Полтава Нова Пошта Напівмарафон: Напівмарафон - 21,0975 км (Полтава)

Напівмарафон - 21,0975 км (Полтава)

 

Старт: о 09:05 за адресою вул. Соборності, 45 (напроти Полтавської обласної державної адміністрації)

Напівмарафон - це чудовий спосіб упевнитися в своїх силах та покращити попередній результат. Вік учасників від 18 років.

Реєстрація не доступна

Опис заходу

Програма заходу:

Субота, 31.08.2019:

12:00 - 19:00 - видача стартових пакетів
16:00 - бігова екскурсія для учасників
17:00 - піша екскурсія для учасників
 
Неділя, 1.09.2019:
 
7:00 - початок роботи марафонського містечка
7:00 - 8:00 - видача стартових пакетів іногороднім учасникам
7:00 - 11:30 - видача стартових пакетів учасникам дитячих забігів і дистанції «Перший кілометр» та дитячих забігів
8:00 - початок роботи фудкорту
8:30 - відкриття «Нова пошта напівмарафон Полтава» та Чемпіонату Україні з напівмарафону
8:45 - відкриття стартового коридору для учасників Чемпіонату України і «Нова пошта напівмарафон Полтава», дистанція 21 км 97,5м і естафета 3 * 5км + 6,1км
9:00 - початок роботи локацій зони «Junior Z»
9:00 - старт Чемпіонату України з напівмарафону
9:05 - старт «Нова пошта напівмарафон Полтава»
9:10 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 10 кілометрів
9:20 - старт забігу 10 кілометрів
9:25 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:35 - старт забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка»
9:50 - 10:25 - фініш призерів дистанцій 21, 10, 5 кілометрів і естафета.
11:00 - нагородження призерів Чемпіонату України з напівмарафону
11:30 - нагородження призерів «Нова пошта напівмарафон Полтава» дистанцій напівмарафону, 10км, 5 кілометрів, «Командна п'ятірка», естафети та вікових категорій дистанції напівмарафону
12:00 - закриття траси напівмарафону
12:10 - дитяча розминка з Олександром Педаном
12:20 - старт дитячих забігів на 100 метрів.
13:45 - старт дитячих забігів на 500 метрів.
14:30 - розминка учасників дистанції "Перший кілометр" і 1 миля "Herbalife"
14:45 - старт дистанції 1 миля "Herbalife"
15:10 - старт дистанції "Перший кілометр"
15:30 - нагородження призерів дитячих забігів, 1 миля "Herbalife", "Перший кілометр"
16:00 - закриття заходу.
 
Умови допуску учасника:
- вік учасника від 18 років;
- необхідно мати посвідчення особи (водійське посвідчення / паспорт);
- підписаний лист відповідальності;
- страхування життя для іноземних учасників.
 
Участь включає в себе:
- одноразовий чіп учасника;
- нагрудний номер;
- медаль фінішера;
- фірмовий рюкзак;
- вода 0,5 л / енергетичний напій;
- гід учасника;
- шпильки для номера;
- можливість використання камери схову для речей і роздягальні;
- душові на фініші;
- пункти харчування на дистанції і на фініші;
- пункти охолодження на дистанції;
- подарунок від партнера;
- онлайн протокол;
- музична підтримка на трасі;
- медична допомога на дистанції;
- екскурсія по місту в день видачі стартових пакетів.
 
Додаткова інформація за посиланням:

