Нова пошта марафон Львів
18 жовтня 2020 р.

 

Минулоріч Львів дебютував у сезоні наших забігів з напівмарафону. Цього року місто Лева наростило м’язи і збільшилося до масштабів справжнього марафону. Ось вам і ще одна можливість краще роздивитися історичні пам’ятки міста та поповнити свою колекцію марафонською медаллю. Доступні змагання:
 • 18 жовтня 2020 р.

  Мати у власному арсеналі марафонську медаль — значить бути витривалим, сильним та мужнім атлетом. Покажи, що ти здатен на підкорення цієї бігової вершини!
  Вік для участі — від 18 років.


 • 18 жовтня 2020 р.

  Число учасників, які підкорили дистанцію напівмарафону зростає із сезону в сезон. Цьогоріч хочемо вітати серед них і тебе. Кинь виклик собі — біжи напівмарафон!
  Вік для участі — від 18 років.


 • 18 жовтня 2020 р.

  Дистанція, яка здатна вмить перетворити любителя на вправного бігуна, додати впевненості у власних силах та можливостях і з легкістю переконатися у своїх майбутніх перемогах!


 • 18 жовтня 2020 р.

  Найбільша перевірка сили духу, витривалості та можливостей. Бути одним із команди цієї естафети відповідально та важливо. Разом до незабутнього фінішу!


 • 18 жовтня 2020 р.

  На цій дистанції можна відчути справжній смак масового старту та отримати натхнення для подальших перемог. Вік учасників від 18 років.

   


 • 18 жовтня 2020 р.

  «Командна П'ятірка» – чудова можливість для команд позмагатися між собою на дистанції 5 км. Команда з 4 осіб. Всі учасники команди стартують одночасно. Команда з найменшою сумою фінішного часу 4-х учасників займає вище місце в рейтингу.