Нова пошта напівмарафон Полтава: Дистанція - 10 км (Полтава)
Реєстрація не доступна

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:

  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

    Положення про проведення заходу

Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Готвянський Олексiй чоловік 1985 30-39 Україна, Харкiв
10002 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10003 Шинкаренко Віктор чоловік 1988 30-39 Україна Прилуки VaRun
10004 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10005 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10006 Кузьменко Яна жінка 1992 18-29 Україна Київ
10007 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10008 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10009 Калиниченко Павел чоловік 1987 30-39 Україна Полтава NewRun club
10010 Бойко Ангелина жінка 1994 18-29 Україна Харьков
10011 Шейнерт Анна жінка 1993 18-29 Україна Полтава
10012 Клевака Оксана жінка 1987 30-39 Україна Полтава
10013 Назаренко Маргарита жінка 1990 30-39 Україна Полтава
10014 Неблієнко Оксана жінка 1992 18-29 Україна Полтава
10015 Власова Яна жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10016 Микитченко Наталія жінка 1988 30-39 Україна Полтава
10017 Поплавский Вова чоловік 1994 18-29 Україна Полтава R9 run
10018 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Київ Adidas runners Kyiv
10019 Кричковский Вячеслав чоловік 1959 60-69 Україна Харьков Ветерани АТО
10021 Іванченко Віка жінка 2002 18-29 Україна Ірпінь Українська академія лідерства
10023 Грищенко Катерина жінка 1989 30-39 Україна Полтава
10024 Петрук Вікторія жінка 2001 18-29 Україна Луцьк УАЛ
10025 Свириденко Оксана жінка 1994 18-29 Україна Полтава
10026 Ткаченко Дмитрий чоловік 1997 18-29 Україна Николаев
10027 Савранська Катерина жінка 1988 30-39 Україна Днiпро StartDnipro
10028 Таранников Евгений чоловік 1982 30-39 Україна Полтава
10030 Гонтарук Марина жінка 1999 18-29 Україна
10031 Редька Світлана жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10032 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10033 Horoshko Ihor чоловік 1965 50-59 Україна Полтава Workconsult
10034 Смирнов Артем чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10035 Смирнова Юлия жінка 1977 40-49 Україна Полтава
10036 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10037 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Вінниця
10038 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10039 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10040 Смирнов Богдан чоловік 1999 18-29 Україна Кривой Рог
10041 Полищук Марина жінка 1992 18-29 Україна Полтава
10042 Лех Володимир чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10043 Ніколайчук Наталія жінка 1976 40-49 Україна Бердичів Family Run Club
10044 Пічурін Данило чоловік 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10045 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна GlobalRunClubNP
10048 Андрущенко Юлія жінка 1982 30-39 Україна Кременчук
10049 Макаренко Игорь чоловік 1970 50-59 Україна Краматорск Біговий Краматорськ
10050 Омельченко Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10051 Ричка Наталія жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10052 Radlinskyy Mykola чоловік 1985 30-39 Україна Poltava
10053 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10054 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10055 Шукалович Петро чоловік 1991 18-29 Україна Шостка Sumy Running Club
10056 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Україна Варва VaRun
10057 Черненко В'ячеслав чоловік 1951 60-69 Україна Сміла
10058 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10059 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10060 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб«АТО-М»
10061 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10062 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10063 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10064 Кабика Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава ДП Агентство місцевих доріг Полтавської області
10065 Квітко Микита чоловік 1995 18-29 Україна Запоріжжя
10066 Гречко Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Харків NEVZOROVSWIMTEAM
10067 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10068 Бондаренко Артем чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10069 Гладун Євгеній чоловік 1983 30-39 Україна Харків SUZUKI TEAM
10070 Катриченко Катерина жінка 2000 18-29 Миколаїв
10071 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10072 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10073 Желєзкіна Марина жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10074 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Полтава
10075 Варзарь Станислав чоловік 1993 18-29 Україна Бердянск Ventura
10076 Скрипка В'ячеслав чоловік 1984 30-39 Україна Шостка SumyRunningClub
10077 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10078 Іванішена Тетяна жінка 1965 50-59 Україна Бердичів FamilyRunClub
10079 Малашенко Віталій чоловік 1999 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10080 Панченко Ігор чоловік 1996 18-29 Україна Охтирка
10081 Таран Павло чоловік 1991 18-29 Україна Полтава
10082 Білецька Ольга жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunclubNP
10083 Савельев Денис чоловік 1996 18-29 Україна Полтава
10084 Леонова Оля жінка 1987 30-39 Киев adidas runners Kyiv