Карта маршруту напівмарафон

Карта маршруту напівмарафон


Карта маршруту напівмарафон

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
21001 Порожнякова Яна жінка 1988 18-39 Полтава
21003 Павло Черненко чоловік 1992 18-39 Дніпро
21004 Коваленко Геннадій чоловік 1965 50-59 Полтава
21005 Федорченко Маша жінка 1987 18-39 Полтава
21006 Вуйко Ігор чоловік 1988 18-39 Решетилівка
21007 Василець Олена жінка 1973 40-49 Полтава
21008 Леонов Павел чоловік 1981 18-39 Полтава
21009 Билим Володимир Олександрович чоловік 1985 18-39 Полтава
21010 Яременко Олександр чоловік 1983 18-39 Полтава
21011 Курганська Анна жінка 1997 18-39 Полтава
21012 Несторович Іван чоловік 1977 40-49 Харків
21013 Ярцев Тимофій чоловік 1985 18-39 Дніпро
21014 Кислинський Олександр чоловік 1985 18-39 Харків
21015 Сергачов Артем чоловік 1977 40-49 Київ
21016 Сіліверстова Олена Олегівна жінка 1984 18-39 Миргород
21017 Мхітарян Тімур чоловік 1975 40-49 Полтава
21018 Байрак Сергій чоловік 1985 18-39 Михайлівка
21019 Федченко Олександр чоловік 1982 18-39 Решетилівка
21020 Лобанов Євген чоловік 1987 18-39 Луганськ
21021 Кудрявцев Александр чоловік 1986 18-39 Полтава
21022 Крижановський Юрій чоловік 1988 18-39 Біла Церква
21023 Овчаренко Ілля чоловік 1992 18-39 Полтава
21024 Макаренко Сергей чоловік 1974 40-49 Полтава
21025 Орендочка Владислав чоловік 1996 18-39 Полтава
21026 Орендочка Катерина жінка 1996 18-39 Полтава
21027 Савонін Cергій чоловік 1982 18-39 Полтава
21028 Павлишин Ігор чоловік 1972 40-49 Стрий
21029 Хобта Владислав чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
21030 Гасан Сергій чоловік 1984 18-39 Полтава
21032 Левченко Дмитро чоловік 1987 18-39 Київ
21033 Черниш Володимир чоловік 1989 18-39 Полтава
21034 Авілов Олександр чоловік 1950 60-69 Україна Алчевськ
21035 Базарный Сергей чоловік 1980 18-39 Україна Киев
21036 Костенко Володимир чоловік 1985 18-39 Полтава
21037 Сергій Бобовников чоловік 1980 18-39 Алчевськ
21038 Некеров Андрій чоловік 1983 18-39 Україна Київ
21039 Рижик Аделіна жінка 1999 18-39 Полтава
21040 Чучкалова Євгенія жінка 1973 40-49 Україна Київ
21043 Антоненко Вячеслав чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
21044 Литвиненко Ліна жінка 1972 40-49 Україна Дніпро
21045 Виходець Дмитро чоловік 1992 18-39 Україна Кропивницький
21047 Рупчев Андрій чоловік 1982 18-39 Україна Київ
21048 Страшко Тетяна жінка 1992 18-39 Україна Полтава
21049 Шевченко Олександр чоловік 1981 18-39 Україна Згурівка
21050 Гармаш Дмитро чоловік 1992 18-39 Україна Харків
21052 Человань Микита чоловік 1984 18-39 Україна Запоріжжя
21053 Ломако Юрий чоловік 1984 18-39 Україна Харьков
7001 Шкрабацький Андрій чоловік 1987 18-39 Бориспіль
7002 Ясько Олександр чоловік 1990 18-39 Новооржицьке
7003 Maki Мatt чоловік 1976 40-49 Kиїв
7004 Вергун Артем чоловік 1984 18-39 Київ
7005 Плюйко Микола чоловік 1946 70-79 Київ
7006 Федоров Михайло чоловік 1986 18-39 Київ
7007 Нелін Ігор Григорович чоловік 1983 18-39 Київ
7008 Пророченко Олександр чоловік 1971 40-49 Бровари
7009 Мочоний Влад чоловік 1995 18-39 Чернігів
7010 Петренко Ірина жінка 1963 50-59 Ірпінь
7011 Карий Іван чоловік 1976 40-49 Кривий Ріг
7012 Мордік Павло чоловік 1969 50-59 Київ
7013 В"юнник Наталія жінка 1975 40-49 Полтава
7014 Беспалов Сергій чоловік 1981 18-39 Суми
7015 Ус Максим чоловік 1988 18-39 Чернігів
7016 Сидоренко Ігор чоловік 1982 18-39 Чернігів
7017 Степасюк Андрій чоловік 1989 18-39 Луцьк
7018 Лукьянов Сергей чоловік 1983 18-39 Харків
7019 Герасименко Сергій чоловік 1980 18-39 Харків
7020 Попович Євгеній чоловік 1987 18-39 Черкаси
7021 Петро Медвідь чоловік 1966 50-59 Полтава
7022 Шаматайло Тарас чоловік 1982 18-39 Київ
7023 Бабаєв Сергій Сергійович чоловік 1975 40-49 Харків
7024 Михайленко Леонід чоловік 1950 60-69 Київ
7025 Терентьєв Олег чоловік 1966 50-59 Київ
7026 Охріменко Сергій чоловік 1987 18-39 Чернігів
7027 Кадькало Олександр чоловік 1957 60-69 Київ
7028 Власюк Олександр Миколайович чоловік 1970 40-49 Одеса
7029 Грабовський Станіслав чоловік 1986 18-39 Дніпро
7030 Гірняк Михайло чоловік 1989 18-39 Міколаїв
7031 Коваль Андрій чоловік 1984 18-39 Миколаїв
7032 Назаренко Олександра жінка 1993 18-39 Чернiгiв
7033 Сташко Інна жінка 1991 18-39 Київ
7034 Чуян Віталій чоловік 1987 18-39 Буча
7035 Олексієнко Наталія жінка 1982 18-39 Миколаїв
7036 Козерацька Яна жінка 1992 18-39 Житомир
7037 Матюшенко Анна жінка 1991 18-39 Житомир
7038 Зеленський Діма чоловік 2001 18-39 Черкаси
7039 Собакарь Дмитро чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
7040 Волковинський Юрій чоловік 1982 18-39 Україна Київ
7041 Яцина Ірина жінка 1986 18-39 Жовті Води
7042 Шарапов Алексей чоловік 1981 18-39 Україна Миколаїв
7043 Шуклін Сергій чоловік 1991 18-39 Україна Київ
7046 Hlyzhko Ivan чоловік 1980 18-39 Україна Одесса
7047 Вілісова Тетяна жінка 1979 40-49 Новомосковськ
7048 Русс Ігор чоловік 1988 18-39 Київ
7049 Сердюк Віталій чоловік 1947 70-79 Україна Полтава
7050 Панченко Сергій чоловік 1958 60-69 Суми
7051 Заиченко Антон чоловік 1996 18-39 Україна Кременчуг
7052 Вівтоніченко Ярослав чоловік 1997 18-39 Україна Полтава
7053 Нагорський Олександр чоловік 1976 40-49 Україна Смiла
7056 Марголин Андрей чоловік 1985 18-39 Україна Николаев
7057 Осадчий Олександр чоловік 1960 50-59 Україна
7058 Спиридонов Андрій чоловік 1969 50-59 Україна
7060 Чепіжна Дар'я Олександрівна жінка 1987 18-39 Полтава
7061 Гордійченко Тетяна Василівна жінка 1992 18-39 Полтава
7062 Яресько Павло Ігорович чоловік 1992 18-39 Полтава
7064 Бучинский Роман Витальевич чоловік 1984 18-39 Київ
7065 Гриб Віталій Олександрович чоловік 1982 18-39 Полтава
7066 Поленок Владислав Васильович чоловік 1996 18-39 Київ
7067 Марченко Євген Юрійович чоловік 1985 18-39 Київ
7068 Солонін Олег Сергійович чоловік 1992 18-39 Полтава
7069 Ставінська Людмила жінка 1956 60-69 Україна Полтава
7070 Шпатенко Денис чоловік 1990 18-39 Україна Киев
7071 Тараненко Віталій чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
7075 Болсун Виктор чоловік 1973 40-49 Беларусь, Молодечно
7077 Слінченко Геннадій чоловік 2002 до 18 Запоріжжя
7078 Мірошник Сергій чоловік 1960 50-59 с. Валок Полтавського району
21054 Колесников Игорь чоловік 1983 18-39 Полтава
21055 Головач Евгения жінка 1986 18-39 Україна Суми
21056 Гусак Виталий чоловік 1982 18-39 Полтава
21057 Алфьоров Григорій чоловік 1983 18-39 Харків
21058 Добряк Дмитрий чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21059 Ермаков Сергей чоловік 1986 18-39 Україна Днепр
7080 Вовк Олександр чоловік 1956 60-69 Харків
7079 Грязних Олександр чоловік 1987 18-39 Миколаїв
21060 Сидан Деня чоловік 1989 18-39 Київ
21061 Воронков Максим чоловік 1983 18-39 Україна Миргород
21062 Шагин Антон чоловік 1983 18-39 Полтава
21063 Блануца Андрій чоловік 1979 40-49 Україна Київ
21064 Tsalenchuk Igor чоловік 1968 50-59 Україна Kiev
21065 Бардаков Владислав чоловік 1979 40-49 Україна Полтава
21066 Монна Эля жінка 1980 18-39 Днепр
21067 Гадири Али чоловік 1972 40-49 Україна Днепр
21068 Зюман Сергій чоловік 1986 18-39 Україна Київ
21069 Воронков Дмитро чоловік 1959 60-69 Україна Миргород
21070 Шеремет Сергій чоловік 1987 18-39 Кам'янське
21071 Васянович Генадій чоловік 1979 40-49 Україна Первомайський (Харківська обл.)
21072 Курепін Роман чоловік 1987 18-39 Лисичанськ
21074 Штепура Юлія жінка 1993 18-39 Полтава
21075 Тараник Олексій чоловік 1987 18-39 Україна Харків
21076 Ковальчук Юлія жінка 1996 18-39 Україна Київ
21077 Ухань Крістіна жінка 1997 18-39 Україна Київ
21078 Demidov Maksym чоловік 1983 18-39 Україна Чернiгiв
21079 Батищева Ксенія жінка 1979 40-49 Україна Київ
21080 Пугач Віта жінка 1978 40-49 Полтава
21081 Майсак Антон чоловік 1989 18-39 Україна Київ
21082 Горонович Сергій чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
21083 Бас Максим чоловік 1995 18-39 Полтава
21086 Бондар Василь чоловік 1974 40-49 Україна Київ
21087 Овчаренко Олег чоловік 1986 18-39 Україна Київ
21088 Шевчук Ірина жінка 1991 18-39 Україна Харків
21089 Удовенко Олександр чоловік 1960 50-59 Україна Kosivchina
21090 Никоненко Сергей чоловік 1958 60-69 Україна Кременчуг
21091 Холявский Владимир чоловік 1993 18-39 Україна Одесса
21092 Горбатюк Сергій чоловік 1988 18-39 Україна Київ
21093 Novytskyi Oleksandr чоловік 1991 18-39 Україна Суми
21094 Володимир Заікін чоловік 1976 40-49 Україна Коломак
21095 Агапова Неля жінка 1973 40-49 Україна Полтава, Полтавська обл.
21096 Ігуш Тамара жінка 1972 40-49 Україна Полтава, Полтавська обл.
21097 Куценко Олександр чоловік 1971 40-49 Україна Полтава, Полтавська обл.
21098 Шевченко Віталій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава, Полтавська обл.
21099 Вячеслав Овчаренко чоловік 1985 18-39 Полтава
21100 Гладкохата Ірина жінка 1989 18-39 Україна Полтава, Полтавська обл.
21103 Бадіон Руслан чоловік 1979 40-49 Біла Церква
21104 Шевчук Сергій чоловік 1972 40-49 Буча
21106 Семено Тетяна жінка 1993 18-39 Україна Полтава
21107 Семено Маргарита жінка 1992 18-39 Україна Полтава
21108 Староста Артур чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21110 Зубко Юрій чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21112 Луцкевич Микита чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
21113 Тімченко Дмитро чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21114 Якименко Сергій чоловік 1970 40-49 Україна Полтава, Полтавська обл.
21115 Гавриш Богдан чоловік 1996 18-39 Україна Полтава, Полтавська обл.
21116 Polikarpov Aleksey чоловік 1979 40-49 Україна Zaporozhye
21117 Бережний Олександр чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21119 Пронька Олександр чоловік 1983 18-39 Україна Київ
21120 Хозяшев Михайло чоловік 1980 18-39 Україна Київ
21121 Усенко Олександр чоловік 1969 50-59 Україна Київ
21122 Шевченко Владлен чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
21123 Шевченко Юлия жінка 1995 18-39 Україна Полтава
21124 Миринець Назар чоловік 1996 18-39 Україна Львів
21125 Крівченко Максим чоловік 1985 18-39 Україна Горішні Плавні
21126 Кісиленко Костянтин чоловік 1989 18-39 Україна Cуми
21127 Шандиба Аліна жінка 1988 18-39 Україна Охтирка
21128 Онищенко Ирина жінка 1989 18-39 Україна м. Гребінка Полтавська обл.
21129 Бардін Юрій чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
21130 Осадчий Олександр чоловік 1981 18-39 Україна м. Гадяч Полтавська обл.
21131 Значенко Сергій чоловік 1969 50-59 Україна Полтава
21132 Кострубяк Олександр чоловік 1971 40-49 Україна Полтава
21133 Липівець Наталія жінка 1971 40-49 Україна м. Гадяч Полтавська обл.
21134 Рвачова Галина жінка 1982 18-39 Україна Сєвєродонецьк
21135 Снісар Сергій чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
21136 Титаренко Жанна жінка 1986 18-39 Україна Полтава
21137 Радченко Тоня жінка 1981 18-39 Україна Полтава
21138 Копишинський Віталій чоловік 1983 18-39 Україна с. Тахтаулове Полтавська обл.
21139 Бондаренко Євгеній чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
21140 Ясько В'ячеслав чоловік 1981 18-39 Україна Київ
21141 Головко Владислав чоловік 1970 40-49 Україна с. Вельбівка Полтавська обл.
21142 Назаренко Алла жінка 1982 18-39 Україна Полтава
21143 Ромась Стас чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
21144 Чайка Андрій чоловік 1987 18-39 Україна Суми
21145 Мироненко Юлія жінка 1973 40-49 Україна Полтава, Полтавська обл.
21146 Скоробагатов Максим чоловік 1985 18-39 Україна Кобеляки
21147 Папій Андрій чоловік 1992 18-39 Україна Полтава, Полтавська обл.
21148 Матевосян Валерій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава, Полтавська обл.
21149 Непокупний Сергій чоловік 1976 40-49 Україна Харків
21150 Березовська Людмила жінка 1984 18-39 Україна Полтава
21151 Бабянский Алексей чоловік 1986 18-39 Україна Харьков
21152 Nazarenko Mariia жінка 1998 18-39 Україна Полтава
