

Опис заходу

Програма заходу:

Субота, 31.08.2019:

12:00 - 19:00 - видача стартових пакетів
16:00 - бігова екскурсія для учасників
17:00 - піша екскурсія для учасників
 
Неділя, 1.09.2019:
 
7:00 - початок роботи марафонського містечка
7:00 - 8:00 - видача стартових пакетів іногороднім учасникам
7:00 - 11:30 - видача стартових пакетів учасникам дитячих забігів і дистанції «Перший кілометр» та дитячих забігів
8:00 - початок роботи фудкорту
8:30 - відкриття «Нова пошта напівмарафон Полтава» та Чемпіонату Україні з напівмарафону
8:45 - відкриття стартового коридору для учасників Чемпіонату України і «Нова пошта напівмарафон Полтава», дистанція 21 км 97,5м і естафета 3 * 5км + 6,1км
9:00 - початок роботи локацій зони «Junior Z»
9:00 - старт Чемпіонату України з напівмарафону
9:05 - старт «Нова пошта напівмарафон Полтава»
9:10 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 10 кілометрів
9:20 - старт забігу 10 кілометрів
9:25 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:35 - старт забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:50 - 10:25 - фініш призерів дистанцій 21, 10, 5 кілометрів і естафета.
11:00 - нагородження призерів Чемпіонату України з напівмарафону
11:30 - нагородження призерів «Нова пошта напівмарафон Полтава» дистанцій напівмарафону, 10км, 5 кілометрів, «Командна п'ятірка», естафети та вікових категорій дистанції напівмарафону
12:00 - закриття траси напівмарафону
12:10 - дитяча розминка з Олександром Педаном
12:20 - старт дитячих забігів на 100 метрів.
13:45 - старт дитячих забігів на 500 метрів.
14:30 - розминка учасників дистанції "Перший кілометр" і 1 миля "Herbalife"
14:45 - старт дистанції 1 миля "Herbalife"
15:10 - старт дистанції "Перший кілометр"
15:30 - нагородження призерів дитячих забігів, 1 миля "Herbalife", "Перший кілометр"
16:00 - закриття заходу.
 
Умови допуску учасника:
- вік учасника від 18 років;
- необхідно мати посвідчення особи (водійське посвідчення / паспорт);
- підписаний лист відповідальності;
- страхування життя для іноземних учасників.
 
Участь включає в себе:
- одноразовий чіп учасника;
- нагрудний номер;
- медаль фінішера;
- фірмовий рюкзак;
- вода 0,5 л / енергетичний напій;
- гід учасника;
- шпильки для номера;
- можливість використання камери схову для речей і роздягальні;
- душові на фініші;
- пункти харчування на дистанції і на фініші;
- пункти охолодження на дистанції;
- подарунок від партнера;
- онлайн протокол;
- музична підтримка на трасі;
- медична допомога на дистанції;
- екскурсія по місту в день видачі стартових пакетів.
 
Додаткова інформація за посиланням:

Карта маршруту 10 км.

Карта маршруту 10 км.


Карта маршруту 10 км.

