Нова пошта напівмарафон Вінниця: Дистанція - 10 км (Вінниця)

Форма для реєстрації учасника

Для реєстрації на участь у змаганнях необхідно авторизуватись!

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:

  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10002 Шинкаренко Віктор чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки
10003 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10004 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10005 Тертиченко Олександр чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10008 Назаренко Маргарита жінка 1990 30-39 Україна Полтава
10009 Ющенко Олена жінка 1991 18-29 Україна Одеса
10010 Назаренко Євген чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10011 Лысак Руслан чоловік 2002 18-29 Україна Харьков
10012 Дерябін Євген чоловік -0001 Україна Харків
10013 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10014 Кричковский Вячеслав чоловік 1959 60-69 Україна Харьков Ветерани АТО
10015 Олександр Портнов чоловік 1986 30-39 Україна Харків
10016 Захарчук Микола (Не погоджено) чоловік 2003 до 18 Україна ІЛЛІНЦІ
10017 Сігова Альона (Не погоджено) жінка 1984 30-39 Україна Умань
10018 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10019 Писаренко Юлія жінка 1996 18-29 Україна GlobalRunClubNP
10020 Макаренко Игорь чоловік 1970 50-59 Україна Краматорск Біговий Краматорськ
10021 Желєзкіна Марина жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10022 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Полтава
10023 Омельченко Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10024 Гаркун Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10025 Opryshko Serhii чоловік 1993 18-29 Україна Львів
10026 Столітній Андрій чоловік 1991 18-29 Україна Одеса Nike Run Club
10027 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10028 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-29 Україна Дніпро
10029 Островий Максим чоловік 1981 30-39 Україна Миколаїв
10031 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10032 Катриченко Катерина жінка 2000 18-29 Миколаїв
10033 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10034 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10035 Radlinskyy Mykola чоловік 1985 30-39 Україна Poltava
10036 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10037 Яременко Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10038 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Варва VaRun
10039 Іванов Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10040 Готвянський Олексiй чоловік 1985 30-39 Україна, Харкiв
10041 Гудзь Олена жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10042 Рождественська Ольга жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10043 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10044 Маргина Анжела жінка 1993 18-29 Україна Николаев
10045 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10046 Ткачева Алина жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10047 Яременко Роман чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10048 Гордийченко Татьяна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10049 Марченко Вікторія жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10050 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10051 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10052 Головко Юлія жінка 1985 30-39 Україна Боярка
10053 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10054 Кияшко Сергей чоловік 1989 30-39 Україна Харьков в/ч 3005
10055 Домашенко Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10056 Самко Сергій чоловік 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10057 Довган Роман чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10058 Мельниченко Леся жінка 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10059 Добряк Дмитрий чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10060 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10061 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-29 Україна Харків Squad UA Runners
10062 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10063 Орлова Ірина жінка 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10064 Остафінський Мар'ян чоловік 1983 30-39 Україна Львів
10065 Горшунов Денис чоловік 1982 30-39 Україна Бахмут
10066 Соловйов Олександр (Не погоджено) чоловік 1964 50-59 Україна Покровськ Remotion
10067 Лех Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Львів Пс
10068 Лядик Ігор чоловік 1981 30-39 Україна Львів
10069 Куряча Вікторія жінка 1988 30-39 Україна Дніпро DneprRun
10070 Курячий Анатолій чоловік 1984 30-39 Україна Дніпро DneprRun
10071 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10072 Карпенко Сергій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10073 Євгеній Чуйченко (Не погоджено) чоловік 1993 18-29 Україна Київ
10074 Воробйова Яночка жінка 2003 до 18 Україна Полтава
10075 Martsiv Evgen чоловік 1983 30-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10076 Власенко Олександр чоловік 2000 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10077 Пічурін Данило чоловік 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10078 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10079 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-29 Україна Запорожье
10080 Годун Евгений чоловік 1991 18-29 Україна Харьков Squad UA Runners
10081 Антоненко Вячеслав чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
10082 Шпетный Александр чоловік 2001 18-29 Украина Сумы
10085 Таранников Евгений чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10086 Мулявка Андрій (Не погоджено) чоловік 1986 30-39 Україна Полтава
10087 Лєсних Павло чоловік 1995 18-29 Україна Вінниця
10088 Шульга Сергей чоловік 1983 30-39 Україна Полтава POLTAVARANDONNEURS
10089 Лащевський Олесь (Не погоджено) чоловік 1993 18-29 Україна Коломия
10090 Iryna Timofeeva жінка 1988 30-39 Odessa Squad UA Runners
10091 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск Interpipe
10092 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10093 Муштук Петро чоловік -0001 Україна Дубно GlobalRunClubNP
10094 Новак Анна (Не погоджено) жінка 1996 18-29 Україна Слов'янськ
10095 Назаренко Євген чоловік 1982 30-39 Україна Хмельницький GlobalRunClubNP
10096 Переверза Марина жінка 1974 40-49 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10097 Білоус Ігор чоловік 1984 30-39 Україна Камянське
10098 Довбиш Сергій чоловік 1977 40-49 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10099 Осадчий Олександр чоловік 1960 60-69 Україна Полтава Running CLUB HERBALIFFE NUTRITION
10100 Потьомкін Олександр (Не погоджено) чоловік 1959 60-69 Україна Запоріжжя
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10102 Новицька Ася жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10103 Гургулович Роман (Не погоджено) чоловік 1984 30-39 Україна Львів ПС
10104 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10105 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10106 Черненко Марія жінка 2000 18-29 Харків ULA Runners
10107 Дідок Андрій чоловік 1974 40-49 Україна Боярка
10108 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10109 Подаруєв Богдан (Не погоджено) чоловік 1998 18-29 Україна Харків
10110 Шимків Наталія жінка 1992 18-29 Україна Київ
10111 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10112 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
10113 Мария Бовкун жінка 1999 18-29 Україна Полтава Теплотема
10114 Роман Бовкун чоловік 1979 40-49 Україна Полтава Теплотема
10115 Бондаренко Артем (Не погоджено) чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10116 Руслан Бобало (Не погоджено) чоловік 1977 40-49 Україна Львів
10117 Пшеничний Юрій (Не погоджено) чоловік 1995 18-29 Україна Полтава
10118 Андрій Бовкун (Не погоджено) чоловік 1955 60-69 Україна Полтава Теплотема
10119 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10120 Покас Іван (Не погоджено) жінка -0001 Україна Полтава Теплотема
10121 Кулик Євген чоловік 1983 30-39 Україна Полтава Теплотема
10122 Кезля Владислав (Не погоджено) чоловік 1982 30-39 Україна Чернігів
10123 Савіновська Ірина жінка 1992 18-29 Днепр
10124 Прокопчук Анастасія жінка 1996 18-29 Україна Житомир
10125 Матевосян Валерій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава
10126 Малік Іван (Не погоджено) чоловік 1984 30-39 Україна Краматорськ Kramatorsk Running Club
10127 Кайда Данил чоловік 1983 30-39 Україна Кривой Рог
10128 Смирнов Богдан чоловік 1999 18-29 Україна Кривой Рог RUNNING ATMOSPHERE
10129 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10130 Среберко Володимир чоловік 1958 60-69 Україна Вараш VARAS RUN KLUB
10131 Kachur Valeria жінка 1985 30-39 Україна Одесса Nike Run Club
10132 Кузовлєв Павло чоловік 1977 40-49 Україна Одеса Run&Fun Club
10133 Зозуля Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Хмельницький
10134 Єлінсон Лариса жінка 1986 30-39 Україна Дніпро
10135 Лозенко Віталій (Не погоджено) чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10136 Данілов Дмитро (Не погоджено) чоловік 1993 18-29 Україна Суми Azov regiment
10137 Речич Марія жінка 1988 30-39 Україна Київ
10138 Речич Олександр чоловік 1986 30-39 Україна Київ
10139 Чеснюк Віта жінка 1992 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10140 Fedevych Kostiantyn чоловік 1987 30-39 Україна Kryvyi Rih
10141 Зайцева Юлія (Не погоджено) жінка 1993 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10142 Мележик Максим чоловік 1987 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10143 Богачов Леонід (Не погоджено) чоловік 1992 18-29 Україна Харків
10144 Кравченко Тетяна жінка 1994 18-29 Україна Вінниця
10145 Савчук Дмитро чоловік 1991 18-29 Вінниця
10146 Мачуха Ліза (Не погоджено) жінка 2002 18-29 Україна Київ УАЛ Чернівці
10147 Ильницкий Владимир (Не погоджено) чоловік 1992 18-29 Україна Харьков
10148 Сазонова Галина жінка 1989 30-39 Україна Путивль
10149 Гутнік Євген чоловік 1981 30-39 Вінниця
10150 Пащенко Дмитро чоловік 1987 30-39 Україна Острог
10151 Аксьонов Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Кам'янське
10152 Гладун Євгеній (Не погоджено) чоловік 1983 30-39 Україна Харків Suzuki Team
10153 Піковець Павло (Не погоджено) чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь