Нова пошта напівмарафон Миколаїв: Дистанція - 10 км (Миколаїв)
Реєстрація не доступна

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:

  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-29 Україна Дніпро
10002 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10004 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10005 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10006 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
10007 Тертиченко Олександр чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10008 Степанюк Светлана жінка 1986 30-39 Україна Ирпень Reforma
10011 Иванчук Сергей (Не погоджено) чоловік 1991 18-29 Україна Николаев
10012 Ющенко Олена жінка 1991 18-29 Україна Одеса
10013 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10014 Олександр Портнов чоловік 1986 30-39 Україна Харків
10016 Гагауз Виталий чоловік 1976 40-49 Україна Одеса
10018 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10019 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Турбів Відділення Нової пошти 1
10020 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна GlobalRunClubNP
10021 Желєзкіна Марина жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10022 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Полтава
10023 Омельченко Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10024 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10025 Гаркун Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10026 Opryshko Serhii чоловік 1993 18-29 Україна Львів
10028 Столітній Андрій чоловік 1991 18-29 Україна Одеса Nike Run Club
10029 Назарян Карен чоловік 1981 30-39 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10031 Гречко Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Харків NEVZOROVSWIMTEAM
10032 Кузнєцов Олексій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10033 Ірина Ігнатьєва жінка 1992 18-29 Україна Миколаїв
10034 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10035 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10036 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10037 Яременко Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10038 Лех Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Львів ПС ЗСУ
10039 Ігнатьєв Максим (Не погоджено) чоловік 1980 40-49 Україна Миколаїв
10040 Гудзь Олена жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10041 Рождественська Ольга жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10042 Іванов Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10043 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10044 Яременко Роман чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10045 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10046 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10047 Головко Юлія жінка 1985 30-39 Україна Боярка
10048 Кияшко Сергей чоловік 1989 30-39 Україна Харьков в/ч 3005
10049 Домашенко Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10050 Колісник Аліна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10051 Чорненький Володимир чоловік 1975 40-49 Україна Кам'янець -Подільський KamyanetsRunClab
10052 Мельниченко Леся жінка 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10053 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10054 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10055 Орлова Ірина жінка 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10056 Васюк Вячеслав чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки Salomon Running Club Ukraine
10057 Стабровська Ірина жінка 1996 18-29 Україна Краматорськ Kramrun
10059 Соловйов Олександр (Не погоджено) чоловік 1964 50-59 Україна Покровськ Remotion
10060 Остафінський Мар'ян (Не погоджено) чоловік 1983 30-39 Україна Львів ПС
10061 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10062 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10063 Рогозіна Олена жінка 1988 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10064 Власенко Олександр чоловік 2000 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10065 Пічурін Данило чоловік 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10066 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10067 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-29 Україна Запорожье
10068 Papulova Tetiana жінка 1959 60-69 Україна Киiв
10073 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10074 Муштук Петро чоловік -0001 Україна Дубно GlobalRunClubNP
10076 Євгеній Чуйченко чоловік 1993 18-29 Україна Київ
10077 Переверза Марина жінка 1974 40-49 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10078 Назаренко Євген чоловік 1982 30-39 Україна Хмельницький GlobalRunClubNP
10079 Сегеда Владислав чоловік 1995 18-29 Україна Миколаїв
10080 Білоус Ігор чоловік 1984 30-39 Україна Камянське
10081 Довбиш Сергій чоловік 1977 40-49 Україна Чернігів Біговий Чернігів.
10082 Потьомкін Олександр чоловік 1959 60-69 Україна Запоріжжя
10083 Новицька Ася жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10084 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10085 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10086 Антоненко Вячеслав чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
10087 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10090 Бондаренко Артем (Не погоджено) чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10091 Штанько Ганна жінка 1985 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10093 Пшеничний Юрій чоловік 1995 18-29 Україна Полтава
10094 Покас Іван жінка -0001 Україна Полтава Теплотема
10095 Кулик Євген чоловік 1983 30-39 Україна Полтава Теплотема
10096 Іванова Станіслава жінка 1994 18-29 Миколаїв
10097 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10099 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10100 Молостов Максим чоловік 2019 до 18 Україна Одесса Nike Run Club (Odessa Crew)
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10102 Дзебан Александра жінка 1985 30-39 Україна Одеса Nike Run Club
10103 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
