Нова пошта напівмарафон Чернігів: Дистанція - 10 км (Чернігів)
Реєстрація не доступна

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:

  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10002 Шинкаренко Віктор чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки
10003 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10004 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10005 Тертиченко Олександр чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10006 Лобас Дмитрий чоловік 1986 30-39 Україна Чернигов
10007 Лысак Руслан чоловік 2002 18-29 Україна Харьков
10008 Дерябін Євген чоловік -0001 Україна Харків
10009 Прилепа Юлія жінка 1996 18-29 Хмельницький -
10010 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10011 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
10012 Олександр Портнов чоловік 1986 30-39 Україна Харків
10013 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
10014 Тригубенко Андрей чоловік 1985 30-39 Україна Полтава Forward Bank Run Team
10015 Євгеній Чуйченко чоловік 1993 18-29 Україна Київ
10016 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Вінниця
10018 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10019 Стабровська Ірина жінка 1996 18-29 Україна Краматорськ Kramrun
10020 Лех Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Львів ПС ЗСУ
10021 Ніколайчук Наталія жінка 1976 40-49 Україна Бердичів Family run club
10022 Головач Микола чоловік 1955 60-69 Україна Чернігіа
10023 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна GlobalRunClubNP
10024 Макаренко Игорь чоловік 1970 50-59 Україна Краматорск Біговий Краматорськ
10025 Желєзкіна Марина жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10026 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Полтава
10027 Омельченко Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10028 Гаркун Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10029 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10030 Жданов Виктор чоловік 1960 60-69 Україна Одесса
10031 Столітній Андрій чоловік 1991 18-29 Україна Одеса Nike Run Club
10032 Шукалович Петро чоловік 1991 18-29 Україна Шостка Sumy Running Club
10033 Черненко В'ячеслав чоловік 1951 60-69 Україна Сміла
10034 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10035 Фурсіна Марія жінка 2000 18-29 Україна Чернігів Українська академія лідерства
10036 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-29 Україна Дніпро
10037 Страшко Тетяна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10038 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10039 Островий Максим чоловік 1981 30-39 Україна Миколаїв
10040 Дідок Андрій чоловік 1974 40-49 Україна Боярка
10041 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10042 Катриченко Катерина жінка 2000 18-29 Миколаїв
10043 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10044 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10045 Новицька Ася жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10046 Radlinskyy Mykola чоловік 1985 30-39 Україна Poltava
10047 Скрипка В'ячеслав чоловік 1984 30-39 Україна Шостка SumyRunningClub
10048 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10049 Яременко Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10050 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Варва VaRun
10051 Коваленко Юрій чоловік 1956 60-69 Черкаси
10052 Іванов Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10053 Гудзь Олена жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10054 Рождественська Олена жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10055 Святецький Євген чоловік 1981 30-39 Україна Бердичів FamilyRunClub
10056 Несторович Іван чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10057 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10058 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10059 Маргина Анжела жінка 1993 18-29 Україна Николаев
10060 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10061 Martsiv Evgen чоловік 1983 30-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10062 Осадчий Олександр чоловік 1960 60-69 Україна Полтава Running CLUB HERBALIFFE NUTRITION
10063 Ярош Андрій чоловік 2001 18-29 Україна Київ Волонтери NewRun
10064 Ткачева Алина жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10065 Яременко Роман чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10066 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10067 Микитчук Катерина жінка 1990 30-39 Україна Миколаів GlobalRunClubNP
10068 Писаревська Валентина жінка 1994 18-29 Україна Миколаів GlobalRunClubNP
10069 Гордийченко Татьяна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10070 Мурко Андрій чоловік 1993 18-29 Україна Чернігів
10071 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10072 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10073 Головко Юлія жінка 1985 30-39 Україна Боярка
10075 Буряк Олексій чоловік 1980 40-49 Україна Варва
10076 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10077 Домашенко Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10078 Герасименко Юлія жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10079 Колісник Аліна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10080 Самко Сергій чоловік 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10081 Чеснюк Віта чоловік 1992 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10082 Шимків Наталія жінка 1992 18-29 Україна Київ
