Нова пошта марафон Львів: Дистанція - 10 км (Львів)
Реєстрація не доступна

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:

  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10002 Шинкаренко Віктор чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки
10003 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10004 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
10005 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10006 Тертиченко Олександр чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10007 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10008 Опришко Сергій чоловік 1993 18-29 Україна Львів
10009 Желєзкіна Марина жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10010 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Полтава
10011 Ільчишин Тетяна жінка 1985 30-39 Україна Сєвєродонецьк
10012 Кузнєцова Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Київ
10013 Назаренко Євген чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10014 Педенко Сергій чоловік 1994 18-29 Україна Полтава
10015 Лысак Руслан чоловік 2002 18-29 Україна Харьков
10016 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10017 Смоляр Вікторія (Не погоджено) жінка 2002 18-29 Україна Хмельницкий УАЛ
10019 Петрук Вікторія жінка 2001 18-29 Україна Луцьк УАЛ
10020 Сакало Людмила (Не погоджено) жінка 1990 30-39 Україна Remeniv
10021 Філіпович Володимир (Не погоджено) чоловік 1977 40-49 Україна Луцьк
10022 Heinyk Yuliia жінка 2020 до 18 Україна Львів
10023 Калинич Віка (Не погоджено) жінка 1986 30-39 Україна Ужгород
10024 Мікула Олесь чоловік 1990 30-39 Україна Львів
10025 Вдовенко Володимир чоловік 1982 30-39 Україна місто Козятин Вінницька область
10026 Луцишина Тетяна жінка 1974 40-49 Україна Львів FFS
10027 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10028 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Турбів
10029 Щербаков Павло чоловік 1952 60-69 Україна Запорiжжя
10030 Балацька Ірина жінка 1984 30-39 Україна Львів
10031 Мартин Інна жінка 1998 18-29 Україна Львів
10032 Макусінська Юлія жінка 1991 18-29 Україна GlobalRunClubNP
10034 Матюшенко Олесь чоловік 1991 18-29 Львів
10035 Квітко Микита чоловік 1995 18-29 Україна Запоріжжя
10036 Гречко Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Харків NEVZOROVSWIMTEAM
10037 Кузнєцов Олексій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10038 Московець Олег чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10039 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10040 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10041 Супрунюк Уляна жінка 1999 18-29 Україна Львів
10042 Яременко Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10043 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Варва VaRun
10044 Дрозд Альона жінка 1999 18-29 Україна Полтава New Run
10045 Міняйло Анастасія жінка 2001 18-29 Україна Полтава Волонтер New Run
10046 Гудзь Олена жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10047 Граб Катерина (Не погоджено) жінка 2002 18-29 Україна Полтава New Run Volonteer
10048 Нагорний Олександр (Не погоджено) чоловік 1999 18-29 Україна Львів
10049 Маргина Анжела жінка 1993 18-29 Україна Николаев
10050 Ткачева Алина жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10051 Данильченко Любов жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10052 Харченко Валерія жінка 1990 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10053 Микитчук Катерина жінка 1990 30-39 Україна Миколаів GlobalRunClubNP
10054 Писаревська Валентина жінка 1994 18-29 Україна Миколаів GlobalRunClubNP
10055 Гордийченко Татьяна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10056 Марченко Вікторія жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10057 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10058 Ониськів Михайло чоловік 1997 18-29 Україна Тернопіль
10059 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10060 Головко Юлія жінка 1985 30-39 Україна Боярка
10061 Kovtunovych Ruslana (Не погоджено) жінка 1998 18-29 Україна Львів
10062 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10063 Кияшко Сергей чоловік 1989 30-39 Україна Харьков в/ч 3005
10064 Домашенко Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10065 Колісник Аліна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10066 Самко Сергій чоловік 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10067 Мельниченко Леся жінка 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10068 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10069 Карий Іван чоловік 1976 40-49 Україна Кривий Ріг Основа Бігу
10070 Король Руслан чоловік 1981 30-39 Україна Кривий ріг
10071 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10072 Орлова Ірина жінка 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10074 Овчаренко Володимир чоловік 1997 18-29 Україна Львів