10104 Забашта Василь чоловік 1971 40-49 Україна Павлоград
10105 Кезля Владислав (Не погоджено) чоловік 1982 30-39 Україна Чернігів
10106 Мележик Максим чоловік 1987 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10107 Кордзая Натела жінка -0001 Україна Одеса Nike Runing Club Odessa
10108 Піковець Павло (Не погоджено) чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
10109 Буряк Олексій (Не погоджено) чоловік 1980 40-49 Україна Варва
10110 Кабика Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області
10111 Кривко Маргарита жінка 1991 18-29 Україна Олеса -
10112 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10113 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10114 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10115 Лядик Ігор (Не погоджено) чоловік 1981 30-39 Україна Львів
10116 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10117 Педенко Сергій чоловік 1994 18-29 Україна Полтава GlobalRunclubNovaPoshta
10118 Клевака Оксана жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10119 Ігнатенко Андрій чоловік 1995 18-29 Україна Сєвєродонецьк
10121 Речич Олександр чоловік 1986 30-39 Україна Київ
10122 Речич Марія жінка 1988 30-39 Київ
10123 Ярмоленко Анастасія жінка 1993 18-29 Україна Донецьк Kramatorsk Running Club
10124 Буян Валерій чоловік 1998 18-29 Україна Кривий Ріг ONEteamMizuno
10125 Попляс Максим чоловік 1986 30-39 Україна Київ
10126 Віталій Лозенко чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10127 Насонов Микита чоловік 1996 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10128 Щоголь Данило чоловік 2001 18-29 Київ волонтер NewRun
10129 Зайцева Юлія жінка 1993 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10130 Балабуха Сергій чоловік 1986 30-39 Україна Красноград
10131 Гладун Євгеній чоловік 1983 30-39 Україна Харків Suzuki team
10132 Валящук Павло (Не погоджено) чоловік 1991 18-29 Україна Іршава Рідне Закарпаття
10133 Микитенко Юрій чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10134 Капущенко Олег чоловік 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10135 Капущенко Дарія жінка 1992 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10136 Кононенко Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Конотоп
10137 Логачов Сергій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава
10138 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10139 Кобзарь Александр (Не погоджено) чоловік 1990 30-39 Україна Николаев
10140 Анісімов Ігор (Не погоджено) чоловік 1989 30-39 Україна Львів
10141 Свістяк Богдан чоловік 1999 18-29 Україна Івано-Франківськ
10142 Панчишин Тарас чоловік 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10143 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10144 Кухар Аліна жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10145 Філіпова Наталія жінка 2001 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10146 Луцак Олександра жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10147 Сідоренко Євгенія жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10148 Куренко Валерія жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10149 Козаченко Софія жінка 1999 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10150 Гамар Андріана жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10151 Вахнюк Вікторія жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10152 Пісенко Микола чоловік 1994 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10153 Бобир Дарина жінка 1999 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10154 Бовталюк Костянтин чоловік 1998 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10155 Акусок Назар чоловік 1998 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10156 Тодоров Максим чоловік 2001 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10157 Ярош Андрій чоловік 2001 18-29 Україна Полтава Українська академія лідерства
10158 Петринка Христина жінка 2000 18-29 Миколаїв Українська академія лідерства
10159 Божко Святослав чоловік 1988 30-39 Україна Миколаїв
10160 Капустян Вікторія жінка 1988 30-39 Україна Хорол
10161 Бобровник Ганна жінка 1982 30-39 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10162 Чайковская Инна жінка 1977 40-49 Україна Одесса
10163 Ровенчук Владимир чоловік 1993 18-29 Україна Одесса
10164 Черненко В'ячеслав чоловік 1951 60-69 Україна Сміла
10166 Бабир Наталiя жінка 1980 40-49 Україна Полтава Цукерня
10167 Колмогорова Яна (Не погоджено) жінка 1990 30-39 Україна Полтава NewRun
10168 Василюк Ольга жінка 1986 30-39 Україна Миколаїв
10169 Холоділін Михайло чоловік 1966 50-59 Україна Миколаїв
10170 Гетьман Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Полтава
10171 Rozghoniuk Slava чоловік 1989 30-39 Україна Irpin
10172 Киптенко Яна жінка 1987 30-39 Україна Славянск
10173 Блуд Володимир чоловік 1983 30-39 Україна Черкаси Family Run Club
10174 Divakov Vitaliy чоловік 1984 30-39 Україна Миколаїв
10175 Касьянова Надія жінка 1995 18-29 Україна Миколаів GlobalRunClubNP
10176 Шулик Сергій чоловік 1980 40-49 Україна Полтава TA-DA!
10177 Лях Олександр чоловік 1987 30-39 Україна Полтава TA-DA!
10178 Володін Євген чоловік 1987 30-39 Україна Полтава TA-DA!
10179 Кирпота Вячеслав чоловік 1996 18-29 Україна Полтава TA-DA!
10180 Хурденко Дмитро чоловік 1996 18-29 Україна Полтава TA-DA!
10181 Поперешнюк Інна жінка 1987 30-39 Україна Полтава
10182 Поперешнюк Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10183 Шамота Олександр чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10184 Федий Игорь чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10185 Пластун Юлія жінка 1989 30-39 Україна Полтава
10186 Макусінська Юлія жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10187 Харченко Валерія жінка 1990 30-39 Україна Полтава
10188 Панчук Ілона жінка 1979 40-49 Україна Рівне
10189 Стратулат Инна жінка 1973 40-49 Україна Николаев
10190 Пономарьов Богдан чоловік 1990 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10191 Марченко Светлана жінка 1982 30-39 Україна Миколаїв Автомир Николаев