Нова пошта напівмарафон Одеса: Дистанція - 10 км (Одеса)

Дистанція - 10 км (Одеса)

 

Дистанція, яка здатна вмить перетворити любителя на вправного бігуна, додати впевненості у власних силах та можливостях і з легкістю переконатися у своїх майбутніх перемогах! Вік для участі — від 18 років.

Реєстрація не доступна

Гарантовані опції стартового пакету:

Медаль фінішера

Пам’ятна футболка

Нагрудний номер

Шпильки для кріплення номеру

Браслет заходу

Антисептик

Медична пов’язка

Подарунок від партнерів

Пам’ятка учасника

Стікерпак

Рюкзак

Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Готвянський Олексiй чоловік 1985 18-39 Україна, Харкiв
10002 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10003 Стріха Тарас чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
10006 Омельяненко Олександр чоловік 1989 18-39 Україна Прилуки VaRun
10007 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10008 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10009 Демидов Денис чоловік 1983 18-39 Україна Київ
10010 Тертиченко Олександр чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10011 Пищида Валерій чоловік 1973 40-49 Варва VaRun
10012 Жданов Виктор чоловік 1960 60-69 Одесса
10014 Ожога Микита чоловік 1996 18-39 Україна Одеса
10015 Рябоненко Валентина жінка 1982 18-39 Україна Черкаси
10016 Володимир Рябоненко чоловік 1984 18-39 Україна Черкаси
10020 Бойко Ангелина жінка 1994 18-39 Україна Харьков
10021 Mroz Marek чоловік 1984 18-39 Polska - Warszawa
10022 Melnychuk Ievgen чоловік 1981 18-39 Україна Одесса TriathlonMania
10023 Poniatov Ivan чоловік 2005 до 18 Україна Одесса TriathlonMania
10024 Boreiko Inna жінка 1985 18-39 Україна Одесса TriathlonMania
10025 Kurbatov Aleksandr чоловік 1977 40-49 Україна Одесса TriathlonMania
10026 Levytskyi Maksym чоловік 1976 40-49 Україна Одесса TriathlonMania
10027 Киселёва Наталья жінка 1993 18-39 Україна Одесса TriathlonMania
10028 Товстенко Дар'я жінка 2002 18-39 Україна Суми Українська академія лідерства
10029 Дікова Дар‘Я жінка 2002 18-39 Україна Полтава Українська Академія Лідерства
10030 Андрусейко Анна жінка 2002 18-39 Полтава Українська академія лідерства
10031 Шуба Анастасія жінка 2000 18-39 Україна Одеса
10032 Гранкін Іван чоловік 2001 18-39 Україна Донецьк Українська академія лідерства
10033 Диденко Олег чоловік 1980 40-49 Україна Одесса
10034 Селифонов Александр чоловік 1974 40-49 Україна Одесса
10035 Желєзкіна Марина жінка 1986 18-39 Україна Полтава
10036 Росляков Олександр чоловік 1974 40-49 Україна Полтава
10037 Ананьєва Алла жінка 1980 40-49 Україна Одеса
10038 Лисенко Аліна жінка 1995 18-39 Україна Решетилівка resh•fit
10039 Стрілець Костянтин чоловік 1976 40-49 Україна Київ
10042 Голубев Алексей чоловік 1990 18-39 Україна Одесса
10043 Нагребецька Соломія жінка 1997 18-39 Україна Трускавець
10045 Рождественская Ольга жінка 1988 18-39 Україна Київ
10046 Кваченко Ростислав чоловік 1986 18-39 Україна Одесса
10047 Ваненкова Анна жінка 1979 40-49 Україна Одесса
