Нова пошта марафон Визволення: Дистанція - 10 км (Харків)
Реєстрація не доступна

Опис заходу

Гарантовані опції стартового пакету:
 
  • Медаль фінішера
  • Брендований елемент екіпіювання від організатора
  • Нагрудний номер
  • Шпильки для кріплення номеру
  • Вода 0.5 л
  • Антисептик
  • Стікерпак
  • Медична пов’язка
  • Подарунок від партнерів
  • Пам’ятка учасника
  • Рюкзак
  • Пункти гідратації у великих містах (інформація за тиждень до старту)
  • Фотозона (інформація за тиждень до старту)
  • Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Готвянський Олексiй чоловік 1985 30-39 Україна, Харкiв
10002 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-29 Україна Полтава
10004 Стріха Тарас чоловік 1990 30-39 Україна Полтава
10005 Омельяненко Олександр чоловік 1989 30-39 Україна Прилуки VaRun
10006 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10007 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10008 Демидов Денис чоловік 1983 30-39 Україна Київ
10009 Мочоний Влад чоловік 1995 18-29 Україна Чернігів Біговий Чернігів
10010 Рябоненко Валентина жінка 1982 30-39 Україна Черкаси
10011 Володимир Рябоненко чоловік 1984 30-39 Україна Черкаси
10012 Онищенко Александр чоловік 1984 30-39 Україна Полтава NewRun club
10013 Соммер Елена жінка 1971 40-49 Україна Харьков
10014 Рождественская Ольга жінка 1988 30-39 Україна Київ
10015 Тимошенко Дмитро чоловік 1979 40-49 Україна Київ
10016 Назаренко Маргарита жінка 1990 30-39 Україна Полтава
10017 Ющенко Олена жінка 1991 18-29 Україна Одеса
10018 Дьяконова Тетяна жінка 1988 30-39 Україна Люботин
10019 Ревзон Ольга жінка 1993 18-29 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10020 Вінніков Денис чоловік 1981 30-39 Україна Харків Родник
10021 Гошкин Дмитрий чоловік 1986 30-39 Україна Харьков
10022 Катриченко Катерина жінка 2000 18-29 Миколаїв
10023 Ткаченко Дмитрий чоловік 1997 18-29 Україна Николаев
10024 Коваленко Юрій чоловік 2001 18-29 Харків Українська Академія Лідерства
10025 Чубукін Іван чоловік 1991 18-29 Україна Чугуїв Українська академія лідерства
10026 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10027 Добродій Дмитро чоловік 1978 40-49 Україна Запорожье
10029 Ярмоленко Анастасія жінка 1993 18-29 Україна Донецьк Kramatorsk Running Club
10030 Трішкін Семен чоловік 1991 18-29 Україна Харків
10031 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10032 Заіченко Катерина жінка 1993 18-29 Україна Запоріжжя Electronic Team
10033 Коваленко Інна жінка 1997 18-29 Україна Запоріжжя Electronic Team
10034 Медовець Олексій чоловік 1988 30-39 Україна Харків Lamanteam
10035 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 30-39 Україна Николаев
10036 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Вінниця
10037 Горшунов Денис чоловік 1982 30-39 Україна Бахмут
10039 Сердюк Віталій чоловік 1947 70-79 Україна Полтава Running club Poltava
10040 Сердюк Надія жінка 1953 60-69 Україна Полтава Running club Poltava
10041 Грисюк Едуард чоловік 2003 до 18 Україна Пирятин
10042 Яровий Олександр чоловік 1955 60-69 Україна Ізюм Стріла
10043 Тарасенко Ігор чоловік 1988 30-39 Україна Дніпро Пожарный Альманах
10044 Стабровська Ірина жінка 1996 18-29 Україна Краматорськ Kramrun
10045 Півницька Валентина жінка 1992 18-29 Україна Київ
10046 Калина Александр чоловік 2020 до 18 Україна Харьков
10047 Сімонок Олена жінка 1981 30-39 Україна Київ Superheroes Run Academy / Saucony Running Club
10048 Соловйов Олександр чоловік 1964 50-59 Україна Покровськ
10049 Кузнецов Алексей чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10050 Кабика Віталій чоловік 1988 30-39 Україна Полтава ДП "Агентство місцевиз доріг у Полтавській області"
10051 Дрозд Альона жінка 1999 18-29 Україна Полтава New Run
10053 Годун Евгений чоловік 1991 18-29 Харьков Squad UA Runners
10054 Омельченко Вадим чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10055 Маргина Анжела жінка 1993 18-29 Україна Николаев
10056 Бондаренко Артем чоловік 1989 30-39 Україна Полтава
10057 Шимків Наталія жінка 1992 18-29 Україна Київ
10058 Балабуха Сергій чоловік 1986 30-39 Україна Красноград
10059 Opryshko Serhii чоловік 1993 18-29 Україна Львів
10060 Martsiv Evgen чоловік 1983 30-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10062 Панченко Ігор чоловік 1996 18-29 Україна Охтирка
10063 Гречко Дмитро чоловік 1985 30-39 Україна Харків
10064 Гаркун Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10065 Ткач Віталій чоловік 1981 30-39 Україна Київ
10066 Черненко В'ячеслав чоловік 1951 60-69 Україна Сміла
10067 Герасименко Андрій чоловік 1991 18-29 Україна Чернігів
10068 Нагородний Олег чоловік 1994 18-29 Україна Славутич
10069 Журба Михайло чоловік 1988 30-39 Україна Чернігів
10070 Страшко Тетяна жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10071 Гамма Володимир чоловік 1992 18-29 Україна Житомир
10072 Толстолужська Юлія жінка 1984 30-39 Україна Харків
10073 Среберко Володимир чоловік 1958 60-69 Україна Вараш Varash Running Club
10074 Довган Роман чоловік 1985 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10075 Большак Андрій чоловік 1987 30-39 Україна Житомир
10076 Коробочка Андрій чоловік 1988 30-39 Україна Житомир
10077 Рогозіна Олена жінка 1988 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10078 Осадчий Олександр чоловік 1960 60-69 Україна Полтава Running CLUB HERBALIFFE NUTRITION
10079 Мороз Павло чоловік 1984 30-39 Україна Кривой Рог
10080 Комар Сергій чоловік 2020 до 18 Україна Харків
10082 Леонова Оля жінка 1987 30-39 Киев adidas runners Kyiv
10083 Педенко Сергій чоловік 1994 18-29 Україна Полтава
10084 Глаголь Євгеній чоловік 1992 18-29 Україна Полтава
10085 Макаренко Игорь чоловік 1970 50-59 Україна Краматорск
10086 Яременко Ірина жінка 1997 18-29 Україна Полтава
10087 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10088 Чеснюк Віта жінка 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10089 Бобровник Ганна жінка 1982 30-39 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10090 Гарасимчук Богдан чоловік 1992 18-29 Україна Харків
10091 Буян Валерій чоловік 1998 18-29 Україна Кривий Ріг Mizuno OneTeam
10092 Ставінська Людмила жінка 1956 60-69 Україна Полтава Ranning CLUB Poltava
10093 Скиба Олександра жінка 1989 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10094 Чепіжна Дар'я жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10095 Харенко Владислав чоловік 1994 18-29 Україна Киев
10096 Варзарь Станислав чоловік 1993 18-29 Україна Бердянск Ventura
10097 Скрипка В'ячеслав чоловік 1984 30-39 Україна Шостка SumyRunningClub
10098 Каламбет Юрій чоловік 1988 30-39 Україна Львів
10100 Бойко Катерина жінка 1991 18-29 Україна Харкiв
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10103 Пихно Николай чоловік 1994 18-29 Україна Курахово
10104 Переверза Марина жінка 1974 40-49 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10105 Переверза Геннадій чоловік 1967 50-59 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10106 Яременко Ігор чоловік 1986 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10107 Прончук Елена жінка 1988 30-39 Україна Миколаїв
10108 Тур Олександр чоловік 1990 30-39 Україна Київ
10109 Ковальчук Ростислав чоловік 1993 18-29 Україна Київ
10110 Піковець Павло чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
10111 Танько Юрій чоловік 1970 50-59 Україна Харків
10112 Мележик Максим чоловік 1987 30-39 Україна Київ
10113 Віталій Лозенко чоловік 1979 40-49 Україна Миколаїв
10114 Іванов Сергій чоловік 1967 50-59 Україна Київ
10115 Євгеній Чуйченко чоловік 1993 18-29 Україна Київ
10116 Кайда Данил чоловік -0001 Україна Кривой Рог Running Atmosphere
10118 Фісун Євгеній чоловік 1992 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10119 Вітенко Юрій чоловік 1998 18-29 Україна Київ
10120 Кирилко Вячеслав чоловік 1979 40-49 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10121 Михайловская Надежда жінка 1996 18-29 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10122 Кузьминова Кристина жінка 1993 18-29 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10123 Луганский Дмитрий чоловік 1987 30-39 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10124 Дайнеко Анна жінка 1985 30-39 Україна Полтава Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10125 Твердохлеб Константин чоловік 1984 30-39 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10126 Кузьмин Алексей чоловік 1980 40-49 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10127 Мартынова Анастасия жінка 1993 18-29 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10128 Абдуллаев Руслан чоловік 1988 30-39 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10129 Атрощенко Виталий чоловік 1980 40-49 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10130 Атрощенко Артемий чоловік 2008 до 18 Україна Харьков Theodoros Boxing Club by Fedchenko
10131 Лещенко Алена жінка 1985 30-39 Україна Новомосковск Interpipe
10134 Резнiк Анна жінка 1993 18-29 Україна Харкiв
10135 Клименко Андрій чоловік 1989 30-39 Україна Харків
10136 Темір Федір чоловік 1992 18-29 Україна Маріуполь
10137 Химочка Олексій чоловік 1989 30-39 Україна Київ Triatman
10138 Поперешнюк Інна жінка 1988 30-39 Україна Полтава
10139 Поперешнюк Анна жінка 1998 18-29 Україна Полтава
10140 Вдовіченко Марія жінка 2003 до 18 Україна Полтава Running Club Herbalife Nutrition
10141 Латиш Таміла жінка 1995 18-29 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10142 Барінова Ольга жінка 1989 30-39 Україна Київ GlobalRunClubNP
10143 Ткачева Алина жінка 1987 30-39 Україна Полтава GlobalRunClubNP
10144 Шамота Олександр чоловік 1981 30-39 Україна Полтава
10145 Дяченко Михаил чоловік 1984 30-39 Україна Чернигов
10146 Куксова Виктория жінка 1991 18-29 Україна Полтава NewRun club
10147 Власова Марія жінка 1981 30-39 Україна Полтава NewRun club
10148 Осташевський Володимир чоловік 1986 30-39 Україна Рівне GlobalRunClubNP