Полтавська Зима 2020: Дистанція - 10 км (Полтава)
Реєстрація не доступна
Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-29 Україна Дніпро
10002 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10003 Шинкаренко Віктор чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки
10004 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10005 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
10006 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10007 Тертиченко Олександр чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10008 Лысак Руслан чоловік 2002 18-29 Україна Харьков
10009 Дерябін Євген чоловік -0001 Україна Харків
10010 Готвянський Олексiй чоловік 1985 30-39 Україна, Харкiв
10011 Добряк Дмитрий чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10012 Олександр Портнов (Не погоджено) чоловік 1986 30-39 Україна Харків
10013 Заславська Ольга жінка 1994 18-29 Україна Полтава
10014 Сінько Тетяна (Не погоджено) жінка 1987 30-39 Україна Диканька
10015 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10016 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Турбів Відділення Нової пошти 1 1
10017 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна GlobalRunClubNP
10018 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10019 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Николаев Adidas Runners Kyiv
10020 Гречко Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Харків NEVZOROVSWIMTEAM
10021 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10022 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10023 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Варва VaRun
10024 Коваленко Юрій чоловік 1956 60-69 Черкаси
10025 Іванов Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10026 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10027 Яременко Роман чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10028 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10029 Кияшко Сергей чоловік 1989 30-39 Україна Харьков в/ч 3005
10030 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10031 Довган Роман чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10032 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10033 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10034 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10035 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10039 Потьомкін Олександр чоловік 1959 60-69 Україна Запоріжжя
10040 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10041 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10042 Довбиш Сергій (Не погоджено) чоловік 1977 40-49 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10044 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10045 Бондаренко Артем (Не погоджено) чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10046 Штанько Ганна жінка 1985 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10047 Забашта Василь (Не погоджено) чоловік 1971 40-49 Україна Павлоград
10048 Кезля Владислав (Не погоджено) чоловік 1982 30-39 Україна Чернігів
10049 Лех Володимир (Не погоджено) чоловік 1978 40-49 Україна Львів ПС ЗСУ
10050 Кабика Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області
10051 Ткачева Алла жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10052 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10053 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10054 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10055 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10056 Бойко Ангелина жінка 1994 18-29 Україна Харьков
10057 Лядик Ігор (Не погоджено) чоловік 1981 30-39 Україна Львів
10058 Гладка Валерія жінка 1994 18-29 Україна Полтава
10059 Речич Марія жінка 1988 30-39 Україна Київ
10060 Гладун Євгеній чоловік 1983 30-39 Україна Харків Suzuki team
10061 Новак Анна жінка 1996 18-29 Україна Слов'янськ
10062 Каламбет Юрій (Не погоджено) чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10063 Шаповалов Дима чоловік 1983 30-39 Україна Киев tribe10
10064 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10065 Анісімов Ігор (Не погоджено) чоловік 1989 30-39 Україна Львів АТО
10066 Ярош Андрій (Не погоджено) чоловік 2001 18-29 Україна Полтава Українська академія лідерства
10067 Черненко Марія (Не погоджено) жінка 2000 18-29 Україна Харків Українська академія лідерства
10068 Ткачева Алина жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10069 Демидов Денис чоловік 1983 30-39 Україна Київ
10070 Рой Дмитрий (Не погоджено) чоловік 1972 40-49 Україна Днепр TriStars
10071 Сычук Анна (Не погоджено) жінка 1986 30-39 Україна Запорожье
10072 Добродий Дмитрий (Не погоджено) чоловік 1978 40-49 Україна Запорожье
10073 Крамаренко Олександр (Не погоджено) чоловік 1980 40-49 Україна Полтава