10085 Рождественська Ольга жінка 1988 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10086 Фісун Євгеній чоловік 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10087 Несторович Іван чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10088 Маргина Анжела жінка 1993 18-29 Україна Николаев
10089 Бацанова Людмила жінка 1976 40-49 Україна Полтава Волонтеры NewRun
10091 Кавецький Владислав чоловік 2001 18-29 Україна Київ Волонтери New Run
10092 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10093 Матевосян Валерій чоловік 1985 30-39 Україна Полтава
10094 Разсуковська Дар’Я жінка 1993 18-29 Україна Полтава
10095 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10096 Martsiv Evgen чоловік 1983 30-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10097 Яременко Роман чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10098 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10099 Данілов Дмитро чоловік 1993 18-29 Україна Суми Azov regiment
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10102 Губанов Дмитро чоловік 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10103 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10104 Герасименко Андрій чоловік 1991 18-29 Україна Чернігів
10105 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10106 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск INTERPIPE
10107 Винниченко Екатерина жінка 1979 40-49 Україна Бердянск
10108 Головко Юлія жінка 1985 30-39 Україна Боярка
10110 Буряк Олексій чоловік 1980 40-49 Україна Варва
10111 Сліпченко Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10112 Якименко Володимир чоловік 1982 30-39 Україна Бориспіль
10113 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10114 Танько Юрій чоловік 1970 50-59 Україна Харків
10115 Кияшко Сергей чоловік 1989 30-39 Україна Харьков в/ч 3005
10116 Волков Андрій чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10117 Домашенко Вікторія жінка 1993 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10119 Герасименко Юлія жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10120 Шимків Наталія жінка 1992 18-29 Україна Київ
10121 Шульга Сергей чоловік 1983 30-39 Україна Полтава POLTAVARANDONNEURS
10122 Деканенко Валерій чоловік 1974 40-49 Україна Торецьк
10123 Шамота Олександр чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10124 Прончук Елена жінка 1988 30-39 Україна Миколаїв
10125 Чорненький Володимир чоловік 1975 40-49 Україна Кам'янець -Подільський KamyanetsRunClab
10126 Danets Alina жінка 1985 30-39 Україна Dnipro MyClub
10127 Ігнатенко Андрій чоловік 1995 18-29 Україна Сєвєродонецьк
10128 Ткаленко Андрій чоловік 1994 18-29 Україна Харків СК АТО-М
10129 Антоненко Вячеслав чоловік 1976 40-49 Україна Полтава
10131 Чопівська Людмила жінка 1995 18-29 Україна Полтава
10132 Чопівський Сергій чоловік 2020 до 18 Україна Полтава
10133 Яровий Олександр чоловік 1955 60-69 Україна Ізюм Стріла
10134 П'ятницький Андрій чоловік 1975 40-49 Україна Запоріжжя
10135 Піцик Олексій чоловік 1995 18-29 Україна Харків
10136 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10137 Остафінський Мар'ян чоловік 1983 30-39 Україна Львів ПС
10138 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP
10139 Карий Іван чоловік 1976 40-49 Україна Кривий Ріг Основа Бігу
10141 Киптенко Яна жінка 1987 30-39 Україна Славянск
10142 Ангелин Антон чоловік 1985 30-39 Україна Днепр
10143 Король Руслан чоловік 1981 30-39 Україна Кривий ріг
10144 Кох Володимир чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10146 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-29 Харків Squad UA Runners
10147 Сазонова Галина жінка 1989 30-39 Україна Путивль
10148 Глазов Олександр чоловік 1993 18-29 Україна Полтава
10149 Комар Сергій чоловік 1988 30-39 Україна Харків
10150 Бабіч Катерина жінка 1990 30-39 Україна Полтава
10151 Гутиря Богдан чоловік 1994 18-29 Україна Полтава
10152 Рогозіна Олена жінка 1988 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10153 Лифар Альона жінка 1994 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10154 Толмачова Яна жінка 1992 18-29 Україна Одеса GlobalRunClubNP
10155 Карпенко Сергій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10156 Грицюк Ольга жінка 1998 18-29 Україна Київ GlobalRunClubNP
10157 Цьова Людмила жінка 1986 30-39 Україна Полтава
10158 Поліщук Дмитро чоловік 1987 30-39 Україна Полтава
10159 Бовкун Андрій чоловік 1954 60-69 Україна Полтава Teplotema
10160 Поперешнюк Інна жінка 1988 30-39 Україна Полтава
10161 Каркач Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10162 Куксов Назар чоловік 1992 18-29 Україна Полтава NewRun club
10163 Хардін Олег чоловік 1989 30-39 Україна Полтава NewRun club
10164 Мележик Максим чоловік 1987 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10165 Gubachov Andriy чоловік 1980 40-49 Україна Kyiv
10166 Нагородний Олег чоловік 1994 18-29 Україна Славутич
10167 Иванченко Володимир чоловік 1984 30-39 Полтава
10168 Spodarets Dmitry чоловік 1986 30-39 Україна Odessa Stayer Run Odessa
10169 Юдичева Інна жінка 1994 18-29 Україна Полтава AVRORA
10170 Волощенко Віктор чоловік 1987 30-39 Україна Полтава AVRORA
10171 Власенко Марина жінка 1988 30-39 Україна Полтава AVRORA
10172 Худолій Максим чоловік 1995 18-29 Україна Полтава AVRORA
10173 Горьова Єлизавета жінка 1995 18-29 Україна Полтава AVRORA
10174 Дорошенко Сергій чоловік 1991 18-29 Україна Полтава AVRORA
10175 Мокляк Аліна жінка 1989 30-39 Україна Полтава AVRORA