21153 Bonwich Paul чоловік 1981 18-39 Port Orchard Pepper P Runners
21154 Шкодінов Ігор чоловік 1983 18-39 Україна Дружківка One Team Mizuno
21155 Дікайн Еван чоловік 1991 18-39 Philadelphia
21156 Дяченко Семен чоловік 1974 40-49 Україна Кременчуг
21157 Шатіло Олександр чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
21158 Капшук Ірина жінка 1990 18-39 Україна Полтава Ягуар GYM
21159 Попов Євген чоловік 1988 18-39 Україна Одеса
21161 Беляева Анна жінка 1980 18-39 Україна Харьков
21162 Чиркунов Антон чоловік 1980 18-39 Україна Харьков
21163 Бардіян Сергій чоловік 1960 50-59 Україна Балта
21164 Руденко Сергій чоловік 1986 18-39 Україна Київ
21165 Небрат Иван чоловік 1989 18-39 Україна Киев nebrativka
21166 Белозерцев Алексей чоловік 1983 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21167 Polkovnikov Roman чоловік 1990 18-39 Україна Полтава Level up
21168 Штольба Ярослав чоловік 1983 18-39 Україна Київ
21169 Григор'єв Андрій чоловік 1987 18-39 Україна Суми Sumy Running Club
21170 Бондарев Константин чоловік 1961 50-59 Украина с. Кожуховка Киевская обл. АБУ (Асоціація бігунів України)
21171 Пасічник Марина жінка 1983 18-39 Україна Решетилівка
21174 Абрамова Олена жінка 1973 40-49 Україна Харків Running Club Herbalife Nutrition
21176 Маслова Анна жінка 1978 40-49 Україна Полтава Running Club Poltava
21177 Бригарчук Виталий чоловік 1973 40-49 Україна Николаев Running Club Herbalife Nutrition
21178 Zhabotynska Kateryna жінка 1982 18-39 Україна Одесса
21179 Гонтар Ольга жінка 1986 18-39 Україна КРЕМЕНЧУК
21180 Луценко Денис чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
21182 Иванов Виталий чоловік 1992 18-39 Україна Сумы Sumy running club
21183 Понкратова Дар'я жінка 1996 18-39 Україна Київ
21184 Маковоз Светлана жінка 1979 40-49 Україна Запорожье MC RunOk
21185 Пилипенко Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
21186 Солянник Анатолій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21187 Бідюк Костянтин чоловік 1975 40-49 Україна Полтава
21552 Дяченко Сергій чоловік 1969 50-59 Україна Полтава
21190 Дяченко Олена жінка 1969 50-59 Україна Полтава
21191 Захожий Сергій чоловік 1994 18-39 Україна Кременчуг
21192 Бугаєвська Марія жінка 1992 18-39 Україна Полтава Running club Poltava
21193 Гурінчук Олексій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21194 Пархоменко Людмила жінка 1986 18-39 Україна Карліва
21197 Помазан Віталій чоловік 1972 40-49 Україна Полтава
21198 Келим-Золотайко Святослав чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
21199 Шапка Артем чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
21200 Моргун Ольга жінка 1987 18-39 Україна Черкаси
21202 Шевченко Алена жінка 1984 18-39 Україна Полтава NewRun club
21203 Солонарь Владимир чоловік 1985 18-39 Україна Полтава NewRun club
21204 Гутыря Ольга жінка 1985 18-39 Україна Полтава NewRun club
21205 Botsman Ihor чоловік 1985 18-39 Україна Полтава NewRun club
21206 Пятько Михаил чоловік 1987 18-39 Україна Полтава NewRun club
21207 Нестеренко Ілона жінка 1988 18-39 Україна Полтава NewRun club
21208 Цыбулько Василий чоловік 1982 18-39 Україна Полтава NewRun club
21209 Лычковаха Иван чоловік 1986 18-39 Україна Полтава NewRun club
21210 Власова Мария жінка 1981 18-39 Україна Полтава NewRun club
21211 Дорогобід Вадим чоловік 1990 18-39 Україна Полтава NewRun club
21212 Боев Игорь чоловік 1971 40-49 Україна Полтава NewRun club
21213 Беленький Сергей чоловік 1978 40-49 Україна Полтава NewRun club
21214 Фесенко Максим чоловік 1981 18-39 Україна Полтава NewRun club
21215 Колинько Александр чоловік 1990 18-39 Україна Полтава NewRun club
21216 Пугасєй Роман чоловік 1979 40-49 Україна Полтава NewRun club
21217 Литовченко Андриан чоловік 1989 18-39 Україна Полтава NewRun club
21218 Литовченко Федор чоловік 2019 до 18 Україна Полтава NewRun club
21219 Калиниченко Павел чоловік 1987 18-39 Україна Полтава NewRun club
21220 Блажко Віталій чоловік 1983 18-39 Україна Полтава NewRun club
21221 Говтвяница Олег чоловік 1989 18-39 Україна Полтава NewRun club
21222 Глоба Антон чоловік 1985 18-39 Україна Полтава NewRun club
21223 Шабатько Віктор чоловік 1978 40-49 Україна Полтава NewRun club
21224 Репало Андрей чоловік 1990 18-39 Україна Полтава Reikartz Галерея Полтава
21226 Ярош Андрій чоловік 2001 18-39 Україна Полтава Running club Poltava
21227 Калюжний Олег чоловік 1983 18-39 Україна Полтава
21228 Кривонос Оксана жінка 1984 18-39 Україна Київ
21229 Окипнюк Игорь чоловік 1979 40-49 Україна Полтава NewRun club
21230 Zelenskiy Ivan чоловік 1988 18-39 Україна Ахтырка
21231 Будзинський Дмитро чоловік 1991 18-39 Україна Днепропетровск
21232 Іщенко Андрій чоловік 2002 до 18 Україна Полтава BANZAI
21233 Юхимец Григорий чоловік 1974 40-49 Україна Полтава RUNNING club POLTAVA
21234 Олеся Войтова жінка 1981 18-39 Україна Полтава
21235 Шукалович Петро чоловік 1991 18-39 Україна Шостка Sumy Running Club
21236 Бурда Максим чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21237 Ширінський Євген чоловік 1982 18-39 Україна Днепр Tverdokhleb Team
21610 Побоков Дмитро чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21240 Токовая Елена жінка 1985 18-39 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
21241 Білявский Ігор чоловік 1989 18-39 Україна Київ
21242 Митрохін Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Сєвєродонецьк
21243 Кривоніс Максим чоловік 1983 18-39 Україна Kharkiv
21244 Кузьменко Андрій чоловік 1986 18-39 Україна Охтирка
21245 Нікулін Олександр чоловік 1962 50-59 Україна Суми
21246 Степаненко Олена жінка 1992 18-39 Україна Суми
21247 Кривошапко Сергій чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
21248 Котелевська Ольга жінка 1986 18-39 Україна Полтава NewRun club
21249 Каплун Анна жінка 1984 18-39 Україна Днепр
21250 Каплун Борис чоловік 1986 18-39 Україна Днепр Tverdokhleb Team
21253 Дмитрієвська Ірина жінка 1971 40-49 Україна Харків Kharkiv Road Runners
