ХХVІІ Міжнародні змагання «Кубок Хортиці» з триатлону: Одиночний Sprint (750 м - 20 км - 5 км)

Форма для реєстрації учасника

Для реєстрації на участь у змаганнях необхідно авторизуватись!

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
1001 Вертелецкий Ярослав чоловік 1970 50-59 Україна Запорожье
1002 Кузовчиков Андрій чоловік 1990 30-39 Україна Київ
1003 Сироватський Дмитро чоловік 1997 18-29 Україна Днепропетровск REDHEAD team
1004 Зонов Роман чоловік 1990 30-39 Україна Дніпро REDHEAD team
1005 Сорокобатько Владимир чоловік 1971 40-49 Україна Харьков KIT
1006 Bartosh Mykola чоловік 1988 30-39 Україна Kharkiv KIT
1007 Синюков Юрий чоловік 1972 40-49 Україна Харьков SAFARI
1008 Гризодуб Дмитро чоловік 1983 30-39 Україна Харків KIT
1009 Вертелецкий Ярослав чоловік 1970 50-59 Запорожье
1010 Пыхунин Сергей чоловік 1980 40-49 Україна Дніпро
1011 П'ятницький Андрій чоловік 1975 40-49 Україна Запоріжжя
1013 Шевцова Алина жінка 1982 30-39 Україна ДНІПРО
1014 Колоярцев Игорь чоловік 1981 30-39 Україна Новомосковск
1016 Пащина Олексій чоловік 1967 50-59 Україна Черкаси
1017 Делов Виталий чоловік 1992 18-29 Україна Днепр
1018 Кураков Данил чоловік 1988 30-39 Україна Запоріжжя
1019 Байбуз Диитрий чоловік 1983 30-39 Україна Днепр
1020 Білоус Ігор чоловік 1984 30-39 Україна Камянське
1021 Стоев Денис чоловік 1975 40-49 Україна Запорожье
1022 Smirnov Oleg чоловік 1980 40-49 Україна Dnipro
1024 Гнєвковський Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Мелітополь
1025 Yasyr Anastasiia жінка 1989 30-39 Україна Dnipro
1026 Половинко Богдан чоловік 1996 18-29 Україна Харків KIT
1027 Крейнер Дмитро чоловік 1987 30-39 Україна Харків
1028 Цуканов Олександр чоловік 1983 30-39 Україна Днiпро Redhead
1030 Рахман Павєл чоловік 1987 30-39 Україна Харків
1031 Сипко Андрій чоловік 1984 30-39 Україна Миколаїв
1033 Ткач Андрій чоловік 1981 30-39 Україна Харків KIT
1035 Добродий Дмитрий чоловік 1978 40-49 Україна Запорожье
1036 Яковлев Юрий чоловік 1982 30-39 Днепр Zazmic
1037 Цветков Святослав (Не погоджено) чоловік 1981 30-39 Україна Dnipro SOTA TEAM DNEPR
1038 Гричковський Юрій чоловік 1981 30-39 Україна Преслав Триспорт
1039 Федосеев Андрей чоловік 1966 50-59 Харьков SAFARI
1040 Кастасов Денис чоловік 1981 30-39 Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR
1041 Дяченко Сергій чоловік 1969 50-59 Україна Полтава XXX
1042 Половко Андрій чоловік 1978 40-49 Україна Дніпро Tristars
1043 Сирих Павло чоловік 1987 30-39 Україна Никополь https://www.youtube.com/c/pavelsyrykh
1044 Romazan Denys чоловік 1988 30-39 Україна Dnipro
1045 Бондаренко Дмитро чоловік 1986 30-39 Україна Дніпро
1046 Шепітко Юрій чоловік 1990 30-39 Україна Дніпро TriZealots
1047 Павлов Сергій чоловік 1985 30-39 Україна Дніпро
1048 Александров Алексей чоловік 1988 30-39 Україна Харьков SAFARI
1049 Самощенко Олександра жінка 1986 30-39 Україна Харкіа КіТ
1050 Морозов Дмитро чоловік 1980 40-49 Україна Харків SAFARI TRI MASTERS
1051 Даниленко Володимир чоловік 1967 50-59 Германия Леверкузен Safari