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Кислинський Андрій чоловік 1976 40-49 Харків
10002 Ніколаєнко Марина жінка 1989 18-39 Харків
10003 Лихоманова Людмила жінка 1993 18-39 Полтава
10004 Корецька Оксана Миколаївна жінка 1991 18-39 Полтава
10005 Вертелецька Лариса жінка 1979 40-49 Полтава
10006 Кольвах Владислав чоловік 2003 до 18 Полтава
10007 Булєєва Оксана жінка 1990 18-39 Запоріжжя
10008 Горошко Игорь чоловік 1965 50-59 Україна Полтава
10010 Буракова Катерина жінка 1983 18-39 Україна Полтава
10011 Гусєв Артем чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
10012 Дячук Аліна жінка 1999 18-39 Україна Полтава
10013 Медведєв Дмитро чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
10014 Осадчий Павел чоловік 2002 до 18 Україна
10015 Піонтковський Всеволод чоловік 1964 50-59 Україна Дніпро
10016 Піонтковський Андрій чоловік 2000 18-39 Україна Дніпро
10017 Клевака Оксана жінка 1987 18-39 Україна Полтава
10018 Нижник Олександр чоловік 1985 18-39 Україна Київ
10019 Марченко Вікторія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10020 Власова Яна жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10021 Неблієнко Оксана жінка 1992 18-39 Україна Полтава
10022 Солдатова Олександра жінка 1995 18-39 Україна Полтава
10023 Селецький Володимир чоловік 1984 18-39 Україна Херсон
10024 Ситник Світлана жінка 1997 18-39 Україна Полтава
10025 Зябкін Віталій чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
10026 Чабан Анастасія жінка 1992 18-39 Україна Умань
10027 Ковальова Анна жінка 1987 18-39 Україна Харків
10028 Grygorenko Galyna жінка 1985 18-39 Kharkiv
10029 Твердоус Анатолій чоловік 1981 18-39 Україна Суми
10030 Твердоус Арсеній чоловік 2005 до 18 Україна Суми
10033 Мулявка Андрій чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
10035 Ручиця Олександр чоловік 1983 18-39 Україна Лубни
10037 Мірошниченко Катерина жінка 1988 18-39 Україна Миколаїв
10038 Голубов Игорь чоловік 1984 18-39 Україна Харьков
10039 Циндренко Олександр чоловік 1990 18-39 Україна Sumy
10040 Кмита Олексій чоловік 1982 18-39 Суми
10041 Циндренко Наталія жінка 1992 18-39 Україна Sumy
10042 Гора Анатолій чоловік 1953 60-69 Україна
10043 Дрогомирецький Ярослав чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
10044 Харлан Володимир чоловік 1983 18-39 Україна Київ
10045 Сокольцов Влад чоловік 1990 18-39 Україна Київ
10046 Пронін Дмитрій чоловік 1995 18-39 Україна Дніпро
10047 Чинч Альона жінка 1990 18-39 Україна Черкаси
10048 Бовкун Лілія жінка 1996 18-39 Україна Полтава
10049 Фисун Вікторія жінка 1996 18-39 Україна Полтава
10050 Мхітарян Юлія жінка 1987 18-39 Полтава
10051 Бичкова Людмила жінка 1975 40-49 Україна Київ
10052 Балабуха Сергій чоловік 1986 18-39 Україна Красноград
10053 Онуфрийчук Денис чоловік 1992 18-39 Україна Харьков
10054 Кашпіровська Алла жінка 1986 18-39 Україна Полтава
10055 Готвянський Олексiй чоловік 1985 18-39 Україна, Харкiв
10056 Ромась Марина жінка 1979 40-49 Україна Полтава
10057 Скубій Ігор чоловік 1973 40-49 Україна Полтава
10058 Максименко Оксана жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10060 Mendelovici Leila жінка 1985 18-39 Україна Philadelphia
10061 Кондратенко Олена жінка 1988 18-39 Україна Киев
10063 Мусиенко Наталия жінка 1987 18-39 Украина Харьков МК Харьков
10064 Бойко Ангелина жінка 1994 18-39 Україна Харьков
10066 Літвінов Руслан чоловік 1984 18-39 Україна Глобино
10068 Смирнов Богдан чоловік 1999 18-39 Кривой Рог Krivbassrunclub
10069 Бойко Дмитро чоловік 1980 18-39 Україна Полтава
10070 Черкун Любов жінка 1988 18-39 Україна Решетилівка
10071 Трунова Ольга жінка 1992 18-39 Україна Кременчук
10072 Сорокiн Вiталiй чоловік 1988 18-39 Україна Харкiв
10073 Довган Роман чоловік 1985 18-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP Poltava
10075 Дмитренко Руслан чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
10076 Батюк Леся жінка 1980 18-39 Україна Черкаси Running Club Herbalife Nutrition
10078 Яковенко Вікторія жінка 2000 18-39 Україна Полтава