21254 Яновський Максим чоловік 1984 18-39 Україна Киев Tverdokhleb Team
21255 Гроза Александр чоловік 1990 18-39 Україна Харьков Kharkiv Road Runners
21257 Шейнерт Анна жінка 1993 18-39 Україна Полтава
21258 Безсрочний Ігор чоловік 1985 18-39 Україна Київ
21259 Кононенко Сергій чоловік 1980 18-39 Україна Полтава WinChun
21260 Полунін Юрій чоловік 1958 60-69 Україна Харків Родник
21262 Диковенко Устина жінка 1990 18-39 Україна Киев
21264 Kutsenko Yurii чоловік 1972 40-49 Україна Kiev
21265 Бунеев Иван чоловік 1983 18-39 Україна Харьков Оскар
21266 Твердохліб Анатолій чоловік 1991 18-39 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
21267 Полових Геннадій чоловік 1969 50-59 Україна Полтава Running club Poltava
21268 Манохин Андрей чоловік 1985 18-39 Україна Харьков
21269 Полових Оксана чоловік 1971 40-49 Полтава Running club Poltava
21270 Малашенко Віталій чоловік 1999 18-39 Україна Полтава
21271 Левчук Вячеслав чоловік 1994 18-39 Україна Полтава Mercedes-Benz
21272 Попов Антон чоловік 1989 18-39 Україна Харків
21273 Сало Роман чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21274 Одиниця Іван чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
21275 Бовкун Олександр чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21276 Назаров Роман чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21277 Деркаченко Віталій чоловік 1970 40-49 Україна Полтава Сан Моторс
21278 Романов Дмитро чоловік 1980 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
21279 Драчко Вячеслав чоловік 1979 40-49 Україна Полтава Сан Моторс
21280 Domin Iaroslav чоловік 1993 18-39 Україна Kharkiv
21281 Шуляк Ганна жінка 1974 40-49 Харків Kharkiv Road Runners
21282 Раменська Катерина жінка 1990 18-39 Україна Харьков Squad UA Runners
21283 Пархоменко Валерій чоловік 1970 40-49 Україна Полтава ГО "Єдність"
21284 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
21285 Рибалка Юрій чоловік 1989 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
21286 Strukachev Anton чоловік 1992 18-39 Україна 61000 Kharkiv Road Runners
21287 Прокопенко Алекса жінка 1995 18-39 Україна Сумы
21288 Киселёва Ирина жінка 1990 18-39 Украина Харьков Kharkiv Road Runners
21290 Сліпченко Владислав чоловік 1994 18-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
21291 Діомідов Олексій чоловік 1964 50-59 Україна Київ SC Marlin
21292 Слуковський Олександр чоловік 1990 18-39 Україна Харків
21293 Величко Илья чоловік 1999 18-39 Україна Зіньків BitBetNews
21294 Величко Максим чоловік 1992 18-39 Україна Зіньків BitBetNews
21295 Мальцева Тетяна жінка 1995 18-39 Україна Харків
21297 Павло Рой чоловік 1969 50-59 Україна Полтава
21298 Олейникова Ольга жінка 1993 18-39 Україна Полтава
21299 Новицька Ася жінка 1989 18-39 Україна Полтава NPGRC Полтава
21301 Наслєдніков Сергій чоловік 1971 40-49 Україна Полтава УКРНАФТА
21302 Гиренко Наталья жінка 1979 40-49 Україна Кривой Рог
21303 Кішинець Володимир чоловік 1971 40-49 Україна Київ
21304 Valov Lev чоловік 1959 60-69 Україна Кривой Рог UBF RUN
21305 Дейнека Олександр чоловік 1996 18-39 Україна Полтава NewRun club
21306 Chabanova-Babak Valentyna жінка 1991 18-39 Україна Kyiv
21307 Слабченко Олег чоловік 1980 18-39 Україна Харків
21308 Мандрыка Михаил чоловік 1983 18-39 Україна полтава скаженi карасi
21309 Фролов Олег чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
21310 Крутинь Денис чоловік 1983 18-39 Україна Николаев
21311 Лашкул Василь чоловік 1959 60-69 Україна Олександрія
21312 Чернець Денис чоловік 1991 18-39 Кривий Ріг
21314 Ершов Леонид чоловік 1989 18-39 Україна Харьков Школа Баскетбола
21315 Шевель  Антон чоловік 1990 18-39 Україна Днiпро Tverdokhleb Team
21316 Cherniavskyi Ihor чоловік 1969 50-59 Україна Sumy SRC
21317 Джугань Володимир чоловік 1987 18-39 Україна Харків
21318 Шевеленко Тетяна жінка 1980 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21319 Зайцева Юлія жінка 1993 18-39 Україна Харків
21321 Шведченко Михайло чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21322 Терещенко Сергій чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
21323 Пенюта Юрій чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21324 Бредун Ванда жінка 1991 18-39 Україна Полтава
21325 Савиновская Ирина жінка 1992 18-39 Україна Дніпро
21326 Михно Владислав чоловік 1996 18-39 Україна Полтава
21327 Баль Ксенія жінка 1994 18-39 Україна Полтава
21328 Гречко Костянтин чоловік 1995 18-39 Україна Харьков
21329 Олифіров Владислав чоловік 1993 18-39 Україна Решетилівка
21331 Черкасов Игорь чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
21332 Яресько Павло чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
21333 Онищенко Олександр чоловік 1982 18-39 Україна Харків АТО-М
21334 Алєксєєнко Наталія жінка 1984 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21335 Алєксєєнко Вадим чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
21336 Чеглаков Дмитро чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21337 Жуйко Катерина жінка 1993 18-39 Україна Вінниця Air Fitness 365
21338 Недзельська Олеся жінка 1992 18-39 Україна Вінниця
21339 Filon Vlad чоловік 1986 18-39 Україна Dnipro Tverdokhleb team
21340 Анна Гончарко жінка 1989 18-39 Україна Полтава
21341 Жданов Віталій чоловік 1990 18-39 Україна Полтава iKusto
21343 Епифанова Анна жінка 1987 18-39 Україна Полтава
21344 Молочко Юрий чоловік 1982 18-39 Харьков МК Харьков
21345 Танцюра Ольга жінка 2000 18-39 Україна Нетішин
21346 Резнік Євген чоловік 1991 18-39 Україна Полтава Yoda Consult
21347 Андрусенко Сергій чоловік 1989 18-39 Україна Дніпро -
21348 Володимир Веремійченко чоловік 1958 60-69 Україна Чернігів АТЛАНТ-V2
21349 Егоров Владимир чоловік 1973 40-49 Україна Полтава
21351 Барановський Костянтин чоловік 1989 18-39 Україна Кропивницький
21352 Чирков Сергiй чоловік 1973 40-49 Україна гоголеве
21354 Дякун Юрій чоловік 1998 18-39 Україна Львів
