Полтава Нова Пошта Напівмарафон: Чемпіонат України з напівмарафону 2019
Реєстрація не доступна
Стартовий номер Ім'я Стать Рік народження Вікова категорія Місто Клуб
5 Балабанова(Слута) Ольга жінка 1986 30-39 Сумська область ШВСМ Сум
6 Бондаренко Анатолій чоловік 1994 18-29 Дніпропетровська область ОШВСМ Дпр
7 Бондаренко Роман чоловік 2001 18-29 Полтавська область ЗОГ ПО ДЮСШ "Колос" Плт
8 Буян Валерій чоловік 1998 18-29 Сумська область МДЮСШ " Колос" Сум
9 Верецький Павло чоловік 1985 30-39 Полтавська область ПОШВСМ
10 Вернигор Тетяна жінка 1983 30-39 Харківська область ШВСМ з л/а
11 Глива Євгеній чоловік 1983 30-39 Сумська область
12 Дербеньов Євген чоловік 1984 30-39 Вінницька область
13 Івах Віталій чоловік 1996 18-29 Сумська область ШВСМ Сум
14 Казбан Артем чоловік 1990 18-29 Дніпропетровська область ОШВСМ Дпр
15 Карманенко Катерина жінка 1986 30-39 Рівненська область ШВСМ Рвн
16 Кілярська Валентина жінка 1990 18-29 Полтавська область ПОШВСМ
3 Коваль Василь чоловік 1989 30-39 Житомирська область ШВСМ Жтм
17 Краст Юрій чоловік 1986 30-39 Україна Київ
18 Крижевич Олександр чоловік 1994 18-29 Одеська область СДЮСШОР "Динамо" Одеса
19 Маслак Олександр чоловік 1985 30-39 Полтавська область ЗОГ ПО ДЮСШ "Колос" Плт
20 Мельничук Ольга жінка 1997 18-29 Вінницька область ВСДЮСШОР Внц
21 Микитенко Юрій чоловік 1993 18-29 Сумська область
22 Михайлик Валентина жінка 1999 18-29 Черкаська область ОСДЮСШОР Чрк
23 Михайлова Дар'я жінка 1989 30-39 Київська область КОЦОП
24 Мусіятченко Дмитро чоловік 1991 18-29 Полтавська область ПОШВСМ
25 Немченко Марина жінка 1996 18-29 Харківська область ШВСМ з л/а
26 Овчарук Віра жінка 1980 30-39 Вінницька область ШВСМ Він
27 Олексієнко Олександр чоловік 1996 18-29 Івано-Франківська область
4 Олефіренко Ігор чоловік 1990 18-29 Київська область КОЦОП
28 Олійник Павло чоловік 1988 30-39 Чернігівська область ОШВСМ Чрг
29 Олішевський В'ячеслав чоловік 1986 30-39 Житомирська область
30 Позднєв Роман чоловік 1983 30-39 Миколаївська область
2 Русс Ігор чоловік 1988 30-39 Київська область КОЦОП
31 Русюк Юрій чоловік 1987 30-39 Волинська область ШВСМ Вол
32 Сень Леонід чоловік 1986 30-39 Сумська область
1 Сітковський Олександр чоловік 1978 40-49 Донецька область ШВСМ Чрк
33 Слюсаренко Ігор чоловік 1988 30-39 Полтавська область ПОШВСМ
34 Стасів Іван чоловік 1999 18-29 Вінницька область МДЮСШ №1 Він
35 Фесун Тетяна жінка 1999 18-29 Львівська область ДЮСШ №10 Львів
36 Цибін Олег чоловік 1997 18-29 Одеська область СДЮСШОР "Динамо" Одеса
37 Микитюк Денис чоловік 1994 18-29 Сумська область