1052 Кодак Роман чоловік 1983 30-39 Україна Дніпро
1053 Крохмальный Виталий чоловік 1979 40-49 Україна Харьков KIT
1054 Демьянов Максим чоловік 1997 18-29 Україна Запорожье
1055 Шевель  Антон чоловік 1990 30-39 Україна Днiпро REDHEAD team
1056 Borysenko Evgen чоловік 1973 40-49 Україна Харьков KIT
1057 Rebik Alexander чоловік 1982 30-39 Запоріжжя Power runners
1058 Горобець Олександр чоловік 1980 40-49 Україна Запоріжжя echelon
1059 Коваленко Вадим чоловік 1986 30-39 Україна Харьков Chameleon
1060 Кузьмін Олег чоловік 1985 30-39 Україна Дніпро TRIStars
1061 Мельников Руслан чоловік 1974 40-49 Україна Харьков
1062 Завоюра Дмитро чоловік 1994 18-29 Україна Запоріжжя Squad UA Runners , Power Runners
1063 Костюк Игорь чоловік 1978 40-49 Україна Одесса Alex team
1065 Павлов Андрей чоловік 1965 50-59 Україна Запорожье
1066 Мединський Євген чоловік 1982 30-39 Україна Київ
1067 Кутовий Дмитро чоловік 1980 40-49 Україна Мелітополь sapikteam
1068 Громов Андрій чоловік 1984 30-39 Україна Олександрія ALEX TEAM
1069 Крівсун Віталий чоловік 1973 40-49 Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR
1070 Pozdniev Roman (Не погоджено) чоловік 1983 30-39 Україна Миколаїв TriX
1071 Сергиенко Владислав чоловік 1989 30-39 Україна Харьков Chameleon Club
1072 Sultanova Kateryna жінка 1986 30-39 Україна Харьков Chamelleon Club
1073 Ермоленко Артём чоловік 1998 18-29 Україна Чернігів
1074 Данілов Дмитро чоловік 1993 18-29 Україна Суми Azov regiment
1075 Григор’Єв Дмитро чоловік 1981 30-39 Україна Харків Chameleon
1076 Лысяк Богдан (Не погоджено) чоловік 1988 30-39 Україна Харьков Chameleon
1077 Лисяк Богдан чоловік 1988 30-39 Україна Харків Chameleon
1078 Жосан Александр чоловік 1957 60-69 Україна Олекандрия Alex Team Triathlon
1079 Жосан Константин чоловік 1985 30-39 Україна Олекандрiя Alex Team Triathlon
1080 Беднюк Александр (Не погоджено) чоловік 1978 40-49 Україна Днепр SOTA TEAM DNEPR
1081 Васильев Александр чоловік 1974 40-49 Україна Харків KIT
1082 Чубенко Евгений чоловік 1986 30-39 Україна Харьков Nevzorov Swim Team
1083 Сокол Віктор чоловік 1985 30-39 Україна Харків KIT
1084 Кітченко Микола чоловік 1984 30-39 Україна Харків SAFARI TRI
1085 Єгоров Олег чоловік 1982 30-39 Україна Дніпро Tristars
1086 Кутко Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Запоріжжя DELTA-FOOD
1087 Мандзюк Роман чоловік 1980 40-49 Україна Запорожье
1088 Попов Максим чоловік 1990 30-39 Україна Бердянськ
1089 Koniashvili Anzori чоловік 1985 30-39 Україна Миколаїв
1090 Остролуцький Сергій чоловік 1988 30-39 Україна Запоріжжя Power runners
1091 Мамин Артем (Не погоджено) чоловік 1979 40-49 Україна Мелитополь Вело клуб
1092 Бушуев Анатолий чоловік 1981 30-39 Україна Запорожье SportOkrug
1093 Груба Владислав чоловік 1989 30-39 Україна Запорожье
1094 Ширинов Виталий чоловік 1987 30-39 Україна Запорожье Sport okrug
1095 Гусак Сергій чоловік 1987 30-39 Україна Запоріжжя
1096 Ченчєва Наталья жінка 1978 40-49 Україна Житомир