Нова пошта напівмарафон Хмельницький: Дистанція - 10 км (Хмельницький)

Дистанція - 10 км (Хмельницький)

 

Дистанція, яка здатна вмить перетворити любителя на вправного бігуна, додати впевненості у власних силах та можливостях і з легкістю переконатися у своїх майбутніх перемогах! Вік для участі — від 18 років.

Форма для реєстрації учасника

Для реєстрації на участь у змаганнях необхідно авторизуватись!

Гарантовані опції стартового пакету:

Медаль фінішера

Пам’ятна футболка

Нагрудний номер

Шпильки для кріплення номеру

Браслет заходу

Антисептик

Медична пов’язка

Подарунок від партнерів

Пам’ятка учасника

Стікерпак

Рюкзак

Онлайн протокол з результатами

 

Положення про проведення заходу


Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
10001 Tytarenko Oksana жінка 1991 18-39 Україна Полтава
10002 Стріха Тарас чоловік 1990 18-39 Україна Полтава
10003 Кузьменко Яна жінка 1992 18-39 Україна Київ
10004 Демидов Віталій чоловік 1960 60-69 Україна Київ
10005 Аверіна Євгенія жінка 1978 40-49 Україна Київ
10006 Демидов Денис чоловік 1983 18-39 Україна Київ
10007 Тертиченко Олександр чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10008 Котельник Сергій чоловік 1973 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10010 Кравчук Андрій чоловік 1989 18-39 Україна Хмельницький
10011 Панасюк Макм чоловік 1988 18-39 Україна Хмельницкий MAX-DANCE
10012 Гомон Арина жінка 2001 18-39 Мелітополь Українська Академія Лідерства
10013 Рябоненко Валентина жінка 1982 18-39 Україна Черкаси
10014 Володимир Рябоненко чоловік 1984 18-39 Україна Черкаси
10015 Сауляк Валентин чоловік 1988 18-39 Україна Покровськ
10017 Петрук Вікторія жінка 2001 18-39 Україна Луцьк УАЛ
10018 Малашин Владимир чоловік 1956 60-69 Санкт-Петербург Беговой Куб адвокатской палаты СПб
10019 Решетило Софія жінка 2001 18-39 Україна Львів УАЛ Львів
10020 Смоляр Вікторія жінка 2002 18-39 Україна Хмельницкий Українська академія лідерства
10021 Морозов Євген чоловік 1989 18-39 Україна Чернівці Українська академія лідерства
10022 Гісматулін Тимур чоловік 2001 18-39 Славутич Українська Академія Лідерства
10023 Тарасенко Олекандра жінка 2001 18-39 Кропивницькй Українська Академія Лідерства
10024 Годний Віктор чоловік 1986 18-39 Україна Кам'янець-Подільський УАЛ Чернівці
10025 Гутыря Ольга жінка 1985 18-39 Україна Полтава NewRun club
10026 Чопенко Оксана жінка 1995 18-39 Україна Днiпро
10027 Ткачук Павло чоловік 2002 18-39 Україна Нововолинськ Українська Академія Лідерства
10028 Римарович Наталя жінка 1977 40-49 Україна Кам"янець-Подільський KamyanetsRunClub
10029 Саадат Емір чоловік 2003 до 18 Україна Київ Українська Академія Лідерства
10030 Табун Олег чоловік 1992 18-39 Україна Львів Українська академія лідерства
10031 Рибаков Андрій чоловік 1994 18-39 Україна Львів УАЛ Чернівці
10032 Пристай Христя жінка 2002 18-39 Україна Львів Українська Академія Лідерства
10033 Туряніна Іванна жінка 2002 18-39 Україна Чернівці Українська академія лідерства
10034 Кузнєцова Яна жінка 2002 18-39 Україна Київ Українська академія лідерства
10036 Бабійчук Сергій чоловік 1986 18-39 Україна Хмельницький Зооветпром
10037 Назаренко Євген чоловік 1982 18-39 Україна Полтава
10038 Самойлов Олександр чоловік 1991 18-39 Україна Харків
10039 Матвеев Ігор чоловік 1992 18-39 Україна Запорожье NGU
10040 Лысак Руслан чоловік 2002 18-39 Україна Харьков
10041 Дерябін Євген чоловік -0001 Україна Харків
10042 Слободенюк Руслан чоловік 1974 40-49 Україна Вараш Varash Running Club
10043 Федорович Світлана жінка 1976 40-49 Україна Вінниця
10044 Колеснік Руслан чоловік 1992 18-39 Україна Біла Церква Run Up Nation
10045 Radchenko Nataliia жінка 1978 40-49 Україна Kharkov
10046 Базака Руслан чоловік 1978 40-49 Україна Київ
10047 Ревзон Ольга жінка 1993 18-39 Україна Київ Adidas runners Kyiv
10048 Шаматайло Тарас чоловік 1982 18-39 Україна Київ
10049 Грузевич Вадим (Не погоджено) чоловік 1985 18-39 Україна Хмельницька об inласть.Віньковецький район.Осламів Тренуюсь сам.
10050 Вуйцік Максим чоловік 1978 40-49 Україна Львів
10051 Кобзарь Александр чоловік 1990 18-39 Україна Николаев
10052 Рижак Віктор чоловік 1992 18-39 Україна Николаев
10053 Гаркун Анна жінка 1998 18-39 Україна Полтава
10054 Соловйов Олександр чоловік 1964 50-59 Україна Покровськ
10055 Фабриков Сергій чоловік 1979 40-49 Україна Братське ЧАТ СИЛЫ
10056 Корженко Віталій чоловік 1992 18-39 Україна Николаев
10057 Андрущенко Сергій чоловік 1985 18-39 Україна Николаев
10058 Безкровний Олег чоловік 1990 18-39 Україна Николаев
10059 Кравець Артур чоловік 1987 18-39 Україна Умань
10060 Панічевський Юрій (Не погоджено) чоловік 1991 18-39 Україна Вишгород
10061 Годна Аліна жінка 1990 18-39 Україна Кам'янець-Подільський
10062 Zelenskiy Ivan чоловік 1988 18-39 Україна Ахтырка
10063 Кузовлєв Павло чоловік 1977 40-49 Україна Одеса
10064 Смирнов Богдан чоловік 1999 18-39 Україна Кривой Рог
10065 Вербицький Владислав чоловік 1997 18-39 Україна Дніпро
10066 Коробочка Андрій чоловік 1988 18-39 Україна Житомир
10067 Гамма Володимир чоловік 1992 18-39 Україна Житомир
10068 Катерина Остапчук жінка 1997 18-39 Україна Житомир