10048 Зєнков Олександр чоловік 1987 18-39 Україна Київ
10049 Назаренко Маргарита жінка 1990 18-39 Україна Полтава
10051 Vrublevskyi Oleksandr чоловік 2001 18-39 Вінниця ULA Runners
10052 Перепелица Мария жінка 1991 18-39 Україна Одесса
10053 Микитченко Олена жінка 1991 18-39 Україна Одеса
10054 Кузнєцова Вікторія жінка 1993 18-39 Україна Київ
10055 Лопатюк Юлия жінка 1993 18-39 Україна Одесса
10059 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-39 Україна Запорожье NGU
10060 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10062 Kislitsa Alena жінка 1972 40-49 Україна Южноукраинск КЛБ "Пульс"
10063 Колеснік Руслан чоловік 1992 18-39 Україна Біла Церква Run Up Nation
10064 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна Київ
10065 Прилепа Юлія жінка 1996 18-39 Хмельницький -
10066 Ревзон Ольга жінка 1993 18-39 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10067 Opryshko Serhii чоловік 1993 18-39 Україна Львів
10069 Шаматайло Тарас чоловік 1982 18-39 Україна Київ
10070 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Вінниця
10071 Кобзарь Александр чоловік 1990 18-39 Україна Николаев
10072 Рижак Віктор чоловік 1992 18-39 Україна Николаев
10073 Корженко Віталій чоловік 1992 18-39 Україна Николаев
10074 Андрущенко Сергій чоловік 1985 18-39 Україна Николаев
10075 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10076 Безкровний Олег чоловік 1989 18-39 Україна Николаев
10077 Квітко Микита чоловік 1995 18-39 Україна Запоріжжя
10079 Белый Виктор чоловік 1979 40-49 Україна Кривой Рог Running Atmosphere
10080 Zelenskiy Ivan чоловік 1988 18-39 Україна Ахтырка
10081 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-39 Україна Дніпро
10082 Коробочка Андрій чоловік 1988 18-39 Україна Житомир
10083 Гамма Володимир чоловік 1992 18-39 Україна Житомир
10084 Катерина Остапчук жінка 1997 18-39 Україна Житомир
10086 Большак Андрій чоловік 1987 18-39 Україна Житомир
10087 Danets Alina жінка 1985 18-39 Україна Dnipro
10088 Кириленко Андрій чоловік 1981 18-39 Україна Київ Squad UA Runners
10089 Яременко Роман чоловік 1992 18-39 Україна Полтава
10090 Педенко Сергій чоловік 1994 18-39 Україна Полтава
10093 Курячий Анатолій чоловік 1984 18-39 Україна Дніпро DneprRun
10094 Гребинаха Анатолій чоловік 1995 18-39 Україна Київ
10095 Довган Роман чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
10096 Голуб Віктор чоловік 1969 50-59 Україна Кривий Ріг
10097 Бублій Ганна жінка 1985 18-39 Україна Дніпро
10099 Ткач Віталій чоловік 1981 18-39 Україна Київ
10100 Лещенко Алена жінка 1985 18-39 Україна Новомосковськ INTERPIPE
10101 Ковега Сергій чоловік 1974 40-49 Україна Ков`яги
10102 Лаптев Александр чоловік 2002 18-39 Україна Білгород-Дністровський
10103 Onyshchenko Olga жінка 1982 18-39 Україна Кривтой Ріг Running Atmosphere
10104 Бакал Анатолій чоловік 1979 40-49 Україна Киів Run21
10105 Діденко Наталія жінка 1983 18-39 Україна Полтава
10106 Бондаренко Ілона жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10107 Гудзь Олена жінка 1988 18-39 Україна Київ