21355 Бутко Сергій чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21356 Вельможний Сергій чоловік 1982 18-39 Україна Харків Squad UA Runners
21357 Федечко Кирило чоловік 1998 18-39 Україна Львів
21358 Кірсанов Олег чоловік 1981 18-39 Україна Харків
21359 Пугач Сергей чоловік 1979 40-49 Україна Одесса
21360 Рябека Андрій чоловік 1973 40-49 Україна Полтава
21362 Сідак Роман чоловік 1992 18-39 Україна Дніпро
21363 Гоєнко Микола чоловік 1959 60-69 Харків МК "Харьков"
21364 Неживий Антон чоловік 1985 18-39 Україна Добропілля
21365 Костенко Валерій чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21366 Іваненко Сергій чоловік 1982 18-39 Україна Полтава украинская зерноторговая компания
21367 Бондаренко Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Полтава KVP running team
21368 Мовчан Костянтин чоловік 1995 18-39 Україна Мелiтополь
21369 Овсій Максим чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21370 Тюков Вячеслав чоловік 1969 50-59 Україна Полтава
21372 Оганесьян Олександр чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21373 Кокарев Вадим чоловік 1995 18-39 Україна полтава
21374 Поруцький Любомир чоловік 1992 18-39 Україна Житомир
21375 Кербут Дмитро чоловік 1982 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21376 Андрусенко Юрій чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
21377 Логвин Олег чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
21378 Дущак Дмитро чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21379 Кірчик Сергій чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21380 Кукузей Владимир чоловік 1997 18-39 Україна Полтава
21381 Кончаковський Євген чоловік 1980 18-39 Україна Полтава
21382 Маник Сергій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава RedRun
21383 Базилевич Сергій чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
21384 Cardona Walther Garcia чоловік 1980 18-39 Україна Полтава Schlumberger
21385 Гречишкін Михайло чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
21386 Крівченко Олег чоловік 1961 50-59 Україна Кременчук
21387 Бублій Віталій чоловік 1985 18-39 Україна Донецьк Біговий Краматорськ
21388 Сташкевич Миколай чоловік 1966 50-59 Україна Полтава
21389 Chervinka Yuriy чоловік 1982 18-39 Україна Poltava
21390 Гончаров Артем чоловік 1980 18-39 Україна Полтава NewRun club
21391 Зуєв Сергій чоловік 1983 18-39 Україна Черкаси FamilyRanClub Черкаси
21392 Balabanov Pavel чоловік 1983 18-39 Україна Дніпро Orientache Forever
21393 Holovchenko Alex чоловік 1983 18-39 Україна Суми
21394 Зубенок Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
21395 Гордієнко Наталія жінка 1984 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
21396 Сурков Роман чоловік 1988 18-39 Україна Полтава СК ЩИТ І МЕЧ
21397 Пусеплин Богдан чоловік 1996 18-39 Україна Полтава SaleUP
21398 Ілля Варешнюк чоловік 1992 18-39 Україна Харків
21400 Катихін Володимир чоловік 1980 18-39 Україна Харків
21401 Токар Владислав чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21403 Павлов Артем чоловік 1988 18-39 Україна Полтава AVRORA
21404 Ромашко Сергій чоловік 1994 18-39 Україна Полтава AVRORA
21405 Горшунова Анна жінка 1991 18-39 Україна Полтава AVRORA
21406 Кравченко Валерія жінка 1995 18-39 Україна Полтава AVRORA
21407 Скоробагатько Ігор чоловік 1987 18-39 Україна Полтава AVRORA
21408 Рочев Євгеній чоловік 1989 18-39 Україна Полтава AVRORA
21409 Міц Світлана жінка 1992 18-39 Україна Полтава AVRORA
21410 Швець Олександр чоловік 1996 18-39 Україна Полтава AVRORA
21411 Скрипай Дмитро чоловік 1994 18-39 Україна Полтава AVRORA
21412 Жигура Віталій чоловік 1988 18-39 Україна Полтава AVRORA
21413 Худолій Максим чоловік 1995 18-39 Україна Полтава AVRORA
21414 Бехтир Ярослав чоловік 1996 18-39 Україна Полтава AVRORA
21415 Ткаченко Євгеній чоловік 1994 18-39 Україна Полтава AVRORA
21416 Мельничук Дмитро чоловік 1988 18-39 Україна Полтава Runing Club Poltava
21417 Шулік Сергій чоловік 1980 18-39 Україна Полтава TA-DA!
21418 Володін Євгеній чоловік 1987 18-39 Україна Полтава TA-DA!
21419 Корнієнко Дмитро чоловік 1987 18-39 Україна Полтава AVRORA
21420 Горєлов Ігор чоловік 1990 18-39 Україна Полтава AVRORA
21421 Панасенко Тарас чоловік 1987 18-39 Україна Полтава AVRORA
21422 Гончаренко Альона жінка 1990 18-39 Україна Полтава AVRORA
21423 Незвієцький Максим чоловік 1993 18-39 Україна Полтава AVRORA
21424 Шаповалов Дима чоловік 1983 18-39 Україна Киев Tribe10
21425 Riabchuk Julia жінка 1977 40-49 Україна Odessa I Love Supersport Odessa
21426 Смiрнов Дмитро чоловік 1986 18-39 Україна Киев Киевский Спорт
21427 Бойко Дмитро чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21428 Толстой Андрей чоловік 2019 до 18 Україна Харьков
21429 Башлій Юрій чоловік 1986 18-39 Україна Зіньків Running club Poltava
21431 Юмагулов Руслан чоловік 1990 18-39 Україна Киев
21432 Манаенко Карина жінка 1996 18-39 Харьков
21433 Врадій Анна жінка 1984 18-39 Україна Полтава NewRun club
21434 Кербут Сергей чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21435 Батрак Дмитро жінка 2019 до 18 Україна Пирятин
21436 Сергійчук Софія жінка 1999 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21437 Шейдик Олександр чоловік 1980 18-39 Україна Київ FreeMotion
21438 Фарин Антон чоловік 1994 18-39 Тернопіль
21439 Карабаш Руслан чоловік 1978 40-49 Україна Кременчук
21441 Хмара Максим чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
21442 Шрайтель Александр чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
21443 Кирпота В'ячеслав чоловік 1996 18-39 Україна Полтава
21444 Ищенко Станислав чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Spartak GYM
21445 Кашпур Ольга жінка 1989 18-39 Україна київ
21446 Панфилец Дарья жінка 1984 18-39 Україна Київ
21447 Кириченко Валентин чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21448 Богомол Евгенiй чоловік 1988 18-39 Кременчуr