10083 Чорненький Володимир чоловік 1975 40-49 Україна Кам'янець -Подільський KamyanetsRunClab
10084 Довган Роман чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10085 Буцька Катерина жінка 1996 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10086 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10087 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10088 Остафінський Мар'ян чоловік 1983 30-39 Україна Львів ПС
10089 Добряк Дмитрий чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10090 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10091 Карий Іван чоловік 1976 40-49 Україна Кривий Ріг Основа Бігу
10092 Киптенко Яна жінка 1987 30-39 Україна Славянск
10093 Купіна Еліна жінка 1995 18-29 Україна Київ NonaRunClub
10094 Король Руслан чоловік 1981 30-39 Україна Кривий ріг
10095 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-29 Україна Харків Squad UA Runners
10096 Орлова Ірина жінка 1984 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10097 Віталій Лозенко чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10098 Піковець Павло чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
10099 Гаража Наталія жінка 1987 30-39 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10100 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10103 Деканенко Валерій чоловік 1974 40-49 Україна Торецьк
10104 Горшунов Денис чоловік 1982 30-39 Україна Бахмут
10105 Iryna Timofeeva жінка 1988 30-39 Україна Odessa Squad UA Runners
10106 Гладун Євгеній чоловік 1983 30-39 Україна Харків Suzuki team
10107 Роговий Євгеній чоловік 1998 18-29 Україна Харків
10108 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10109 Ніколайцев Костянтин чоловік 1985 30-39 Україна Чернігів
10110 Ярмоленко Анастасія жінка 1993 18-29 Україна Донецьк Kramatorsk Running Club
10112 Соловйов Олександр чоловік 1964 50-59 Україна Покровськ Remotion
10113 Лядик Ігор чоловік 1981 30-39 Україна Львів
10114 Сліпченко Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10115 Абдураманова Анжела жінка 1994 18-29 Україна Харків
10117 Толмачова Яна жінка 1992 18-29 Україна Одеса GlobalRunClubNP
10118 Лифар Альона жінка 1994 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10119 Куряча Вікторія жінка 1988 30-39 Україна Дніпро DneprRun
10120 Речич Марія жінка 1988 30-39 Україна Київ
10121 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10122 Грицюк Ольга жінка 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10123 Карпенко Сергій чоловік 1998 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10124 Васильченко Анатолій чоловік 1983 30-39 Україна Чернігів
10125 Воробйова Яночка жінка 2003 до 18 Україна Полтава
10126 Буян Валерій чоловік 1998 18-29 Україна Кривий Ріг ONEteamMizuno
10127 Халаш Сергій чоловік 1987 30-39 Полтава
10128 Харенко Владислав чоловік 1994 18-29 Україна Киев
10129 Danets Alina жінка 1985 30-39 Україна Dnipro
10130 Слободенюк Руслан чоловік 1974 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10131 Шпетный Александр чоловік 2001 18-29 Украина Сумы
10132 Смирнов Богдан чоловік 1999 18-29 Україна Кривой Рог
10133 Зайцева Юлія жінка 1993 18-29 Україна Харків GlobalRunClubNP
10134 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10135 Кайда Данил чоловік 1983 30-39 Україна Кривой Рог
10136 Шульга Сергей чоловік 1983 30-39 Україна Полтава POLTAVARANDONNEURS
10137 Яковлев Денис чоловік 1994 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10138 Богачов Леонід чоловік 1992 18-29 Україна Харків
10139 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-29 Україна Запорожье
10141 Годун Евгений чоловік 1991 18-29 Україна Харьков Squad UA Runners
10142 Papulova Tetiana жінка 1959 60-69 Україна Киiв
10143 Фісун Євгеній чоловік 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10144 Гаценко Наталка жінка 1995 18-29 Україна Варва
10145 Прончук Елена жінка 1988 30-39 Україна Миколаїв
10146 Антоненко Вячеслав чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
10147 Гладка Валерія жінка 1994 18-29 Україна Полтава
10148 Заліський Сергій чоловік 1977 40-49 Україна Чернігів
10149 Пшеничний Юрій чоловік 1995 18-29 Україна Полтава
10150 Пономарьов Богдан чоловік 1990 30-39 Україна Полтава GlobalRunclubNovaPoshta
10151 Пономарьов Павло чоловік 1990 30-39 Україна Київ GlobalRunclubNovaPoshta
10152 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10153 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск Interpipe
10154 Шамота Олександр чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10155 Поперешнюк Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10157 Кузнецов Алексей чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10158 Лисенко Наталія жінка 1990 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10159 Довбиш Сергій чоловік 1977 40-49 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10160 Лукьянчикова Юлия жінка 1988 30-39 Україна Полтава
10161 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10162 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси Посвідчення ато
10163 Бовкун Андрій чоловік 1954 60-69 Україна Полтава Teplotema
10164 Кузьминова Кристина жінка 1993 18-29 Україна Харків Theodoros Boxing Club by Fedchenko