Нова пошта напівмарафон Суми: Напівмарафон – 21,0975 км (Суми)

Форма для реєстрації учасника

Для реєстрації на участь у змаганнях необхідно авторизуватись!

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
21001 Присяжний Олександр чоловік 1988 30-39 Україна Миколаїв
21002 Топчій Олексій чоловік 1985 30-39 Україна Рубіжне
21003 Заиченко Антон чоловік 1996 18-29 Україна Кременчуг
21004 Осадчий Олександр (Не погоджено) чоловік 1960 60-69 Україна Полтава Running CLUB HERBALIFFE NUTRITION
21005 Меденцов Олексій чоловік 1982 30-39 Суми ACS SUMY
21006 Загура Оксана жінка 1998 18-29 Україна Київ
21007 Сусло Євген чоловік 1992 18-29 Україна Кривий Ріг
21008 Федорович Юрій чоловік 1997 18-29 Україна Вінниця
21009 Хохуля Наталія жінка 1975 40-49 Україна Полтава Running Club Poltava
21010 Лепицький Богдан (Не погоджено) чоловік 2000 18-29 Україна Харків
21011 Бачиш Сергей чоловік 1986 30-39 Україна Харків
21012 Бабак Олексій чоловік 1980 40-49 Україна Суми
21013 Осадчий Александр чоловік 1960 60-69 Полтава Running CLUB HERBALIFFE NUTRITION
21014 Тарабан Сергій (Не погоджено) чоловік 1992 18-29 Україна Суми Sumy Running Club
21015 Первушина Єлизавета жінка 1999 18-29 Україна Полтава
21016 Науменко Максим чоловік 1984 30-39 Україна Запорожье
21017 Курганська Анна жінка 1997 18-29 Україна Полтава
21018 Билим Володимир чоловік 1985 30-39 Україна Полтава
21019 Кодак Роман чоловік 1983 30-39 Україна Дніпро KodakBrothersTeam
21020 Волковська Яна жінка 1991 30-39 Україна Харків Kharkiv Road Runners
21021 Бабаєв Сергій (Не погоджено) чоловік 1975 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
21022 Кодак Олександр чоловік 1984 30-39 Україна Кременчуг Kodak Brothers team
21023 Гумен Євген чоловік 1983 30-39 Україна Харків Squad UA Runners
21024 Андрій Гончаров чоловік 1967 50-59 Україна смт.Есхар Харківська область
21025 Сухін Максим чоловік 1984 30-39 Україна Щастя
21026 Bosak Vadym чоловік 1988 30-39 Україна Khmelnytsky BOSAK ENERGY
21027 Івах Віталій чоловік 1996 18-29 Україна Суми Race Project
21028 Піка Олександр чоловік 1985 30-39 Україна Дніпро ParusRun
21029 Сурков Максим чоловік 1985 30-39 Україна Київ Running club Poltava
21030 Гонтар Ольга жінка 1986 30-39 Україна КРЕМЕНЧУК
21031 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Николаев
21032 Остапенко Максим чоловік 1982 30-39 Україна Суми
21033 Нікулін Олександр чоловік 1962 50-59 Україна Суми Sumy Running Club
21034 Пільгуй Андрій чоловік 1977 40-49 Україна Суми
21035 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск Interpipe
21036 Данилейко Павло чоловік 1983 30-39 Україна Хорол
21037 Білаш Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Кременчук
21038 Бережна Лена жінка 1985 30-39 Україна Житомир Family run club
21039 Чмир Анна жінка 1996 18-29 Україна Полтава, Полтавская обл.