10109 Губанов Дмитро чоловік 1989 18-39 Україна Київ
10110 Гонтар Олександр чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
10111 Федоров Костянтин чоловік 1979 40-49 Україна Харків
10112 Трифонов Олександр чоловік 1979 40-49 Україна Черкаси
10113 Переверза Геннадій чоловік 1967 50-59 Україна Кривий Ріг Running Atmosphere
10114 Шимків Наталія жінка 1992 18-39 Україна Київ
10115 Бабаєва Світлана жінка 1978 40-49 Україна Харків «Спорт Клуб «АТО-М»
10116 Макаренко Олександр чоловік 1982 18-39 Україна Кривий Ріг
10117 Богачов Леонід чоловік 1992 18-39 Україна Харків
10118 Єлінсон Лариса жінка 1986 18-39 Україна Дніпро
10119 Літвінов Дмитро чоловік 1988 18-39 Україна Борова
10120 Гаценко Наташа жінка 1995 18-39 Україна Варва
10121 Бондарчук Наталія жінка 1997 18-39 Україна Житомир
10122 Гурина Вера жінка 2007 до 18 Україна Бердянск
10123 Гурин Егор чоловік 2010 до 18 Україна Бердянск
10124 Майстренко Анастасія жінка 1986 18-39 Україна Одесса
10125 Дуков Микола чоловік 1992 18-39 Україна Одеса
10126 Свинарьова Олександра жінка 1990 18-39 Україна Київ
10127 Міщенко Максим чоловік 1991 18-39 Україна Київ
10128 Сердюк Віталій чоловік 1947 70-79 Україна Полтава Running club Poltava
10129 Тайметов Ансар чоловік 1973 40-49 Україна Kyiv
10130 Гагауз Виталий чоловік 1976 40-49 Україна Одеса
10131 Палиця Анатолій чоловік 1984 18-39 Україна Одеса
10132 Дзюрбан Михаил чоловік 1982 18-39 Україна Кривой Рог
10133 Добродий Дмитрий чоловік 1978 40-49 Україна Запорожье
10135 Король Руслан чоловік 1981 18-39 Україна Кривий ріг
10136 Гладка Валерія жінка -0001 Україна Полтава
10137 Ткаченко Дмитрий чоловік 1997 18-39 Україна Николаев
10138 Васюк Вячеслав чоловік 1988 18-39 Україна Прилуки Salomon Running Club Ukraine
10139 Півницька Валентина жінка 1992 18-39 Україна Київ
10141 Сурков Максим чоловік 1985 18-39 Україна Київ adidas Runners Kyiv
10142 Таранущенко Микита чоловік 1995 18-39 Україна Дніпро
10143 Ярмоленко Анастасія жінка 1993 18-39 Україна Донецьк Kramatorsk Running Club
10144 Дорошенко Іван чоловік -0001 Україна Луцьк DevBranch
10145 Несторович Іван чоловік 1977 40-49 Україна Харків
10146 Леонова Оля жінка 1987 18-39 Обухов
10147 Коваленко Юрій чоловік 1956 60-69 Черкаси
10149 Орлова Ірина жінка 1984 18-39 Україна Київ
10150 Буян Валерій чоловік 1998 18-39 Україна Кривий Ріг
10151 Токарєв Ігор чоловік 1985 18-39 Україна Київ
10152 Горецька Катерина жінка 1995 18-39 Україна Одеса
10153 Більдій Анна жінка 1990 18-39 Україна Харків
10154 Ободенко Оксана жінка 1982 18-39 Україна Дніпро
10155 Смусь Денис чоловік 1978 40-49 Україна Одеса
10156 Смусь Марина жінка 1984 18-39 Україна Одеса
10157 Богатир Ілля чоловік 2006 до 18 Україна Полтава
10158 Гулаенко Наталья жінка 1978 40-49 Україна Раздельная Nike run club
10159 Шпетный Александр чоловік 2001 18-39 Украина Сумы
10160 Поперешнюк Інна жінка 1988 18-39 Україна Полтава
10161 Поперешнюк Анна жінка 1998 18-39 Україна Полтава