21449 Шутовський Дмитро чоловік 1984 18-39 Україна Бориспіль 0.5 0.7 0.33
21450 Левченко Андрій чоловік 1988 18-39 Україна Суми Race Project
21451 Фалтинський Антон чоловік 1964 50-59 Україна Полтава
21452 Василенко Максим чоловік 1995 18-39 Україна Лубни
21453 Глива Іван чоловік 1992 18-39 Україна Мала Павлівка
21456 Шильцын Юрий чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
21457 Білокінь Павло чоловік 2003 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
21458 Чорнобай Євгеній чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
21459 Федоров Костянтин чоловік 1979 40-49 Україна Харків
21460 Бабич Катерина жінка 1993 18-39 Україна Полтава
21461 Оверченко Роман (Не погоджено) чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21462 Олегович Данил (Не погоджено) чоловік 1997 18-39 Дніпропетровськ
21463 Тарадін Андрій чоловік 1967 50-59 Україна Харків Родник
21464 Маврін Ігор чоловік 1981 18-39 Україна Полтава Running Club Poltava
21465 Забоєнко Валюша жінка 1977 40-49 Україна Полтава
21466 Головач Петро чоловік 1964 50-59 Україна Київ
21467 Корж Данил чоловік 1997 18-39 Дніпро
21468 Афанасьев Максим чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21469 Gerasimenko Oleksandr чоловік 1978 40-49 Україна Kharkiv
21470 Фомівка Анна жінка 1994 18-39 Україна Полтава Running club Poltava
21471 Хоменко Григорій чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
21472 Корсунский Сергей (Не погоджено) чоловік 1991 18-39 Україна Миргород
21473 Мищенко Василь чоловік 1960 50-59 Україна Баришівка Herbalife Nutrition
21474 Габеда Сергій чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
21475 Аксёнов Кирилл чоловік -0001 Україна Полтава
21476 Изюмов Константин чоловік 1987 18-39 Україна Полтава NewRun club
21477 Литвиненко Стас чоловік 1995 18-39 Україна полтава
21478 Абрамов Олег (Не погоджено) чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21479 Киптенко Яна жінка 1987 18-39 Україна Славянск Hennlich SPORT
21480 Григор'єв Анатолій чоловік 1973 40-49 Україна Слов'янськ Hennlich Sport
21481 Оверченко Роман чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
21482 Білокінь Дмитро чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
21483 Трайніна Марина жінка 1989 18-39 Україна Київ
21484 Bazhyn Aleksandr (Не погоджено) чоловік 1981 18-39 Україна Одесса I Love Supersport Odessa
21485 Мотляк Богдан чоловік 1978 40-49 Україна Калуш
21486 Czop Cyprian чоловік 1975 40-49 Україна Полтава
21487 Lytvynenko Tetyana жінка 1993 18-39 Полтава
21488 Novikov Igor чоловік 1985 18-39 Україна Харьков
21489 Нестеренко Тетяна жінка 1979 40-49 Україна Дніпро Tverdokhleb Team
21490 Алейник Андрей чоловік 1975 40-49 Україна Камянське
21491 Капуза Татьяна жінка 1987 18-39 Україна Днипро Tverdokhleb team
21492 Тараненко Дмитро чоловік 1996 18-39 Полтава
21493 Нагорная Людмила жінка 1975 40-49 Україна Полтава Fitland Центр
21494 Федий Артем чоловік 1994 18-39 Україна Полтава Fitland
21495 Пальоха Ігор чоловік 1983 18-39 Україна Киів
21496 Карпа Данило чоловік 2001 18-39 Україна Львів
21497 Radlinskyy Mykola чоловік 1985 18-39 Україна Poltava
21498 Кондратенко Надія жінка 1988 18-39 Україна Полтава Цукерня
21499 Солодовник Алла жінка 1979 40-49 Україна Полтава
21500 Солодовник Иван чоловік 1960 50-59 Україна Полтава
21501 Олов'ятенко Денис чоловік 1988 18-39 Україна Кременчук RC Kremen
21502 Круп'яник Ірина жінка 1987 18-39 Україна Кременчук RC Kremen
21503 Кропивка Влад чоловік 1991 18-39 Україна Kharkiv KharkovRoadRunners
21504 Борисюк Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Полтава
21505 Бабич Андрей (Не погоджено) чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21507 Соколова Світлана жінка 1985 18-39 Україна Харків
21508 Анпілогова Тетяна (Не погоджено) жінка 1973 40-49 Україна Первомайський стайер атлон
21509 М'ясников Павло чоловік 1978 40-49 Україна Первомайський стайер атлон
21510 Прасолов Ігор чоловік 1985 18-39 Україна Харків
21511 Карпинський Євген чоловік 1990 18-39 Україна Київ
21512 Міщенко Сергій чоловік 1978 40-49 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21513 Міщенко Наталія жінка 1978 40-49 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21514 Данилейко Павло чоловік 1983 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21515 Скрипаль Інна чоловік 1983 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21516 Сайно Олександр чоловік 1993 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21517 Сурмач Олександр чоловік 1980 18-39 Хорол Полтавскої області Ракети Хорола
21518 Мулявка Андрій чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
21519 Пожевiлов Дмитро чоловік 1988 18-39 Україна м. Чугуїв Харківська обл. 4F Kharkiw
21521 Черевко Володимир чоловік 1981 18-39 Україна БІЛИКИ Основа Бігу
21522 Семенюк Олексій чоловік 1984 18-39 Україна Харків
21523 Харун Ірина (Не погоджено) жінка 1982 18-39 Україна Полтава
21524 Ткаченко Маргарита (Не погоджено) жінка 1996 18-39 Україна Суми
21525 Гризлов Игор чоловік 1980 18-39 Україна Полтава
21526 Шклярук Андрій (Не погоджено) чоловік 1995 18-39 Україна Полтава
21527 Бабич Андрей чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21529 Гура Олександр чоловік 1995 18-39 Україна Харьков
21530 Юрковская Юлия жінка 1985 18-39 Україна Харьков
21531 Орел Вероніка жінка 1989 18-39 Київ
21532 Toporkov Igor чоловік 1982 18-39 Україна Київ
21533 Корнилюк Сергій чоловік 2019 до 18 Україна Нововолинськ
21534 Бублий Анна (Не погоджено) жінка 1985 18-39 Донецк
21536 Рудика Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Суми
21537 Fedchenko Svetlana жінка 1990 18-39 Україна Суми Sparta
21538 Ткаченко Маргарита жінка 1996 18-39 Україна Суми Спарта
21539 Лукомінська Тетяна жінка 1972 40-49 Україна Полтава Running club Poltava
21540 Московець Артем чоловік 1991 18-39 Україна Полтава AVRORA
21541 Тютюнный Александр чоловік 1999 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