10075 Курячий Анатолій чоловік 1984 30-39 Україна Дніпро DneprRun
10076 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10077 Жук Анатолій чоловік 1946 70-79 Україна Львів
10078 Воробйова Яночка жінка 2003 до 18 Україна Полтава
10079 Martsiv Evgen чоловік 1983 30-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10080 Власенко Олександр чоловік 2000 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10082 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10083 Годун Евгений чоловік 1991 18-29 Україна Харьков Squad UA Runners
10085 Таранников Евгений чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10086 Костів Марта жінка 1999 18-29 Україна Львів
10087 Муштук Петро чоловік -0001 Україна Дубно GlobalRunClubNP
10089 Найда Віталій чоловік 1993 18-29 Україна Одеса GlobalRunClubNP
10090 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10091 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10092 Ліщенко Вікторія (Не погоджено) жінка 1993 18-29 Україна Київ
10093 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10094 Мария Бовкун жінка 1999 18-29 Україна Полтава Теплотема
10095 Роман Бовкун чоловік 1979 40-49 Україна Полтава Теплотема
10096 Бондаренко Артем чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10097 Пшеничний Юрій чоловік 1995 18-29 Україна Полтава
10098 Андрій Бовкун чоловік 1955 60-69 Україна Полтава Теплотема
10099 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10100 Покас Іван жінка -0001 Україна Полтава Теплотема
10101 Кулик Євген чоловік 1983 30-39 Україна Полтава Теплотема
10102 Матевосян Валерій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава
10103 Буряк Олексій (Не погоджено) чоловік 1980 40-49 Україна Варва
10104 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10106 Ковтунович Руслана жінка 1998 18-29 Україна Львів
10107 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
10108 Шульга Сергей (Не погоджено) чоловік 1983 30-39 Україна Полтава POLTAVARANDONNEURS
10109 Єлінсон Лариса жінка 1986 30-39 Україна Дніпро
10110 Кузовлєв Павло чоловік 1977 40-49 Україна Одеса Run&Fun Club
10111 Забашта Василь (Не погоджено) чоловік 1971 40-49 Україна Павлоград
10112 Довганич Михайло (Не погоджено) чоловік 2001 18-29 Україна Львів УАЛ
10113 Fedevych Kostiantyn чоловік 1987 30-39 Україна Kryvyi Rih
10114 Пущак Роман (Не погоджено) чоловік 1987 30-39 Україна Львів
10115 Меглін Андрій чоловік 1997 18-29 Україна Львів GlobalRunClubNP
10116 Зайцева Юлія жінка 1993 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10117 Мележик Максим чоловік 1987 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10118 Деркач Мар'яна жінка 1992 18-29 Львів
10119 Піковець Павло (Не погоджено) чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
10120 Семеняк Дарія жінка 2002 18-29 Україна Київ
10121 Кабика Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області
10122 Danets Alina жінка 1985 30-39 Україна Dnipro MyClub
10123 Степанова Юлiя (Не погоджено) жінка 1989 30-39 Україна Kyiv
10124 Несторович Іван (Не погоджено) чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10125 Ткачева Алла жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10126 Чеснюк Віта жінка 1992 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10127 Кравець Інна жінка 1983 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10128 Стефурак Тарас чоловік 2001 18-29 Україна Городенка
10129 Мельник Костянтин чоловік 1990 30-39 Україна Хмельницький
10130 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10131 Рослик Мария жінка 1989 30-39 Україна Кривой Рог UBF Run
10132 Ніколайчук Наталія жінка 1976 40-49 Україна Бердичів Family Run Club
10133 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10134 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10135 Волович Анжеліка жінка 1994 18-29 Україна Київ
10136 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10138 Дмитренко Юрій чоловік 1993 18-29 Полтава
10139 Черняк Богдан чоловік 1997 18-29 Україна Сквира
10140 Мороз Павло чоловік 1984 30-39 Україна Кривой Рог
10141 Мочоний Влад чоловік 1995 18-29 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10142 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10143 Буян Валерій чоловік 1998 18-29 Україна Кривий Ріг Mizuno OneTeam
10145 Осінчук Наталія жінка 1997 18-29 Україна Львів
10146 Kachur Valeria жінка 1985 30-39 Україна Одесса Nike Run Club
10147 Оголенко Вячеслав чоловік -0001 Україна Южноукраинск КЛБ Пульс
10148 Гетьман Анастасія жінка 1997 18-29 Україна Полтава
10149 Семенов Сергiй чоловік 1982 30-39 Україна Миколаїв
10150 Панченко Ігор чоловік 1996 18-29 Україна Охтирка
10151 Медовець Олексій чоловік 1988 30-39 Україна Харків
10152 Анатольевич Виталий чоловік 1989 30-39 Україна Одесса
10153 Святецький Євген чоловік 1981 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