10167 Зальвовська Людмила жінка 1980 40-49 Україна Київ Nike+ Run Club
10170 Медовець Олексій чоловік 1988 18-39 Україна Харків Trempel
10171 Гапонова Анастасия жінка 1990 18-39 Україна Херсон
10174 Діомідова Наталія жінка 1968 50-59 Україна Київ
10175 Ніколаєнко Дарія жінка 1999 18-39 Україна Київ
10176 Московець Олег чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10177 Михаревич Іванка жінка 1999 18-39 Україна Рівне Toprunners
10180 Гутнік Євген чоловік 1981 18-39 Україна Вінниця NoBoringRunners
10181 Чорненький Володимир чоловік 1975 40-49 Україна Кам'янець -Подільський
10182 Багацкий Евгений чоловік 1982 18-39 Україна Сміла
10183 Ламбов Олександр чоловік 1986 18-39 Україна Одеса
10184 Martsiv Evgen чоловік 1983 18-39 Україна Львів ShypShyna Run Club
10185 Маргина Анжела жінка 1993 18-39 Україна Николаев
10187 Среберко Володимир чоловік 1958 60-69 Україна Вараш Varash Running Club
10188 Михайлова Людмила жінка 1983 18-39 Україна Коломия
10189 Меркулов Дмитрий чоловік 1985 18-39 Україна Николаев
10190 Журба Михайло чоловік 1988 18-39 Україна Чернігів
10192 Matviienko Yurii чоловік 1983 18-39 Україна Вінниця NoBoringRunners
10193 Тарасова Юлия жінка 1985 18-39 Україна Одесса I love running Odessa
10194 Tkach Mykhailo чоловік 1988 18-39 Україна Львов
10195 Устимов Олег чоловік 2002 18-39 Україна Днепр
10196 Бордун Любомир чоловік 1984 18-39 Україна Коломия
10197 Устимов Олег чоловік 1971 40-49 Україна Днепр
10198 Вітенко Юрій чоловік 1998 18-39 Україна Київ
10199 Яровий Олександр чоловік 1955 60-69 Україна Ізюм Стріла
10200 Бойко Катерина жінка 1991 18-39 Україна Харкiв
10201 Таранников Евгений чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10202 Ніценко Олександр чоловік 1977 40-49 Україна Черкаси
10204 Мельничук Михайло чоловік 1974 40-49 Україна Вінниця
10205 Рішко Арсен чоловік 1991 18-39 Дрогобич
10206 Гоков Сергій чоловік 1997 18-39 Україна Кропивницький
10207 Кабанов Сергій чоловік 1981 18-39 Україна Баштанка
10208 Володимир Катихін чоловік 1980 40-49 Україна Харків АТО-М
10209 Кривоніс Максим чоловік 1983 18-39 Україна Kharkiv USC
10210 Велебнік Олена жінка 1973 40-49 Україна Львів
10212 Лісовий Олексій чоловік 1988 18-39 Україна Ірпінь
10213 Лісова Тетяна жінка 1988 18-39 Україна Ірпінь
10214 Корнієнко Ольга жінка 1993 18-39 Україна Харків Squad UA Runners
10215 Мартішин Олексій чоловік 1989 18-39 Україна Харків Squad_ua
10216 Новiков Юрiй чоловік 1993 18-39 Україна Харкiв
10217 Піковець Павло чоловік 1976 40-49 Україна Маріуполь
10221 Варзарь Станислав чоловік 1993 18-39 Україна Бердянск Ventura
10222 Науменко Любов жінка 1990 18-39 Україна Запоріжжя
10223 Загинай Дмитро чоловік 1979 40-49 Україна львів
10224 Карась Максим чоловік 1983 18-39 Україна Миколаїв Автомир Николаев
10225 Муштук Петро чоловік 1990 18-39 Україна Дубно
10226 Панченко Марія жінка 1986 18-39 Україна Київ
10227 Бучинський Роман чоловік 1984 18-39 Україна Київ
10228 Данюк Олексій чоловік 1992 18-39 Україна Київ