21040 Паук Мирослав (Не погоджено) чоловік 1998 18-29 Україна, Львів
21041 Сипко Олександр чоловік 1987 30-39 Україна Херсон
21042 Ківак Артем чоловік 1995 18-29 Україна Черкаси
21043 Hodyna Serhii чоловік 1983 30-39 Україна Кременчук RC Kremen'
21044 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
21045 Гоков Сергій чоловік 1984 30-39 Україна Чернігів Біговий Чернігів
21046 Мельничук Марина жінка 1984 30-39 Україна Полтава Running club Poltava
21047 Мельничук Дмитро чоловік 1988 30-39 Україна Полтава Runing Club Poltava
21048 Кришмару Віктор (Не погоджено) чоловік 1969 50-59 Україна Чернівці FamilyRunClub
21049 Литвинова Оксана жінка 1991 30-39 Україна Полтава
21050 Фісаюк Микола чоловік 1993 18-29 Україна Суми
21051 Киптенко Яна жінка 1987 30-39 Україна Славянск
21052 Бурда Максим чоловік 1987 30-39 Полтава
21053 Твердоус Анатолій чоловік 1981 40-49 Україна Суми
21054 Дмитренко Віталій чоловік 1979 40-49 Україна Суми
21055 Свиридова Ксюша жінка 1988 30-39 Україна Київ
21056 Бондаренко Юлія (Не погоджено) жінка 1997 18-29 Україна Полтава
21057 Ломакин Дмитрий чоловік 1988 30-39 Україна Кривой Рог Running Atmosphere
21058 Козохват Ольга жінка 1983 30-39 Україна Кривий Рiг Running Atmosphere
21059 Тищенко Юрій чоловік 1981 40-49 Україна Київ
21060 Сімонок Олена жінка 1981 40-49 Україна Київ Saucony Run Club
21061 Зубаков Павло чоловік 1985 30-39 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
21062 Кравець Андрій чоловік 1985 30-39 Україна Київ
21063 Білокінь Павло чоловік 2003 18-29 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
21064 Маковоз Светлана жінка 1979 40-49 Днепр
21065 Савонін Сергій чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
21066 Зуєв Сергій чоловік 1983 30-39 Україна Черкаси CrossRunChe
21067 Евстигнєєв Роман чоловік 1987 30-39 Україна Павлоград squad ua runners
21068 Митрохін Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Сєвєродонецьк
21069 Слівінський Віктор чоловік 1978 40-49 Україна Кривий Ріг
21070 Мазний Микола чоловік 1993 18-29 Україна Суми MaznyiTeam
21071 Забашта Василь чоловік 1971 50-59 Україна Павлоград
21072 Прокопенко Алекса жінка 1995 18-29 Україна Сумы
21073 Степаненко Олена жінка 1992 18-29 Україна Суми
21074 Олексієнко Наталія жінка 1982 30-39 Україна Миколаїв
21075 Ясейтіс Олексій чоловік 1985 30-39 Україна Київ ForwardBankRunTeam
21076 Возняк Андрій чоловік 1993 18-29 Київ KUZIN TEAM
21077 Лазанюк Віктор чоловік 1985 30-39 Україна Одеса Forum
21078 Меренков Вiталiй чоловік 1984 30-39 Україна Лебедин
21079 Тарабан Сергій чоловік 1992 18-29 Україна Суми Sumy Running Club
21080 Павленко Олександр чоловік 1976 40-49 Україна Київ UKR Project
21081 Синько Татьяна жінка 1987 30-39 Україна Диканька
21082 Сізо Роман чоловік 1975 40-49 Україна Київ
21083 Корольов Владислав чоловік 1983 30-39 Україна Київ Run Base Kyiv
21084 Starodumov Pavlo чоловік 1984 30-39 Україна Boryspil
21085 Великих Роман чоловік 1986 30-39 Україна Харків
21086 Капуста Юлія жінка 1987 30-39 Суми
21087 Євдокимов Павло чоловік 1990 30-39 Україна Бориспіль Salomon RC Ukraine