21542 Куманецький Сергій чоловік 1995 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21543 Іщенко Дмитро чоловік 1995 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21544 Костенко Олександр чоловік 1987 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21545 Павлюченко Олександр чоловік 2000 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21547 Чумак Валентин чоловік 1984 18-39 Україна Полтава
21548 Абрамов Олег чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21549 Коваленко Геннадій чоловік 1965 50-59 Україна Полтава Федерація легкої атлетики
21550 Ігнатов Ілля чоловік 1994 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21551 Анацький Євген чоловік 1986 18-39 Україна Полтава Полтавська обласна федерація Кіокушин Карате
21553 Богаєвський Ігор чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
21554 Мороз Юрій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
21555 Пятковский Виктор чоловік 1988 18-39 Україна Полтава
21556 Озерний Віктор чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
21558 Рягузова Марія жінка 1990 18-39 Україна Київ
21559 Стрільчук Олена жінка 1974 40-49 Україна Полтава Running Club Poltava
21560 Харун Ірина жінка 1982 18-39 Україна Полтава
21561 Ричик Олег чоловік 1970 40-49 Україна Полтава
21562 Mcgoldrick Amy жінка 2019 до 18 Україна Chicago
21563 Безега Михайло чоловік 1967 50-59 Україна Полтава
21564 Lukjanenko Konstantin чоловік 1974 40-49 Україна Poltava
21565 Ткаченко Артур чоловік 1973 40-49 Україна Сумы
21566 Панібрат Віталій чоловік 1988 18-39 Україна Дніпро TverdokhlebTeam
21567 Пятаченко Елизавета (Не погоджено) жінка 1997 18-39 Україна Полтава
21568 Сердюков Вадим чоловік 1975 40-49 Україна северодонецьк -
21569 Гречаний Андрій чоловік 1993 18-39 Україна Кобеляки Державна служба України з надзвичайних ситуацій
21570 Grygoryev Dmytro чоловік 1971 40-49 Україна Дніпро
21571 Барабаш Роман чоловік 1998 18-39 Україна Полтава AVRORA
21572 Бажин Александр чоловік 1981 18-39 Україна Одесса I Love Supersport Odessa
21573 Голобородько Сергій (Не погоджено) чоловік 1987 18-39 Україна Полтава
21574 Кузик Євген (Не погоджено) чоловік 1986 18-39 Україна Львів Salomon Running Club Ukraine
21575 Лин Олександр чоловік 1986 18-39 Україна буча Adidasrunerakyiv
21576 Мельниченко Олег (Не погоджено) чоловік 2019 до 18 Україна Київ
21577 Дмитро Лебідь чоловік 1992 18-39 Україна Кременчук
21578 Василенко Дмитро (Не погоджено) чоловік 1984 18-39 Україна Шишаки
21579 Сулима Роман чоловік 1995 18-39 Україна Полтава TEAM HERBALIFE
21580 Бабенко Ярослав чоловік 1989 18-39 Україна Київ run_ведмеді_run
21581 Мороз Юрій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава ДТЕК НАФТОГАЗ
21582 Бараник Игорь чоловік 1986 18-39 Україна Киев
21583 Vlasenko Nataliia жінка 1983 18-39 Україна Kharkiv
21584 Джадан Женя чоловік 1991 18-39 Україна Киев
21585 Ткачук Анна жінка 1991 18-39 Україна Полтава Team HERBALIFE
21586 Лобачов Андрій чоловік 1991 18-39 Україна Київ
21587 Стороженко Алексей чоловік 1989 18-39 Україна Полтава Эней
21588 Мороз Юрій (Не погоджено) чоловік 1978 40-49 Україна Полтава
21589 Максим Моисеев чоловік 2019 до 18 Україна Харьков
21590 Мичко Роман чоловік 1967 50-59 Україна Полтава Эней
21591 Лукошин Александр чоловік 1947 70-79 Україна Полтава Эней
21592 Позывайлов Валентин чоловік 1941 70-79 Україна Диканька Эней
21593 Boiko Dmytro чоловік 1983 18-39 Україна Киев TEAM-ONE Mizuno
21594 Гура Валерій чоловік 1957 60-69 Україна Кременчуг
21595 Rohachevskyi Dmytro чоловік 2002 до 18 Україна Полтава
21596 Артьомов Євген чоловік 1992 18-39 Україна Харків
21597 Білаш Андрій чоловік 1988 18-39 Україна Кременчук
21598 Дареєв Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Полтава
21599 Сундук Григорій чоловік 1972 40-49 Україна Бровари TopRunners
21600 Кулик Євген чоловік 1983 18-39 Україна Полтава теплотема
21601 Погорєлко Владислав чоловік 1988 18-39 Лубни самостійно
21602 Ковтун Игорь чоловік 1991 18-39 Україна Полтава
21603 Довгуша Руслан чоловік 1982 18-39 Полтава
21604 Лачинян Мальвіна жінка 1987 18-39 Україна Киев SRC
21605 Бочевар Вячеслав чоловік 1978 40-49 Україна Киев
21606 Костюк Сергій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
21607 Тхапа Сангарш чоловік 1988 18-39 Україна Харьков Kharkov Road Runners
21608 Синицын Андрій (Не погоджено) чоловік 2001 18-39 Україна Полтава
21634 Кузик Євген чоловік 1986 18-39 Україна Львів SRC Ukraine
21633 Боцман Игорь чоловік 1981 18-39 Україна Харьков
21611 Кермас Андрій чоловік 1991 18-39 Україна Полтава Агростарт
21612 Karpechenko Volodymyr чоловік 1974 40-49 Україна Dnipro Start Dnipro
21613 Шандыба Василий чоловік 1981 18-39 Україна Днепр Solvve
21614 Бут Роман чоловік 1993 18-39 Україна Полтава TA-DA!
21616 Яйчун Владимир чоловік 1993 18-39 Україна Білоцерківка
21617 Мичко Роман чоловік 1967 50-59 Україна Полтава
21618 Куценко Тарас чоловік 1992 18-39 Україна Черкаси FamilyRunClub
21619 Гладкий Віталій чоловік 1989 18-39 Україна Кременчук
21620 Рибак Сергій (Не погоджено) чоловік 1986 18-39 Україна Вінниця
21621 Казанцев Юрий чоловік 1984 18-39 Україна Черкаси BroSerebro
21622 Дудка Юрий чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
21623 Батрина Альбина (Не погоджено) жінка 1987 18-39 Україна Харьков
21624 Василенко Дмитро чоловік 1984 18-39 Шишаки СК Шишаки
21625 Лаптєва Олександра жінка 1993 18-39 Україна Полтава Сан Моторс
21626 Черняк Євген чоловік 2019 до 18 Україна Бровари Running Bro
21627 Тригубенко Андрiй чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Forward Bank Run Team
21628 Бахшієв Тимур чоловік 1990 18-39 Україна Poltava
21629 Когут Ілля чоловік 1990 18-39 Україна Харків KRR/Theodoros
21630 Когут Ігор чоловік 1975 40-49 Україна Харків Theodoros
21631 Лукашенко Віталій чоловік 1981 18-39 Україна Харків Theodoros
21632 Жоріна Сюзанна жінка 1999 18-39 Україна Київ