10079 Богданова Марія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10080 Дугельна Юлія жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10081 Лисяк Ярослав чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
10082 Александр Шамота чоловік 1981 18-39 Україна Полтава
10083 Романенко Марина жінка 1977 40-49 Україна Полтава
10085 Мартиненко Сергій чоловік 1982 18-39 Україна Харків
10086 Харлан Анастасія жінка 1994 18-39 Україна Київ
10087 Derkach Stanislav чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10088 Романенко Роман чоловік 1976 40-49 Україна Полтава NewRun club
10089 Онищенко Александр чоловік 1984 18-39 Україна Полтава NewRun club
10090 Блажко Юлія жінка 1986 18-39 Україна Полтава NewRun club
10091 Литовченко Ирина жінка 1989 18-39 Україна Полтава NewRun club
10092 Чередник Наталія жінка 1974 40-49 Україна Полтава
10093 Миць Ярослав чоловік 1999 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
10094 Балюк Марина жінка 1989 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
10095 Одяков Андрій чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
10097 Князева Ольга жінка 1986 18-39 Україна Полтава
10098 Тімряков Артем чоловік 1986 18-39 Україна Харків
10099 Малофеєва Оксана жінка 1982 18-39 Україна Полтава
10100 Кувалдіна Ірина жінка 1975 40-49 Україна Дніпро TverdokhlebTeam
10102 Владимир Ткачук чоловік 1966 50-59 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10104 Череп Андрій чоловік 1974 40-49 Україна Глобино
10105 Мерісс П'єр чоловік 1951 60-69 Франція Лілль
10106 Кальницкий Сергей чоловік 1987 18-39 Україна Харьков KRR
10108 Толмачева Надежда жінка 1987 18-39 Україна Харьков KharkivRoadRunners
10109 Яновська Лілія жінка 1990 18-39 Україна Київ Tverdokhleb Team
10110 Литовченко Артем чоловік 2005 до 18 Україна Полтава NewRun club
10111 Федоров Костянтин чоловік 1979 40-49 Україна Харків
10112 Светлана Твердохлеб жінка 1972 40-49 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10113 Horbovich Aleksandr чоловік 1984 18-39 Україна Kharkiv Kharkiv Road Runners
10114 Дещенко Андрей чоловік 1994 18-39 Україна Харьков Kharkiv Road Runners
10115 Рожко Маргарита жінка 1992 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
10116 Matveienko Anna жінка 1970 40-49 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10117 Пальоха В'ячеслав чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
10118 Лаптєва Олександра жінка 1993 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
10120 Таран Віталій чоловік 1987 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
10121 Зіннер Віталій чоловік 1990 18-39 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
10122 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-39 Харків Kharkiv Road Runners
10123 Ponomarov Pavlo чоловік 1990 18-39 Poltava Хммм никак
10124 Муллер Михайло чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
10125 Матяш Антон чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Хммм Никак
10126 Слуковская Руслана жінка 1994 18-39 Україна Харьков KharkivRoadRunners
10127 Діомідова Наталія жінка 1968 50-59 Україна Київ SC Marlin
10128 Подюменко Андрей чоловік 1987 18-39 Україна Днепр
10129 Filon Mari жінка 1992 18-39 Україна Dnipro
10130 Василенко Вікторія жінка 1992 18-39 Україна Харків
10131 Бражник Олександр чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
10132 Прут Віра жінка 1993 18-39 Україна Полтава
10133 Полищук Марина жінка 1992 18-39 Україна Полтава
10134 Каунова Марина жінка 1972 40-49 Україна Полтава
10136 Побережна Олена жінка 1990 18-39 Україна Полтава
10138 Чеснюк Віта жінка 1992 18-39 Україна Харків
10139 Більдій Анна жінка 1990 18-39 Україна Харків
10140 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10142 Соболєва Ірина жінка 1971 40-49 Україна Харків
10143 Бильдюкевич Олег чоловік 1972 40-49 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10144 Романенко Валентин чоловік 1968 50-59 Україна Gjknfdf
10145 Петров Богдан чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
10146 Щербак Ігор чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
10147 Kryvoruchko Ruslana жінка 2000 18-39 Україна Poltava
10148 Андрій Євстропов чоловік 1986 18-39 Україна Горішні Плавні
10149 Евпатов Дмитрий чоловік 1994 18-39 Україна Харьков
10150 Каплін Діонісій чоловік 1982 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10151 Гончаренко Юлія жінка 1996 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10152 Деркаченко Дмитро чоловік 1980 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10153 Колодяжна Анастасія жінка 1989 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10154 Лях Ольга жінка 1999 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10155 Повзик Роман чоловік 1990 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10156 Старостін Денис чоловік 1993 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10157 Жужа Богдана жінка 1990 18-39 Україна Дніпропетровськ Tverdokhleb Team
10158 Гурін Станіслав чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
10159 Мальований Дмитро чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
10160 Югненко Юра чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
10161 Лысяк Богдан чоловік 1988 18-39 Україна Харьков Kharkiv road runners
10162 Лисяк Свiтлана жінка 1986 18-39 Україна Харьков Kharkiv Road runners
10163 Рибас Вікторія жінка 1995 18-39 Україна Полтава
10165 Радько Мария жінка 1997 18-39 Україна Одесса
10166 Козярук Олена жінка 1976 40-49 Україна Київ Top Runners / #Побігли
10167 Губанов Дмитро чоловік 1989 18-39 Україна Київ
10168 Ліман Андрій чоловік 1987 18-39 Україна Київ TOP Raners
10169 Лубенський Владислав чоловік 1993 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
10170 Юрчук Катаржінія жінка 1996 18-39 Україна Дніпро tverdokhlebteam
10171 Юрчук Олена жінка 1968 50-59 Україна Дніпро Tverdokhlebteam
10172 Подоляк Тарас чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
10173 Олешко Андрій чоловік 2000 18-39 Україна Чернігів
10174 Білоус Ігор чоловік 1984 18-39 Україна Дніпро
10175 Мазур Герман чоловік 1992 18-39 Україна Дніпро
10176 Моховатая Светлана жінка 1988 18-39 Україна Днепр
10177 Окара Іван чоловік 1978 40-49 Україна Полтава KVP running team
10178 Олексєнко Ліна жінка 1998 18-39 Україна Полтава KVP running team
10179 Мірошниченко Євген чоловік 1987 18-39 Україна Полтава KVP running team
10180 Бондаренко Софія жінка 2005 до 18 Україна Полтава KVP running team
10181 Добреля Владислав чоловік 1992 18-39 Україна Полтава KVP running team
10182 Новік Олена жінка 1998 18-39 Україна Київ
10183 Карий Іван чоловік 1976 40-49 Україна Кривий Ріг
10184 Коломієць Наталія жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10185 Голинська Ольга жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10186 Волков Валерій чоловік 1957 60-69 Україна Дружківка
10187 Немировський В'ячеслав чоловік -0001 Україна Київ
10188 Перчик Олена жінка 1997 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10189 Antoniuk Viktor чоловік 1987 18-39 Україна Полтава Schlumberger
10190 Mishchanin Mykola чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Schlumberger
10191 Tsybulskyi Artem чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Schlumberger
10192 Piatetskyi Vadym чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Schlumberger
10193 Олександр Стеценко чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
10194 Мевша Николай чоловік 1994 18-39 Україна Днипро ONE Team Mizuno
10196 Solominaya Ludmila жінка 1974 40-49 Україна Киев Nike+Kiev
10197 Chupilka Tetiana жінка 1970 40-49 Україна Dnipro Tverdokhleb Team
10198 Колганова Полина жінка 1989 18-39 Україна Полтава NewRun club
10199 Юшко Нікіта чоловік 2007 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10200 Жмурко Тимур чоловік 1989 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10201 Перцевий Ярослав чоловік 2004 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10202 Дончик Володимир чоловік 1989 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10203 Ніколаєва Тетяна жінка 1983 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10204 Томах Дмитро чоловік 2008 до 18 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
10205 Лисогор Микола жінка 1990 18-39 Україна Полтава
10206 Дыгало Елена жінка 1988 18-39 Україна Харьков Kharkiv Road Runners
10207 Кашин Сергій чоловік 1995 18-39 Харків
10208 Панов Євгеній чоловік 1965 50-59 Україна Біляївка
10209 Панова Яна жінка 1991 18-39 Україна Біляївка
10210 Кербут Галина жінка 1986 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
10211 Олена Рєзнік жінка 1974 40-49 Україна Полтава Running Club Poltava
10212 Митрофанова Екатерина жінка 1987 18-39 Україна Киев
10213 Грищенко Катерина жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10215 Синица Инна жінка 1985 18-39 Україна Полтава
10216 Рудь Артем чоловік 1987 18-39 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
10217 Скрипник Андрей чоловік 1982 18-39 Україна Харьков KRR
10218 Миливский Влад чоловік 1983 18-39 Україна Харьков KRR
10219 Писанка Антон чоловік 1991 18-39 Україна Полтава AVRORA
10220 Дерій Аліна жінка 1990 18-39 Україна Полтава AVRORA
10221 Садіков Євген чоловік 1985 18-39 Україна Полтава AVRORA
10222 Бондар Маргарита жінка 1993 18-39 Україна Полтава AVRORA
10223 Колубай Катя жінка 1986 18-39 Україна Полтава AVRORA
10224 Крупко Олег чоловік 1988 18-39 Україна Полтава AVRORA
10225 Чубенко Евгений чоловік 1986 18-39 Україна Харьков
10226 Волошин Юрій чоловік 1981 18-39 Україна Полтава
10227 Похилько Евгений чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
10229 Коршунов Дмитро чоловік 1980 18-39 Україна Полтава
10230 Коршунов Микола чоловік 2008 до 18 Україна Полтава
10232 Щербань Костя чоловік 2004 до 18 Україна Полтава
10233 Филонова Светлана жінка 1987 18-39 Україна Харьков
10237 Сивцова Оксана жінка 1995 18-39 Україна Полтава Spartak GYM
10238 Ворошилов Aндрей чоловік 1979 40-49 Україна Полтава
10239 Жила Марина жінка 1992 18-39 Україна Харків
10240 Синицын Алексей чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10241 Stolyarenko Iryna жінка 1996 18-39 Україна Харьков
10242 Бецієва Аліна жінка 1990 18-39 Україна Полтава
10243 Костіва Валентина жінка 1988 18-39 Україна Полтава
10244 Данилець Єгор чоловік 2005 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
10245 Манько Елена жінка 1987 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10246 Черныховский Роман чоловік 1989 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10247 Гайдук Віктор чоловік 1981 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10248 Сысолятин Александр чоловік 1967 50-59 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10249 Таранников Евгений чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10250 Ирина Афонина жінка 1978 40-49 Україна Кременчуг
10251 Старченко Марія жінка 1985 18-39 Україна Полтава
10252 Шевченко Тетяна жінка 1985 18-39 Україна Полтава
10253 Иванова Виктория жінка 1983 18-39 Україна Кременчуг
10254 Яресько Павло чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
10255 Королевська Катерина жінка 1992 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
10256 Серебрянський Микола чоловік 1952 60-69 Україна Полтава
10257 Колодочка Игорь чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
10258 Деркаченко Михайло чоловік 2005 до 18 Україна Полтава Сан Моторс
10259 Устенко Дмитро чоловік 1987 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
10260 Колісник Тетяна жінка 1985 18-39 Україна Полтава
10261 Лукашов Дмитрий чоловік 1986 18-39 Україна Днепр
10262 Боднар Юлiя жінка 2019 до 18 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
10263 Лукашова Ольга жінка 1987 18-39 Україна Дніпро
10264 Бутович Артем чоловік 1990 18-39 Полтава Скажені карасі
10265 Оклянюк Iрина жінка 1984 18-39 Україна Полтава Побiгли
10266 Никоненко Таня жінка 1990 18-39 Україна Київ
10267 Топал Ярослав чоловік 1992 18-39 Україна Одеса
10268 Varzar Ignat чоловік 1983 18-39 Україна Slavyansk Hennlich Sport
10269 Шляхова Олена жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10270 Аксьонов Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Камянське
10271 Проценко Марина жінка 1995 18-39 Україна Полтава Fitland Центр
10272 Бовсуновский Юрий чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Fitland Центр
10273 Кузнецов Олексій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
10274 Зуб Андрей чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Fitland
10275 Чабала Елена жінка 1976 40-49 Україна Полтава Fitland
10276 Назаренко Евгений чоловік 1996 18-39 Україна Полтава
10277 Бабуджан Семен чоловік 1982 18-39 Україна Харьков KRR
10278 Додонов Артур чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
10279 Журавльова Анастасія жінка 1995 18-39 Україна Полтава Цукерня
10280 Цьова Людмила жінка 1986 18-39 Україна Полтава Цукерня
10281 Gostiev Oleksandr чоловік 1984 18-39 Україна Dnipro Start Dnipro
10283 Литвиненко Наталя жінка 1995 18-39 Україна полтава
10284 Корчевска Олена (Не погоджено) жінка 1970 40-49 Україна Харків
10285 Яковенко Олександр чоловік 1993 18-39 Україна Полтава Ракети Хорола
10286 Філь Ірина жінка 1976 40-49 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
10287 Чайковський Вадим чоловік 1991 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
10288 Самусенко Святослав чоловік 1979 40-49 Україна Полтава
10289 Сенчакович Дмитро чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10290 Корсунский Сергей чоловік 1991 18-39 Україна Миргород
10291 Корсунская Марина жінка 1994 18-39 Україна Миргород
10292 Попельнюк Віталій (Не погоджено) чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
10293 Бублий Анна жінка 1985 18-39 Донецк
10294 Аніброєв Євген чоловік 1995 18-39 Україна Полтава AVRORA
10295 Хміль Ганна жінка 1995 18-39 Україна Полтава AVRORA
10296 Михайленко Александр чоловік 1987 18-39 Україна Полтава Fitland
10297 Камінський Іван чоловік 1981 18-39 Україна Полтава AVRORA
10298 Глухова Валерія (Не погоджено) жінка 1993 18-39 Україна Полтава
10299 Литвиненко Олександр чоловік 1976 40-49 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
10300 Бриндак Іван чоловік 2004 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
10301 Магда Тимофій чоловік 2005 до 18 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
10302 Мурашко Дмитро чоловік 1993 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
10303 Дорогобід Юлія жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10304 Васькевич Евгений чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
10305 Алипа Александр чоловік 1978 40-49 Україна Полтава ПААЗ
10306 Мацко Алексей чоловік 1985 18-39 Україна Полтава ПААЗ
10307 Костенко Евгений чоловік 1989 18-39 Україна Полтава ПААЗ
10308 Полищук Марина жінка 1992 18-39 Україна Полтава ПААЗ
10309 Андреев Виктор чоловік 1964 50-59 Україна Полтава ПААЗ
10310 Гурин Михайло чоловік 1982 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10311 Мікійчук Оксана жінка 1987 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10312 Шевельов Олександр чоловік 1988 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10313 Гапон Сергій чоловік 1981 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10314 Атрощенко Артемий (Не погоджено) чоловік 2008 до 18 Україна Харьков Theodoros
10315 Коломойченко Анастасія (Не погоджено) жінка 1999 18-39 Україна Полтава
10316 Горшковський Євгеній (Не погоджено) чоловік 1998 18-39 Україна Дніпро
10317 Lymar Ihor чоловік 1993 18-39 Україна Київ
10318 Бабарика Олександр чоловік 1984 18-39 Україна Днепр ASICS FRONTRUNNER Ukraine
10319 Діденко Наталія жінка 1983 18-39 Україна Полтава
10320 Безлюдний Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
10321 Калякін Руслан чоловік 2002 до 18 Україна Полтава
10322 Клименко Мария жінка 1993 18-39 Україна Dnipro
10323 Глухова Валерія жінка 1993 18-39 Україна Полтава
10324 Дудніченко Василь чоловік 1992 18-39 Полтава
10325 Тимошенко Яна жінка 1996 18-39 Україна Суми Team- One Mizuno
10326 Корчевська Олена жінка 1970 40-49 Україна Харьков
10327 Шатанова Елена жінка 1961 50-59 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10328 Жорняк Артем чоловік 2004 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
10329 Кулык Элеонора жінка 2004 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
10330 Харченко Оксана жінка 1989 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
10331 Шпартак Альона жінка 1987 18-39 Україна Київ run_ведмеді_run
10332 Кириллов Виталий чоловік 1994 18-39 Україна Харьков
10333 Ісичко Олександр (Не погоджено) чоловік 2000 18-39 Україна Полтава Фитнес-клуб "Rezonans"
10334 Гурин Михайло чоловік 1982 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10335 Ходак Остап чоловік 1994 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
10336 Голинковский Ярослав чоловік 2002 до 18 Україна Полтава
10337 Попельнюк Віталій чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Крок
10338 Сидорук Владислав чоловік 2002 до 18 Україна Полтава
10339 Таран Кирилл чоловік 2003 до 18 Україна Полтава
10340 Семенович Наталія (Не погоджено) жінка 1995 18-39 Україна Ківшовата
10341 Мохов Иван чоловік 2006 до 18 Україна Полтава
10342 Шкоріна Алла жінка 2004 до 18 Україна с. Орданівка Эней
10343 Мичко Егор чоловік 2003 до 18 Україна Полтава Эней
10344 Litvinova Nataly жінка 1983 18-39 Україна Киев TEAM-ONE Mizuno
10345 Івченко Володимир чоловік 2001 18-39 Україна Полтава
10346 Піщіда Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Полтава Эней
10347 Сидан Денис чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
10348 Голубицький Віталій чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10349 Евгений Широкий чоловік 1982 18-39 Україна Харьков
10350 Хребтова Альона (Не погоджено) жінка 1989 18-39 Україна Полтава
10351 Якименко Олег чоловік 1996 18-39 Україна Харьков Kharkiv Road Runners
10352 Тонконог Антон чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
10353 Сыромятникова Виктория жінка 1988 18-39 Україна Kharkiv
10354 Бочевар Виктория жінка 1978 40-49 Україна Киев
10355 Атрощенко Виталий. (Не погоджено) чоловік 1980 18-39 Україна Харьков Theodoros
10356 Атрощенко Артемий чоловік 2008 до 18 Україна Харьков Theodoros
10357 Атрощенко Виталий чоловік 1980 18-39 Україна Харьков Theodoros
10358 Щербак Артем чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
10359 Горшковський Євгеній чоловік 1998 18-39 Україна Дніпро
10360 Бирюченко Варвара (Не погоджено) жінка 1998 18-39 Україна Полтава
10362 Погонец Юрий чоловік 1984 18-39 Україна Харьков
10363 Мкртчян Юрiй чоловік 1991 18-39 Україна Харкiв
10364 Головенко Світлана жінка 1970 40-49 Україна Дніпро Start Dnipro
10366 Блажієвська Катерина жінка 1992 18-39 Україна Полтава
10367 Іванов Іван чоловік 1989 18-39 Україна Горішні Плавні
10368 Кравчёнок Николай (Не погоджено) чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Торнадо
10369 Куклицкая Машуня жінка 1987 18-39 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10370 Гетьман Анастасия чоловік 1997 18-39 Україна Полтава
10371 Кравчёнок Николай (Не погоджено) чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Торрнадо
10372 Сирих Дмитро чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
10373 Черебило Володимир чоловік 1984 18-39 Україна Полтава Нова Пошта
10374 Черебило Катерина жінка 2005 до 18 Україна Полтава Нова Пошта
10375 Черебило Павло чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Нова Пошта
10376 Плакса Оксана жінка 1986 18-39 Україна Полтава Нова Пошта
10377 Цвєтков Сергій чоловік 1975 40-49 Україна Полтава Triolan
10378 Кох Володимир чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10379 Heath David чоловік 1952 60-69 Україна Whitby
10380 Ченцова Юлія жінка 1985 18-39 Україна Харків RDX
10381 Кравчонок Микола чоловік 1985 18-39 Україна Poltava НАДЕЖДА
10382 Батрина Альбина жінка 1987 18-39 Україна Харьков KharkovRoadRunners
10383 Гріффен Юлія жінка 1988 18-39 Україна Ірпінь Nike Run Club
10384 Стадниченко Станислав чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
10385 Клименко Владимир чоловік 1988 18-39 Україна Днепр Tverdokhleb Team
10386 Хардін Олег (Не погоджено) чоловік 1982 18-39 Україна Полтава Сам собі клуб