21088 Ликов Сергій чоловік 1983 30-39 Україна Хорол Ракети Хорола
21089 Ломкова Ірина жінка 1985 30-39 Україна Сєвєродонец
21090 Пивовар Юлія жінка 1988 30-39 Україна Вінниця NBR
21091 Подвезько Олександр чоловік 1969 50-59 Україна лебедин лебедин
21092 Павло Тарабан (Не погоджено) чоловік 1977 40-49 Україна Суми
21093 Браговська Кира жінка 1991 30-39 Severodonetsk
21094 Цибульська Ольга жінка 1992 18-29 Україна Київ
21095 Павло Тарабан чоловік 1977 40-49 Україна Суми
21096 Кісиленко Костянтин чоловік 1989 30-39 Україна Cуми Sumy Running Club
21097 Дмитро Лебідь чоловік 1992 18-29 Україна Кременчук
21098 Адонина Ольга жінка 1991 30-39 Severodonetsk
21099 Дудинский Анатолий чоловік 1993 18-29 Україна Донецьк
21100 Вдовіченко Марія жінка 2003 18-29 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
21101 Малыхина Юлия жінка 1986 30-39 Харьков
21102 Смирнов Дмитро (Не погоджено) чоловік 1993 18-29 Україна Донецьк
21103 Курочка Ігор чоловік 1990 30-39 Україна Суми
21105 Тещинський Олександр чоловік 1997 18-29 Україна Полтава
21106 Смирнов Дмитро чоловік 1993 18-29 Україна Киев
21107 Лукин Игорь чоловік 1986 30-39 Україна Днепропетр
21108 Сердюк Віталій (Не погоджено) чоловік 1947 70-79 Україна Полтава Running club Poltava
21109 Сердюк Надія (Не погоджено) жінка 1953 60-69 Україна Полтава Running club Poltava
21111 Мащенко Алена (Не погоджено) жінка 1975 40-49 Україна Харків
21112 Сірий Євген чоловік 1983 30-39 Україна Суми
21113 Ушаков Олексій (Не погоджено) чоловік 1979 40-49 Україна Суми
21114 Гришекін Вадим (Не погоджено) чоловік 1956 60-69 Україна Київ
21117 Древаль Крістіна жінка 1999 18-29 Суми
21118 Піковець Павло (Не погоджено) чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
21120 Швець Олексій (Не погоджено) чоловік 1982 30-39 Україна Запоріжжя
21121 Скрипченко Максим чоловік 1984 30-39 Україна Сумы
21122 Якушев Даниил (Не погоджено) чоловік 1984 30-39 Україна Сумы
21123 Шимко Володимир (Не погоджено) чоловік 1954 60-69 Україна Київ
21124 Князев Артем чоловік 1990 30-39 Україна Суми
21125 Іващенко Володимир чоловік 2001 18-29 Україна Харків УАЛ
21126 Вороніца Ігор чоловік 2001 18-29 Львів УАЛ
21127 Лысенко Сергей (Не погоджено) чоловік 1990 30-39 Україна Киев
21128 Несторук Сергій чоловік 1990 30-39 Україна Суми
21129 Лех Володимир (Не погоджено) чоловік 1978 40-49 Україна Львів ДОЗ ЛОДА
21130 Коваленко Олександр чоловік 1985 30-39 Україна Харків
21131 Свистун Тарас чоловік 2002 18-29 Київ УАЛ
21132 Почерніна Ірина (Не погоджено) жінка 1989 30-39 Україна Суми
21133 Сипко Андрій чоловік 1984 30-39 Україна Миколаїв
21134 Коніашвілі Анзорі чоловік 1985 30-39 Україна Миколаїв
21135 Ричак Валерія жінка 2002 18-29 Україна с. Шостаківка УАЛ
21136 Помазан Віталій чоловік 1972 40-49 Україна Полтава
21137 Кундіус Іван чоловік 1984 30-39 Україна Суми
21138 Черевко Андрій чоловік 1982 30-39 Україна Суми
21139 Лемешек Олена жінка 1971 50-59 Україна Київ
21140 Поліщук Катерина жінка 2002 18-29 Україна Вінниця УАЛ
21141 Пасько Дмитро чоловік 1995 18-29 Україна Київ
21142 Давлетшин Марат (Не погоджено) чоловік 1960 60-69 Україна Суми