10229 Касьянова Надія жінка 1995 18-39 Україна Полтава
10230 Вербицький Владислав чоловік 1998 18-39 Україна Київ
10231 Грицюк Ольга жінка 1998 18-39 Україна Київ
10232 Баринов Павло чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10233 Темір Федір чоловік 1992 18-39 Україна Маріуполь
10234 Кунченко Павло чоловік 1988 18-39 Україна Київ
10235 Кретова Ольга жінка 1995 18-39 Україна Полтава
10236 Кірюхін Ігор чоловік 1982 18-39 Україна Одеса
10238 Тарасова Анна жінка 1993 18-39 Україна Запорiжжя
10241 Pankiv Anastasiia жінка 1992 18-39 Україна Lviv Run4U
10242 Матевосян Валерій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава
10243 Rublev Anton чоловік 1988 18-39 Україна Lviv
10244 Роман Бовкун чоловік 1979 40-49 Україна Полтава
10245 Бовкун Андрій чоловік 1954 60-69 Україна Полтава
10246 Мария Бовкун жінка 1999 18-39 Україна Полтава
10247 Омельченко Вадим чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10248 Бондаренко Артем чоловік 1989 18-39 Україна Полтава
10250 Осоченко Юрій чоловік 1986 18-39 Україна Київ
10251 Мирончик Валерій чоловік 1963 50-59 Україна Суми Run&Roll
10253 Кияшко Сергей чоловік 1989 18-39 Україна Харьков
10254 Роздайгора Ольга жінка 1988 18-39 Україна Хмельницький
10255 Сімонок Олена жінка 1981 18-39 Україна Київ Superheroes Run Academy
10256 Демченко Світлана жінка 1990 18-39 Україна Запоріжжя каRUNтин
10258 Микитенко Юрій чоловік 1993 18-39 Україна Полтава
10259 Кайда Данил чоловік 1983 18-39 Україна Кривой Рог Running Atmosphere
10261 Крисунов Илья чоловік 1998 18-39 Україна Полтава
10262 Редько Олександр чоловік 1991 18-39 Київ Gutsul Running Club
10263 Безрук Денис чоловік 1998 18-39 Україна Полтава LVD
10264 Сокирін Іван чоловік 1982 18-39 Україна Ірпінь
10265 Сергей Лысенко чоловік 1990 18-39 Україна Киев
10266 Сучков Андрей чоловік 1986 18-39 Україна Одесса
10267 Карнаух Вадим чоловік 1979 40-49 Україна Покровськ
10268 Колмогорова Яна жінка 1990 18-39 Україна Полтава
10269 Шаповал Олена жінка 1978 40-49 Україна Київ I love RUN Boyarka
10270 Курдюков Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Київ I love RUN Boyarka
10271 Коновалов Євген чоловік 1997 18-39 Україна Київ I love RUN Boyarka
10272 Скрипак Ольга жінка 1990 18-39 Україна Чернігів
10273 Хобта Владислав чоловік 1995 18-39 Україна Полтава NewRun club
10274 Куксов Назар чоловік 1992 18-39 Україна Полтава NewRun club
10275 Куксова Вікторія жінка 1991 18-39 Україна Полтава NewRun club
10276 Буряк Олексій чоловік 1980 40-49 Україна Варва
10277 Колинько Олександр чоловік 1990 18-39 Україна Полтава NewRun club
10278 Стороженко Алексей чоловік 1951 60-69 Україна Полтава Еней
10279 Корольова Наталія жінка 1987 18-39 Україна Вінниця
10280 Кузнєцов Олексій чоловік 1985 18-39 Україна Полтава Global Run Club NP
10281 Kachor Olha жінка 1990 18-39 Україна Lviv
10282 Цьова Людмила жінка 1986 18-39 Україна Полтава
10283 Бабир Наталія жінка 1980 40-49 Україна Полтава
10284 Шамота Олександр чоловік 1981 18-39 Україна Полтава