10154 Ставінська Людмила жінка 1956 60-69 Україна Полтава Running Club Poltava
10155 Рудницька Анастасія (Не погоджено) жінка 2000 18-29 Львів Українська Академія Лідерства
10156 Шимко Володимир чоловік 1954 60-69 Україна Київ
10157 Біруля Ганна жінка 1995 18-29 Україна Львів
10158 Мельник Софія жінка 1997 18-29 Україна Львів
10159 Гришекін Вадим чоловік 1956 60-69 Україна Київ
10160 Крамаренко Олександр чоловік 1980 40-49 Україна Полтава
10161 Речич Марія жінка 1988 30-39 Україна Київ
10162 Маковоз Светлана жінка 1979 40-49 Днепр Team-One-Mizuno
10163 Яровий Володимир чоловік 1988 30-39 Україна Ізюм
10164 Половко Андрій чоловік 1978 40-49 Україна Дніпро Tristars
10165 Рой Дмитрий (Не погоджено) чоловік 1972 40-49 Україна Днепр
10166 Васенько Роман чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10167 Прончук Елена жінка 1988 30-39 Україна Миколаїв
10168 Бобровник Ганна жінка 1982 30-39 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10169 Щербанюк Діана (Не погоджено) жінка 2002 18-29 Україна Каховка Випускниця УАЛ
10170 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-29 Харків Squad UA Runners
10171 Шимків Наталія жінка -0001 Україна Київ
10173 Усов Олексій (Не погоджено) чоловік 2002 18-29 Україна Полтава
10174 Михайленко Леонід чоловік 1950 70-79 Україна Київ Топранерс
10175 Кайда Данил чоловік 1983 30-39 Україна Кривой Рог
10176 Разін Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10177 Мельник Дмитрий чоловік 1988 30-39 Україна Кривий ріг
10178 Насонов Микита чоловік 1996 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10179 Готвянський Олексiй чоловік 1985 30-39 Україна, Харкiв
10180 Фокин Александр чоловік 1985 30-39 Україна Кривой Рог
10182 Маркевич Лукьян чоловік 1999 18-29 Україна Львів sigma.software
10183 Игнатова Мария жінка 1989 30-39 Україна Львів sigma.software
10185 Купина Володимир чоловік 1981 30-39 Львів "Львівобленерго"
10186 Дудар Андрій чоловік 1984 30-39 Львів "Львівобленерго"
10187 Паучок Христина жінка 1989 30-39 Львів "Львівобленерго"
10188 Касіян Роман чоловік 1991 18-29 Львів "Львівобленерго"
10189 Романишин Олена чоловік 1981 30-39 Львів "Львівобленерго"
10190 Речич Олександр чоловік 1986 30-39 Україна Київ
10191 Бойко Катерина жінка 1991 18-29 Україна Харкiв
10193 Іваницький Андрій чоловік 1995 18-29 Львів "Львівобленерго"
10194 Попович Оксана жінка 1984 30-39 Львів "Львівобленерго"
10195 Данилович Володимир чоловік 1985 30-39 Львів "Львівобленерго"
10196 Кравчишин Назарій чоловік 1986 30-39 Львів "Львівобленерго"
10197 Вакуленко Констянтин чоловік 1984 30-39 Львів "Львівобленерго"
10198 Попович Віра жінка 1986 30-39 Україна Львів NOTLIC
10199 Сапужак Анна жінка 1994 18-29 Україна Львів NOTLIC
10200 Бакун Іван чоловік 1994 18-29 Україна Львів NOTLIC
10201 Яровий Олександр чоловік 1955 60-69 Україна Ізюм
10202 Iryna Timofeeva жінка 1988 30-39 Odessa Squad UA Runners
10203 Ветлянчук Тетяна жінка 1984 30-39 Україна Нововолинськ Кузня Тіла
10204 Моцак Людмила жінка 1988 30-39 Україна Черкассы
10205 Леонов Паша чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10206 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-29 Україна Харьков
10209 Українець Богдан чоловік 1988 30-39 Україна Львів SC Ultra
10210 Vasenko Mykola чоловік 2000 18-29 Україна Львів
10211 Могиляк Юстина жінка 1981 30-39 Україна Львів
10212 Новикова Анастасія жінка 1989 30-39 Україна Киев
10213 Вінниченко Анна чоловік 1982 30-39 Україна Киев Saucony running club
10214 Ващеня Надія жінка 1995 18-29 Львів "Львівобленерго"
10215 Ганчар Андрій (Не погоджено) чоловік 1995 18-29 Україна Івано-Франківськ Бомба тисів
10216 Українець Богдан чоловік 1958 60-69 Україна Львів SC Ultra
10217 Постніков Павло чоловік 1982 30-39 Україна Київ
10218 Garashchenko Sergii чоловік 1981 30-39 Україна Штуттгарт
10219 Гладун Євгеній чоловік 1983 30-39 Україна Харків Suzuki Team
10220 Капущенко Олег чоловік 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10221 Капущенко Дарія жінка 1992 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10222 Коваленко Богдан чоловік 1991 18-29 Україна Вишневе GlobalRunClubNP
10223 Шевчук Віталій чоловік 1996 18-29 Україна Львів
10224 Сабат Василь чоловік 1994 18-29 Україна Львів
10225 Поперешнюк Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10226 Шамота Олександр чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10227 Поперешнюк Інна жінка 1988 30-39 Україна Полтава
10228 Федий Игорь чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10229 Пластун Юлія жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10230 Стороженко Алексей чоловік 1951 60-69 Україна Полтава
10231 Чопенко Оксана жінка 1995 18-29 Україна Днiпро
10232 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск Interpipe
10233 Качалов Дмитро чоловік 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP